Naša iskustva sa novim gripom

Started by senka, November 15, 2009, 03:23:32 PM

Previous topic - Next topic

Xe

http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Kafica

Ana 25.10.2004.
Zakon o održanju energije :girl_smile:

Finalina

nesto sam šlb kako mi deluje sve ovo, baš me malkice strah komplikacija, a on je tako cutljiv

Despina

A, L, S

gasha

fina  :bighug:
budi na oprezu, ali znas i sam da najveci broj prodje bez ikakvih komplikacija
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

emge

Fina :bighug:

I da prodje bez komplikacija :kiss1:

Finalina

znam, znam :kiss1: svima, ali i ja sam pocela da se osecam kao da imam grip :lol: :  ... sto mene sve ovo smara, cela jesen mi je propala, nigde odmora, nigde opustenosti, sve same neprilike sa tim razboljevanjem, deca ne idu nigde, zabrane kobajagi na sve strane... ma bas sam se nadrndala na tu temu ... idem ipak da ugrejem supu detetu i da vidim sta bi jeo..  tako je miran, neverovatno ... mnogo cudan simptom gripa :D

u dz vode evidenciju stomacnih tegoba, izgleda da ovaj talas prati taj simptom malo vise

Unabebili

nemam pametnih reci i saveta, samo malo podrske  :bighug: :kiss1:
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

Xe

Prvo ide sa stomacnim tegobama, onda temperatura i jaki bolovi u misicima i kostima, pa pluca.
Sve ostalo nije bitno, slusaj samo kako dise. Ako je to OK, mozes da se opustis.
Drzite se  :flower:
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

gasha

kod mene u skoli puno dece sa tim stomacnim gripom, ali traje samo par dana, 3 ili 4. I najcesce bez T.

Bice sve ok  :kiss1:
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

MissL

Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

AnaK

Janko 23.7.2002.

Tchi



Glitter

na ovoj ili nekoj od ovih tema jos pre neki mesec sam napisala vrlo pouzdanu info sa vma da se sada novi grip manifestuje kao jaka i netipicna stomacna viroza


fina :bighug: i :kiss1: za decka

Lani