Main Menu

Detox Diet

Started by Lukina mama, July 21, 2009, 05:52:20 PM

Previous topic - Next topic

stacka

Bravo, bravo, svaka cast na karakteru :clap:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lukina mama

Luka ,09 April 2005

Dusica

LM, kako te sa radoscu citam, tako ti lepo ide, svaka cast  :clap:
Samo nastavi :kiss1:



Lukina mama

Quote from: Dusica on August 13, 2009, 01:21:13 AM
LM, kako te sa radoscu citam, tako ti lepo ide, svaka cast  :clap:
Samo nastavi :kiss1:

Hvala ti draga moja  :bighug: puno mi znaci vas podrska  :innocent:
Luka ,09 April 2005

janavi

a kako ćeš  znati da je detoksikacija uspela?
mislim, ima li neki način da se nivo toksina izmeri? pre i posle?
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Lukina mama

Quote from: janavi on August 13, 2009, 05:43:42 PM
a kako ćeš  znati da je detoksikacija uspela?
mislim, ima li neki način da se nivo toksina izmeri? pre i posle?

E to je dobro pitanje, ne znam, mislim da se radi neki test. Pitacu ga u ponedeljak. Hvala ti sto si me podsetila na taj detalj  :kiss1:
Luka ,09 April 2005

janavi

kako ide?
šta je bilo na kontroli?
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

Lukina mama

Quote from: janavi on August 18, 2009, 04:58:03 PM
kako ide?
šta je bilo na kontroli?
Zaboravila sam da pitam  :wall:

Ubacio mi je da jedem whole wheat products, da vidimo kako ce da mi reaguje organizam. Imala sam neko crvenilo na licu oko nosa, povuklo se , samo malo imam , tako da nekog dejstva ocigledno ima.  Juce je ceo dan kisa padala, sinusi su me samo malo mucili, pre nisam mogla bez leka.

Videcu u sredu ako opet ne zaboravim   :-[

Sad mi radi i na kuku, jer me boli i juce me polomio, bilo mi bolje a sad opet boli. Uvek nesto  :crycry:

Hvala ti sto mislis na mene :)
Luka ,09 April 2005

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lukina mama

Quote from: stacka on August 25, 2009, 03:17:30 PM
Kako napredujes? :kiss1:

Odlicno :) Izgubila oko 12lb :D Energy level je bolji, sinusi jos uvek so-so, cini mi se da je malo bolje, ali rece da ce mi dati neke kineske travke da uzimam za sinuse. Lek za glavu nisam popila ima vise od mesec dana  :clap:

za testiranje sam ga pitala, i rekao je da su ti testovi jako skupi, nego cemo unositi jednu vrstu hrane svake nedelje i da vidimo reakcije.

Sve u svemu sam jako zadovoljna  :good:

:kiss1: hvala sto mislis na mene.
Luka ,09 April 2005

Xe

 :clap: Sjajno!
Najvise me je obradovalo to sto ne pijes vise lekove jer glavobolja nema. Secam se kako su te mucile  :flower:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

AnaK

LM, sjajni rezultati  :clap:
Janko 23.7.2002.

Lukina mama

Luka ,09 April 2005

disco2000

Super! Sjajno! VIde se rezultati, to je najvaznije :kiss1: