dakle..pitanje je u naslovu...
da nema neko carobno resenje ::)?? nesto da se napravi..kupi??
Drzim ih na policama u plakaru, slazem jednu preko druge..ali vremenom se ostete, iskrive (one "tvrdje" posebno :girl_cray:) .... kacila sam ih i na one kukice na vratima da vise :-[ ... vjesalice... :-[
ja ne znam vise gdje cu sa torbama :girl_cray:
da nema neko ideju?? :nokti2:
Nemam. Guram gde stignem :rofl:
meni sveki trubi vec pola godine da napravimo iznad obicnog cipelarnika kaoneki ram sa kukama da ih kacim, za sad stoje po policama i to sto kazes krive se :girl_sad:
Ovde ima korisnih ideja:
http://www.diggingouttogether.com/organizing_tips/OTOT_Purses_And_Bags_200810.htm (http://www.diggingouttogether.com/organizing_tips/OTOT_Purses_And_Bags_200810.htm)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.diggingouttogether.com%2Forganizing_tips%2Fimages%2F200804_01_Large_Handbags.JPG&hash=a34c9007a1048c50d6c12eac6cbb7e81aa7fc0d2)
U plakaru u dnevnoj sobi, stoje mi poredjane u bivsoj korpi za ves kojoj se odvalila rucka. Ne lome se i ne krive iz tog razloga, a konacno sam uspela da nadjem mesto za njih :clap: jer sam ih sirote setala kojekuda.
Varijanta sa kacenjem otpada ako je remen od koze jer na tom mestu koza hoce da popuca :crazy:
Dok nisam "izmislila"ovu korpu, stajale su u plakaru, ali natrpane jedna na drugu i izlomljene, i stalno su ispadale. Sad problema nema :clap:
Quote from: AnaK on September 06, 2009, 01:08:59 AM
Ovde ima korisnih ideja:
http://www.diggingouttogether.com/organizing_tips/OTOT_Purses_And_Bags_200810.htm (http://www.diggingouttogether.com/organizing_tips/OTOT_Purses_And_Bags_200810.htm)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.diggingouttogether.com%2Forganizing_tips%2Fimages%2F200804_01_Large_Handbags.JPG&hash=a34c9007a1048c50d6c12eac6cbb7e81aa7fc0d2)
ovo je odlicna ideja, moze i da mi stane izned cipelarnika :good:
Probala sam da ih tako kacim...ali mi puno mjesta zauzimaju u plakaru :girl_cray:
Xe pojasni mi malo to sa korpom :nerazumem: meni sve treba da se crta ovih dana :calm:
Ja ih i kačim po ofingerima, guram po plakaru, kačim u hodniku... Trpam gde stignem i baš me to nervira :no:
Ja sam ovaj Xe-metod zamislila ovako:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.diggingouttogether.com%2Forganizing_tips%2Fimages%2F200804_02_Small_Purses.JPG&hash=b4dbf547f8c6ff032695dada1bf31aa36d80d7cb)
samo ne na podu, tako mi rekla Baba ;)
(šalim se malo, al nemam više od 4-5 tašni, pa nemam ni problem :mrgreen: - ili imam rešenje, shvatite kako hoćete ;) )
Quote from: janavi on September 06, 2009, 01:27:11 PM
samo ne na podu, tako mi rekla Baba ;)
Da, da. To sam i ja čula, kao narodno verovanje. A onda sam u emisiji videla Madlen Zepter kako spušta torbu na pod, i shvatila da to nema veze :crycry: :lol:
Tako kao sto je AnaK okacila. U kombinaciji s Janavi principom - nemam mnogo torbi.
Ali je fazon u tome sto se ukutije lepo smeste, ne lome i ne guzvaju, lako se nadju, a rucke se lepo saviju i nista se ne zapetljava i ne ispada.
da kupim par tih korpi pa redjam jednu na drugu... :think: samo gdje da ih stavim...u neki ugao sobe...ne znam kako ce to da izgleda.... u plakar nema mjesta :crazy:
Pa da, jednu na drugu i obavezno manje u veće, to isto dosta uštedi prostor.
A da te male ne bi izgubile formu, staviš unutra marame ili maramice koje ne koristiš često. Tako ja.
ok.tako cu da uradim :)
samo sto ce morati da budu na "vidnom" mjestu :nokti2:
:lol:
Nema veze, verujem da su dekorativne i da možeš i po bojama da ih sortiraš :girl_smile:
Okacene na ofingere, kao na slici koju je postavila Anak. One od platna, naslagane jednu pored druge u ormaru.
Kod mene isto kao kod Ivy :-[
meni ne radi posao ovaj xe metod, ja nosim samo velike tasne :crycry:
anaK potvrdi :lol:
jaoooo, Ivy, gde me nadje s temom :crycry: trpam jedne u druge, pa u kese (kao da ih zastitim) i stoje u dnu plakara. Rezultat - nikad nista ne mogu da nadjem, a da ih sve ne izvadim. Te koje vadim, nikako da vratim, te stoje svuda redom i krive se :wall: Imam ih milion i velikih i malih i nemam resenja. Skoro sam dosla na ideju da kupimo jedan orman (ista serija u kojoj je spavaca soba) i da mi u njemu stoje samo torbe i cipele.
Mm nije odusveljen, ai nekako bi bilo pretrpano stvarno :hm:
Ja za rodjendan trazila novu torbu :turpija:
i ja :lol:
neophodna je, videla sam jednu divotalnu :girl_in_love:
mm hteo da padne u nesvest kad sam odbila iphone :lol:
:lol: :lol: :lol:
tasna mi je vazda neophodna :turpija:
A mislim da je hteo da se onesvesti i kad sam se iz Kana sa sluzbenog puta vratila sa 5 torbi. Nisu bile nesto mnogo skupe, a sve su mi se dopale i bile mi (sto rece Glitt) neophodne :turpija:
Doduse, tad mi jos nije bio mm, al me voleo :lol:
Pa dobro, šta se sad štreca. Bio je upoznat sa strašću :turpija:
naucila sam ga sta da gleda po izlozima :turpija:
pa njemu je kao elektroncu nepoznato da neko ne pozeli novi mobilni telefon :hm:
a sto se strecanja tice...to je sto je :turpija:
imam i obicaj da u sred marta odem da ga pitam da mi kupi unapred poklon za rodjendan, koji je u septembru...i trepkam naivno bas kao ovaj smajli :)
Quote from: aleksandra-l on September 06, 2009, 09:37:33 PM
neophodna je, videla sam jednu divotalnu :girl_in_love:
mm hteo da padne u nesvest kad sam odbila iphone :lol:
:o
Ti si moj antipod. Ja sam za rodjendan trazila MP3 :-[
on je odlucio da je iphone idealan za mene, mogu da slusam i muziku i pescanik i jos svasta nesto sto je on smislio, ma milina. onda se postavilo pitanje: u kojoj torbi da ga nosim? a bas sam videla jednu fenomenalnu :girl_haha:
sto se mene tice, meni njegov stari mobilni sa touch screenom vrsi posao. cak sam izgubila olovcicu i sad tipkam noktima, usavrsila sam pisanje :girl_haha:
Gde stignem, krive se, te dve-tri koje nosim, briga me :lol:
Kupila sam dvije veeeeeeelike dekorativne kutije...ali ne mogu velike torbe da mi stanu...tj. mogu ali guzvaju se opet :crycry: :girl_cray: :girl_cray:
potrpala sam male....a gdje cu sa velikim torbama :girl_cray:
meni treba soba za torbe i cipele :crycry:
Kupiš još veće dekorativne kutije :turpija:
Kupila sam najvece koje sam nasla :crycry:
sad sam ih opstavila u sobi...i nekako mi bzv izgleda..kao da se spremamo za selidbu :crazy:
A neke police, dublje, sa providnim kutijama u bojama, npr? To bi baš moglo da izgleda dekorativno :)
pokusacu da nadjem nesto tako :think:
Hint: kutije za igračke - ima ih Ikea (one su ti za manje torbe), Curver ima baš velike i lepe kutije. Sad sam se setila :idea: Imaš li prostor ispod kreveta, ja imam fenomenalne plitke kutije koje staju ispod (meni tu stoji vansezonska garderoba) - zatvorene su, ne upijaju prašinu, na točkićima - lako se izvlače, a potpuno nevidljive :turpija:
Quote from: AnaK on September 06, 2009, 01:28:43 PM
Da, da. To sam i ja čula, kao narodno verovanje. A onda sam u emisiji videla Madlen Zepter kako spušta torbu na pod, i shvatila da to nema veze :crycry: :lol:
Ti si mi definitivno bliznakinja. Ista prica. Sad spustam bez problema i kad mi skrenu paznju na to odgovorim da mi ich ne bi smetalo da budem sirotanovicka kao Madlen.
A tema je sjajna, ja uglavnom imam velike sportske koje se lome. Uzas.
Inace, trenutno Uradi sam ima na popustu lepe providne kutije sa poklopcem velicine 60x45xnpr. 40 (ne secam se trece dimenzije), a cena je oko 450 dinara.
Mirka :bighug: Kad ćemo se konačno upoznati, ti si mi među retkim još neostvarenim željama za kafenisanjem (a dugujem i ručak 8) ) :kiss1:
ja torbe drzim na policama ili ispod jakni i kaputa u ormanu, ali one osetljivije prvo stavim u platnene kese, ili one uz neke cipele sto dobijes ili u stare jastucnice i sl.. Ako su tako zasticene, onda mogu i jedne preko drugih, naravno bez preterivanja i vodim racuna da su te bas krute odozgo.
sto se tice spustanja torbe na pod.. skoro mi je jedna drugarica rekla da su nju jevreji naucili da treba da spusta torbu na pod i strasno je nervira kad joj je ljudi podizu, a stalno to rade :lol: .. elem...ja vjerujem jevrejima kad su te finansije u pitanju :D
Šta reći, posle Madlen sam prestala da se opterećujem. A sad, posle ove info o Jevrejima - isključivo ću je na zemlji držati :diva: :lol:
Ima da ih vucemo po zemlji :lol:
Ja cu svoju da zakopam. Sto je sigurno, sigurno je. :lol:
da li si razmisljala o nekom civiluku?? Ne mislim na ove kao sto se danas prave vec na one "starinske" na koje sa svih strana mozes da zakacis nesto,uglavnom su od kovanog gvozdja...ne mora ni da ti stoji u predsoblju,mozda u cosku spavace sobe ili bilo gde ,gde ti nece smetati....mozda je glup predlog al' mi palo na pamet :)
Quote from: AnaK on September 07, 2009, 09:01:39 AM
Mirka :bighug: Kad ćemo se konačno upoznati, ti si mi među retkim još neostvarenim željama za kafenisanjem (a dugujem i ručak 8) ) :kiss1:
Ma i kafa je dovoljna ;)
A kada.... tesko pitanje, pogotovu kad u kucu ubacim i bebu. No, od Nisa do Krusevca nema mnogo, pa kad se spustis na jug mozes malo i da skrenes sa auto-puta. :kiss1:
Nakon ovoga sa Jevrejima... ha, ne podigoh ja vise torbu :rofl:
Hvala na predlozima :kiss1:
Sergejka sam jutros zatekla u sobi, pobacao sve tasne iz jedne kutije ...sjedi u kutiji i igra se :turpija:
Quote from: aleksandra-l on September 06, 2009, 09:53:02 PM
imam i obicaj da u sred marta odem da ga pitam da mi kupi unapred poklon za rodjendan, koji je u septembru...i trepkam naivno bas kao ovaj smajli :)
A onda u septembru zaboraviš da si poklon dobila u martu pa očekuješ još jedan :turpija:
Quote from: Ivy on September 07, 2009, 02:32:23 PM
Hvala na predlozima :kiss1:
Sergejka sam jutros zatekla u sobi, pobacao sve tasne iz jedne kutije ...sjedi u kutiji i igra se :turpija:
:lol:
A da napravis garderober? Mislim, sobu? :)
Cenim da bi to bilo najjednostavnije :lol:
Moja drugarica ima ormar za nakit. Tako da.... sta je jedna sobica za torbe? :D
Za nakit :blink: Koliki je?
Nije velik. To je, zapravo, ormaric koji je postavljen na zid. Ima staklena vrata, pa se nakit vidi kroz njih (uglavnom ogrlice vise u njemu). Mnogo je slatko. :)
Da, to planiram da napravim ali u novoj kuci:) ovdje definitivno nema mjesta :crycry:
Quote from: maripoza on September 07, 2009, 09:27:04 PM
Nije velik. To je, zapravo, ormaric koji je postavljen na zid. Ima staklena vrata, pa se nakit vidi kroz njih (uglavnom ogrlice vise u njemu). Mnogo je slatko. :)
To je mnogo prakticno za lopove :think:
Sve im je na dohvat ruke, samo se posluze :good:
Aaaaa, o tome se, znaci, radi? Hoces novu kucu, pa trazis argumente? :lol:
Quote from: Blue on September 07, 2009, 09:30:59 PM
To je mnogo prakticno za lopove :think:
Sve im je na dohvat ruke, samo se posluze :good:
Ma to nije vredan nakit. Ne treba to njima.
Quote from: maripoza on September 07, 2009, 09:31:34 PM
Ma to nije vredan nakit. Ne treba to njima.
Onda je sve u redu :good:
Quote from: maripoza on September 07, 2009, 09:31:01 PM
Aaaaa, o tome se, znaci, radi? Hoces novu kucu, pa trazis argumente? :lol:
pa zar nije jak argument :turpija: pored torbi imam problem i sa cipelama ...i garderobom :turpija:
a mozda me jednostavno izbaci iz kuce i resi sebi i meni probleme :lol: :lol:
:girl_blum:
I ja cenim da ti je potrebna nova kuca.
U njoj garderober od tries' kvadrata minimum. :turpija:
A onda i nesto sitnica da popunis toliki prostor... :turpija:
i ja cijenim da mu je onda jednostavnije da se razvede :lol:
Misliš jeftinije :lol:
Quote from: Ivy on September 07, 2009, 10:05:06 PM
i ja cijenim da mu je onda jednostavnije da se razvede :lol:
Ma hajde, pa onda alimentacija tebi, pa trazenje neke nove devojke, veridba, svadba, seks :lol: , deca, alimentacija, izdrzavanje, tvoje potrebe, njene potrebe, ljubavnica (jer
ova nova nije tebi ni do kolena)...
Razvod se uopste ne isplati, narocito ne od nas :turpija:
Sjajno :rofl:
Tako je, Xe. Kazi joj. :clap:
(Sad ce jos vise da se razbaskari. :lol:)
odlicno ! :lol: :lol: :lol:
Quote from: Ivy on September 07, 2009, 09:56:11 PM
a mozda me jednostavno izbaci iz kuce i resi sebi i meni probleme :lol: :lol:
:girl_blum:
omg...ovo je moj danas rekao :lol: :lol: :lol:
Brzo nauči Xe odgovor :lol:
Quote from: AnaK on September 08, 2009, 04:17:10 PM
Brzo nauči Xe odgovor :lol:
potpuno primenljiv na nasu danasnju situaciju :lol:
Quote from: Ivy on September 06, 2009, 11:51:54 PM
Kupila sam najvece koje sam nasla :crycry:
sad sam ih opstavila u sobi...i nekako mi bzv izgleda..kao da se spremamo za selidbu :crazy:
A da ih drzis u onim pletenim korpama (cetvrtastim - kao fioke) ?
Quote from: Beatrix Kiddo on September 08, 2009, 07:32:05 PM
A da ih drzis u onim pletenim korpama (cetvrtastim - kao fioke) ?
kakve su to korpe? nisam to gledala:)
Gliti ja cu Xe odgovor da kopiram i okacim na zid :lol:
Quote from: Xe on September 07, 2009, 10:10:11 PM
Ma hajde, pa onda alimentacija tebi, pa trazenje neke nove devojke, veridba, svadba, seks :lol: , deca, alimentacija, izdrzavanje, tvoje potrebe, njene potrebe, ljubavnica (jer ova nova nije tebi ni do kolena)...
Razvod se uopste ne isplati, narocito ne od nas :turpija:
extra!
Quote from: Ivy on September 08, 2009, 09:13:57 PM
kakve su to korpe? nisam to gledala:)
Mislim na one pletene od pruca (nisam dovrsila misao :-[ ) Znam da ima slicnih dubokih za ves...
Gde držite tašne?
Meni su bile na podu ormara, pa premeštene na policu visoko što je bilo nepregledno, pa mi sad vise na čiviluku koji se kači na vrata, pa mi ni to nije rešenje (jer mi treba još dvoje vrata samo za to :D)
Jel ima neko neko epohalno rešenje?
Ovo i mene zanima :girl_sigh:
I ja svoje drzim na civiluku na vratima, i nisam odusevljena, al nista pametnije nisam smislila
na polici plakara koja je iznad šipke za kačenje
nije previše visoko, al nemam ni mnogo tašni :rofl:
na civiluku.. a posto zimi premestamo palmu iz dvorista u hodnik, one koje najvise koristim kacim na jadnu palmu :rofl:
U plakaru. One koje nosim cesce stoje na donjoj, a one koje redje nosim, na gornjoj polici.
A vecina razdeljena i razneta selidbama, stoji ko-zna-gde.
U Ormaru, okačene po dve ili četri na jedan ofinger unakrsno, zavisno od veličine.
jaoo muko moja :crycry:
svuda...u mom ormaru na gornjim policama, u mm-0vom ormaru na dnu...Sergejkove police pune...civiluk na vratima takodje... "ljetnje" su mi u ostavi na spratu... i ja trazim resenje..al' ga ne nadjoh :crycry:
bila ej tema i prosle godine ja mislim :think:
evo je, sad ću da spojim
http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=831.0 (http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=831.0)
I dalje gde stignem...
otkako sam nasla divnu sivu torbu, vise nisam ni jednu kupila
to je jedno od rjesenja
bolje jedna skupa, najljepsa i onda bar neko vrijeme ne gledam druge
mada, meni vec istice vrijeme :rofl:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffarm9.staticflickr.com%2F8508%2F8539113673_62817a54e7_b.jpg&hash=2ce11c61c8fc2558186e0c6507e4a5b8513cced0)
http://www.facebook.com/pages/Stylehome/201720266518208 (http://www.facebook.com/pages/Stylehome/201720266518208)
Bas prakticno :good:
i ovo mi slatka ideja
http://pinterest.com/pin/133700682657681115/ (http://pinterest.com/pin/133700682657681115/)
Jao da, ovo sa Uninog linka sam već negde videla. Super je. :girl_in_love:
AnaK :girl_in_love:
Ima da se kupi, sad se daje u nekoj nagradnoj igri :girl_haha: Ne mogu samo cenu da zamislim.
Jao zezaš, sad tek vidim, pa to je ona radnja u DC! Preko puta Maxija, oni sve tako neke zezalice za kuću drže.
Cena je verovatno :girl_wacko:
To bas nije tesko napraviti.
Ma gde nije teško napraviti.
A dobro, ja i dalje mislim da nije :rofl: ovo je obican ram.Mislim nije obican, mnogo je lep.
Ja sam mislila da na 'haljinu' misliš, nje ima u prodavnici :girl_haha:
Da ne bude zabune, mislim da onu haljinu nije lako napraviti a ram jeste nekomplikovan skroz.
provericemo, provericemo...kupila baka Una vec jedan da isproba mogucnosti :girl_haha:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2FDSCN05341_zpsb7ddc1ba.jpg&hash=8db7b55de30c29310aff3f49cfb8610059aeb4cf)
A ja sam mislila da pricate o ramu, haljina je vec druga prica.
una, ram ti je pravi goblenski... :girl_haha:
Preprskam u belo ili crno ;)
http://www.google.com/imgres?q=frame&um=1&hl=en&sa=N&biw=1280&bih=612&tbm=isch&tbnid=BukTjCpd9CHKGM:&imgrefurl=http://oefn.wordpress.com/tag/cognitive-frame/&docid=c9hlx_JFXqG7-M&imgurl=http://static.tumblr.com/fsxzlfk/HQplq3wmq/black_frame_by_darkrose42_stock.jpg&w=1499&h=1929&ei=Y6E7UbyRAaKj4gTAk4CYDQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:27,s:0,i:238&iact=rc&dur=354&page=2&tbnh=155&tbnw=113&start=18&ndsp=20&tx=50&ty=134 (http://www.google.com/imgres?q=frame&um=1&hl=en&sa=N&biw=1280&bih=612&tbm=isch&tbnid=BukTjCpd9CHKGM:&imgrefurl=http://oefn.wordpress.com/tag/cognitive-frame/&docid=c9hlx_JFXqG7-M&imgurl=http://static.tumblr.com/fsxzlfk/HQplq3wmq/black_frame_by_darkrose42_stock.jpg&w=1499&h=1929&ei=Y6E7UbyRAaKj4gTAk4CYDQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:27,s:0,i:238&iact=rc&dur=354&page=2&tbnh=155&tbnw=113&start=18&ndsp=20&tx=50&ty=134)
a sta mislis u srebreno?
ako bi bijelo, ja bih nekom cetkom, da ostane kao patina
uh, ja bih u belo, da malo "otvorim"
A ja bih u neku veselu boju. Moja kuma ima par svojih fotografija u tim starim ramovima od goblena, svi ofarbani u neku tirkizno-zelenu boju, mnogo dobro izgleda.
Quote from: Lani on March 10, 2013, 10:58:01 AM
A ja bih u neku veselu boju. Moja kuma ima par svojih fotografija u tim starim ramovima od goblena, svi ofarbani u neku tirkizno-zelenu boju, mnogo dobro izgleda.
e ovo mi se vec dopada
da se vratimo na torbe/tasne, vidite ovo :)
http://www.avon.rs/PRSuite/static/p/sr.html?fashion/housewares/p/2164-2 (http://www.avon.rs/PRSuite/static/p/sr.html?fashion/housewares/p/2164-2)
To kad imas mesta i dovoljno plakara.
Bas mi se svidja, a moja Santa da ne razmislja nego da mi ovo odmah poruci :girl_haha:
a ja hocu da se uclanim u avon, pa moze preko mene :turpija:
To kad imas mesta i dovoljno plakara.
Quote from: cici on October 14, 2013, 11:26:40 AM
To kad imas mesta i dovoljno plakara.
Ukapirali smo i prvi put :lol:
Quote from: Dada on October 14, 2013, 11:34:29 AM
Ukapirali smo i prvi put :lol:
Mrs, pisalo mi je da je greska :cigla:
haha, kontam cici misli da smo glupi :lol:
ja cu ovu temu da iscitam detaljno, treba mi neko rjesenje...
a plakara, cici, draga, nikad dosta, ja imam sigurno vise od prosjeka na forumu, al opet nemam gdje ovo da stavim dok stogod ne bacim
al stvarno pocinjem da razmisljam o ideji da pobacam 50% stvari koje imam... neki dan sam se rijesila dosta torbi, al opet ostalo
a ja planiram da napravim plakare i da onda krenem da bacam
bice tesko :crycry:, ali moracu
ma meni je najgore sto nemam vremena da sjednem i rasclanim sta mi je sta... a volje za bacanjem imam, nisam uopste sentimentalna, a i gomilu stvari sam kupila i ne nosim, jasno mi je da nikad i necu
sad sam prestala da kupujem, malo me popustilo ludilo, pa kontam da mi je prilika
Super je ovo, dobra ideja.
kod mene je kombinacija ludila :-[ :wacko:
imam komponentu sentimentalnosti, na to dodato suludo kompulzivno razmisljanje "mozda ce zatrebati, a ako bacim, a ne mogu da nabavim, sta cu onda :nokti2:" a sa druge strane ne podnosim prenatrpanost :ljut: volim neki srednji minimalizam, ako se to moze tako nazvati
plus mm-a koji je klasican hoarder :lol:
sve u svemu :lol:,
vec nas vidim ostarele, a porodicno osvanuli u nekoj emisiji, zatrpani djubretom :crycry: :lol:
Quote from: vojka on October 14, 2013, 03:24:29 PM
kod mene je kombinacija ludila :-[ :wacko:
imam komponentu sentimentalnosti, na to dodato suludo kompulzivno razmisljanje "mozda ce zatrebati, a ako bacim, a ne mogu da nabavim, sta cu onda :nokti2:" a sa druge strane ne podnosim prenatrpanost :ljut: volim neki srednji minimalizam, ako se to moze tako nazvati
plus mm-a koji je klasican hoarder :lol:
sve u svemu :lol:,
vec nas vidim ostarele, a porodicno osvanuli u nekoj emisiji, zatrpani djubretom :crycry: :lol:
crna vojka :lol:
Ne vidi se više šta je bilo u Avonu, a ja zaboravila. Ako je ovako nešto, praštajte :lol:
https://www.bonami.cz/p/bily-zavesny-ulozny-box-na-kabelky-jocca (https://www.bonami.cz/p/bily-zavesny-ulozny-box-na-kabelky-jocca)