Main Menu

Parfemi

Started by Unabebili, April 30, 2010, 10:29:51 PM

Previous topic - Next topic

cici

Meni se to desilo sa Chloe, nisam mogla da podnsem kao sapun i Bubi da neke uzorke Sofiji ona sva srecna a ja uzmem taj i dva dana sam ga nosila prijatno sam se iznenadila a kad sam prskala na ruku nesto mi nije islo.

bubi

A ja dobijam uzorke jer puno kupujem što ja što za firmu.A i tražim ako ne daju.
Jednom prilikom sam za neke pos. partnere kupila 10 parfema i oni mi izvade jedan tester,kad sam joj rekla SAMO jedan na ovoliku cifru izvadila je jedno 10kom ;D
Videla si koliko sam Sofiji dala uzoraka bez da sam nameravala da ih nosim.
:bighug:

MissL

A cime ce one da se parfemisu ako nama podele? :crazy:
To ciganisanje sa testerima me izludjuje. Kao i sa onim tester paletama sminke. Ima bre cela da se namazem ako hocu :lol:
Stiv 24.11.2003.

Ucinilo mi se da cu da prestanem da pusim :D

kalimero

Quote from: MissL on August 30, 2014, 10:37:09 PM
A cime ce one da se parfemisu ako nama podele? :crazy:
To ciganisanje sa testerima me izludjuje. Kao i sa onim tester paletama sminke. Ima bre cela da se namazem ako hocu :lol:

:lol: :lol: :lol:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Glitter

sto se paleta tice neka ih, ja to ne probam na licu, gadno mi :crazy:

Lani

Ja isto ne mogu da probam šminku po parfimerijama ali zato lakovi za nokte, parfemi... to im ne štedim.  :lol:

Glitter

kad putujem parfem ne stavljam, mirisem se u free shopu na aerodromu :lol:

cici

Quote from: bubi on August 30, 2014, 10:28:18 PM
A ja dobijam uzorke jer puno kupujem što ja što za firmu.A i tražim ako ne daju.
Jednom prilikom sam za neke pos. partnere kupila 10 parfema i oni mi izvade jedan tester,kad sam joj rekla SAMO jedan na ovoliku cifru izvadila je jedno 10kom ;D
Videla si koliko sam Sofiji dala uzoraka bez da sam nameravala da ih nosim.
:bighug:
Pa na 10 komada trebala je da ti izvadi minimum jos 10.

Lani

Da pohvalim ovo čudo, mnogo je dobar.  :girl_in_love: Odavno mi se neki od novih parfema nije tako dopao.

http://www.osmoz.co.uk/perfumes/paco-rabanne/7547/black-xs-potion-pour-elle

Zumbulica

Deluje  :girl_in_love:
Jel moze negde da se proba?
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Lani

U Sephori sam ga videla.

AnaK

Quote...deset najprodavanijih mirisa u Francuskoj ove godine osam su klasici. Tek dva novija mriisa prirdužila su se ovom počasnom nizu - uprkos parfemskoj hiperprodukciji -il ibaš zbog nje - i to Lanocome La Vie est Belle koji je zauzeo prvo mesto, i Guerlain La Petite Robe Noire.
Evo najprodavanijih, i to ovim redom: Lancome La Vie est Belle, Dior J'Adore, Guerlain La Petite Robe Noire, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel No.5, Yves Saint Laurent Opium, Thierry Mugler Angel. Dior Miss Dior, Guerlain Shalimar i Kenzo Flower by Kenzo

Janko 23.7.2002.

Glitter

osecanja su mi pomesana :lol: ne trcim da kupujem nove parfeme samo zato sto su novi, vecina mojih je nekoliko godina stara (ne bas klasici), i ne bih nekako rekla da ono sto je staro je dobro, pre bih rekla da zene vodi navika da ne menjaju :think:

AnaK

Da, i ja mislim da je u moru nove ponude teško izabrati, pa se odlučuju za ono što je već poznato. Svakako ću probati da se setim i pomirišem ova dva noviteta sa liste  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

Glitter

sa liste sam trosila J'adore i Kenzo Flower, vise volim Kenzo...generalno oni prave predivne parfeme  :girl_in_love: