DIJETA...ko ce, ko ce , ko ce...

Started by Deda, May 04, 2009, 10:05:07 AM

Previous topic - Next topic

cici

Ne vidi se toliko stvarno.Ali kad si ti nezadovoljna samo napred :clap:


kalimero

 :lol: :lol: nisam od proslave, od tad sam mozda 1-1.5 dodala.....
ma, vidi se, gde se ne vidi  :kiss1:
Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

cici

Vidi se ali ne da je toliki visak.


vrana

Ja posle praznika +1 
Nisam losa  :diva:
Danas i sutra detox dan, danas samo cajevi i kafa, sutra to plus voce, od petka stari rezim >pioneer>

za sve kojima treba podsticaj  :clapping: :clapping:

meni inace nisu uopste praznici najveci problem, nego putovanja, tu nikako ne mogu ni da se organizujem ni da se iskontrolisem

takjo da podrzavam emge ideju da se sada pripazi pre skijanja, da se stvari ne otmu kontroli  :crazy:
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

moma

ja sam nasla 15 dana u kalendaru 30.jan-13.feb za vma :D
i zabiljezila
imam krajem januara tri slave, pa kad to rijesim
a do tada cu pokusati da ne jedem posle 18h
a posle svega toga cu da zaginem na zlatiboru :rofl:
slazem se sa vranom za putovanja :)

emge

vrano, kako izdržiš samo na tečnom - i to čajevi i kafa cijeli dan?

ja se ni ne usudjujem na tako nešto, čini mi se da je zagarantovana propast odma...

Finalina

eh da putujem tako cesto pa i da podnesem tol'ku brigu oko jela na putovanju :rofl:

vrana

momo, pa bas zato sto imas tri slave zaredom, tada i treba da budes na dijeti  ;D

emge, to radim samo kad se bas odvalim od hrane kao sto je to bio slucaj u prethodnih par dana, pa mi ionako hrana na nos izadje...to me gadjenje drzi prvu polovinu dana, onda krenu creva da krce, ali lakse je izdrzati pola dana nego ceo  :lol:

ujutru svakako pojedem jogurt sa mekinjama, a posle u toku dana kafu sa malo mleka, i to me drzi. nije mi nikad pozililo, ili tako nesto
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

emge

ne očekujem ja fizičku glad, nego psihičku :lol:
naravno i krčanje crijeva mi pojačava psihičku glad :rofl:

vrana

ja sam se pomirila sa tim da moram da budem gladna ako necu da budem debela  :lol: i sada se lakse nosim sa tom psihickom gladju
Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

emge

ja bih i jare i pare :lol:

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

vrana

Vasa 3.8.2008.
Vuja 13.1.2012.

kalimero

Bata 18.01.2004.
Moca 17.11.2014.
 

moma


Finalina