Main Menu

Pravite li Kiš?

Started by AnaK, May 12, 2009, 12:12:46 PM

Previous topic - Next topic

kalimero

Quote from: Bebel on May 12, 2009, 11:39:29 PM
sta je AeN :clap:

pekara, ima je na bulevaru negde prekoputa taša i u 14. decembra, pri vrhu.... :clap:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Bebel

pa pratim je u ritmu  :clap:
Lav 05.10.05.

Glitter


Bebel

aaaa! pa to je ona pekara nama iza coska nekada? boze sto sam glupa, nikad nisam ni obratila paznju na ime
:clap:
Lav 05.10.05.

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Bebel

vec probala :clap: vise puta :clap:
malo samo bilo gnjecavo testo dole :clap:
Lav 05.10.05.

Finalina

Nisam neki ljubitelj kiša, ali volim da probam varijacije na temu.
Pratim temu, pleh imam, a odavno se nisam setila da ga napravim.

AnaK

Quote from: kalimero on May 12, 2009, 11:35:27 PM
oni u AeN-u su sjajni, pogotovo povrćni :clap:

Samo da kažem da više nemaju :(
Janko 23.7.2002.

Bebel

ja sam jutros videla od povrca...mali okrugli
Lav 05.10.05.

AnaK

Ja sam juče pitala, i rekli su mi da duže vreme ne prave.  :o
Janko 23.7.2002.

Bebel

u bulevaru? ma lazu, danas neki decko ispred mene pitao sta je to...ipak je kupio integralnu kiflu :lol: ali svakako ih je bilo
Lav 05.10.05.

AnaK

Ma to sam ih ja juče podsetila  :girl_in_love: Eto mene u ponedeljak.
Janko 23.7.2002.

Gost51

kad usaglasite neki recept
recite
pa da napravim

Milica

Kis loren

testo

250 gr brasna
100 gr putera/ margarina
malo vode

fil
3 jajeta
1 kiselo mleko
5- 6 snitova sunke (oko 100 gr)
100 gr kackavalja
1 kasika brasna


Preko rastanjenog testa staviti fil pa na njega komadice putera. Peci dok ne dobije braonkastu koricu.

Mozda iam vec slican recept nisam imlaa vremena da gledam.



AnaK

Dakle, popodne ili sutra pravim dijetalnu varijantu - jaja, pavlaka + malčice fete, tikvice i paradjz.

Janaviiiiiiiii, prošlo ono popodne  :clapping:
Janko 23.7.2002.