Main Menu

SUNCANJE-Kreme, Losioni & Co

Started by Glitter, May 07, 2010, 11:10:41 AM

Previous topic - Next topic

cici

Quote from: Lani on June 15, 2011, 11:48:18 AM
Sprejevi su super, ja sam za ovu godinu kupila one Ambre solaire što je Lili imao na akciji, odlični su.

Meni se ne svidja onaj za odrasle, ne svidja mi se ni kako miriše ai za 5 dana sam skoro pola potrošila pri tom se nisam mazala na sat-dva.

Maki

Najgora sam od sve dece-mackamo se proslogodisnjim kremama.Ostala mi skoro cela Chicova faktor 50 za bebe i meni malo DM-ove.To mi je za ovde po gradu.A za more tek krecem u nabavku.
Nego,jer vam ostaju fleke od ovih decijih kremica.Narocito na belim majicama-sve pozute ivice. od Niveinih i Chicovih.I nece da se skinu.Sofija mi mozak probi za jednu belu haljinicu za plazu od prosle godine.Prala sam je sa svim magicnim sredstvima i dalje je zuta na ivicama oko vrata i ruku.

Deda

10 $, KOD NAS BIi faktor 70 u spreju bio 25 $ najmanje
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Deda

Antipreporuka za TOPTEN koju smo  masa ljudi pa i mi kupovali ove godine, nista ne valja ali nista.
Ali zato sebamed  :ok:
Miss Fantastic     -   23.8.2004.
Mister Bombastic-    29.5.2006

Zumbulica

Ja sam prosle godine kupovala apotekarske, sa zastitnim faktorom 30 i za posle suncanja, odlicne su  :good: Kupila sam i jos jednu ili dve u DM standardno ... Sad sam uzela jednu u Koto dermi sa alojom za posle suncanja.
Ti apotekarski proizvodi budu cesto jako povoljni u odnosu cena-kvalitet.
....moje srce, ptica divljine, naslo je svoje nebo u tvojim ocima ....

Lani

Ja nešto ne volim da eksperimentišem sa kremama za sunčanje, držim se proverenih tipa Nivea, za decu Chicco, Sebamed... ipak ovo sad sunce nije za zezanje.
Ivi sam bila uzela ovaj sad za rekreativnu i verovatno ću ga i za more...
http://www.nivea.co.uk/products/Sun-Care/for-kids/Swim-Play-Kids-Sun-Lotion

Summer

Ja sam i ove kao i prosle godine uzela DM i nama i deci. Njima 50, nama 30 faktor. Svi me pitaju da li su mi deca bila na moru koliko su beli, a oni su se kupali i u podne par puta  :girl_haha: Odlicne su kreme i odlican odnos cena/kvalitet.  :good:

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.

Ira

Mi koristimo ove http://bananaboat.com.au/ neznam dali ih ima kod nas
i ovdje iako je Au poznata po jakom uv zracenju najjaci zastitini faktor sto moze da se nadje je 30+(za sada)
i mi taj i koristimo.
Ovdje je neophodno mazanje skoro cijele godine.
Bas sam negdje i citala da recimo spf30+  filtrira 96.7% UV ,a 50+spf 98% UV tako da taj od 50+ i nedaje nesto bog zna vise nego 30+

"Dje­te­tu je­ vaša ljubav najpo­tre­bnija o­nda kada je najmanje­ z­aslužuje"­.
Erma Bombeck

stacka

I mi smo uzeli ovde DM sa zastitnim faktorom 50 za klince i 30 za nas pa kad smo to potrosili kupila sam dole Nivea 50, iz ove kolekcije koju je Lani ostavila samo sa prskalicom, odusevljeni smo, od sad samo kreme sa prskalicom uzimamo :girl_haha:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Mi smo prošle godine imali one Ambre Solaire sa prskalicom, super su bile, prskalica je zakon.  :girl_haha:

martina

mi cooperton... provjeren... nama treba onaj sportski, i stvarno je dobar, ne skida ga znoj, a ni voda.... samo namazemo 10-ak minuta prije izlaska iz kuce, pustimo da upije prije oblacenja .... i odlicno
tiana 97
martin 99
luka 99
Dezulovic:
Nije, jebiga, problem kad neobrazovana budala ima nerealnu ambiciju, već kad ima realnu mogućnost

disco2000

A gde kupujete te apotekarske? :think: Laki je alergican na kreme...

Finalina

marty, pa u apAteci :D ... apotekarska ustanova beograd ima liniju svojih proizvoda, u njihovim apotekama se kupuju...
... mada, postoje i kod nekih privatnih apoteka ti apotekarski proizvodi, ali treba pitati (ko ima "magistralu" moze da pravi kreme i tako to)

Summer

A da li bi reagovao na one koje imaju samo mehanicku zastitu, bez hemijskih bolokatora? Vrana je spominjala Logonu.

David 09.01.2007.
Sara   08.12.2008.