DIJETA...ko ce, ko ce , ko ce...

Started by Deda, May 04, 2009, 10:05:07 AM

Previous topic - Next topic

AnaK

Janko 23.7.2002.

vrana

Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

AnaK

Isprobala sam razne Stevie, i ovog proizvođača:

http://melia.rs/proizvodi/stevia/

Mi je najbolja, ima najmanju aromu, ja je praktično ne osećam.
Janko 23.7.2002.

Zumbulica

....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Zumbulica

Quote from: AnaK on December 18, 2013, 01:09:47 PM
Isprobala sam razne Stevie, i ovog proizvođača:

http://melia.rs/proizvodi/stevia/

Mi je najbolja, ima najmanju aromu, ja je praktično ne osećam.
Super, hvala  :bighug:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

bubi

AnaK ja sam uzela njihov ksilitol,ali jos sam na strogom rezimu pa cu sa njim kolacice da pravim.




AnaK

I ja imam ksilitol, i prezadovoljna sam.  :kiss1:
Janko 23.7.2002.

Unabebili

Meni stevija nekako skroz izmeni ukus napitku,hrani kroz

Imam neku kutiju sa tabletama ,rado cu je polkloniti
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

AnaK

Primam  :girl_haha: A doneću ti ovu da probaš, meni je OK.
Janko 23.7.2002.

martina

ja nekad koristim onaj med od agave... steviu stalno zaboravim da kupim... meni je i jedno i drugo ok, nema mi ukus

s tim da mi je za caj ok da mi mijenja ukus ( med, recimo), al za kafu mi je bljak
ja nasu tursku kafu pijem bez secera, ali latte ne mogu ( a to mi meca pravi ujutro). cim ima mlijeko, moram secer, mlijeko i kafa su mi grozni nezasladjeni
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

bubi

AnaK jesi li koristila ksilitol?
kazu da je ukus isti kao kod secera?




AnaK

Jesam, ja ga uveliko koristim, dobila sam prvo pakovanje kao nagradu kod mušeme, za recept, pre nekoliko meseci  :girl_haha: Potpuno je identičan, nikakve razlike u ukusu nema.  :good:

Idfem danas na kvantnu intoleranciju :lol: Javiću vam  :girl_haha:
Janko 23.7.2002.

bubi





Vockica

Quote from: Unabebili on December 18, 2013, 02:01:27 PM

Imam neku kutiju sa tabletama ,rado cu je polkloniti

Meni meni meni...ja kukam za steviom stalno  :crycry: :lol:
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

Vockica

Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.