Main Menu

Uvodjenje nemlijecne ishrane

Started by Despina, May 14, 2009, 10:31:59 PM

Previous topic - Next topic

AnaK

Quote from: jackie on February 02, 2011, 12:35:18 PM
uopste ne mogu da se sjetim kako sam blendala te male kolicine
jedna mala mrkvica nema sanse da se samelje u velikom blenderu

Štapnim mikserom?

:girl_in_love:
Janko 23.7.2002.

Lani

Jao a kad se setim seckanja komadića mesa dovoljnog za jedan obrokić, na veličinu kutije šibica.  :girl_haha: :love32: :girl_haha:

cici



Lani


Gost51

ja ne vjerujem da cu ponovo
kuvam nezacinjenu supicu nama
procijedim i to je to
ani sam skoro do 3.god sjeckala meso posebno za nju

stapni mikser, hvala
moracu da kupim
preporuka neka ili na sta da obratim paznju?

AnaK

Ja stvarno mislim da za to što ti treba bilo koji sasvim odgovara  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Lani

Ma da Jackie bilo koji. Moj je valjda Moulinex. :think: Najprostiji neki, ništa ono sto funkcija, ludilo...

janavi

ja sam imala neki mali malecki blenderčić (mi smo blendali duuuuuuuugo ;D), u kom sam kasnije seckala kojekakvo povrće
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Lani

Ja sam imala blender za Ivu, pa isto posle seckali u njemu sve i svašta. Zato sam kupila ovoj maloj da ima novi štapni, mislim da je sa njim lakše za te manje količine, eksperimentisala sam.

emge

Ja sve blendiram štapnim mikserom :)

Gost51

ponovo shvatam zasto sam obozavala stolicu za hranjenje

Gost51

mislim da sam danas pretjerala sa mrkvicom
gurala sam koliko sam mogla
opteretili smo stomacic :(
i voda joj je potpuno nepoznata
nema pojma sta bi kad joj dam

Lani

Šta znači opteretili ste stomačić, koliko kašičica, grama?
Ako ona lepo sisa i OK napreduje, nemoj da forsiraš, treba vremena da se navikne i da nauči na sve te nove ukuse. Tek ste počeli.  :kiss1:

Moje malo prase više ne gura onako panično kašičicu jezičkom kad joj dajem AD kapi, sad joj je najnormalnije ubacim u usta, bez otpora. :girl_haha: Još par nedelja pa i mi krećemo. :love32:

Gost51

nisam bas brojala
ali nije puno bilo
mozda 1/4 male hipp teglice
ali da je stvarno pojela
toliko je podrigivala dusa

Gost51

skuvala kasicu
dok sam samljela, ovo ono
ona zaspala  :hm:

kupovne kasice
ani ih nisam skoro ni davala
ivani hocu
mijesacu kupovne i domace
mislim da ovo povrce i voce koje sad imam da kupim u supermarketima nije nista zdravije od onog u teglici

pitanje:
kad ne pojede beba kasicu, da li je ostavite u frizider za sutra ili bacate?
mislim kao ono sto pise na teglici
izvaditi dio, podgrijati
ostatak ostaviti u frizider

jeli smo ovih dana krompir i mrkvicu
sad cemo na jabuku mislim