letovanje 2014

Started by Finalina, January 08, 2014, 12:09:03 PM

Previous topic - Next topic

Lani

:crazy:

Evo našla sam. Nije među glavnim vestima, tek kad idem na vesti iz sveta mi se pojavi.
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/477975/Grckoj-prete-iskljucenja-struje-zbog-planiranog-strajka

rafa

U, pa ovo su nasi kupci. :o
Kad strajkuju, ne preuzimaju energiju - pa iako se placaju penali za to, bas nam lose utice na rezultat.
10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

NenaS

Quote from: Lani on July 03, 2014, 08:51:21 AM
Neno, gde si čula da je štrajk, obično bude na Blicu ili tako negde, jutros nisam ništa videla.

Juče u Blicu, navodno je dvodnevni generalni štrajk i svuda je gužva osim preko Bugarske... :blink: Ali kasnije nisam mogla da nađem tu vest ponovo...
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

moma

Svake godine isto sranje, ali svake :(

anelore

Ja stvarno mogu toplo da preporucim nas ovogodisnji hotel, na manje od 1 sata od granice Makedonije i Grcke, bazeni, plaza, animacija za decu - nasa deca nisu htela da idu do grada, bilo im smor da se setaju, bolje im je bilo ovako.
Sto se drustva tice, ono je stvarno jako vazno, ove godine dok nasa deca ne upoznase neke nase klince mi smo na glavi dubili ali to nije bilo to, sa decom slicnog uzrasta je sve tri puta zabavnije.

kalimero

mi smo dve godine samo imali drustvo batinog uzrasta i to je bilo bas :good: a on je inace takav da ne sklapa niti slako niti sam prijateljstva ako ga ne usmerim, tako da nema sanse da sam pridje nekom detetu......grupi dece jos manje :cry:
doduse, prosle godine mu se "omaklo" jednom da se ukljuci u fudbal dok je gledao sa strane a njima zafalio igrac :)
ove godine slucajno imamo drustvo, ali bi bilo lepo unapred planirati makar u mestu pored :D
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Dacko

Zumbulice, jesi li ti beše pisala da si isprobala mesaru u Skala Marijesu na Tasosu? Molim te napiši mi, ako te ne mrzi, kako si se sporazumevala s njima, jesi li npr. tražila šnicle i kako? Baš mi je prošle godine bilo nekako nezgodno da uđem i potražim šta mi treba pošto ništa nemaju izloženo pa ne mogu lepo da pokažem prstom... Istina, umem vrlo lepo da nacrtam prase i pored njega krmenadle, ali bih da izbegnem ako mogu. :lol: Naročito bi bilo nezgodno ako se uželimo junetine, naime, moje nacrtane krave baš liče na pse...

senka

Imaš Carefour u Skali Potamii imaju upakovano meso kao u Maxi-ju da ne moraš da crtaš  :rofl:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

moma

Stidljivo rezervisah Dojran :D za sledeci petak... :)
Ostalo nista nemam jos...
Ima nekih last minute, ali nista mi nije bas ok.
Mm mi je "dao" 300 eur. Kaze kad mozes da nadje first minute za 500, evo sad last minute za 300. Aha :rofl:

Dacko

Quote from: senka on July 03, 2014, 02:14:47 PM
Imaš Carefour u Skali Potamii imaju upakovano meso kao u Maxi-ju da ne moraš da crtaš  :rofl:
To je na suprotnoj strani ostrva. :(

Finalina

stacka

Mi smo izgleda imali srece sto se tice tog strajka, kao sto napisa Bubi prosli smo bez ikakvih zadrzavanja granice.
Elem, sinoc oko 22:30 smo stigli, bilo je fe-no-me-na-lno :girl_in_love: ja sam zaista uzivala, Siviri je taman po mom ukusu, ni premali niti prevelik, smestaj nam je bio odlican :good: plaza blizu, ma bas bas pun pogodak :clap:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

NenaS

Momo da nađeš nešto baš kao za vas :voda:

Bubi, Stačka, super  :clap:
Aleksandra   14.09. '87.
Jovana         29.12. '90.
Kristina        14.01. '97.

Jasenko        23.10. '95.
Nikola           01.11. '97.

AnaK

Quote from: Dacko on July 03, 2014, 02:08:10 PM
Zumbulice, jesi li ti beše pisala da si isprobala mesaru u Skala Marijesu na Tasosu? Molim te napiši mi, ako te ne mrzi, kako si se sporazumevala s njima, jesi li npr. tražila šnicle i kako? Baš mi je prošle godine bilo nekako nezgodno da uđem i potražim šta mi treba pošto ništa nemaju izloženo pa ne mogu lepo da pokažem prstom... Istina, umem vrlo lepo da nacrtam prase i pored njega krmenadle, ali bih da izbegnem ako mogu. :lol: Naročito bi bilo nezgodno ako se uželimo junetine, naime, moje nacrtane krave baš liče na pse...

Pa spremi se, odštampaj i ponesi željene delove željene životinje :lol:  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

Glitter

mi opet menjamo planove za letovanje. Kapiramo da nam je ocajnicki potrebno da neko vreme bez opterecenja provedemo nas troje zajedno, s druge strane zbog viza ne mozemo ni da planiramo, sto zbog vremenskog ogranicenja, sto zbog finansija. Krenuli smo sa planovima da dve nedelje provedemo u Devonu ili Cornwallu u uk, pa sam proverila prognozu i nisam odusevljenja, pa smo imali ideju da se odvezemo u neko od seoca na obali Normandije, pa smo preracunali samo gorivo i eurotunel, pa self catering. I sad smo na tome da kad sletimo 18.07 pogledam last minute i ako uspem da se uklopim u cenu letovanja u Normandiji odosmo u neki all inclusive u Tunis ili Tursku  :rofl: ako opet ne promenimo plan  :lol: :dog: