Main Menu

Uvodjenje nemlijecne ishrane

Started by Despina, May 14, 2009, 10:31:59 PM

Previous topic - Next topic

Saska

ja se sad nesto prisecam i uopste se ne secam da sam davala te zitarice u kutijama  :ces: . pocinjali smo sa jabukom i sargarepom.

cici

Ja samo da vam poželim da vam bebe budu hoćejedi :clap:

aleks

Ja sam A. prvo davala pirincanu kasicu iz kutije, sa adaptiranim. I dalje je sisao normalno do 11 meseci. I sa S. cu tako.
Koristila sam Milupine kasice uglavnom i neke bio decje...
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

stacka

Mi vec nekoliko dana pokusavamo da nadjemo tu plavu, Milupinu od kukuruznog griza ali ne uspevamo. Da li se pravi ona jos uvek :think:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Despina

A, L, S

Tchi

stacka, jesi probala u milupino radnjama?

stacka

Zivela bih u zabludi da mi fina teta u Ivancicu nije otvorila oci da je zuto pakovanje ostalo zuto a plavo pakovanje promenilo boju i postalo zeleno :rofl:
Kupili smo, samo jos da cica ozdravi i krecemo :)
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Gost51

ja mislila prvo mrkvu i jabuku
zaboravila na te kasice
i zaboravila da mi treba nesto da ih razmutim :wall:

Elanor

jackie, nije problem, mozes prvo sargarepu i jabuku, ne moras te kasice uopste. prati svoj osecaj i sta ti je zgodnije, nije to egzaktna nauka :)
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

stacka

Jackie, mi smo Aleksi krenuli sa zitaricama jer smo se bojali da li ce ih posle prihvatiti kad oseti slatko. Sto kaze Elanor, tu ti je bar sirok izbor, uradi kako mislis da je najbolje i kako ti najvise odgovara. Uostalom, rano ti je jos da mislis o tome :kiss1:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

disco2000

Ja razmisljam da li da promenim provereni recept sa Lakijem :rofl:

cici

Ne znam šta bih ti rekla ja sam uradila sa Andrijom drugačije i prvo mu dala slano.

aleks

ja sam prvo tu pirincanu kasicu Milupa i onda slano. Tako mi preporucili kod dr.
Aleksandar - 25.06.2006
Sofija - 23.09.2010

Gost51

cini mi se da sam ja mrkva, jabuka, krompir, rizolino...

Vila

Jacke, možeš slobodno isti redosled opet.
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina