ima li gladne dece i kako im pomoci?

Started by monochrome, March 13, 2014, 02:12:24 PM

Previous topic - Next topic

monochrome

sad ne znam da'l se salis ili ne salis, ali temu otvorih na konto elanor opaske, a koju sam ja shvatila k'o salu i slatko se nasmijala...znam da su mi naslovi uvek ludilo, ali tako ja pisem...a popularnost :rofl:
pa kome sam popularna naci ce mi valjda teme preko mono :lol: :lol: :lol:

AnaK

Ma kako god želiš, većina nas se, kao što vidiš, trudi da naslovi imaju veze sa sadržajem, jer je tako preglednije i korisnije s aspekta da ti nekad nešto zatreba. Ali da je to neki posebni greh, nije. Poštujem tvoju potrebu da se u svemu razlikuješ  ;)
Janko 23.7.2002.

monochrome

Quote from: AnaK on March 14, 2014, 02:58:23 PM
Ma kako god želiš, većina nas se, kao što vidiš, trudi da naslovi imaju veze sa sadržajem, jer je tako preglednije i korisnije s aspekta da ti nekad nešto zatreba. Ali da je to neki posebni greh, nije. Poštujem tvoju potrebu da se u svemu razlikuješ  ;)

sta je tebi u zadnje vreme ana!?
jel ti imas neki problem sa mnom?
nemam ja nikakvu potrebu za nicim...ja sam samo ja, a nisam do sad primetila su naslovi mojih tema problem...ako su oduvek bili moglo mi se lepo reci da se to ovde ne praktikuje, zbog nekog reda, preglednosti, ovoga, onoga...a nije...sad vise nisam sigurna ni da'l se elanor salila ili me indirektno opomenula :think: :rofl:

drugim recima...samo ti mene upozori kad tako naidjes na nesto sto ti ne odgovara...kazi mi sta da pisem, gde da pisem i kako da pisem :hm:

AnaK

Lepo ti kažem da nije problem, i zašto su tvoje teme specifične u meri da imaju i mono-naslov opis. Non-mono-naslovi su praktičniji, tvoji su jedinstveni i -tvoji. A sve to zajedno je potpuno nebitno.  :flower:
Janko 23.7.2002.

monochrome

ali u poslednje vreme ti sve nesto sto pisem smeta...tu ne mogu nista, a ako bi ceo forum bio za to da se malo uljudim :rofl: sa naslovima, pa hocu...zasto ne bih :innocent:

AnaK

Zasmetala mi je jedna stvar na preko 8.000 postova. To stvarno nije da mi smeta sve što pišeš. A za naslove, ni to mi ne smeta - ja sam u pretrazi prilično dobra, a uopšte ne pretražujem preko naslova, te... Samo opušteno.  ;)
Janko 23.7.2002.

monochrome

pokusala sam da nadjem nacin da modfikujem naslov, ali nesto ne vidim kako!?

Blue

Quote from: monochrome on March 14, 2014, 03:14:42 PM
pokusala sam da nadjem nacin da modfikujem naslov, ali nesto ne vidim kako!?

recimo:

ima li gladne dece i kako im pomoci?

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

AnaK

Odeš na edit prvog posta - to je korisno znati zbog promene naslova u albumu, kad dodaješ nove slike  :turpija:
Janko 23.7.2002.

monochrome

ne, ne...mislim, pokusah da promenim, ali ne znam kako :girl_haha:

monochrome

Blue

a ja mislila da mono trazi sugestije kako da naslovi temu pa dala savet  :-X

Blue

sorry za confusion, idem ja  :dog:

monochrome

ma sve ok blue...hvala na sugestiji...uzeh :girl_haha:
i sad cu da budem popularna :clap: :clap: :clap: :diva: :lol: :lol: :lol: