Moja Mansarda

SOBICE => Sestro slatka => Topic started by: Ivy on September 06, 2009, 12:53:27 AM

Title: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 06, 2009, 12:53:27 AM
dakle..pitanje je u naslovu...

da nema neko carobno resenje  ::)?? nesto da se napravi..kupi??

Drzim ih na policama u plakaru, slazem jednu preko druge..ali vremenom se ostete, iskrive (one "tvrdje" posebno :girl_cray:) .... kacila sam ih i na one kukice na vratima da vise :-[ ... vjesalice...  :-[

ja ne znam vise gdje cu sa torbama  :girl_cray:

da nema neko ideju??  :nokti2:




Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: chokoladica on September 06, 2009, 12:58:33 AM
Nemam. Guram gde stignem   :rofl:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Glitter on September 06, 2009, 01:02:28 AM
meni sveki trubi vec pola godine da napravimo iznad obicnog cipelarnika kaoneki ram sa kukama da ih kacim, za sad stoje po policama i to sto kazes krive se  :girl_sad:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on September 06, 2009, 01:08:59 AM
Ovde ima korisnih ideja:

http://www.diggingouttogether.com/organizing_tips/OTOT_Purses_And_Bags_200810.htm (http://www.diggingouttogether.com/organizing_tips/OTOT_Purses_And_Bags_200810.htm)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.diggingouttogether.com%2Forganizing_tips%2Fimages%2F200804_01_Large_Handbags.JPG&hash=a34c9007a1048c50d6c12eac6cbb7e81aa7fc0d2)
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Xe on September 06, 2009, 11:24:33 AM
U plakaru u dnevnoj sobi, stoje mi poredjane u bivsoj korpi za ves kojoj se odvalila rucka. Ne lome se i ne krive iz tog razloga, a konacno sam uspela da nadjem mesto za njih  :clap: jer sam ih sirote setala kojekuda.
Varijanta sa kacenjem otpada ako je remen od koze jer na tom mestu koza hoce da popuca  :crazy:
Dok nisam "izmislila"ovu korpu, stajale su u plakaru, ali natrpane jedna na drugu i izlomljene, i stalno su ispadale. Sad problema nema  :clap:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Glitter on September 06, 2009, 11:30:52 AM
Quote from: AnaK on September 06, 2009, 01:08:59 AM
Ovde ima korisnih ideja:

http://www.diggingouttogether.com/organizing_tips/OTOT_Purses_And_Bags_200810.htm (http://www.diggingouttogether.com/organizing_tips/OTOT_Purses_And_Bags_200810.htm)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.diggingouttogether.com%2Forganizing_tips%2Fimages%2F200804_01_Large_Handbags.JPG&hash=a34c9007a1048c50d6c12eac6cbb7e81aa7fc0d2)
ovo je odlicna ideja, moze i da mi stane izned cipelarnika  :good:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 06, 2009, 12:41:18 PM
Probala sam da ih tako kacim...ali mi puno mjesta zauzimaju u plakaru  :girl_cray:

Xe pojasni mi malo to sa korpom  :nerazumem:  meni sve treba da se crta ovih dana  :calm:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Lani on September 06, 2009, 12:48:33 PM
Ja ih i kačim po ofingerima, guram po plakaru, kačim u hodniku... Trpam gde stignem i baš me to nervira  :no:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on September 06, 2009, 12:54:12 PM
Ja sam ovaj Xe-metod zamislila ovako:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.diggingouttogether.com%2Forganizing_tips%2Fimages%2F200804_02_Small_Purses.JPG&hash=b4dbf547f8c6ff032695dada1bf31aa36d80d7cb)
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: janavi on September 06, 2009, 01:27:11 PM
samo ne na podu, tako mi rekla Baba ;)

(šalim se malo, al nemam više od 4-5 tašni, pa nemam ni problem :mrgreen: - ili imam rešenje, shvatite kako hoćete ;) )
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on September 06, 2009, 01:28:43 PM
Quote from: janavi on September 06, 2009, 01:27:11 PM
samo ne na podu, tako mi rekla Baba ;)

Da, da. To sam i ja čula, kao narodno verovanje. A onda sam u emisiji videla Madlen Zepter kako spušta torbu na pod, i shvatila da to nema veze  :crycry: :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Xe on September 06, 2009, 01:33:06 PM
Tako kao sto je AnaK okacila. U kombinaciji s Janavi principom - nemam mnogo torbi.
Ali je fazon u tome sto se ukutije lepo smeste, ne lome i ne guzvaju, lako se nadju, a rucke se lepo saviju i nista se ne zapetljava i ne ispada.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 06, 2009, 01:52:12 PM
 da kupim par tih korpi pa redjam jednu na drugu... :think: samo gdje da ih stavim...u neki ugao sobe...ne znam kako ce to da izgleda.... u plakar nema mjesta  :crazy:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Lani on September 06, 2009, 01:54:47 PM
Pa da, jednu na drugu i obavezno manje u veće, to isto dosta uštedi prostor.
A da te male ne bi izgubile formu, staviš unutra marame ili maramice koje ne koristiš često. Tako ja.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 06, 2009, 02:03:05 PM
ok.tako cu da uradim :)

samo sto ce morati da budu na "vidnom" mjestu   :nokti2:
:lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on September 06, 2009, 02:03:55 PM
Nema veze, verujem da su dekorativne i da možeš i po bojama da ih sortiraš  :girl_smile:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Pepi on September 06, 2009, 04:02:50 PM
Okacene na ofingere, kao na slici koju je postavila Anak. One od platna, naslagane jednu pored druge u ormaru.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: niya on September 06, 2009, 04:55:24 PM
Kod mene isto kao kod Ivy  :-[

Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Glitter on September 06, 2009, 09:22:23 PM
meni ne radi posao ovaj xe metod, ja nosim samo velike tasne  :crycry:
anaK potvrdi  :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: aleks on September 06, 2009, 09:30:41 PM
jaoooo, Ivy, gde me nadje s temom  :crycry: trpam jedne u druge, pa u kese (kao da ih zastitim) i stoje u dnu plakara. Rezultat - nikad nista ne mogu da nadjem, a da ih sve ne izvadim. Te koje vadim, nikako da vratim, te stoje svuda redom i  krive se  :wall: Imam ih milion i velikih i malih i nemam resenja. Skoro sam dosla na ideju da kupimo jedan orman (ista serija u kojoj je spavaca soba) i da mi u njemu stoje samo torbe i cipele.
Mm nije odusveljen, ai nekako bi bilo pretrpano stvarno  :hm:


Ja za rodjendan trazila novu torbu  :turpija:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Glitter on September 06, 2009, 09:35:54 PM
i ja  :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: aleks on September 06, 2009, 09:37:33 PM
neophodna je, videla sam jednu divotalnu  :girl_in_love:
mm hteo da padne u nesvest kad sam odbila iphone  :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on September 06, 2009, 09:39:48 PM
 :lol: :lol: :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Glitter on September 06, 2009, 09:40:04 PM
tasna mi je vazda neophodna  :turpija:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: aleks on September 06, 2009, 09:41:01 PM
Quote from: Glitter on September 06, 2009, 09:40:04 PM
tasna mi je vazda neophodna  :turpija:

:bighug:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: aleks on September 06, 2009, 09:43:43 PM
A mislim da je hteo da se onesvesti  i kad sam se iz Kana sa sluzbenog puta vratila sa 5 torbi. Nisu bile nesto mnogo skupe, a sve su mi se dopale i bile mi (sto rece Glitt) neophodne  :turpija:
Doduse, tad mi jos nije bio mm, al  me voleo  :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on September 06, 2009, 09:45:06 PM
Pa dobro, šta se sad štreca. Bio je upoznat sa strašću  :turpija:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Glitter on September 06, 2009, 09:50:14 PM
naucila sam ga sta da gleda po izlozima  :turpija:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: aleks on September 06, 2009, 09:53:02 PM
pa njemu je kao elektroncu nepoznato da neko ne pozeli novi mobilni telefon :hm:
a sto se strecanja tice...to je sto je  :turpija:
imam i obicaj da u sred marta odem da ga pitam da mi kupi unapred poklon za rodjendan, koji je u septembru...i trepkam naivno bas kao ovaj smajli  :)
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Xe on September 06, 2009, 09:53:25 PM
Quote from: aleksandra-l on September 06, 2009, 09:37:33 PM
neophodna je, videla sam jednu divotalnu  :girl_in_love:
mm hteo da padne u nesvest kad sam odbila iphone  :lol:
:o
Ti si moj antipod. Ja sam za rodjendan trazila MP3  :-[
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: aleks on September 06, 2009, 09:58:40 PM
on je odlucio da je iphone idealan za mene, mogu da slusam i muziku i pescanik i jos svasta nesto sto je on smislio, ma milina. onda se postavilo pitanje: u kojoj torbi da ga nosim? a bas sam videla jednu fenomenalnu  :girl_haha:
sto se mene tice, meni njegov stari mobilni sa touch screenom vrsi posao. cak sam izgubila olovcicu i sad tipkam noktima, usavrsila sam pisanje  :girl_haha:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: disco2000 on September 06, 2009, 10:46:00 PM
Gde stignem, krive se, te dve-tri koje nosim, briga me :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 06, 2009, 11:32:25 PM
Kupila sam dvije veeeeeeelike dekorativne kutije...ali ne mogu velike torbe da mi stanu...tj. mogu ali guzvaju se opet  :crycry: :girl_cray: :girl_cray:

potrpala sam male....a gdje cu sa velikim torbama  :girl_cray:



meni treba soba za torbe i cipele  :crycry:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on September 06, 2009, 11:38:08 PM
Kupiš još veće dekorativne kutije  :turpija:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 06, 2009, 11:51:54 PM
Kupila sam najvece koje sam nasla  :crycry:

sad sam ih opstavila u sobi...i nekako mi bzv izgleda..kao da se spremamo za selidbu  :crazy:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on September 07, 2009, 12:00:05 AM
A neke police, dublje, sa providnim kutijama u bojama, npr? To bi baš moglo da izgleda dekorativno :)
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 07, 2009, 12:02:40 AM
pokusacu da nadjem nesto tako :think:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on September 07, 2009, 12:05:31 AM
Hint: kutije za igračke - ima ih Ikea (one su ti za manje torbe), Curver ima baš velike i lepe kutije. Sad sam se setila :idea: Imaš li prostor ispod kreveta, ja imam fenomenalne plitke kutije koje staju ispod (meni tu stoji vansezonska garderoba) - zatvorene su, ne upijaju prašinu, na točkićima - lako se izvlače, a potpuno nevidljive  :turpija:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Mirka on September 07, 2009, 08:39:40 AM
Quote from: AnaK on September 06, 2009, 01:28:43 PM
Da, da. To sam i ja čula, kao narodno verovanje. A onda sam u emisiji videla Madlen Zepter kako spušta torbu na pod, i shvatila da to nema veze  :crycry: :lol:
Ti si mi definitivno bliznakinja. Ista prica. Sad spustam bez problema i kad mi skrenu paznju na to odgovorim da mi ich ne bi smetalo da budem sirotanovicka kao Madlen.

A tema je sjajna, ja uglavnom imam velike sportske koje se lome. Uzas.
Inace, trenutno Uradi sam ima na popustu lepe providne kutije sa poklopcem velicine 60x45xnpr. 40 (ne secam se trece dimenzije), a cena je oko 450 dinara.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on September 07, 2009, 09:01:39 AM
Mirka  :bighug: Kad ćemo se konačno upoznati, ti si mi među retkim još neostvarenim željama za kafenisanjem (a dugujem i ručak  8) )  :kiss1:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: limun on September 07, 2009, 10:05:36 AM
ja torbe drzim na policama ili ispod jakni i kaputa u ormanu, ali one osetljivije prvo stavim u platnene kese, ili one uz neke cipele sto dobijes ili u stare jastucnice i sl.. Ako su tako zasticene, onda mogu i jedne preko drugih, naravno bez preterivanja i vodim racuna da su te bas krute odozgo.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: :ph34r: on September 07, 2009, 11:00:42 AM
sto se tice spustanja torbe na pod.. skoro mi je jedna drugarica rekla da su nju jevreji naucili da treba da spusta torbu na pod i strasno je nervira kad joj je ljudi podizu, a stalno to rade :lol: .. elem...ja vjerujem jevrejima kad su te finansije u pitanju :D
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on September 07, 2009, 11:02:02 AM
Šta reći, posle Madlen sam prestala da se opterećujem. A sad, posle ove info o Jevrejima - isključivo ću je na zemlji držati  :diva: :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Xe on September 07, 2009, 11:15:04 AM
Ima da ih vucemo po zemlji  :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: maripoza on September 07, 2009, 11:19:30 AM
Ja cu svoju da zakopam. Sto je sigurno, sigurno je. :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: dmi on September 07, 2009, 11:36:05 AM
Quote from: Xe on September 07, 2009, 11:15:04 AM
Ima da ih vucemo po zemlji  :lol:


:lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: pra-sence on September 07, 2009, 12:33:45 PM
da li si razmisljala o nekom civiluku?? Ne mislim na ove kao sto se danas prave vec na one "starinske" na koje sa svih strana mozes da zakacis nesto,uglavnom su od kovanog gvozdja...ne mora ni da ti stoji u predsoblju,mozda u cosku spavace sobe ili bilo gde ,gde ti nece smetati....mozda je glup predlog al' mi palo na pamet :)
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Mirka on September 07, 2009, 02:05:08 PM
Quote from: AnaK on September 07, 2009, 09:01:39 AM
Mirka  :bighug: Kad ćemo se konačno upoznati, ti si mi među retkim još neostvarenim željama za kafenisanjem (a dugujem i ručak  8) )  :kiss1:
Ma i kafa je dovoljna  ;)
A kada.... tesko pitanje, pogotovu kad u kucu ubacim i bebu. No, od Nisa do Krusevca nema mnogo, pa kad se spustis na jug mozes malo i da skrenes sa auto-puta.  :kiss1:

Nakon ovoga sa Jevrejima... ha, ne podigoh ja vise torbu  :rofl:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 07, 2009, 02:32:23 PM
Hvala na predlozima  :kiss1:

Sergejka sam jutros zatekla u sobi, pobacao sve tasne iz jedne kutije ...sjedi u kutiji i igra se  :turpija:

Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: cici on September 07, 2009, 04:26:58 PM
Quote from: aleksandra-l on September 06, 2009, 09:53:02 PM
imam i obicaj da u sred marta odem da ga pitam da mi kupi unapred poklon za rodjendan, koji je u septembru...i trepkam naivno bas kao ovaj smajli  :)
A onda u septembru zaboraviš da si poklon dobila u martu pa očekuješ još jedan  :turpija:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Xe on September 07, 2009, 08:18:51 PM
Quote from: Ivy on September 07, 2009, 02:32:23 PM
Hvala na predlozima  :kiss1:

Sergejka sam jutros zatekla u sobi, pobacao sve tasne iz jedne kutije ...sjedi u kutiji i igra se  :turpija:
:lol:
A da napravis garderober? Mislim, sobu? :)
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: cici on September 07, 2009, 08:30:58 PM
Cenim da bi to bilo najjednostavnije :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: maripoza on September 07, 2009, 09:22:12 PM
Moja drugarica ima ormar za nakit. Tako da.... sta je jedna sobica za torbe? :D
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: cici on September 07, 2009, 09:23:47 PM
Za nakit :blink: Koliki je?
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: maripoza on September 07, 2009, 09:27:04 PM
Nije velik. To je, zapravo, ormaric koji je postavljen na zid. Ima staklena vrata, pa se nakit vidi kroz njih (uglavnom ogrlice vise u njemu). Mnogo je slatko. :)
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 07, 2009, 09:27:16 PM
Da, to planiram da napravim ali u novoj kuci:) ovdje definitivno nema mjesta  :crycry:

Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Blue on September 07, 2009, 09:30:59 PM
Quote from: maripoza on September 07, 2009, 09:27:04 PM
Nije velik. To je, zapravo, ormaric koji je postavljen na zid. Ima staklena vrata, pa se nakit vidi kroz njih (uglavnom ogrlice vise u njemu). Mnogo je slatko. :)

To je mnogo prakticno za lopove  :think:

Sve im je na dohvat ruke, samo se posluze  :good:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: maripoza on September 07, 2009, 09:31:01 PM
Aaaaa, o tome se, znaci, radi? Hoces novu kucu, pa trazis argumente? :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: maripoza on September 07, 2009, 09:31:34 PM
Quote from: Blue on September 07, 2009, 09:30:59 PM
To je mnogo prakticno za lopove  :think:

Sve im je na dohvat ruke, samo se posluze  :good:

Ma to nije vredan nakit. Ne treba to njima.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Blue on September 07, 2009, 09:35:15 PM
Quote from: maripoza on September 07, 2009, 09:31:34 PM
Ma to nije vredan nakit. Ne treba to njima.

Onda je sve u redu  :good:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 07, 2009, 09:56:11 PM
Quote from: maripoza on September 07, 2009, 09:31:01 PM
Aaaaa, o tome se, znaci, radi? Hoces novu kucu, pa trazis argumente? :lol:


pa zar nije jak argument  :turpija: pored torbi imam problem i sa cipelama ...i garderobom  :turpija:

a mozda me jednostavno izbaci iz kuce i resi sebi i meni probleme  :lol: :lol:

:girl_blum:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Xe on September 07, 2009, 09:58:31 PM
I ja cenim da ti je potrebna nova kuca.
U njoj garderober od tries' kvadrata minimum.  :turpija:
A onda i nesto sitnica da popunis toliki prostor...  :turpija:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 07, 2009, 10:05:06 PM
i ja cijenim da mu je onda jednostavnije da se razvede  :lol:


Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: cici on September 07, 2009, 10:09:05 PM
Misliš jeftinije :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Xe on September 07, 2009, 10:10:11 PM
Quote from: Ivy on September 07, 2009, 10:05:06 PM
i ja cijenim da mu je onda jednostavnije da se razvede  :lol:
Ma hajde, pa onda alimentacija tebi, pa trazenje neke nove devojke, veridba, svadba, seks :lol: , deca, alimentacija, izdrzavanje, tvoje potrebe, njene potrebe, ljubavnica (jer ova nova nije tebi ni do kolena)...
Razvod se uopste ne isplati, narocito ne od nas  :turpija:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: cici on September 07, 2009, 10:11:04 PM
Sjajno :rofl:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: maripoza on September 07, 2009, 10:28:32 PM
Tako je, Xe. Kazi joj.  :clap:
(Sad ce jos vise da se razbaskari. :lol:)
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 07, 2009, 11:04:20 PM
odlicno ! :lol: :lol: :lol:



Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Glitter on September 08, 2009, 03:56:23 PM
Quote from: Ivy on September 07, 2009, 09:56:11 PM
a mozda me jednostavno izbaci iz kuce i resi sebi i meni probleme  :lol: :lol:

:girl_blum:

omg...ovo je moj danas rekao  :lol: :lol: :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on September 08, 2009, 04:17:10 PM
Brzo nauči Xe odgovor  :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Glitter on September 08, 2009, 04:35:36 PM
Quote from: AnaK on September 08, 2009, 04:17:10 PM
Brzo nauči Xe odgovor  :lol:
potpuno primenljiv na nasu danasnju situaciju  :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Beatrix Kiddo on September 08, 2009, 07:32:05 PM

Quote from: Ivy on September 06, 2009, 11:51:54 PM
Kupila sam najvece koje sam nasla  :crycry:

sad sam ih opstavila u sobi...i nekako mi bzv izgleda..kao da se spremamo za selidbu  :crazy:
A da ih drzis u onim pletenim korpama (cetvrtastim - kao fioke) ?
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Ivy on September 08, 2009, 09:13:57 PM
Quote from: Beatrix Kiddo on September 08, 2009, 07:32:05 PM
A da ih drzis u onim pletenim korpama (cetvrtastim - kao fioke) ?

kakve su to korpe? nisam to gledala:)

Gliti ja cu Xe odgovor da kopiram i okacim na zid :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Gost51 on September 08, 2009, 09:26:27 PM
Quote from: Xe on September 07, 2009, 10:10:11 PM
Ma hajde, pa onda alimentacija tebi, pa trazenje neke nove devojke, veridba, svadba, seks :lol: , deca, alimentacija, izdrzavanje, tvoje potrebe, njene potrebe, ljubavnica (jer ova nova nije tebi ni do kolena)...
Razvod se uopste ne isplati, narocito ne od nas  :turpija:
extra!
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Beatrix Kiddo on September 08, 2009, 09:36:22 PM
Quote from: Ivy on September 08, 2009, 09:13:57 PM
kakve su to korpe? nisam to gledala:)


Mislim na one pletene od pruca (nisam dovrsila misao  :-[  ) Znam da ima slicnih dubokih za ves...
Title: Sestro slatka, gde sa tašnama???
Post by: senka on January 23, 2011, 02:23:42 PM
Gde držite tašne?
Meni su bile na podu ormara, pa premeštene na policu visoko što je bilo nepregledno, pa mi sad vise na čiviluku koji se kači na vrata, pa mi ni to nije rešenje (jer mi treba još dvoje vrata samo za to  :D)

Jel ima neko neko epohalno rešenje?
Title: Re: Sestro slatka, gde sa tašnama???
Post by: Nanny Ogg on January 23, 2011, 02:27:36 PM
Ovo i mene zanima  :girl_sigh:
I ja svoje drzim na civiluku na vratima, i nisam odusevljena, al nista pametnije nisam smislila
Title: Re: Sestro slatka, gde sa tašnama???
Post by: janavi on January 23, 2011, 02:39:51 PM
na polici plakara koja je iznad šipke za kačenje
nije previše visoko, al nemam ni mnogo tašni :rofl:
Title: Re: Sestro slatka, gde sa tašnama???
Post by: Ivanjuška on January 23, 2011, 03:16:45 PM
na civiluku.. a posto  zimi premestamo palmu iz dvorista u hodnik, one koje najvise koristim kacim na jadnu palmu  :rofl:
Title: Re: Sestro slatka, gde sa tašnama???
Post by: Xe on January 23, 2011, 03:29:47 PM
U plakaru. One koje nosim cesce stoje na donjoj, a one koje redje nosim, na gornjoj polici.
A vecina razdeljena i razneta selidbama, stoji ko-zna-gde.
Title: Re: Sestro slatka, gde sa tašnama???
Post by: Pepi on January 23, 2011, 04:56:50 PM
U Ormaru, okačene po dve ili četri na jedan ofinger unakrsno, zavisno od veličine.
Title: Re: Sestro slatka, gde sa tašnama???
Post by: Ivy on January 23, 2011, 07:37:21 PM
jaoo muko moja  :crycry:

svuda...u mom ormaru na gornjim policama, u mm-0vom ormaru na dnu...Sergejkove police pune...civiluk na vratima takodje... "ljetnje" su mi u ostavi na spratu... i ja trazim resenje..al' ga ne nadjoh  :crycry:
bila ej tema i prosle godine ja mislim :think:
Title: Re: Sestro slatka, gde sa tašnama???
Post by: janavi on January 23, 2011, 08:22:32 PM
evo je, sad ću da spojim
http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=831.0 (http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=831.0)
Title: Re
Post by: disco2000 on January 23, 2011, 08:58:36 PM
I dalje gde stignem...
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Gost51 on January 23, 2011, 09:05:28 PM
otkako sam nasla divnu sivu torbu, vise nisam ni jednu kupila
to je jedno od rjesenja
bolje jedna skupa, najljepsa i onda bar neko vrijeme ne gledam druge
mada, meni vec istice vrijeme :rofl:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on March 08, 2013, 09:43:46 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffarm9.staticflickr.com%2F8508%2F8539113673_62817a54e7_b.jpg&hash=2ce11c61c8fc2558186e0c6507e4a5b8513cced0)

http://www.facebook.com/pages/Stylehome/201720266518208 (http://www.facebook.com/pages/Stylehome/201720266518208)
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Unabebili on March 08, 2013, 09:52:14 PM
Bas prakticno  :good:

i ovo mi slatka ideja

http://pinterest.com/pin/133700682657681115/ (http://pinterest.com/pin/133700682657681115/)
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Lani on March 08, 2013, 10:13:24 PM
Jao da, ovo sa Uninog linka sam već negde videla. Super je.  :girl_in_love:
AnaK  :girl_in_love:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on March 08, 2013, 10:16:13 PM
Ima da se kupi, sad se daje u nekoj nagradnoj igri  :girl_haha: Ne mogu samo cenu da zamislim.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Lani on March 08, 2013, 10:18:12 PM
Jao zezaš, sad tek vidim, pa to je ona radnja u DC! Preko puta Maxija, oni sve tako neke zezalice za kuću drže.
Cena je verovatno :girl_wacko:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: cici on March 08, 2013, 10:45:17 PM
To bas nije tesko napraviti.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Lani on March 08, 2013, 10:58:10 PM
Ma gde nije teško napraviti.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: cici on March 08, 2013, 11:00:04 PM
A dobro, ja i dalje mislim da nije :rofl: ovo je obican ram.Mislim nije obican, mnogo je lep.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on March 08, 2013, 11:30:35 PM
Ja sam mislila da na 'haljinu' misliš, nje ima u prodavnici  :girl_haha:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Lani on March 08, 2013, 11:38:41 PM
Da ne bude zabune, mislim da onu haljinu nije lako napraviti a ram jeste nekomplikovan skroz.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Unabebili on March 08, 2013, 11:53:33 PM
provericemo, provericemo...kupila baka Una vec jedan da isproba mogucnosti  :girl_haha:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2FDSCN05341_zpsb7ddc1ba.jpg&hash=8db7b55de30c29310aff3f49cfb8610059aeb4cf)
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: cici on March 09, 2013, 10:29:20 AM
A ja sam mislila da pricate o ramu, haljina je vec druga prica.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: martina on March 09, 2013, 01:59:22 PM
una, ram ti je pravi goblenski... :girl_haha:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Unabebili on March 09, 2013, 09:55:32 PM
Preprskam u belo ili crno  ;)

http://www.google.com/imgres?q=frame&um=1&hl=en&sa=N&biw=1280&bih=612&tbm=isch&tbnid=BukTjCpd9CHKGM:&imgrefurl=http://oefn.wordpress.com/tag/cognitive-frame/&docid=c9hlx_JFXqG7-M&imgurl=http://static.tumblr.com/fsxzlfk/HQplq3wmq/black_frame_by_darkrose42_stock.jpg&w=1499&h=1929&ei=Y6E7UbyRAaKj4gTAk4CYDQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:27,s:0,i:238&iact=rc&dur=354&page=2&tbnh=155&tbnw=113&start=18&ndsp=20&tx=50&ty=134 (http://www.google.com/imgres?q=frame&um=1&hl=en&sa=N&biw=1280&bih=612&tbm=isch&tbnid=BukTjCpd9CHKGM:&imgrefurl=http://oefn.wordpress.com/tag/cognitive-frame/&docid=c9hlx_JFXqG7-M&imgurl=http://static.tumblr.com/fsxzlfk/HQplq3wmq/black_frame_by_darkrose42_stock.jpg&w=1499&h=1929&ei=Y6E7UbyRAaKj4gTAk4CYDQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:27,s:0,i:238&iact=rc&dur=354&page=2&tbnh=155&tbnw=113&start=18&ndsp=20&tx=50&ty=134)
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: martina on March 10, 2013, 12:56:44 AM
a sta mislis u srebreno?

ako bi bijelo, ja bih nekom cetkom, da ostane kao patina
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: vojka on March 10, 2013, 10:42:35 AM
uh, ja bih u belo, da malo "otvorim"
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Lani on March 10, 2013, 10:58:01 AM
A ja bih u neku veselu boju. Moja kuma ima par svojih fotografija u tim starim ramovima od goblena, svi ofarbani u neku tirkizno-zelenu boju, mnogo dobro izgleda.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Elanor on March 10, 2013, 05:35:54 PM
Quote from: Lani on March 10, 2013, 10:58:01 AM
A ja bih u neku veselu boju. Moja kuma ima par svojih fotografija u tim starim ramovima od goblena, svi ofarbani u neku tirkizno-zelenu boju, mnogo dobro izgleda.
e ovo mi se vec dopada
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Margarita on October 14, 2013, 11:11:40 AM
da se vratimo na torbe/tasne, vidite ovo :)
http://www.avon.rs/PRSuite/static/p/sr.html?fashion/housewares/p/2164-2 (http://www.avon.rs/PRSuite/static/p/sr.html?fashion/housewares/p/2164-2)

Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: cici on October 14, 2013, 11:22:49 AM
To kad imas mesta i dovoljno plakara.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: anelore on October 14, 2013, 11:23:28 AM
Bas mi se svidja, a moja Santa da ne razmislja nego da mi ovo odmah poruci  :girl_haha:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Margarita on October 14, 2013, 11:24:18 AM
a ja hocu da se uclanim u avon, pa moze preko mene :turpija:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: cici on October 14, 2013, 11:26:40 AM
To kad imas mesta i dovoljno plakara.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: Dada on October 14, 2013, 11:34:29 AM
Quote from: cici on October 14, 2013, 11:26:40 AM
To kad imas mesta i dovoljno plakara.
Ukapirali smo i prvi put :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: cici on October 14, 2013, 12:02:01 PM
Quote from: Dada on October 14, 2013, 11:34:29 AM
Ukapirali smo i prvi put :lol:
Mrs, pisalo mi je da je greska :cigla:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: martina on October 14, 2013, 03:10:29 PM
haha, kontam cici misli da smo glupi  :lol:
ja cu ovu temu da iscitam detaljno, treba mi neko rjesenje...

a plakara, cici, draga, nikad dosta, ja imam sigurno vise od prosjeka na forumu, al opet nemam gdje ovo da stavim dok stogod ne bacim

al stvarno pocinjem da razmisljam o ideji da pobacam 50% stvari koje imam... neki dan sam se rijesila dosta torbi, al opet ostalo
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: vojka on October 14, 2013, 03:13:37 PM
a ja planiram da napravim plakare i da onda krenem da bacam
bice tesko  :crycry:, ali moracu
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: martina on October 14, 2013, 03:15:39 PM
ma meni je najgore sto nemam vremena da sjednem i rasclanim sta mi je sta... a volje za bacanjem imam, nisam uopste sentimentalna, a i gomilu stvari sam kupila i ne nosim, jasno mi je da nikad i necu

sad sam prestala da kupujem, malo me popustilo ludilo, pa kontam da mi je prilika
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: emge on October 14, 2013, 03:19:20 PM
Super je ovo, dobra ideja.
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: vojka on October 14, 2013, 03:24:29 PM
kod mene je kombinacija ludila  :-[ :wacko:
imam komponentu sentimentalnosti, na to dodato suludo kompulzivno razmisljanje "mozda ce zatrebati, a ako bacim, a ne mogu da nabavim, sta cu onda  :nokti2:" a sa druge strane ne podnosim prenatrpanost  :ljut: volim neki srednji minimalizam, ako se to moze tako nazvati
plus mm-a koji je klasican hoarder  :lol:
sve u svemu  :lol:,
vec nas vidim ostarele, a porodicno osvanuli u nekoj emisiji, zatrpani djubretom  :crycry: :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: dmi on October 14, 2013, 06:50:00 PM
Quote from: vojka on October 14, 2013, 03:24:29 PM
kod mene je kombinacija ludila  :-[ :wacko:
imam komponentu sentimentalnosti, na to dodato suludo kompulzivno razmisljanje "mozda ce zatrebati, a ako bacim, a ne mogu da nabavim, sta cu onda  :nokti2:" a sa druge strane ne podnosim prenatrpanost  :ljut: volim neki srednji minimalizam, ako se to moze tako nazvati
plus mm-a koji je klasican hoarder  :lol:
sve u svemu  :lol:,
vec nas vidim ostarele, a porodicno osvanuli u nekoj emisiji, zatrpani djubretom  :crycry: :lol:

crna vojka :lol:
Title: Re: Gdje drzite torbe/tasne ?
Post by: AnaK on July 27, 2016, 05:07:29 PM
Ne vidi se više šta je bilo u Avonu, a ja zaboravila. Ako je ovako nešto, praštajte :lol:

https://www.bonami.cz/p/bily-zavesny-ulozny-box-na-kabelky-jocca (https://www.bonami.cz/p/bily-zavesny-ulozny-box-na-kabelky-jocca)