Main Menu

Vilin remont

Started by Vila, September 21, 2015, 10:47:23 AM

Previous topic - Next topic

senka

neka neka nek izadje sve  :bighug: :bighug:
M.2000.
K.2003.
A.2006.
SD mama

rafa

Vilo, toliko dugo si bila hyper i toliko dugo si bila 'nije mi nista' da malo loseg raspolozenja i plakanja ne moze da skodi.  :bighug:

Samo se preslisaj...jedan mladji skolarac, D beba, tmu se desava sta se desava, ti vuces, jaka za sve, sredjujete kucu, njegovi roditelji i smrt, privatni posao koji krece, tvoji vikend prevodi, ne valja posao, trazi posao, menjaj posao, sve veci skolarac, D raste, odvozi, razvozi, stigni, smrsaj, promeni ishranu, morasbitizdrava, vezbajvezbajvezbaj, brini o tm-u koji zna da bude nedisciplinovan, roditelj jedan bolestan, roditelj drugi bolestan, svaki minut iskoriscen, bicikle, posete, setnje, jedan tinejdzer.... :crazy:

Hoces jos?  :bighug:

Skoro smo vodili razgovor o tome....ja duboko verujem da neki od nasih sto organizama sto dusica (jer prosto nismo svi isto setovani da isto vucemo, a i kako je kojoj grah pao) posle svih opisanih godina, sitne dece, poslova, bolesti, promena...pa cak i da nema finansijske frke i velikog poslovnog stresa - negde moraju da dodju u fazu gde to vise ne mogu da podnesu.

I da u cetrdesetim, cim im se priblizis i zadjes u njih, stvarno mislim da treba spustiti loptu.

I slusati svoje telo i psihu koja se mozda nije umorila (a i kako bi u samo 40 godina) ali jeste trenutno prezubcila.

:bighug:

Mozda razlog jeste organski (i ja verujem) ali je sve nabrojano doprinelo postojanju organskog razloga, to ja mislim.  :innocent:

10.12.2002.
19.05.2005.

there's no truth, only perception

Vila

Jao, Rafo, dušo moja, kad ovako nabrojiš sve, zavrti mi se u glavi :bighug: :bighug:
Jeste, umorili se i duša i telo, pa popucali ventili redom...
Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Lani

Samo polako, što kaže senka, bolje da sad izađe sve to iz tebe i onda konačno, novi list da okreneš.

AnaK

Sad malo pražnjenje, pa plakanje, pa odmaranje, pa malo reorganizacija. Čuvaj i mazi sebe malo  :bighug: :kiss1:
Janko 23.7.2002.

vojka

Coka 22.8.2006
Dujka 23.7.2012

Vila

Ksenija 12.07.2001.
Dušan 19.01.2009.

"nije nasa duznost da od njih pravimo ljude kakve mi volimo, nego da im pomognemo da postanu ko oni hoce da budu"
Martina

Dacko

A zapravo je vreme da malo ti budeš divna prema sebi.  :bighug: Možda sam stekla pogrešan utisak, ali po ovom što pišeš mislim da se i dalje ne odmaraš dovoljno, da nisi sebi dala makar tri dana potpunog mirovanja, kao što bismo dete strpali u krevet i sve mu prinosili dok se ne izbori s teškim gripom, na primer.

Dada

Milica 23.09.1995.
Djina 28.12.1996.
Jovan 29.08.2000.

Zumbulica

Razmazi sebe i pusti malo da te razmaze :bighug: :bighug: :bighug:
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

kalimero

sve cu da potpisem, od senke pa redom  :bighug: :bighug: :bighug: :kiss1:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.

Nanny Ogg

Quote from: AnaK on October 07, 2015, 02:51:07 PM
Sad malo pražnjenje, pa plakanje, pa odmaranje, pa malo reorganizacija. Čuvaj i mazi sebe malo  :bighug: :kiss1:

Evo kad ga AnKa kratko i jasno sroči  :innocent:

Ajte zene, ne dram'te

Unabebili

Quote from: Vila on October 07, 2015, 02:35:28 PM
Pa imam neke napade lošeg raspoloženja, plakanja... Valjda i lek i sva ona priča juče koja me je podsetila što sam ovakva :'(

I u tome nema nista lose, lekovito je i prirodno...
Neprirodno bi bilo biti uvek u jednoj krajnosti  :bighug: :bighug: :kiss1:

Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK

http://bebili.blog.rs/

jel

I ja sam ubedjena da je to plakanje potpuno zdravo
:bighug: :bighug: :bighug:
My name is Luton, Robin Luton :lol:

Plava Baklava

Samo potpisujem devojke i grlim te puno  :bighug: :bighug: :bighug: :kiss1:

moj vrtiguz

...................................................
ima nas i ovde:  http://plavabaklava.wordpress.com/

moje petljancije: http://bojeduse.wordpress.com/

zona sumraka: http://razmisljarnik.wordpress.com/