Main Menu

Bebece price

Started by stacka, June 26, 2010, 05:48:55 PM

Previous topic - Next topic

Lani

Joj jadna beba Marta.  :(
Što mi ih žao tako kad puno plaču.

janavi

Vanja kao beba Marta
do 4 puna meseca... :(
Always be yourself... because the people that matter, don't mind, and the people that mind, don't matter.

I have a blog and I'm not afraid to use it

emge

Trajalo je dosta, siguno mjesec ipo-dva, ako ne i duže. Tad mi se činilo beskonačno :(

I nije samo jadna beba Marta, nego jadni i njeni roditelji. Prvo ti žao, ne znaš šta ćeš. Posle poželiš da nestaneš, samo da ne slušaš plač.

stacka

Uh, nadam se da ce Marka zaobici :bighug:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Maki

Olga je pocela intenzivno da sisa palac.Sofija to nije radila,ona je zvakala siku neprekidno.Ali, ova mala se nasiki i onda pusti , gurne palac, okrene se na drugu stranu i udri.Mene to uzasno nervira.Da li postoji nacin da je odviknem od toga, i da li je to uopste moguce?
Kako vase bebane po ovom pitanju?

Summer

Quote from: emge on July 05, 2010, 11:50:34 AM
Trajalo je dosta, siguno mjesec ipo-dva, ako ne i duže. Tad mi se činilo beskonačno :(

I nije samo jadna beba Marta, nego jadni i njeni roditelji. Prvo ti žao, ne znaš šta ćeš. Posle poželiš da nestaneš, samo da ne slušaš plač.

Nama je ovako bilo sa Davidom. Uzas. Neutesno plakanje, satima. Ja sam jednom od umora, negde oko 4 ujutro, nosajuci ga, zaspala i udarila u zid  :girl_cray: MM i ja smo bili bukvalno iscrpljeni. Srecom, trajalo je do puna 3 samo  :crazy: Sara nije imala grceve. Par puta neko nadimanje, grcenje, zanemarljivo.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Summer

Maki, ne znam nista o sisanju palca, moji to nisu radili. Samo da te  :bighug: da se Olga sto pre sama odvikne, nekako  :)
Moja Sara obozava varalicu, imam osecaj da ce u skolu sa njom. Bez laze nema uspavljivanja, voznje u kolima ....

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Despina

ne znam ni ja, samo da te :bighug:
moji nisu htjeli ni cucle
A, L, S

Maki

Mi smo pokusali da joj uvalimo lazu, vodjeni mislju da je to od dva zla manje.Ali nema sanse.Pljune odmah.Ona nece cak ni na cuclu da pije, nego joj vodu dajem na kasicicu.
Sofija isto nije htela lazu,ali ni palac.

Saska

Quote from: Maki on July 05, 2010, 09:21:09 PM
Mi smo pokusali da joj uvalimo lazu, vodjeni mislju da je to od dva zla manje.Ali nema sanse.Pljune odmah.

isto i Mina. i nije za utehu, a ni pohvalu, ali jos uvek sisa palac kad se uspavljuje. Jova je imao cuclu, koju sam ja "otela" kad je imao 18 meseci i resila problem. Posle sam valjda smeksala  :)

Deda

Mm odradio coku  :lol:. Rekao je " nema vise" i uvalio ljutu.
Nedelju dana slusao " Daj mi moju coku slatku" i onda je sve prestalo  :girl_in_love:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Maki

to je i nama bio plan,ali kako cemo palac da zaljutimo?T mi bas surovo.mozda ce i sama da prestane kad niknu zubi.

stacka

Aleksa nije hteo cuclu ni pod tackom razno, nije da nisam pokusavala da mu podturim :-[ Masi smo probali da damo, nije se bunila ali nije ni dramila kad joj ispadne a mene smara da je non stop sterilisem :-[ Palac nije sisao, ona sad nekako ubaci prstic u usta i krene da vuce, mnogo je smesna :girl_haha: ali ga pusti ubrzo.

Marty, jeste li bili juce na kontroli u NF?
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

disco2000

Jesmo, Dr Jekic je zadovoljna, mozemo da se javimo tamo kad uzmemo uput kako bismo ispratili taj tortikolis :)

Lani

Meni uopšte nije glupo nuditi detetu cuclu da ga smiriš. Iva je imala u svim živim bojama  :girl_haha: ali ih je batalila s gađenjem negde oko 4. meseca i onda je počela da sisa palac.

Marty super.  :girl_smile: