Mobilni operateri - kako pronaci odgovarajuci paket

Started by maripoza, July 16, 2010, 06:38:33 PM

Previous topic - Next topic

linga

Quote from: maripoza on July 21, 2010, 11:57:19 AM
Nisi zakasnila, objasnila sam vec zasto mi sada ne odgovara postpaid.
Uzecu ga kasnije. :)

Nego i ovaj prepaid ko postpaid, stalno me caste nekim dodatnim minutima, porukama, a sve u lokalu, pa mi kredit rascepkan ko i kod onih postpaid paketa.  :lol: 

Super!
Ja sam ilustracije radi na pripaidu na 064 trosila oko 3,4.000 mesecno...

Glitter

maripoza

:lol:  bas su me nasli  :D
Taman ce mi do kraja godine i trebati postpaid.  :turpija:
Old enough to know better, but too young to care.

emge

Ja bih nekog operatera koji će da mi omogući da sa 069 brojevima u CG pričam jeftino :D

maripoza

Quote from: emge on August 02, 2010, 10:38:20 PM
Ja bih nekog operatera koji će da mi omogući da sa 069 brojevima u CG pričam jeftino :D
Jeftino nema. :D
A najjeftiniji za 069 ti je Telenor:  http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/Usluge/Medjunarodni-saobracaj/

emge

Ako je vjerovati sajtu telekom-a, skoro me isto toliko košta i poziv sa fiksnog telefona na mobilni u Crnoj Gori.

Glitter

Lani

maripoza

Quote from: emge on August 03, 2010, 08:58:57 AM
Ako je vjerovati sajtu telekom-a, skoro me isto toliko košta i poziv sa fiksnog telefona na mobilni u Crnoj Gori.

Pa pise da je 18,21 din + PDV, znaci oko 21,5 din minut, malo skuplje nego ovo preko Telenora.

Sto se mobilnih tice, koliko vidim, i razgovori izmedju MTS-a i M Tel-a su 15 din + PDV (19,20 din), isto kao Telenor - Promonte, ali ja zaista ne znam nikog ko u CG ima M Tel 068 broj.  :crazy:
Ali su ti zato pozivi sa MTS-a ka svim drugim mrezama u CG mnogo skuplji nego kod preostala dva nasa operatera.
http://www.mts.telekom.rs/index.php/medunarodni-saobracaj.html

Sto ce reci, treba ti 3 broja da mozes sa svima da pricas. :lol:

Glitter

e pozo....3 broja su pis of kejk nego nam treba dobro potkovan kadar koji ce da placa ta tri broja  :lol:

maripoza

Ah, pa prepaid.  :turpija:   :lol:
Ma to je sve zajedno gnjavaza, a mene strasno nerviraju te podele ka onoj mrezi toliko, ka ovoj onoliko....  pa jos isto tako i za brojeve u CG i RS :crazy:
Najgore je sto se sada najvise isplati razgovarati sa najudaljenijim zemljama sveta, preko VOIP-a, a zvanje komsiluka, u poredjenju sa tim, ispada luksuz.  :hm:

Finalina

ja bih odlepila da moram da biram nesto od svega ovoga  :crycry: ..... a pokusala sam   :crazy:

obozavam post paid bez ikakvih kombinacija  :innocent:  .... vec godinama sluzbeno koristim mts, a privatno koristim  svoj 063 broj koji imam od osnivanja, kasnije  umrezena u paket koji je mm odabrao pre nekoliko godina..... nemam pojma kako  :lol:

.... i ono najbitnije :D  ja ne koristim net preko telefona  :diva:

Finalina

Quote from: maripoza on August 03, 2010, 11:44:08 AM
Ma to je sve zajedno gnjavaza, a mene strasno nerviraju te podele ka onoj mrezi toliko, ka ovoj onoliko....  pa jos isto tako i za brojeve u CG i RS :crazy:
potpis !

Xe

Mozda se u ovome kriju nasi visoki racuni :D
CCeccarich i Cmiljanovich osumnjicceni za teholossku prevaru
        BEOGRAD, 4. avgusta (Tanjug) - Marko CCeccarich iz Beograda i Radoss Cmiljanovich iz Sopota osumnjicceni su za kriviccno delo raccunarske prevare, a protiv njih che biti podneta kriviccna prijava, saopsstilo je danas Ministarstvo unutrassnjih poslova.
        CCeccarichu je odredjen pritvor od 48 sati, a osumnjiccene su zajednicckom akcijom otkrili Sluzzba za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK) - Odeljenje za visoko-tehnolosski kriminal Visseg javnog tuzzilasstva u Beogradu.
        Osumnjicceni CCeccarich je, u periodu od 19. juna do 31. jula, u 25 navrata, obijao i pristupao telefonskim ormarichima Telekoma "Srbija" u kojima se nalaze prikljuccci korisnika fiksne telefonije i sa njih, uz pomoch eksternog telefonskog aparata, uspostavljao vezu s Telekomovim raccunarskim servisom za dopunu kredita mobilnih telefona.
        Na taj naccin, on je izvrssio 152 dopune svog mobilnog telefona, ukupne vrednosti od 76.000 dinara, posle ccega je, prema dogovoru, iznos od 67.700 dinara prebacio na mobilni telefon Cmiljanovicha.
        Cmiljanovich je u svojoj menjaccnici u Sopotu ovaj iznos dalje neovlasscheno transferisao na mobilne telefone drugih osoba.
        Telekom "Srbija" je, posle nekoliko primljenih reklamacija korisnika usluga, obavestio SBPOK - Odeljenje za borbu protiv visoko-tehnolosskog kriminala, pa je daljom zajednicckom analizom prikupljenih podataka utvrdjeno da se radi o zloupotrebama u sistemu dopune mobilnih telefona sa fiksne telefonske mrezze.
        U cilju zasstite svojih korisnika, Telekom "Srbija" privremeno je obustavio ovaj servis, da bi posle izvesnog vremena omoguchio dalje korisschenje ovog servisa, ali u vrlo restriktivnom rezzimu, navodi se u saopsstenju.
http://mojetvoko.wordpress.com/
moram ovo da loliram by MissL

Glitter

:crazy:

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.