Oralna Kontracepcija, Flasteri, Spirale

Started by Glitter, August 23, 2010, 03:33:51 PM

Previous topic - Next topic

moma

samo da prijavim da su mi belune 35 skroz ok

Vila

A ja baš mislila da se pozovem na cici :o :lol:
:kiss1:
Rekla je meni i ova moja da ni hormonsku spiralu ne bih mogla zbog migrena, kao što ne mogu pilule.
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

cici

Meni pilule nisu smetale za migrenu ali to je sve individualno.

Vila

ma možda ni meni nisu one baš bile krive, mislim, migrene imam i sad povremeno, ali svejedno mi ih je dr isključila kao mogući okidač...
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

cici

Naravno da je moguce da su okidac nemoj da eksperimentises kad ti je vec bolje.

Vila

:kiss1:

Pitanje:
prvi put u životu mi treba day after pill ;D zaneli se :lol: a ne bih da rizikujem.
Da li možda neka od vas zna (svakako ću pitati u apoteci, ali rekoh da pitam i vas), da li Primolut Nor može u te svrhe da se koristi. Pila sam ih zbog one ciste, samo 5 tableta, imam ih još 15, pa ako može i on, da ne kupujem neki Escapelle isl.
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

Martina

gasha

ne , ne moze ,
potrazi te pilule u apoteci
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Vila

Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

Martina

Vila

Popila Escapelle.
Sunce im poljubim, jedna tableta košta 1000 dinara. Skup ovaj neoprezni seks :rofl: :rofl:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

Martina

Lani

Kakav dobar naziv, escapelle.  :lol: Kako slikovito.  :girl_haha:
Ja sam samo jednom to pila, pre par godina ali neke druge, nisu bile tako skupe.  :crazy:

cici

Slikovito :lol: bolje nego posle da se slika kad vec nece trece :lol:

Vila

Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

Martina

Vila

Bila jutros u Jedru, kod Cicine dr. Sjajna :ok:
Stavljanje spirale je bolelo, ne strašno, ali ipak jeste. Sad me boli stomak, rekla je da neće dugo, danas, da organizam mora malo da se navikne.
Idem na kontrolu sledeće srede.
Spirala traje 5 godina :clap:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

Martina

cici

Super :clap: Boli, nisam rekla da ne boli ali ona je meni rekla da bi davanje anestezije bolelo vise.Mene je stomak boleo 3-4 dana.

Vila

Dan-dva, rekla je - pa ako bude i malo duže - samo da posle budem mirna :innocent:
Baš mi se sviđa dr, sad je moja dobila konkurenciju :girl_haha: Videćemo kasnije kod koje ću na redovne kontrole :girl_haha:
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

Martina