Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

nelly

Quote from: maripoza on September 07, 2009, 11:07:57 PM
Mislis, kao Dafinine stedise? :lol:
Ja bih prosla kao Dafina, posto vodim kladzu: pokupim pare i put pod noge. :lol:

:lol: :lol:

Quote from: Xe on September 07, 2009, 11:09:27 PM
A nasi kosarkasi pobedili apsolutne favorite!!!  :clap: :clap: :clap:
:clap: :clap: :clap:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

nelly

i da li je bilo trece smene?
kako je Nole igrao..............
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

maripoza

Nemam pojma. Sudeci po rezultatu, i bolje sto nisam ustajala. Sredio ga je ocas posla. :)

Zimonjic i tigrica su izgubili.


ATP polovina 1/8 finala:

10 - Cekcek, Maripoza
9 - Pra-sence
8 - Stacka, Xe
7 - Choko


WTA 1/8 finala:

16 - Choko
15 - Maripoza
14 - Stacka
11 - Xe, Cekcek
9 - Pra-sence
---------------------------------


Clijsters   3
Pennetta   3
K. Bondarenko   2
Wozniacki   3
Old enough to know better, but too young to care.

pra-sence

Маро помагај из неког разлога ми тастатура писе цирилицу!!
Хоце ми прихватити клаџа или да некако пребацим__

pra-sence

снасла сам се али опет не разумем зѕасто ми писе цирилицу

pra-sence

O hvala ti boze,izgleda da ima veze sa mozilom..no dobro.Ja sam odigrala :). Jel Nole dobio?? Gledala sam prva tri gema :lol:

Buba

Izvor B92: "Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale US opena, pošto je pobedio 15. nosioca Radeka Štepaneka rezultatom 6:1, 6:3, 6:3 za 1 čas i 45 minuta.


Đoković je u svakom setu u ranoj fazi stekao brejk prednosti i do kraja je bez većih problema čuvao. Jedini brejk na meču Štepanek je napravio u drugom setu, i to u trenutku kada je Novak već imao dva brejka viška. Za plasman u polufinale Đoković će se boriti sa Fernandom Verdaskom, koji je u četiri seta savladao Džona Iznera."

:dance1: bravo Nole!


chokoladica

Ja sam odgledala 2 seta i videla da ce biti laganica za Novaka
61 63 63  :clap:
NExt - Verdasco

pra-sence

Woo-hooo!! Iskreno,ocekivala sam bar 4 seta ali jos bolje 'vako :clap:


Ti si se budila da gledas ??!!!

Hoces da ti pozajmim Stefa malo??  :lol:


chokoladica

Quote from: pra-sence on September 08, 2009, 08:46:18 AM
Woo-hooo!! Iskreno,ocekivala sam bar 4 seta ali jos bolje 'vako :clap:


Ti si se budila da gledas ??!!!

Hoces da ti pozajmim Stefa malo??  :lol:
Legla sam u 9, zaspala odmah, i probudila se sama (a navila sam sat), odgledala poslednji set izmedju Kuznje i Wozniacki (Kuznja je izgubila ) i to je to.
Inace WOznacki je imala 12 vinera i 26 gresaka , recimo. Kuznja je imala 53 vinera i 63  greske i opet je izgubila. Oudin ce da samelje Wozniacki ako ova bude samo prebacivala lopticu i cekala gresku protivnice. Fuj.

Xe

Ja sam ustala u 10 do sest, taman da vidimo mec loptu  :clap:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

maripoza

Sta uradi Sence s tastaturom? :lol:

U tabeli samo radi copy/paste svakog polja sa imenom igraca  (to ti je i najsigurnije, jer, ako pogresis i jedno slovo, tabela ce ti racunati kao da nisi pogodila pobednika), tako da nije ni bitno kakva ti je tastatura.
Old enough to know better, but too young to care.

pra-sence

Nisam nista dirala majke mi,kad udjem preko mozille pise cirilicom,uzas!!

maripoza

Idi u Mozili na View > Character encoding, pa izaberi Unicode ili Western.
Old enough to know better, but too young to care.