Main Menu

Migrena, glavobolje

Started by cici, September 12, 2011, 10:15:19 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Janko 23.7.2002.

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

cici

Una :bighug:


Nemam intoleranciju na gluten, doduse nemam vise ni onako jake napade.


disco2000


Unabebili

Hebote, popila sam 3 Amigrana i nista.  :shout:
Dok nije kulminiralo sa  :bad: i to dva puta za 10 minuta, mislila sam da cu da crknem.

Posle toga, smirilo se , samo sam sad omamljena od lekova.  :crazy:

Ceo dan sam mislila na Cici, ne znam kako je izdrzala one njene  :girl_cray:

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

cici

Pa 3 je mnogo kad nije proslo od dva nisi trebala treci.Sledeci put uzmi klometol pa lek posle 10 minuta. :kiss1:


Unabebili

Nisam bljuckala od leka. Moja migrena se UVEK tako zavrsava, pila ja lek ili ne.  :girl_sad:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

cici

Znam da nisi od njega, nego kad vec dva nisu pomogla nisi trebala da se trujes vise.A obicno kad se tako zavrsi onda bude i olaksanje posle.


cici

E da objasnjenje za klometol jer nisi shvatila zasto.Kad se ima migrena obicno dodje i do spazma zeludca (sa d ili bez, malo sam nepismena :lol: ) pa lek ne moze da se rastvori i deluje, klometol opusti spazam.


Xe

Neno, ako uzimas Norvasc, oticace ti noge. Meni oteknu bukvalno pet minuta posle uzimanja, i ceo dan sam  :crazy:
Prestala sam da ga uzimam, stvarno mi smeta. Moracu da kazem kad budem isla na kontrolu.
Inace, glavobolje imam od pritiska, i ponekad kad dugo citam bez naocara, jer polako iz minusa prelazim u plus. Kad ne pomognu lekovi za pritisak, pomogne brufen i samo brufen.
Cici, bez "d"  :lol:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Unabebili

fala na savetima  :bighug:

xe,brufen??? blago ti se
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

Vila

 :bighug:
cici, sjajno da se situacija popravlja.
Meni je Propranolol isto baš popravio stanje, mnogo ređe počinju.
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

monochrome

ja ne koristim nikakve tablete,a glava mi se uglavnom raspuca od preteranog unosa UH-a :hm:...mislim,povremeno...

vojka

Quote from: Unabebili on April 03, 2012, 11:23:16 PM
Hebote, popila sam 3 Amigrana i nista.  :shout:
Dok nije kulminiralo sa  :bad: i to dva puta za 10 minuta, mislila sam da cu da crknem.

Posle toga, smirilo se , samo sam sad omamljena od lekova.  :crazy:

Ceo dan sam mislila na Cici, ne znam kako je izdrzala one njene  :girl_cray:

ja sam pila Imigren maximalne doze, a to ti ide ovako: dva odmah u cugu bez razmisljanja, ako migrena ne prodje na to, onda jos dva za 40 min ( tako ti pise i u uputstvu)
u medjuvremenu popi klometol da ti opusti spazam ( dobro si cici napisala), ali meni nekada ni on ne pomogne jer mi povracanje bude centralnog porekla ( receptori u mozgu), na koje klometol slabije deluje, ali ipak deluje
Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

cici

Od Imigrena sam imala povratne glavobolje koje su bile jos gore, a za spazam mi rekla neurolog ne bih znala.