DIJETA...ko ce, ko ce , ko ce...

Started by Deda, May 04, 2009, 10:05:07 AM

Previous topic - Next topic

Finalina

doslo vreme i za ovu temu :D
...danas se valja nesto novo zapoceti, a posle ovoliko hrane najnovije bi bilo prestati sa jelom :rofl:

Unabebili

vratiti se u kolosek, nakog gresenja od par dana, ozbiljnog gresenja

definitivno ne smem imati u kuci nista od slatkisa, a ni testa

ok, upustila sam se, od sutra gazim dalje zapocet put  :)
Don't follow me, I'm not leading. Don't lead me, I'm not following.

Bracno stanje nije kontraindikacija za svalerisanje. Pa, kad logično razmisliš, ne samo da nije kontraindikacija, već je neophodan uslov . by Vojka&AnaK





http://bebili.blog.rs/

Finalina

ja od sutra mogu samo da trazim izgubljeni put kojim sam gazila  :girl_haha:

kalimero

nista, evo i ja da  :hello: ali nema trazenja puta dok ne prodju slava bar .... i batin rodjendan..... :wall:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Finalina

ja sam jutros, ako nista drugo, pametno doruckovala i za pocetak cu da pripazim sta jedem, ali namera mi je da malo radikalizujem sve mere i namere

stacka

Ja cu za pocetak da kupim vagu, moram definitivno. :-[
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Margarita

ja ne znam ni odakle bih pocela :rofl:

tj. znam, ali nesto nemam volje
mozda kad prodju rodjendani

emge

ja sam smislila 3 dana bez hleba i slatkiša, samo da se izduvam - valjda mogu 3 dana :-[

Margarita

Quote from: emge on January 08, 2014, 09:20:47 AM
ja sam smislila 3 dana bez hleba i slatkiša, samo da se izduvam - valjda mogu 3 dana :-[

to moze od ponedeljka :pioneer:

Vockica

#11109
Ja sam smislila tri meseca bez hleba i slatkisa  :rofl:...Od jutros cedjena pomorandza  ;)

Odo posle da kupim sastojke za onaj hrono hleb sto je Mzla skoro ostavila na fejsu pa da mi to bude dorucak..a sve ostalo klasika, protein i salata...

edit: Ovaj hleb, a mozda smo vec I stavljali recept...

2 šolje ovsenog, 2 šolje ražanog, pola heljdinog, malo semenkica lana, suncokreta, golice, susama; posolila i umesila sa mlakom vodom. Ostavila preko noći. Ujutro prvo umešala sok od pola limuna. Odstojalo 5 minuta, dodala još pola šolje raženog sa pola kesice sode bikarbone i pekla na 220.
Dunja 10.7.2003.
Danilo 18.5.2011.

emge

Mardž, ne može, od ponedeljka sam na planini.
A ako sad ne bude ovako stroga tri dana, ko zna da li stajem u ski pantalone :lol: onda sam džabe pravila snijeg :rofl:

Margarita

ma u redu ti je to, nego ja ne mogu pre ponedeljka :friends:
dok ispratimo decu, pa kad smo sami lakse mi je da nista ne spremam
a ti pocni odmah, da ti ne propadne sneg :D

moma

uf ja isto moram na neki detox
samo ne znam sta
evo, od danas nista ne jedem posle 18h
o, boze, koliko li sam ovo puta rekla?
a onda nekad nekih 15 dana da sastavim vma
sao da nadjem 15 dana u cugu
to mozda pocetkom februara

kalimero

ja da prijavim
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
  :wall: :wall: :wall:


od ponedeljka :pioneer:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

Finalina

uf bre kali :kiss1: , ali za utehu ne vidi se tako jako ;) ( osim ako si u plusu to tuce kila od one nase proslave :lol: )

meni vaga ne radi i ne nameravam da je popravljam :rofl: