Main Menu

Fitness ćoše

Started by stacka, March 20, 2019, 12:51:51 PM

Previous topic - Next topic

stacka

E, a taman sam danas mislila da idem na Bodyart, dobro si mi rekla  :lol:

U Hali Pionir ima i onih Kocovica pa cu mozda da uplatim u maju mesec dana kod njih, da vidim sta sve nude. :think:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

To je moja teretana ali ta u Pioniru ima mnogo manje programa treninga od ove moje zemunske.
Evo sad gledam njihov raspored na sajtu, tu bi mogla, osim Pumpa, da probaš Gluteus abdos i Step gluteus. Ovo ostalo ili je dosadno (yogalates) ili je prezahtevno i preintenzivno za tebe u ovom trenutku.

Mislim, idi ti na taj Bodyart ali mislim da ti se tek to neće dopasti, to je još pasivnije od pilatesa a mnogo se polaže na ravnotežu i balansiranje.

linga

Ako hoces da izgradis misice, a neces teretanu, body pump je i moja preporuka.

stacka

Preskocila Pilates danas ali zato otisla na BLT i ABD.
CRKLA SAM ali sam bre izasla nasmejana iz sale, ona devojka koja drzi vezbe je potpuno genijalna :girl_haha:
Mnogo znaci kad je neko takav, meni se zato svidja i Leslie, kod nje sam dogurala od 15 do 45 min vezbanja.
Sutra levitiram a od ponedeljka cu da vidim sta cu jos da isprobam :girl_haha:
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

:clap:

Danas ćeš sigurno imati upalu mišića, pa odmaraj.
Ti core treninzi su stvarno teški ali veoma delotvorni. Koje ste sve vežbe radili?

stacka

Ja danas hodam kao robot :crazy: :lol: stomacni misici me otkidaju, unutrasnja strana butina takodje.
Sto se vezbi tice pojma nemam iskreno kako se koja zove :-[ Jedino sto sam zapamtila su zenski sklekovi i plank sa strane.
Prvo su isle neke skakutave vezbe koje inace radim kod Leslie pa sam se taman ponadala da cu super da prodjem, medjutim to je bilo samo nekih 5 minuta.
Onda je udarila tempo za noge, za stomak, za ruke, pa opet za noge, kad je proslo 45 min i krenule vezbe istezanja mislila sam da cu da ostanem u onoj sali. :lol:
Stomacne misice sam shvatila da nemam uopste :-[ te vezbe su mi ubedljivo najteze pale.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Dacko

Upala brže prođe (a i na narednom treningu će ti vežbe lakše pasti) ako se sledećeg dana dosta šetaš ili budeš bilo kako fizički aktivna. A smeh u sali je neprocenjiv, meni su najbolji oni treninzi kad se ludiramo a svašta odradimo.

stacka

Ja vec napravila 11000 koraka, vodila sam Masu danas na trening pa onda peske do pijace i nazad. Nista od toga da prelezim dan :girl_haha:
Ali cu vezbe definitivno da preskocim danas, cak i one od 15 min.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Super stačka. A za upalu, to nije besmislen i uzaludan bol, već bol kao posledica nečeg što si postigla i uradila za sebe. :kiss1:
I mene nekad boli sve živo, posebno kad pravim pauze duže od nedelju dana.

Ja se spremam da odradim popodne jedno pola sata na orbitreku i malo tegiće za ruke, baš sam brljala ovog vikenda a od sutra ponovo u teretanu udarnički. :pioneer:

stacka

Samo da prijavim da sam u ponedeljak ipak isla na Body art ipak i dopalo mi se :clap:
Mnogo je zivlji nego Pilates, 45 min intezivno i jos 10ak relaksacije, otkucaje sam nabila cak na 172 u nekom momentu :crazy: :lol:

Danas sam mislila da idem ponovo ali me bas nesto lomi, sva sam zapusena i kasljucam pa cu jos da vidim kakva cu biti kako vreme tokom dana bude odmicalo.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Ju taj heart rate je u rangu HIIT treninga. :crazy:
Nemoj se forsirati.

Super da ti odgovara Body art, nisi imala problem sa hvatanjem ravnoteže? Meni je to koma.

Ja sam juče preskočila vežbanje zbog posla, večeras idem na pump makar se odvukla puzeći. :lol:

Dacko

Ja sam poslednje dve nedelje baš vredna, opet idem samo na teže treninge, pet puta nedeljno, i vide se rezultati. Juče sam uradila tri serije makazica i privlačenja nogu iz planka sa stopalima u karikama (početni položaj kao na slici):

Prosto se divim sama sebi kad god to uspešno izvedem, pa moram i ovde malo da se pohvalim, naročito kad se uzme u obzir da sam pre dve godine bila sposobna da to uradim koliko i meduza, a s njom sam se mogla porediti i po čvrstoći i snazi. :girl_haha: Samo je važno ne odustajati, nego ići na bilo šta, pa kad postane prelako, promeniti na nešto izazovnije.

Lani

Bravo Dacko! :respect:

Ja delim tvoje mišljenje i mislim da se treba stalno izazivati i pomerati granice. Samo fizički izazovne i teške aktivnosti me privlače i svi treninzi na koje idem su teški, ne zna se koji je gori. :lol: U početku stvarno bude komplikovano i bolno, posebno posle godina, da ne kažem decenija, neaktivnosti ali navikla sam i tako sad volim.

Mislim da sam malo zakasnila, ali da sam jedno desetak godina mlađa, išla bih na crossfit sigurno.
Znam da mogu da idu tamo i babe i dede ;D ali ja bih da aktivno učestvujem ne da statiram i otaljavam.

stacka

Lani, imaj u vidu da je moj puls toliki zato sto mi je kondicija sljus. Ne verujem da bi nekom drugom ovaj trening bio toliko naporan. Ti se mozda ne bi ni zadihala :girl_haha: Nije ovde bilo mnogo balansiranja, vise ga je na pilatesu bilo prosle nedelje.
Mislim, ne mogu da ocekujem da cu da budem u ne znam kakvoj formi posle mesec i po dana malo vece aktivnosti u odnosu na bar 20 godina prakticno nikakve sa par izleta i koliko toliko pokretanja.

Dacko, sjajno :clap:

Meni su definitivno najslabije karike stomak pa ruke i na tome cu bas dosta morati da poradim.
Aleksa - 22.12.2006.
Maša - 7.6.2010.

Lani

Onda možda taj Body art i nije totalna kopija Body balansa kako sam se ja nešto istripovala. :think:
Kad malo naučiš fitnes termine i nazive vežbi, napiši mi šta sve radite na njemu, baš me zanima.

I obavezno nastavi da ideš na onaj core trening, jaki core mišići su ti osnova za sve, ako ti je trup slab i mlitav, ništa nećeš moći da treniraš kako treba. Da ne pominjem bolje i uspravnije držanje, itd.