letovanje 2014

Started by Finalina, January 08, 2014, 12:09:03 PM

Previous topic - Next topic

Vila

Ja, recimo, obožavam Limenas, ali zato prezirem Potos :rofl:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Dacko

Quote from: Lani on January 10, 2014, 11:58:51 AM
Ej Dacko, vi već rezervisali? Gde ćete da budete?
Poklopićemo se na par dana verovatno ;) Mm mora još da proveri na poslu ali najverovatnije ćemo ići krajem prve nedelje jula.
Iznad koza, once again.  ;) Cenovno nam samo taj smeštaj odgovara, a i već smo se uverili da je vrlo čisto iako nije baš komforno.
U onom velikom apartmanu u kome smo prošle godine bili kad smo produžili boravak za 5 dana imali smo vrlo neprijatno iznenađenje poslednje noći pred put - džinovske pauke sa škorpionskim repom, i što je najgore - izgleda da žive u nekom prostoru ispod stepenica gornjeg sprata a iznad plafona prizemlja u kome smo mi bili, a izlaze samo kad je potpuna tišina, te da sam ja njih i pre tog slušala svake noći dok čitam, ali sam mislila da to kaplje voda u kupatilu ili negde napolju. Onda se zvuk malo približio, ja bacila pogled na pod i imala šta i da vidim. Pozvala sam muža koji je jednog junački ubio a onda pretražio sobu u potrazi za ostalima i našao još jednog, ali nas je sablasno pucketanje uverilo da ih ima još... negde... u blizini... Spavali smo na jedvite jade, zatvoreni u spavaćoj sobi gde smo sve proverili i bili sigurni da ih tamo nema. Kad smo Bojan i ja sledećeg jutra ružno iskustvo prepričavali Borisu, bio je ubeđen da smo izmislili horor priču koliko da ga uplašimo, toliko je neverovatno zamisliti pauke toliko velike da se čuje kad hodaju po pločicama.

Lani

Dacko

Kako odlepila, pa nisam još ni pomenula da su bili crni i sa dlakavim nogama, žalca izvijenog iznad leđa, a veličine doslovno 4 x 4 cm. Tačno mogu da nacrtam tog prvog, zato što sam sigurno ceo minut paralisano zurila u njega kad sam spustila pogled s knjige na pod pored troseda da vidim šta to pucketa.

Vila

Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Pa još ispuštaju zvukove...  :nokti2:

Dacko

Ne ispuštaju oni zvukove sami od sebe, nego su toliko teški da se čuje kad hodaju po pločicama. Ali na Tasosu su svi insekti predimenzionirani, jednog jutra sam na vešu na terasi videla skakavca mnogo većeg od štipaljke, a Boba je na Paradajz biču ubacio u koficu bubu koja je bila velika kao prečnik te kofice. Začudo, komarci su majušni.

cici

Ja sam mislila da su paukovi na Savi kapitalci :o auuu mene bi u Lazu strpali posle toga.

disco2000

Dakle, Tasos brisem, hvala :rofl: :lol:

martina

elanor, javi se ako si tu negdje. kad idete?
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

Elanor

prve dve nedelje jula, recimo da je druga u kanadi.
nijagaru cemo sigurno, pa je i toronto tu "iza coska" :rofl:
bas bas bas bas bih volela :clap:

a za to "iza coska": kum iz otave dolazi na 2 nedelje u stutgart. bas me zanima da li ce mu brisel biti iza coska :)
Milena  21.06.2004.
Filip     08.06.2007.

martina

mi smo vam definitivno usput iz otave za nijagaru  :clap:

mislim da cemo biti tu, kako stvari stoje... titi hoce da uzme neki predmet u julu za skolu, pa i ako budemo negdje isli, to ce biti kraj juna
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

bubi

Ja ne volem Tasos baš zbog Potosa.
A ovo sa paukovima,ja bih u kolima spavala.

Beatrix Kiddo

Quote from: Xe on January 09, 2014, 10:03:48 AM
ko u Sutomoru kad stigne iz Podgorice  :girl_haha:
Spustamo se mi na mnoge plaze :D

Quote from: Zumbulica on January 09, 2014, 04:11:55 PM
Elanor, divno  :clap:

Mi cemo najverovatnije opet Tasos, a za prolecni raspust smo poceli da gledamo Bledsko jezero  :think:
Bled je divan u proljece  :girl_in_love:
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.