Main Menu

US Open 09

Started by chokoladica, August 27, 2009, 09:01:29 PM

Previous topic - Next topic

Dawn


chokoladica

Quote from: nelly on September 13, 2009, 11:33:18 PM
Xe posle meca cu procitati...ovako na brzinu mi se čini da je nepropisno dosudjen poen Kim...ili sam pogrešn o pročitala...
7:6 za Feda :fool:
vrati se par srana unazad da vidis o cemu je rec

nelly

mari-mari vidi koliko nas je :crazy:
:clap: :clap:
...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

disco2000


nelly

...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

maripoza

Ma nece valjda sad da je suspenduju iz dubla?  :fool: Valjda joj je dovoljna kazna sto je izgubila mec na taj nacin. Bezveze.

Ju, Fed dobio 1. set? :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

chokoladica

Quote from: chokoladica on September 13, 2009, 08:20:19 AM
Jel neko gledao mec, vidim da se nesto desavalo? Na Serenin servis, ako sam razumela, je bilo 15-30. Serena ima 2. servis, linijski sudija dodeljuje fut fol, a onda Serena odlazi do linijskog sudije i govori joj kako ce da je ubije?? Glavni sudija oduzima jos jedan poen Sereni zbog toga (jer je prethodno imala opomenu zbog lomljenja reketa) i tako se zavrsio mec??
Pa ovo je stvarno djusi  :lol:

Dovoljna kazna garice? Ja bih je kaznila i novcano, mec bi izgubila svejedno  :turpija:

nelly

pročitala.... :D  ....došle reklame


...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

maripoza

Quote from: chokoladica on September 13, 2009, 11:42:01 PM
Dovoljna kazna garice? Ja bih je kaznila i novcano, mec bi izgubila svejedno  :turpija:

Novcano da (mada se zbog toga sigurno nece potresti :lol:), ali ne vidim smisao da sad zbog nje i Venus bude kaznjena time sto nece moci da igra zasluzeno finale dubla.
Old enough to know better, but too young to care.

disco2000

Najbolje od svega je to sto bi ona, kolika je, to mogla i da uradi :lol:

maripoza

Quote from: Marty Maraskino on September 13, 2009, 11:52:05 PM
Najbolje od svega je to sto bi ona, kolika je, to mogla i da uradi :lol:

Zato su je garant i kaznili, preventivno. :lol:
Old enough to know better, but too young to care.

nelly

...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

chokoladica

Quote from: maripoza on September 13, 2009, 11:43:53 PM
Novcano da (mada se zbog toga sigurno nece potresti :lol:), ali ne vidim smisao da sad zbog nje i Venus bude kaznjena time sto nece moci da igra zasluzeno finale dubla.
Da. I za moj pojam je to preterano.

nelly

...okrenuću lice prema suncu i senke će ostati iza mene ...

Finalina

igra Nole super, ali ovaj F je izuzetan