Nase lepe baste i terase - 2015 - nova sezona, novi planovi

Started by Zumbulica, February 13, 2015, 09:27:13 AM

Previous topic - Next topic

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Glitter

jel

My name is Luton, Robin Luton :lol:

AnaK

Janko 23.7.2002.

gasha

jao ynam taj korov, kada ga uberes , ima ono mlekeo u stablu kao maslacak
ali nemam pojma kako se zove
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

AnaK

Janko 23.7.2002.

Dawn

Pepi

Baš lepo Dawn  :clap:
Meni mm danas ofarbao neki starinski držač žardinjera, ja kupila saksije za njega, sad još cveće  :)

AnaK

Dawn divno  :girl_in_love:

Ja sam s užasom shvatila da se zatvorila plastikara u kojoj sam videla saksije koje sam želela, i sad treba da ih pokurim  :girl_cray2:
Janko 23.7.2002.

Dacko

Dawn, super ideja, krademo je! I mi imamo stari peščanik, sve nam bilo žao da ga bacimo, a na pamet nam nije ovo palo. :-[

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Dawn

Quote from: Dacko on April 17, 2015, 08:19:18 PM
Dawn, super ideja, krademo je! I mi imamo stari peščanik, sve nam bilo žao da ga bacimo, a na pamet nam nije ovo palo. :-[

Meni bilo žao da ga gledam kako godinama samo skuplja prašinu... ovako bar ima neku svrhu. A gume smo menjali pre 4 godine :crazy:

gasha

super je  :clap: :clap:
jedino bih ja jos cvecaposadila, da se zemlja ni ne vidi
Katarina  24.10.2002.
Dusan 18.05.2004.

Glitter

da se i ja javim na temi :crazy:

posadila sam gladiole i kale od cveca
od zacinskog od prosle godine imam origano, kamilicu, zalfiju i persun. Sada sam dodala bosiljak i ruzmarin.
Od povrca sam zasadila paprike i paradajz u mini saksije pa cu da rasadjujem, mada moze da se dogodi da odem za vikend i kupim rasad
u basti sam posadila grasak, tikvice, jagode, 4 vrste zelene salate (ne pitati za sortu izgubila sam papiric), spanac i fransucke rotkvice (iste kao nase samo duguljaste). POboli smo i jedan zbun malina

moj skromni doprinos

zorka super ti je cvece, ja bih jos toga dodala

kalimero

Glitti, ja nabavih nanu (u 2 verzije) i origano.... nana mi super raste na suncanoj zastakljenoj terasi ali se origano muči pa sam ga unela u kuhinju..... kako tvoj opstaje, sta mu prija....?
treba i bosiljak da uzmem od mame, svoj je rasadila a i persun da obnovim, ubila sam proslogodisnji  :-X

i, da, rekoh već, na otvorenoj terasi novi stanovnik je čeri paradajz a ovog starog svašta nešto imam sto je mama gajila, moram da se upoznam sa drugaricama biljkama i da vidim sta cu moci ja da gajim (da nije zahtevno  :-[)
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.