Main Menu

Gdje drzite torbe/tasne ?

Started by Ivy, September 06, 2009, 12:53:27 AM

Previous topic - Next topic

Ivy

Quote from: maripoza on September 07, 2009, 09:31:01 PM
Aaaaa, o tome se, znaci, radi? Hoces novu kucu, pa trazis argumente? :lol:


pa zar nije jak argument  :turpija: pored torbi imam problem i sa cipelama ...i garderobom  :turpija:

a mozda me jednostavno izbaci iz kuce i resi sebi i meni probleme  :lol: :lol:

:girl_blum:

Xe

I ja cenim da ti je potrebna nova kuca.
U njoj garderober od tries' kvadrata minimum.  :turpija:
A onda i nesto sitnica da popunis toliki prostor...  :turpija:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Ivy

i ja cijenim da mu je onda jednostavnije da se razvede  :lol:



cici



Xe

Quote from: Ivy on September 07, 2009, 10:05:06 PM
i ja cijenim da mu je onda jednostavnije da se razvede  :lol:
Ma hajde, pa onda alimentacija tebi, pa trazenje neke nove devojke, veridba, svadba, seks :lol: , deca, alimentacija, izdrzavanje, tvoje potrebe, njene potrebe, ljubavnica (jer ova nova nije tebi ni do kolena)...
Razvod se uopste ne isplati, narocito ne od nas  :turpija:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

cici



maripoza

Tako je, Xe. Kazi joj.  :clap:
(Sad ce jos vise da se razbaskari. :lol:)
Old enough to know better, but too young to care.

Ivy


Glitter

Quote from: Ivy on September 07, 2009, 09:56:11 PM
a mozda me jednostavno izbaci iz kuce i resi sebi i meni probleme  :lol: :lol:

:girl_blum:

omg...ovo je moj danas rekao  :lol: :lol: :lol:

AnaK

Janko 23.7.2002.

Glitter

Quote from: AnaK on September 08, 2009, 04:17:10 PM
Brzo nauči Xe odgovor  :lol:
potpuno primenljiv na nasu danasnju situaciju  :lol:

Beatrix Kiddo


Quote from: Ivy on September 06, 2009, 11:51:54 PM
Kupila sam najvece koje sam nasla  :crycry:

sad sam ih opstavila u sobi...i nekako mi bzv izgleda..kao da se spremamo za selidbu  :crazy:
A da ih drzis u onim pletenim korpama (cetvrtastim - kao fioke) ?
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.

Ivy

Quote from: Beatrix Kiddo on September 08, 2009, 07:32:05 PM
A da ih drzis u onim pletenim korpama (cetvrtastim - kao fioke) ?

kakve su to korpe? nisam to gledala:)

Gliti ja cu Xe odgovor da kopiram i okacim na zid :lol:

Gost51

Quote from: Xe on September 07, 2009, 10:10:11 PM
Ma hajde, pa onda alimentacija tebi, pa trazenje neke nove devojke, veridba, svadba, seks :lol: , deca, alimentacija, izdrzavanje, tvoje potrebe, njene potrebe, ljubavnica (jer ova nova nije tebi ni do kolena)...
Razvod se uopste ne isplati, narocito ne od nas  :turpija:
extra!

Beatrix Kiddo

Quote from: Ivy on September 08, 2009, 09:13:57 PM
kakve su to korpe? nisam to gledala:)


Mislim na one pletene od pruca (nisam dovrsila misao  :-[  ) Znam da ima slicnih dubokih za ves...
Balša  02.09.2002.
Varja  29.07.2004.
Uroš   07.05.2007.