Main Menu

Najčuvenija Ana(K) torta :)

Started by kalimero, April 30, 2009, 12:13:01 AM

Previous topic - Next topic

AnaK

Nađi  :balavi:
Ja sam par puta pravila modifikovane Hola kocke (bez ulja i kakaoa u testu, pošto je Deda zaboravila da ih nabroji odmah, a ja sam bila brza) i sa mlečnom pavlakom + kombinacijom obe čokolade. Divan mi je ukus, a smućka se za sekund i po.
Janko 23.7.2002.

Lani


AnaK

Janko 23.7.2002.

stacka

Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Xe

Bravo!!!!
Korica ce da omeksa do sutra, meni se to jednom desilo s jednom korom, omeksala bez problema.  :good:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Kafica

Hvala vam :bighug:

I ponavljam: sutra posle 5h everybody's welcome :innocent:

Nelly, ako si kao ja nesigurna u to kad je šta gotovo i da li je dobro umućeno, pravi dok je neko iskusan pored, sačuvaj živce :kiss1:
A mamu sam otpravila čim sam ispekla koru, sumnjala sam da će da mi zakera oko filovanja :girl_haha: Jedva čekam da vidi tortu sutra :love32:
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

Deda

Quote from: AnaK on September 22, 2009, 05:55:07 PM
Nađi  :balavi:
Ja sam par puta pravila modifikovane Hola kocke (bez ulja i kakaoa u testu, pošto je Deda zaboravila da ih nabroji odmah, a ja sam bila brza) i sa mlečnom pavlakom + kombinacijom obe čokolade. Divan mi je ukus, a smućka se za sekund i po.
:-[ :-[ :-[
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

AnaK

E Dedo, meni se toliko sviđa da nijednom nisam probala da dodam. Tako da - hvala ti  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Despina

lani, kakav presjek :balavi:
kore za Anu uvjek mutim odjednom, pa podjelim u 4 posudice.svaki put su uspjele, mislim da je fora u tacnoj minutazi pecenja korica :)
A, L, S

Finalina


Gost51

Quote from: Deda on September 22, 2009, 04:16:08 PM
Plakala nego sta, prvo sam Rak, drugo sam Rak, trece kad nesto radim , ja ga radim 100%, cetvrto- za godisnjicu braka je bila torta.... :crycry:
i ja placem nad neuspelim kuhinjskim majstorijama
onda mm uzme, pa zamalterise
vise ne filujem torte
on odmah uzme da ne placem  :girl_haha:

a, ti, kafice  :good: svaka cast! super tortica!

AnaK

Quote from: Kafica on September 22, 2009, 08:10:53 PM
I ponavljam: sutra posle 5h everybody's welcome :innocent:

Pozivajući se na ovo, ja prosto moram da odem i proverim lično.  :turpija:
Janko 23.7.2002.

Kafica

Quote from: emge on September 22, 2009, 03:34:08 PM


ja čekam da joj vidim presjek, kad krene da se jede :)
Ostala sam dužna presek. Evo ga.



Torte više nema, ali sam uredno svima preporučivala da najdonju koricu ne jedu jer je debela i suva. A najgornja nije bila vruskava, upila je, ali i bila je tanka.
Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

Xe

Mmmm, mljac, bas izgleda ukusno.
Mada mi je nejlepsionaj kolacic izmedju dva parceta  :girl_in_love:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Gost51

i meni je je onak kolacic koji cuci najnaj

a torta izgleda mljac, mljac