Izasao je zreb, jedva cekam 31!!
Ana u 1. kolu igra protiv K. Bondarenko, a u narednom ako prodje, ili protiv nekog iz kvalifikacija, ili Monike Nikolesku.
Jelena definitivno ne bi trebalo da ima problema u prva 2 kola. Inace, i ona i ana su u istoj polovini zreba, nije mi dovoljno pregledno, cini mi se da ne mogu da se sretnu pre 1/8 finala (ili 1/4). U istom delu zreba je i Safina i niko vise iz prvih 10 :clap:
Djokovic u 1. kolu protiv Ljubicica (za sta uopste ne mislim da je lako), u istoj polovini zreba je sa Federerom, ali sa njim ne moze pre 1/2 finala. Nazalost, tu je Rodik (samo da se ne ponovi australija i ide mi na zivce sto vecito igra sa Rodikom na USOpenu)
Pih a mogu tek da zamislim atmosferu kad budu igrali.Opet ce ga nervirati glupi Ameri :hm:
Ispravka, u Aninoj i Jecinoj polovini su i Dementieva i Sharapova
Da li cete mi umreti od smeha ako vam kazem da sam ja istripovala da je 31. sutra, zapravo da us open pocinje sutra, datum manje vise :krsti: :lol:
Stacka, jezik (prste) pregrizla. :lol: :girl_blum:
Garice, vratila si se ? :)
Da. :'(
BIlo lepo jel da? Iako je Cg? :lol:
:dirol:
Sta bre iako je CG? :sissyfight:
Nece se oni mene tako lako otarasiti :D , to mi je druga kuca. :girl_in_love: :lol:
Pa ja to pricam vec godinama :turpija:
Opet Ljuba? Hmmm...
:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: Nema veze, tesko sam podnela ovih nedelju dana bez sporta. Hebao ih zenski fudbal :crazy:
:l_sunny: :sreca: :beach:
Jedino sam ti ja verovala, garice, jel da? :turpija:
Valjda cu se sutra nakaniti da vam sredim tabelu. Ako mi mozak proradi. Jos je pun soli. :lol:
Neka ženski fudbal ja sam sebe uhvatila da gledam golf :wall:
Dobar je golf, narocito kad ga prenose Djuricko i Piter Cefi :clapping:
Ko sve ucestvuje u kladzi?
I od kog kola hocete da igrate?
Kako od kog? Pa od prvog, kad vec imamo gugl tabelu da sabira :lol:
U tabeli su mi:
Dawn
Nelly
Stacka
Xe
Choko
Ako jos neko zeli, neka se prijavi sto pre.
A gde ti je maripoza? Ja necu da se kladim ako ona ne ucestvuje :ljut: :lol:
Izgubila se u svemiru. :lol:
Ja hoćem :turpija:
i moretu :lol:
TuJ sam :)
http://www.blic.rs/sport.php?id=108188 (http://www.blic.rs/sport.php?id=108188)
Carica :diva:
Ne volim ovako pompezna naslove. Nek igra najbolje sto moze i rezultat nece izostati.
Sajko Jeca carica! :crazy:
Jeca je i inace (ne samo u svojoj glavi, vec u glavi ljudi koji prate tenis) favorit :)
Mislim da tako i treba da razmislja, u suprotnom , ne mora ni da igra :turpija:
I ja se kladim :)
Odstampala sam zreb, (samo zene za sad) da vidim kako stvari stoje, sto se Ane i Jece tice. Imam utisak da Ani uopste nece biti lako.1. i 2. kolo i boze pomozi, (mada nisam znala da je prethodna dva susreta sa Bondarenko gubila), ali vec u 3 . kolu moze da naleti na Lisicki, a u 1/8 finala na Jelenu. I mislim da ce biti dobro ako i dotle dodje, nista dalje za nju ne vidim :(
Jeca bi do 1/4 finala imala relativno lak posao (ako je Ana u 1/8 lak posao :lol: ) ali vec u 1/4 finala moze da se sretne sa Safinom . U polufinalu verovatno sa Dementievom, ili Wozniacki, posto nesto sumnjam da ce Kuznjecova da ostvari neki rezultat ovde, mada ko zna :)
Kao sto sam i mislila, postoji velika mogucnost da se Nole sretne sa Roddickom u 1/4 finala , samo pre toga Endi verovatno nalece na Verdaska. Do 1/4 je za Novaka relativno opusteno, ali ako i stigne do 1/2 finala tu je King Federer .
Sto se Janka tice, on bi vec u 2. kolu mogao na Verdaska, a s obzirom da se ne secam kad sam ga gledala poslednji put,i da nemam pojma u kakvoj je formi, ne ocekujem bas nista.
Marej ima dosta tezak zreb. 1. kolo protiv Gulbisa,a vec u 3. moze da igra sa karlovicem. u 1/8 Cilic Iili Wawrinka, u 1/4 Del Potro ili Simon.
Viktor bi u 3. kolu , mogao da igra sa Tsongom. I kad sam kod njega,ako stigne do 1/4 finala tamo ga verovatno ceka Rafa. Bice zanimljivo :)
Jel se otvara kladza?
Da, da. Sve je spremno za one koji su se prijavili. Cekam da vidim da li ce jos neko, pa da sutra aploadujem tabelu (da ne moram sto puta da ispravljam).
Stici ce vam link na mail, kao prosli put.
Jel se u ponedeljak igra prvo kolo?
Da .31.8
Jesam li zakasnila za kladzu?
Nisi, tek pocinjemo. :clap:
Prenosi na ES od ponedeljka u 20h :clap: do osam ujutru :crazy:
RTS ce se ukljucivati po potrebi, u satnici ne pisu nista (to je njihov obicaj :crazy: kao da ih vodi Norijega)
Sport klub ne prenosi ovog puta :crycry:
Jel mogui ja da se kladim?
Naravno. :)
Samo otvori neku gmail adresu (mora bas gmail) i posalji mi je na pp.
Ja ti onda saljem uputstvo kako da popunjavas tabelu, a nakon toga saljem svima na tu gmail adresu link za tabelu.
kada počinjemo sa kladzom?
Izasao je zreb.
Upisujem parove, pa vam saljem tabelu.
Poslala sam vam WTA, sad cu i ATP.
Kad je rok? Do sutra u osam ili ranije?
Ljudi mene je sramota, ali ja ne znam onu tabelu da editujem niti da se upisem u nju. :'(
Moze li neki link ili uputstvo kako da upisem parove?
SAcekaj da se neko upise prvi, kopiraj, ali samo rezultate, i zalepi kod sebe. Sacuvaj i to je to.
Maripoza ce ti sigurno poslati uputstvo, jer ti nisi ucestvovala prosli put, zbog problema sa netom.
Quote from: Xe on August 30, 2009, 04:14:31 PM
Kad je rok? Do sutra u osam ili ranije?
Mi smo +6. Mecevi pocinju u 11 po njihovom, dakle u 17h po nasem vremenu (gde si ti videla da pocinju u 8?).
Quote from: Dusica on August 30, 2009, 04:35:04 PM
Ljudi mene je sramota, ali ja ne znam onu tabelu da editujem niti da se upisem u nju. :'(
Moze li neki link ili uputstvo kako da upisem parove?
Sad cu ti poslati ono uputstvo od proslog puta na mejl.
Quote from: maripoza on August 30, 2009, 04:46:37 PM
Mi smo +6. Mecevi pocinju u 11 po njihovom, dakle u 17h po nasem vremenu (gde si ti videla da pocinju u 8?).
Sad cu ti poslati ono uputstvo od proslog puta na mejl.
Ma, prenosi pocinju od osam, a ne stizem da pogledam satnicu. Znaci, do pet.
Stiglo uputstvo, hvala :kiss1:
Odoh da ga studiram :)
Popunila WTA, odoh da popunjavam ATP :diva:
Niko od nasih ne igra sutra. :o
Safina 2
U. Radwanska 2
Garbin 2
Kleybanova 2
Schnyder 3
Errani 2
Peng 2
Razzano 3
Ivanovic 3
Niculescu 2
L. D. Lino 2
Rezai 2
A. Bondarenko 2
Dulko 2
Shvedova 2
Jankovic 2
Dementieva 2
Oudin 3
Hercog 2
Sharapova 2
Zheng 2
Cornet 2
Coin 2
Petrova 2
Wozniacki 2
Martic 3
Dubois 2
Cirstea 2
Szavay 2
Navarro 2
Sevastova 3
Kuznetsova 2
Azarenka 2
Strycova 2
Brianti 2
Schiavone 2
Na Li 2
De Brito 2
Kirilenko 2
A. Radwanska 2
Bartoli 2
Clijsters 2
Dokic 2
Garrigues 2
Kanepi 2
Rybarikova 2
Benesova 2
Venus 2
Zvonareva 2
Chakvetadze 2
Gullickson 2
Vesnina 2
Mauresmo 2
Wozniak 2
Govortsova 2
Pennetta 2
Stosur 3
King 2
Bacsinszky 2
Hantuchova 2
Bammer 2
Kerber 2
Czink 2
Serena 2
Federer 3
Greul 4
Chela 3
Hewitt 3
Blake 3
O. Rochus 4
Garcia-Lopez 3
Robredo 4
Soderling
5
Zverev 3
Sela 3
Querrey
3
Youzhny 4
Starace 3
Schuettler 3
Davydenko 3
Djokovic 3
Brzezicki 3
M. Gonzalez 5
Andreev 3
Kohlschreiber 3
Gil 3
Golubev 3
Stepanek 3
Verdasco 4
Tipsarevic 4
Kendrick 3
Haas 3
Hanescu 3
C. Rochus 3
Tursunov 3
Roddick 3
Tsonga 3
Nieminen 3
Benneteau 3
Luczak 3
Berdych 3
Berrer 4
Ram 4
F. Gonzalez 4
Monfils 3
A. Beck 3
Acasuso 3
Ferrer 3
Almagro 3
Ginepri 3
Kiefer 3
Nadal 3
Del Potro 3
Melzer 3
Cuevas 3
Fish 3
Ferrero 3
Petzschner 3
Bellucci 4
Simon 3
Cilic 3
Gabashvili 3
Evans 4
Wawrinka 3
Karlovic 3
F. Lopez 3
Crivoi 3
Murray 3
WTA:
Safina 2
U. Radwanska 2
Garbin 2
Kleybanova 3
Schnyder 2
Errani 2
Peng 2
Razzano 3
Ivanovic 2
Niculescu 3
L. D. Lino 3
Lisicki 2
A. Bondarenko 2
Dulko 3
Shvedova 2
Jankovic 2
Dementieva 2
Pavlyuchenkova 2
Hercog 2
Sharapova 2
Zheng 2
Cornet 2
Coin 3
Petrova 3
Wozniacki 2
Bremond 2
Dubois 2
Cirstea 3
Szavay 2
Navarro 3
Tanasugarn 2
Kuznetsova 2
Azarenka 2
Strycova 3
Brianti 2
Schiavone 2
Na Li 2
De Brito 2
Kirilenko 3
A. Radwanska 2
Bartoli 2
Clijsters 2
Dokic 2
Garrigues 3
Kanepi 2
Rybarikova 2
Benesova 3
Venus 2
Zvonareva 2
Chakvetadze 2
Craybas 3
Vesnina 2
Mauresmo 2
Wozniak 2
Govortsova 3
Pennetta 2
Stosur 3
King 3
Bacsinszky 2
Hantuchova 2
Bammer 3
Kerber 2
Czink 2
Serena 2
pobednica: Jelena Jankovic
ATP:
Federer 3
Lapentti 4
Chela 4
Hewitt 3
Blake 3
O. Rochus 3
Garcia-Lopez 4
Robredo 3
Soderling 3
Zverev 4
Sela 3
Querrey 3
Youzhny 4
Starace 4
Schuettler 3
Davydenko 3
Djokovic 4
Brzezicki 3
M. Gonzalez 4
Andreev 3
Kohlschreiber 3
Gil 4
Golubev 4
Stepanek 3
Verdasco 3
Tipsarevic 4
Kendrick 3
Haas 3
Hanescu 3
C. Rochus 4
Tursunov 4
Roddick 3
Tsonga 3
Nieminen 4
Benneteau 4
Troicki 4
Berdych 3
Berrer 3
Ram 3
F. Gonzalez 3
Monfils 4
Korolev 3
Acasuso 4
Ferrer 3
Almagro 4
Ginepri 3
Kiefer 4
Nadal 3
Del Potro 3
Safin 4
Cuevas 3
Fish 4
Ferrero 3
Petzschner 3
Bellucci 4
Simon 3
Cilic 4
Gabashvili 4
Istomin 4
Wawrinka 3
Karlovic 3
F. Lopez 3
Capdeville 4
Murray 3
Pobednik: Federer
Ju, ja zaboravila da se iskopiram. :crazy:
I pobednike da upisem. :-[
Safina 2
U. Radwanska 3
Garbin 2
Kleybanova 2
Schnyder 2
Errani 2
Peng 3
Razzano 2
Ivanovic 2
Niculescu 2
Rodionova 3
Lisicki 3
A. Bondarenko 2
Dulko 2
Shvedova 2
Jankovic 2
Dementieva 2
Pavlyuchenkova 2
Hercog 3
Sharapova 2
Zheng 2
Cornet 2
Coin 2
Petrova 3
Wozniacki 2
Bremond 2
Mladenovic 3
Cirstea 2
Szavay 3
Navarro 2
Tanasugarn 3
Kuznetsova 2
Azarenka 2
Domachowska 3
Brianti 3
Schiavone 2
Na Li 3
De Brito 2
Kirilenko 2
A. Radwanska 2
Bartoli 2
Clijsters 2
Dokic 3
Garrigues 2
Kanepi 2
Rybarikova 2
Benesova 3
Venus 2
Zvonareva 2
Chakvetadze 2
Craybas 2
Vesnina 2
Mauresmo 2
Wozniak 2
Mirza 3
Pennetta 2
Stosur 2
King 3
Bacsinszky 3
Hantuchova 2
Bammer 2
Petkovic 3
Czink 3
Serena 2
pobednica: Jankovic :D
---------------------------------------------
Federer 3
Lapentti 4
Chela 5
Hewitt 3
Blake 3
Kunitsyn 5
Garcia-Lopez 4
Robredo 3
Soderling 4
Zverev 4
Sela 3
Querrey 3
Mathieu 4
Starace 4
Schuettler 3
Davydenko 3
Djokovic 4
Ball 4
M. Gonzalez 4
Andreev 3
Kohlschreiber 4
Gil 4
Golubev 4
Stepanek 4
Verdasco 3
Tipsarevic 5
Kendrick 4
Haas 3
Hanescu 4
C. Rochus 3
Tursunov 4
Roddick 3
Tsonga 3
Nieminen 4
Benneteau 4
Troicki 3
Berdych 3
Berrer 4
Ram 4
F. Gonzalez 3
Monfils 4
Korolev 4
Acasuso 4
Ferrer 3
Almagro 4
Ginepri 4
Kiefer 4
Nadal 3
Del Potro 3
Safin 4
Cuevas 4
Fish 3
Santoro 4
Petzschner 4
Lu 3
Simon 3
Cilic 3
Gabashvili 4
Istomin 5
Wawrinka 4
Karlovic 3
F. Lopez 4
Capdeville 4
Murray 3
pobednik: Federer
Izvinite ali ja ne mogu da kopiram, stvarno me mrzi :-[
Quote from: stacka on August 31, 2009, 08:17:22 AM
Izvinite ali ja ne mogu da kopiram, stvarno me mrzi :-[
Bas sam ovo 'tela da kazem :D
WTA
Safina 2
U. Radwanska 2
Garbin 2
Kleybanova 2
Schnyder 2
Errani 2
Peng 3
Razzano 2
Ivanovic 3
Niculescu 2
L. D. Lino 2
Rezai 3
A. Bondarenko 2
Dulko 2
Shvedova 2
Jankovic 2
Dementieva 2
Pavlyuchenkova 2
Hercog 2
Sharapova 2
Zheng 2
Cornet 3
Coin 2
Srebotnik 2
Wozniacki 2
Martic 2
Mladenovic 3
Cirstea 2
Szavay 2
Navarro 2
Tanasugarn 3
Kuznetsova 2
Azarenka 2
Strycova 3
Brianti 3
Schiavone 2
Na Li 2
De Brito 2
Kirilenko 2
A. Radwanska 2
Bartoli 2
Clijsters 2
Flipkens 3
Garrigues 2
Kanepi 2
Rybarikova 2
Benesova 2
Venus 2
Zvonareva 2
Chakvetadze 2
Craybas 2
Vesnina 2
Mauresmo 2
Wozniak 2
Mirza 2
Pennetta 3
Stosur 3
King 2
Bacsinszky 3
Hantuchova 2
Bammer 2
Kerber 3
Czink 2
Serena 2
Sto se mene tice, ne morate.
Ja kopiram zato sto jedino ja imam privilegiju da editujem i nakon sto mecevi pocnu, pa cisto da mozete da me kontrolisete. :D
ATP
Federer 3
Lapentti 3
Chela 4
Hewitt 4
Blake 4
Kunitsyn 5
Garcia-Lopez 4
Robredo 3
Soderling 3
Zverev 4
Sela 4
Querrey 3
Mathieu 3
Starace 4
Schuettler 3
Davydenko 4
Djokovic 3
Ball 4
M. Gonzalez 4
Andreev 4
Kohlschreiber 3
Gil 4
Golubev 4
Stepanek 3
Verdasco 3
Tipsarevic 4
Kendrick 3
Haas 3
Hanescu 4
C. Rochus 3
Tursunov 4
Roddick 3
Tsonga 3
Nieminen 3
Benneteau 4
Troicki 3
Berdych 4
Berrer 3
Ram 4
F. Gonzalez 4
Monfils 3
Korolev 4
Acasuso 3
Ferrer 4
Almagro 4
Ginepri 5
Kiefer 3
Nadal 3
Del Potro 3
Safin 3
Cuevas 4
Fish 3
Santoro 4
Petzschner 3
Lu 4
Simon 3
Cilic 3
Gabashvili 3
Istomin 4
Wawrinka 3
Karlovic 3
F. Lopez 4
Capdeville 3
Murray 3
Garice, upisi pobednike u prvi sheet.
Dobro je, nisam ja nesto zahebala (kao obicno) :nokti2:
Hocu cim stignem, ali evo ovde da pribelezim, da ne bude posle nisi rekla pre prvog kola :lol: Federer I ... i... Jeca Sajko :crazy:
Sad vise ne stizes. :D
Upisacu ti ja.
Zorkaaaaaa, :sissyfight:
Upisivala si brojeve u pogresnu kolonu. :crycry:
Nemojte mi to raditi, molim vas, ubih se ispravljajuci. :(
Ja sam upisala zene i nadam se da sam to ok odradila, ali muskarce nece da mi upise nista :think:
mari/mari zaboravila sam svoju atresu :-[
i još jedan krug objašnjenja ako može..............
Quote from: maripoza on August 31, 2009, 07:43:43 PM
Zorkaaaaaa, :sissyfight:
Upisivala si brojeve u pogresnu kolonu. :crycry:
Nemojte mi to raditi, molim vas, ubih se ispravljajuci. :(
Ja se izvinjavam, žurila sam nenormalno... :crycry:
Quote from: Dusica on August 31, 2009, 08:10:33 PM
Ja sam upisala zene i nadam se da sam to ok odradila, ali muskarce nece da mi upise nista :think:
Pa nece jer su mecevi poceli u 17h. Nakon toga nije bilo moguce upisivati nista. :D
Quote from: nelly on August 31, 2009, 09:19:49 PM
mari/mari zaboravila sam svoju atresu :-[
i još jedan krug objašnjenja ako može..............
Saljem ti prvo adresu na PP, pa ti onda saljem objasnjenje na tu adresu. :lol:
Al kladis se od sutrasnjih meceva, danasnji su odavno poceli i poodmakli. :D
Quote from: maripoza on August 31, 2009, 11:08:47 PM
Saljem ti prvo adresu na PP, pa ti onda saljem objasnjenje na tu adresu. :lol:
Al kladis se od sutrasnjih meceva, danasnji su odavno poceli i poodmakli. :D
jedva sam uspela da nadjem gdi si mi poslala :lol:nema sanse da ja ista ono nocas razmem :-[ kada pocinje drugo kolo?
Sutra se igra drugi deo prvog kola. Mozete ti i Dusica da popunite tu drugu polovinu.
Obelezicu vam crvenom bojom one parove na koje mozete da se kladite i pustam sutra ujutru u promet. Al da popunite najkasnije do 17h jer tada pocinju mecevi. :)
Drugo kolo valjda tek od prekosutra.
Dusice, Nelly, u tabeli za 1. kolo mozete da popunite crvene i zelene parove, a plave ne (to su oni koji su vec odigrani ili ce biti tokom veceri). Zapravo, tamo gde su vam u tabeli sa vasim nickom upisani brojevi, to mozete da prognozirate, a tamo gde je prazno ne.
(Za Dusicu ovo vazi samo za ATP.)
Bolje tako nego da cekate drugo kolo, a u prvom ima dosta neodigranih meceva: kod WTA polovina, kod ATP 2 trecine.
Moze? :)
P.S. Vec sad vam je omoguceno popunjavanje.
ala si strogaaaaaaaaaaaaa :lol:
To se kaze autoritet. :lol:
Ja to zbog vas, da bude fer. Meni svejedno.
Na sledecem turniru, kad ti budes vodila kladzu :P :lol:, moci cemo da ispravljamo i varamo koliko hocemo. Jedva cekam! :turpija: :lol:
Jucerasnji rezultati:
WTA:
76 - Xe
74 - Choko
73 - Stacka
70 - Dawn
68 - Cekcek, Maripoza
64 - Dusica
ATP:
44 -Dawn
43 - Cekcek
41 - Choko
37 - Stacka
35 - Maripoza
33 - Xe
Tja :hm: :lol:
Sta je? Nisi zadovoljna ucinkom?
Nemoj samo da places, pliz. :lol: :P
:crycry: :crycry:
:cigla:
:rofl: :rofl: :rofl:
Stacka, radis li ti stogod ili da zabranjujemo i forume? :stop:
Jesam stroga, a? :lol:
:'(
Sta ti places? Ti si zauzela sva najbitnija mesta. :lol:
Gleda li neko atletiku? :D
Placem od kijavice, ne od tuge :crazy:
Koju atletiku? Gde?
Jel neko izracunao kad nasi igraju? Mene mrzi :D
Atletika u Zagrebu. Bilo na ES danas.
A HRT2 prikazuje neke stare Ivaniseviceve meceve. :)
Garice, ne da se izracunati. Skoro svi nasi su 3. po redu (prvi mec pocinje oko 17h po nasem), a nema sanse znati koliko ce prethodni mecevi trajati (pogotovo muski, koji se igraju na 3 dobijena). Za Anu jedino pise da nece pre ponoci (po nasem vremenu) i mislim da je jedino Troicki drugi na svom terenu.
A svi igraju danas: Ana, Jelena, Nole, Tipsa, Viktor, cak i Zimonjic.
Odoh da spavam, da se spremim za nocas. :tenis:
Ubi me rano ustajanje, ništa noćas nisam gledala :(
Ni ja nisam gledala, ali mozda veceras :tenis: :tenism:
Vise mi je odgovarao AO. Lepo navijem sat za 3 ili 5 ujutru i milina. :D
Quote from: maripoza on September 01, 2009, 11:24:14 AM
Stacka, radis li ti stogod ili da zabranjujemo i forume? :stop:
Jesam stroga, a? :lol:
Tek sad videh pitanje, onda ti je sve jasno :crycry: :crycry: :crycry: :lol:
:-X :D
Samo da pribelezim, da mogu da ispratim kad ce ko da igra:
Arthur Ashe Stadium
11:00 Start
Women's Singles - 1st Round
Julia Goerges(GER) vs. Svetlana Kuznetsova(RUS)[6]
Women's Singles - 1st Round
Dinara Safina(RUS)[1] vs. Olivia Rogowska(AUS)
Men's Singles - 1st Round
Novak Djokovic(SRB)[4] vs. Ivan Ljubicic(CRO)
--------------------------------------------------------------------------
Louis Armstrong Stadium
11:00 Start
Women's Singles - 1st Round
Caroline Wozniacki(DEN)[9] vs. Galina Voskoboeva(KAZ)
Men's Singles - 1st Round
Tomas Berdych(CZE)[17] vs. Wayne Odesnik(USA)
Women's Singles - 1st Round
Roberta Vinci(ITA) vs. Jelena Jankovic(SRB)[5]
Men's Singles - 1st Round
Michael Yani(USA) vs. Sam Querrey(USA)[22]
Not Before:18:00
Women's Singles - 1st Round
Ana Ivanovic(SRB)[11] vs. Kateryna Bondarenko(UKR)
------------------------------------------------------------------------------------------------
Court 5
11:00 Start
Women's Singles - 1st Round
Petra Martic(CRO) vs. Severine Bremond Beltrame(FRA)
Men's Singles - 1st Round
Flavio Cipolla(ITA) vs. Julien Benneteau(FRA)
Men's Doubles - 1st Round
Andreas Beck(GER) /
Simon Greul(GER) vs. Daniel Nestor(CAN)[2] /
Nenad Zimonjic(SRB)[2]
--------------------------------------------------------------------------------
Court 8
11:00 Start
Men's Singles - 1st Round
Jarkko Nieminen(FIN) vs. Fabio Fognini(ITA)
Women's Singles - 1st Round
Tathiana Garbin(ITA) vs. Mallory Cecil(USA)
Men's Singles - 1st Round
Florent Serra(FRA) vs. Janko Tipsarevic(SRB)
--------------------------------------------------------------------------
Court 12
11:00 Start
Women's Singles - 1st Round
Tamarine Tanasugarn(THA) vs. Anastasija Sevastova(LAT)
Men's Singles - 1st Round
Peter Luczak(AUS) vs. Viktor Troicki(SRB)[30]
Gledate li vi Safinu i Rogowsku? :o
Ja ne. :(
Samo pratim Troickog na LS, koliko stignem. Dobio 1. set. :jupi-do:
A vidim da je vec bilo nekih iznenadjenja danas.
Ja ne znam koji je ovoj Safini, ali ako nastavi ovako ode ona pa-pa :o
Evo ga Nole vodi 6:3 u prvom setu, drugi je 1:0 :clap:
a vidim da i Jankovicka vodi u prvom setu 5:1 :clap:
6 2 za Cojke, Nole u 2. vec vodi 4 0 :) Nestor i Ziki dobili prvi , dobro nam ide za sad :)
Jedino Janko gubi - prava luzerska konstanta :crazy:
Od Janka i nije trebalo ocekivati mnogo, ali polako , on voli da igra 5 setova :lol:
I to sto kazes :rofl: :tenism:
Safina se provvukla u 3 seta
Razzano je izgubila
Kvitova je pobedila Kleybanovu (drago mi je sto necemo gledati onaj odvratan potez sa kosom)
Sabine Lisicki je pobedila Rezai
to je to za sad a da je iole zanimljivo
Nole dobio i 2. set 61 :)
Aaaaaa, Troicki je pobedio u 5. setova 63 63 16 26 61 :o
Tipsarevic izgubio prvi set, drugi je 4:4
Jeca lagano 62 63 . A da, nice dress Jeco :lol:
Crveno joj lepse stoji od one kanarinske :lol:
:clap: :clap: Bravo, Nole! :tenism:
Easy :dance1: 63 61 63 Bravo JJ i Nole!
Bravo Nole i JJ, samo napred :clap: :clap:
Je-ca, Je-ca! :crazy:
Samo da konstatujem da mi se mnoooooogo dopada Novakov autfit. A znate li sta kaze Novakova statistika u ovom mecu?
26 W 7 UE, a samo jedna neiznudjena greska u prvom setu. Neverovatno :) Tod Martin se isplati izgleda
Tipsa izgubio u 3 TB-a :girl_cray:
Tipsarevic izgubio u 3. Sve taj brejkovi. :(
Garice, kad mi ulete? :lol:
Btw, ja nista nisam gledala od ovih nasih, zaglavila u gradu........... i zapila se. :lol:
Ybte, zbog koga sam ja budna u ovo doba :wall: :wall: :wall:
Kuci da ides, one motke za golf da nosis! >:(
Ja sam upalila kompjuter Xe samo da kostatujem sto i ti >:(
Dzizs Ana,ajde malo AJDE
Quote from: maripoza on September 02, 2009, 12:07:14 AM
zaglavila u gradu........... i zapila se. :lol:
trebalo je i ja, lakse bih podnela ovo sto Ana radi :lol:
Quote from: Xe on September 02, 2009, 03:09:42 AM
Ybte, zbog koga sam ja budna u ovo doba :wall: :wall: :wall:
Kuci da ides, one motke za golf da nosis! >:(
Ja sam se upravo registrovala da bih dala isti komentar... i baš to kazem "zbog koga sam ja budna u ovo doba"!!! >:(
Stvarno jeeeeeee :crazy:
Ja nisam nista gledala sem Safine :lol:
Ma, za sve je kriv MM >:( ! Dok je bio budan, Ana je cistila teren s onom namazanom. Kako je otisao da spava... >:(
Nece on meni vise spavati!
Quote from: Buba on September 02, 2009, 04:04:20 AM
Ja sam se upravo registrovala da bih dala isti komentar... i baš to kazem "zbog koga sam ja budna u ovo doba"!!! >:(
Dje si, pusko? :clap: :lol:
Nisam gledala Anu, cuvala zivce. :diva:
WTA 1. kolo tutto completo:
136 - Stacka
135 - Dawn, Xe, Cekcek
134 - Choko
128 - Dusica
126 - Maripoza
ATP kad se zavrsi prvo kolo.
Nemam pojma da li ova tabela dobro racuna :lol: al mrzi me da proveravam.
Ma, da, sad kad sam ja na prvom mestu ne znas da li dobro racuna, dobro dobro :ljut: :lol:
Samo da prijavim da me je Sarapova iznervriala do krvi onim vristanjem. Da sam nesto Pironkova, mlaila bih je onim reketom dok ne umukne >:(
Bubo, dobrodosla! :flower:
Mozete da popunjavate drugo kolo. Zensko celo, musko za ono sto je upisano, posto nisu svi mecevi prvog kola odigrani. Obratite paznju, nakon 16-tak parova ide nekoliko praznih polja, pa na dnu imate jos jedno 4 para.
Ste videli da Zimonjic igra mix dubl sa tigricom? :girl_haha:
Ne, ali cekam slike :girl_haha:
Nole :clapping: Jeco :clapping:
Buba dobro nam dosla!
Ko me ter'o da gledam reprizu Aninog meca. :wall: Kakva zavrsnica. :crazy:
Pozo, šta sam omašila pri prošlom popunjavanju? Gde upisujem broj setova?
Odmah u kolonu pored. Ili iskopiras tudje, kao ja, pa samo izmenis sta treba :diva:
XE, :lol: :lol: :lol:
Tako sam uradila :blink:
Da, odmah u prvu kolonu pored imena. One kolone koje su vec popunjene brojevima ne diras. :)
Xe, nemoj samo da kopiras komplet tudju tabelu, odnosno taj deo sa brojevima nemoj jer ces tako poremetiti formule u tvojoj tabeli. Ako kopiras, kopiraj samo onaj deo sa imenom tenisera i brojem setova.
Nasi danas opet ne igraju. :blink: Osim raznih dublova....
Pa naravno da ne igraju. Svi igraju isti dan, a na GS uvek igraci imaju dan pauze izmedju meceva :)
Ja sam popunila drugo kolo..ono sto je moglo of kors.
Znam za pauze, ali ATP prvo kolo razvukose vec na 3. dan, pa sam se ponadala da ce mozda nesto istumbati. Naporno mi sto svi igraju istog dana. :lol:
Al dobro, sad ih je dvoje manje. :crazy:
Au, Mirza :o kakav poraz.
Zorka, ti na kraju nisi popunila 2. kolo? Stacka isto?
Sta bi s Mirzom? :blink:
Nisam stigla :crycry:
Piiih. :(
Videh za Mirzu, s nulama izgubila. :crazy:
Sorry, ja zaboravila da zalepim svoje prognoze :-[ :
Safina 2
Garbin 3
Schnyder 2
Peng 2
K. Bondarenko 3
Lisicki 2
Dulko 3
Jankovic 2
Dementieva 2
Sharapova 2
Zheng 3
Petrova 2
Wozniacki 2
Cirstea 2
Peer 3
Kuznetsova 2
Azarenka 2
Schiavone 2
Na Li 3
A. Radwanska 2
Clijsters 2
Garrigues 3
Rybarikova 3
Venus 2
Zvonareva 3
Vesnina 3
Mauresmo 3
Pennetta 2
Stosur 2
Hantuchova 2
M-Sanchez 2
Serena 2
Federer 3
Hewitt 4
Blake 4
Robredo 4
Soderling 3
Querrey 4
Youzhny 4
Davydenko 4
Djokovic 3
M. Gonzalez 5
Kohlschreiber 3
Stepanek 3
Verdasco 3
Haas 4
Isner 5
Roddick 3
Tsonga 4
Troicki 5
Berdych 3
F. Gonzalez 3
Cilic 3
Lapentti 4
Navarro 4
Murray 3
Izgubise Moresmo, Radvanska, Garigez, Safin.... :blink:
Moram dapriznam da je Kirilenko igrala odlicno! Bas dobro!
:tenis: Za Morezmo sam pretpostavilam, ne znam samo da li sam se setila i da se kladim protiv nje :girl_haha:
Za ostale :o
Za safina mi nije iznenadjenje.
Quote from: cekcek on September 02, 2009, 12:44:28 PM
Nole :clapping: Jeco :clapping:
Buba dobro nam dosla!
Quote from: Xe on September 02, 2009, 11:14:35 AM
Samo da prijavim da me je Sarapova iznervriala do krvi onim vristanjem. Da sam nesto Pironkova, mlaila bih je onim reketom dok ne umukne >:(
Bubo, dobrodosla! :flower:
Hvala :flower: sa dobrim vas rezultatima našla!
Quote from: maripoza on September 02, 2009, 10:48:16 AM
Dje si, pusko? :clap: :lol:
Baš sam ti ko uvela puška, još se od prethodne noći oporavila nisam a bilo je tako napeto. Kaže Ana neće ni ona moći noćima da spava. E sad mi lakše :ljut:
Ih, ko jos spava, sa ovom vremenskom razlikom? :lol:
Spavanje je na tapetu izmedju 5 ujutru i 5 popodne. :D
Nisam stigla, odustajem :crycry:
Taman da neko drugi malo pobedi :turpija:
Zorka, ne zezaj, kladis se od sutra. :turpija:
Osecam da ces nas nabusiti i sa propustenim kolom. :lol:
Zaboravih da kopiram ovde.
(Maro cini mi se da sam zeznula formulu WTA - A. Bondarenko) ne znam kako :-[ sorry
ATP
Federer 3
Hewitt 4
Blake 4
Robredo 3
Soderling 3
Querrey 4
Youzhny 4
Davydenko 3
Djokovic 3
M. Gonzalez 5
Kohlschreiber 4
Stepanek 4
Verdasco 3
Haas 3
Isner 5
Roddick 4
Tsonga 4
Troicki 4
Berdych 4
F. Gonzalez 3
Cilic 4
Lapentti 5
Navarro 4
Murray 3
WTA:
Safina 2
Kvitova 3
Schnyder 2
Peng 3
K. Bondarenko 2
Lisicki 2
A. Bondarenko 3
Jankovic 2
Dementieva 2
Sharapova 2
Zheng 3
Petrova 2
Wozniacki 2
Cirstea 3
Navarro 3
Kuznetsova 2
Azarenka 2
Schiavone 3
Na Li 2
A.Radwanska 2
Clijsters 2
Garrigues 3
Rybarikova 3
Venus 2
Zvonareva 3
Vesnina 2
Wozniak 2
Pennetta 3
Stosur 2
Hantuchova 2
M-Sanchez 3
Serena 2
Briši me iz tabele Pozo, stvarno ne postizavam... bem ti početak školske godine :crazy:
:crycry: :crycry: :crycry: Zorkaaaaa
Aj ne plači, ću vam napravim medalje :crazy:
Quote from: Dawn on September 02, 2009, 11:22:57 PM
Briši me iz tabele Pozo, stvarno ne postizavam... bem ti početak školske godine :crazy:
potpis :girl_sad:
Medalje? Moze moze. :turpija: :D
Cekcek, sredicu to kad bude odigran taj mec.
Quote from: Dawn on September 02, 2009, 11:30:17 PM
Aj ne plači, ću vam napravim medalje :crazy:
a ja cu pevati himnu :girl_smile:
Maro, ako nas dve ne pobedimo sad kad su one odustale, necemo nikad :tenis: :tenis: :tenis: :lol:
Zorka, a da se kladite u sve ili nista za pobednike? (samo da definisemo sta je to sve, a sta nista :) )
Ti se ne javljaj, ti ne stojis lose. :ljut: :lol:
Ja sam pukla, al to je garant zato sto vodim kladzu pa ne mogu da se skoncentrisem. :lol: :lol:
Provereno je zbog toga, vidis kako sam ja ocajna bila kad sam vodila kladzu, zato vise tu obavezu ne uzimam na sebe, draze mi je da dobijam medalje :turpija: :rofl:
ATP 1. kolo:
117 - Dawn
114 - Cekcek
111 - Stacka
110 - Choko
107 - Xe, Maripoza
71 - Dusica (nije se kladila na sve meceve)
----------------------------------------------------------------
WTA 1/2 2. kola:
37 - Choko
35 - Xe, Cekcek
31 - Maripoza
----------------------------------------------------------------
Ko se juce nije kladio, a zeli danas da se ukljuci, moze da se kladi na polovinu WTA 2. kola i na skoro celo ATP 2. kolo (osim prva dva meca, koja su vec odigrana).
:D
Popunila sam pola kladze za WTA, ATP sam juce jos :)
Zimonjic i tigrica su prosli u 2. kolo. :D
Jelena je danas 2. na Arthur Ashe stadionu, igra odmah posle Dementieve, a Djokovic tek 4. na Louis Armstrongu (pre njega se igra 1 muski i 2 zenska meca, on je na redu posle Kuznjecove).
Garice izvini, jos uvek je ATP 2. kolo poluprazno (tj nema svih parova) ili ... ?
Ja se izvinjavam sto onako polovicno pratim sta se ovde pise, ne postizavam iz vise razloga da vas ne davim :lol:
Zaboravila da upisem. :-[
A i da se kladim. :-[
Monfils 4
Ferrer 3
Ginepri 4
Nadal 3
Del Potro 3
Cuevas 5
Ferrero 4
Simon 3
Ne stizem sad da unesem WTA 3. kolo, veceras cu. Ono se svakako igra tek od sutra.
:crycry:
Sta sad ti places?
Jel moram da kopiram kladjenje? Mislim, svi koji citaju ionako mogu da procitaju na google docs, a stvarno mi je naporno da sedim.
Malo sam rasrafljena. :lazy:
samo dodjoh da vidim biju li se i ovde*smajliji*by xe :lol:
Jok, cekam da zapevas, pa cu onda :lol:
Ma ne moras da kopiras, rekoh vec. :sissyfight: (posto ti je omiljeni smajli :lol:)
Ja kopiram svoje jer jedino ja stalno mogu da editujem. A vi.... pa kad se setim da vam ukinem. :lol:
Zorka, dje ba zapelo?
Monfils 3
Ferrer 3
Nadal 3
Almagro 5
Del Potro 3
Cuevas 4
Ferrero 4
Simon 4
Safina je opet izgubila 1. set. :blink: Dobila 2.
Safina sa ovakvom igrom nece dalje od 1/4 finala
I ja sve cekam kad ce da ispadne. :crazy: Previse se muci, to ne lici na nju.
I Dementieva je izgubila 2. set, u 3. nema brejka za sada.
Izgubi Dementieva :o
Svedova je odmah napravila brejk , vodi 21 i servira :fool:
Jeco , alo bre!! :crazy:
kad igra djokovic :crazy: :)?
Valjda oko 22 , u principu , ne znam :lol:
Odkud to?? :o Mislim da ne znas..ti,koja si suvi genije za tenis i imas vse podatke pre svih :crazy:
Ma vidi ovako, nema sanse da bude oko 22. Sad igraju Kveri i Kim, posle njih Sevastova i Kuznjecova, pa onda Novak i Bol.
Kveri i Kim igraju tek drugi set. Ne verujem u tom slucaju da ce pre ponoci.
Zadovoljna? :lol: I za ovo ne moras da budes genije , samo pogledas schedule of play , na http://www.usopen.org/en_US/scores/schedule/index.html?promo=topnav (http://www.usopen.org/en_US/scores/schedule/index.html?promo=topnav) :lol:
pih ,pa ne zanima me tenis bas toliko :P
Jelena gubi 1:0 u setovima :crazy:
jel slobodno ovde tuci glavom u zid?
Jeste?
Ajde onda
:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
:hm: :hm:
Prvi set je ocajno odigrala i taman je malo krenulo u 2. opet je posustala. :crycry:
Ebo je Anta. :lol:
U 1. setu nije imala ni jednu jedinu brejk loptu, a sada 2 puta po 2, koje nije iskoristila. :wall:
Ali ja uopste ne mislim da ona ne moze da se izvuce. :D
Ma vazi sto ce da se izvuce :wall:
Ajde ajde, ne budi pesimista, vratila je brejk. :D
Treba ona mnogo vise da uradi od povracaja jednog brejka da bi se izvukla. Nervira me :crazy:
:clap: Konacno brejk prednosti! :dance1:
Aaaalo hejterke :crazy:
Pa Jeca je to :beast:
E ovaj gem je bio za samoubistvo. :wall: Umesto da dobije set posle 40:0, sada je 5:5. :crycry:
Ona ako dobije ovaj mec , to ce biti pravo cudo. Ako dobije ovaj mec, JJ je u finalu :lol:
:tenis: :zlocka:
Ajmo Sajko!! :clapping: :clapping: :crazy: :crazy:
Dzizs :wall: :wall:
:crazy:
I opeeeet istiii srcenarioooo :crycry: aaaaaa :wall:
Imla je 2 set lopte , a sad igra TB. Jelena je*** te bre >:(
mini brejk, mini brejk :dance1:
valja se radovati svakoj sitnici :lol:
Mi smo prebacili. Stvarno ne mogu jos i oko toga da se nerviram :crazy:
Svedova spasila silne set lopte, sta je za nju jedan mini brejk :hm:
Konacnooooo :jupi-do:
Sajko osvaja set :lol:
:zlocka:
Tenk ju sajko, dont du det eni mor pliz :ljut: :ljut:
Ybt, znaci......................... bolje da cutim :mrgreen:
Odo' ja lepo da spavam a rezultat cu procitati sutra :diva:
Aaaa,,grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, svedova ima brejk, gad dem it jelena >:(
Ovaj Borat nema pojma :crazy:
Sa' ce sajko da se osili. :girl_haha:
Jaoooooooo, ne ne neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ljudi, ja ono ne mogu da gledam, toliko sam se iznervirala za Anu, stvarno ne mogu da pijem lekice i za Jecu. :sissyfight:
I ja sam prestala da gledam . Gledala sam i ranije Shvedovu, i nema losu igru, ali je vise..kako da se izrazim , "udaracica" ( u fazonu, udari sto jace, i nadaj se da ces da imas dan :lol: ). Mozda kad bi Cojke samo malo manje gresila, pokusala sa nekim kracim loptama (kao sto duboke i one u uglu prave problem) mogla bi da preokrene.
Kad kazem krace lopte mislim na drop sotove, ne one "na izvol'te " :rofl:
Woohoo 5 5
:turpija: Ne gledaaam :turpija:
:nokti2: izjednacila je na 5:5 ali sad opet zabusava :crycry:
I nemoj, svedova opet ima 2 brejk lopte :wall:
popila sam celo pivo od muke :lol:
nadam se da necu morati da otvaram drugo :rofl:
aaaaaaaaaaaaaaaa opet brejk :ljut:
David Guetta Ft Akon Sexy Bitch (http://www.youtube.com/watch?v=dZumu_wJYlc#normal)
:beast:
Daj i meni jedno
Quote from: maripoza on September 03, 2009, 10:47:42 PM
popila sam celo pivo od muke :lol:
nadam se da necu morati da otvaram drugo :rofl:
Jel krmacu ili nesto pristojnije? :lol:
Limenku od po litre tamnog. :crazy: :lol:
kako svedova lepo opaljuje u mrezu od ovog mog piva :girl_haha:
(ne obracajte paznju na moj pravopis, molicu :rofl:)
Aj ne pisemo vise nista jbt :lol:
:jupi-do:
opet tie break :nokti2: :lol:
:clapping: :clapping: :clapping:
Gvirila sam, priznajem :girl_haha:
A sad ide prava stvar za srcku. Ja ne gledam i ne pisem :lol:
Koje sam sve psovne kombinacije napravila :crazy:
otvorila drugo :beast: :lol:
To Maroooo :beast:
mec lopteeeee :sreca:
:lol:
:clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
:wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
6:6 :crycry:
Dzizs fakin krajst :wall: :wall:
:crycry: :crycry: :crycry:
E jebiga bas...
:wall: :wall: :wall:
buahahahaha :crycry:
:lol:
lujka
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.jaunted.com%2Ffiles%2F3%2Fborat_cannes_2.jpg&hash=a616cb79875dd66a715e562c985f1704e6b160cb)
Sledi kolektivno menjanje pobednice. :lol:
Odo' da spavam...
Na vreme sam batalila :crazy:
Au, jadna Lisicki, povredila se na mec loptu Rodionove. :(
Sreca da sam imala goste, nisam gledala Jecu, po vasim komentarima cini mi se da bi bilo ovako :nokti: :threaten: :wild:
Jeco :mega_shok:
O O o o ne opet :crycry:
zabranicu si se da gledam tenis vise! Dosta mi je poraza, ovo je dno "dnaova". :girl_cray2:
Bubo, si se su ovde odavno zabranjene. :D Osim kad igraju tigrica i Serena. :girl_haha:
Quote from: maripoza on September 03, 2009, 11:38:01 PM
Bubo, si se su ovde odavno zabranjene. :D Osim kad igraju tigrica i Serena. :girl_haha:
Znala sam da negde gresim :tenis:
Bez nerviranja, rekoh vam ja vec :mrgreen:
Posle 2 piva se ne moz' nervirati, sve i da hoces. :lol:
Samo smireno i opusteno :rofl:
I sto vise tecnosti. :lol:
Tacno :)
ne mogu da verujem da je izgubila :wall:
i ja sam imala goste ,ma reko gledacu je u sl.kolu :girl_haha:
Jeleni je umrla baba juce. Otuda objasnjenje za ovakvu igru. Jako mi je zao :(
Nigde niste napisale sta je Nole uradio?
Pobedio, 3:0
Ne znam kako ovo da shvatim, ali evo procitajte i sami.
http://www.earthtimes.org/articles/show/284050,media-feels-for-ivanovic-as-her-downward-spiral-continues.html (http://www.earthtimes.org/articles/show/284050,media-feels-for-ivanovic-as-her-downward-spiral-continues.html)
A day after her defeat at the US Open, the boulevard daily Press featured a big headline "It is time for me to take a break from tennis" with a photo of Ivanovic crying on the court.
"There is no end to the agony of Ana Ivanovic," Press wrote, quoting Ivanovic as saying that she will "temporarily "take a break from tennis.
"This has to do with my lack of self confidence. I just kept choosing wrong shots and did not have enough confidence in myself ...For years I did not have a real vacation so now I want to 'switch off' from tennis for a while," Ivanovic was quoted as saying. "I believe that will help me to get back on track."
"I would love to return to the tennis top and I'm clearly motivated to leave this crisis behind, but its just not working," she added.
Daily Blic also ran a story on Ana Ivanovic saying she is looking confused, uncertain and frustrated on the field.
"The crisis in Ana Ivanovic's game got a new chapter. Everything was crystal clear at the US Open," Blic wrote. "Endless problems with her serve and a huge number of errors were enough to drag her to the bottom."
There was further speculation in the media that Ivanovic, whose 2009 win-loss record stands at 24-12, which is her worst since the turned professional in 2003, was losing form because she was concentrating more on her looks than her game.
Na Aninom sajtu pise da planira pauzu od 2 nedelje pre turnira u Tokiju . Odigrace jos samo 2 turnira do kraja godine. Ja imam utisak da je ona igrala vrlo malo s obzirom na losu formu od prosle godine . Ako ne racunam Fed Kup, Ana je igrala na 12 turnira, i sa ova 2 to je 14 za celu godinu. Malo kad se uzme u obzir da gubi vec u prvim kolima. Verujem ja i da ona trenira i sve to, ali se slif i samopouzdanje stice na terenu, a ne na treningu, mada kapiram njenu frustraciju. Nadam se da ce sledeca godina biti bolja. :(
Stacka hvala.
Pa ako misli da ce joj to pomoci onda bolje da napravi pauzu. Mada,ona ima vise problema u mopzgu pa joj je zato i igra losa.
Lepo sam ja kazala:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.33smiley.com%2Fsmiley2%2Fsports%2Fgolf%2F5.gif&hash=0cdc55fe16c42c0d595af44babb6cfa8ae0054d4) (http://www.33smiley.com/smiley2/sports/golf/5.gif)Jece mi je zao, prvo joj mama operisana, sad baka umrla... :( Jbga, nije ona robot Sumaher da je bas briga. Steta.
Citala sam komentare na b92... neki ljudi mi zaista nikada nece biti jasni :bad:
Quote from: stacka on September 04, 2009, 08:08:17 AM
Jeleni je umrla baba juce. Otuda objasnjenje za ovakvu igru. Jako mi je zao :(
:(
WTA 2. kolo:
65 - Choko
62 - Cekcek
59 - Xe
57 - Maripoza
27 - Stacka (1/2 kola)
ATP 1/2 2. kola:
41 - Choko
37 - Stacka, Cekcek, Maripoza
35 - Xe
O bogo, konacno no.1 :diva:
Sta dobijam za ovaj poredak? :turpija: :lol:
Poznata je jedna polovina ATP parova za 3. kolo. Unela sam ih u tabelu, ali se ti mecevi igraju tek sutra (kada ce biti poznata i druga polovina parova), tako da ih ne morate popunjavati danas.
Danas se, zapravo, igra WTA 3. kolo i ostatak ATP 2. kola.
Svaka ti cast sto znas koje kolo se igra i kad.
Mislim, posle onolikog pivca :lol:
Sve pise na usopen.org. Vidi se i kroz pivo. Iako je tamno. :lol:
Quote from: stacka on September 04, 2009, 08:08:17 AM
Jeleni je umrla baba juce. Otuda objasnjenje za ovakvu igru. Jako mi je zao :(
malopre gledam reprizu i posto vec znate sam ja svim srcem uz nju,ucinilo mi se da sam videla neku tugu u njenim ocima,dok je trajao mec ne na kraju :girl_sad:
Ja nisam mogla da se sastavim tri dana kad mi je umro drug, mogu misliti kako joj je bilo tesko :(
A za one neizivljene idiote na B92 nemam reci :(
Uostalom, to joj je posao, a ne smisao zivota. Reagovala je bolje nog sto bi mnogi od nas.
Nije bre, ona robot kao Sumaher koji je posle vesti da mu je umrla mama odvozao trku i pobedio.
Mada, on ionako nije bas kod kuce. :crazy: :fool:
Viktor je izgubio u 4 seta. 6-1 3-6 6-1 6-0 :crazy:
šteta :girl_sad:
Nije problem sto je on izgubio, ali samo pogledajte sa koliko je izgubio ta 3 seta. Stvarno uzas.
da,da malo počinje da me mervira da njegova njanjavost
Katastrofa.
Sta nam rade Ziki i tigrica? :D
Ne igraju danas. Juce su pobedili. :zlocka:
Dosta meceva se igra u 5 setova. I to oni za koje bas nisam ocekivala.
:o Zakuvalo se i kod Azarenke i Skjavone.
Skjavone ima brejk prednosti u 3. setu. :crazy:
:tenis: Ajde Frani!!
Pobedila Franceska. :o
Tipsarevic i Kendrick su prosli u 3. kolo dubla. :)
wooohoooooooo! jeste da se nisam kladila na Fran, ali svaka cast!!! :clap:
Pola sata sam analizirala zasto ne volim Azarenku.
Zato sto vristi kao kreten. :crazy:
Marej izgubio drugi set!!! :clapping: :clapping: :clapping:
Meni je Azarenka bas antipaticna. Pored vristanja mi nekako deluje arogantno.. prosto covek nema sta da voli kod nje :think:
Dobro je, nisam jedina. :D
Marej vodi, ali stenje, sto je dobro :D
To sto on izgleda kao slina na terenu je samo varka, ovo ce dobiti u 4 seta.
Novak je sutra prvi na Louis Armstrong :)
Nadam se da necu izmalerisati ako kazem da je ovo sigurna 1/8 finala? Ko je Jesse Witten?
Witten je pobedio Andreeva i Maxima Gonzaleza. :D
Ako dobro vidim, Djokovicu sleduju Stepanek ili Kolsrajber ukoliko prodje Wittena.
Pa Andreev i M. Gonzales... :turpija: Nis' spec :lol:
ovo kolo WTA sam propustila :girl_cray:
Sledeci put ja propustam vodjenje kladze. Ne mogu bas uvek da se organizujem da stignem sve da popunim, pogotovo sa ovim vremenskim razlikama. Sorry. :(
Jesu li to promenjena pravila vezana za GS? Vidim, Istomin i Lapenti su igrali tie break u odlucujucem setu. :ces:
Pa i Jeca je juče u trećem.
Sta je, bre, ovo, raspad kladze? >:(
Jel treba da uvodimo nagrade? >:(
S'g cu Stacku da zovnem >:(
Quote from: Dawn on September 05, 2009, 12:11:43 AM
Pa i Jeca je juče u trećem.
O, da, to uopste nisam registrovala. Ne znam da l' zbog piva, il' zbog prevelikog uzbudjenja sto je gubila. :lol:
Xe, ako budem sigurna da mogu, nema problema da je vodim. Ali nekad mi je nezgodno, na poslu ne stignem, posle posla ne dodjem odmah kuci i tako..... plus vikendima mozda necu biti tu. Ipak GS traje 2 nedelje. :D
Videcemo za sledeci kako ce biti. :)
ATP 2. kolo (ukupno):
74 - Choko :o :lol:
63 - Stacka
62 - Xe
61 -Cekcek
59 - Maripoza
-------------------------------------------
WTA 1/2 3. kola:
19 - Stacka, Maripoza
17 - Xe
13 - Choko
Danas se popunjava ATP 3. kolo i, ko nije juce, moze danas da ispuni gornju polovinu WTA 3. kola.
kada igra Nole?
Oko 5
tnx
Zimonjic i tigrica su postavljeni za osme nosioce :o. Ali ne igraju, izgleda, ni danas.
Danas su, osim Noleta, na repertoaru dublovi: Zimonjic/Nestor, Vemic/Peneta (igraju protiv 2. nosilaca :( ).
Nole gubi 1:0 od ovog... ovog... ovog... nemam adekvatnu rec :crazy:
Maro, dosla je choko, pa mi je pokazala, kako se kladi :D Jel moze polovina 3. kola wta i 3. kolo atp. Popunila sam.
O Vittenu imam da kazem samo ovo:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fuserserve-ak.last.fm%2Fserve%2F252%2F3515406.jpg&hash=b4a57a080c93c8d6b1d405423ca7e10c86ece4ed)
Radiša Urošević - Dabogda ti gaćni lastiš puk'o (BB Show) (http://www.youtube.com/watch?v=uNeeFJBVLyY#normal)
Jao Xe :lol: Meni se Witten bas dopao :)
Bravo za Noleta, tezak mec :clap:
Pa, kad mi je isti :crazy:
:clap: za Noleta, ovakvi mecevi su najgori.
I za Neskija i Zikija :lol:
Da , igrao je uzasno, pedeset i nesto neiznudjenih spram tridesetak vinera :crazy: Fakin dizaster :lol: Nema veze, pobedio je. Kad se igra protiv dvesta i nekog igraca, to je smor. Znas da si kvalitetniji , a moras da se smaras. Plus, svako zivo bice ipak mora malo da potceni protivnika u tim situacijama. Bar malo. Vazna je pobeda, ja sam sigurna da ce protiv Seksija da podigne nivo performansa :lol:
Petrova dobila Zheng
Sharapova izgubila od Oudin :dance1: Meni se cini da sam se kladila na ovu malu.. mada ... nije da je volim :lol:
Svi na koje sam se kladila su pogubili, ali nema veze jer sam u medjuvremenu navijala za one druge :lol:
Quote from: chokoladica on September 05, 2009, 11:15:07 PM
Sharapova izgubila od Oudin :dance1: Meni se cini da sam se kladila na ovu malu.. mada ... nije da je volim :lol:
Jedan
skvičko manje :crazy:
Moram da priznam da je ovaj USO pun iznenadjenja.
Rodik gubi 2 0 u setovima protiv Isnera 8)
Quote from: pra-sence on September 05, 2009, 06:28:38 PM
Maro, dosla je choko, pa mi je pokazala, kako se kladi :D Jel moze polovina 3. kola wta i 3. kolo atp. Popunila sam.
Naravno. :) Videla sam da si uspela. :clap:
Valjda ce i Rodik da izgubi. :lol:
Ajde, ajde.. Izvuci ce se Rodik
Nije se izvukao :D
Nije, nije :clap:
Nije??? Pa, fak mi :rofl: Ja sam zaspala na kraju. I Safina izgubila i Blejk :o K Bondarenko je u 1/8 finala. :o
Ne mogu da verujem da ce Serena da osvoji i ovaj GS (osim ako ne resi da je vreme da sestra uzme nesto :lol: )
Pa jel vi znate da ce jedna od ove 4. K Bondarenko, WIckmayer, Dulko,Kvitova da bude polufinalistkinja ? Mozda Kuznja ima otvoren zreb sad za finale. Venus i Serena su na istoj strani, ali nesto mi se cini da koja god udje u finale, trofej je njen .
Nemoj Penetu da mi otpisujes, na nju sam se kladila. :lol:
WTA 3. kolo (celo):
30 - Stacka :clap:
29 - Maripoza
27 - Xe
21 - Choko
9 - Pra-sence (polovina kola)
ATP 1/2 3. kola:
15 - Pra-sence :clap:
14 - Stacka
12 - Maripoza, Choko
11 - Xe
Danas ostatak ATP 3. kola i WTA 1/8 finala.
Gledala sam Isnera i Rodicka do kraja i navijala za Isnera, naravno! :clapping:
Znaci, i Safina izgubila? :)
Zenski tenis je stvarno katastrofa :crazy: bez Justine.
Zistin se vraca sledece sezone :D
Odigrala drugu polovinu 3 kola ATP i WTA 1/8
ATP
Tsonga 3
F. Gonzalez 3
Monfils 4
Nadal 3
Del Potro 3
Simon 4
Cilic 4
Murray 3
WTA
Kvitova 3
K. Bondarenko 3
Petrova 3
Kuznetsova 3
Na Li 3
Venus 2
Zvonareva 3
Serena 2
Kim istamburala Venus :lol:
Ja opet zaboravila da prilepim svoje prognoze. :-[
Al garica mi je svedok da nisam bila za kompom od 14h do sada. :D
Evo ih:
Kvitova 3
K. Bondarenko 3
Oudin 3
Kuznetsova 3
Schiavone 3
Clijsters 3
Pennetta 3
Serena 3
Odoh da vidim rezultate odigranih meceva i da upisem sutrasnje u tabelu. :)
Sutra se, izgleda, igraju po polovina i WTA i ATP osmine finala. To su oni parovi sto su u tabeli obelezeni zelenom bojom. Za ostale se jos ni ne zna ko ce tacno s kim igrati, jer se odnose na meceve koji nisu jos zavrseni. Pretpostavljam da oni ni ne igraju odmah sutra, nego tek prekosutra (mislim na muske, zenska prva polovina osmine ce biti zavrsena nocas). Tako da.... popunite ove zelene (tj. ATP, WTA eventualno ako neko nije stigao danas). Videcu ujutru da li se nesto promenilo.
Federer 3
Soderling 5
Djokovic 4
Verdasco 4
Ziki i tigrica vode :)
Quote from: Dawn on September 06, 2009, 11:58:30 PM
Kim istamburala Venus :lol:
Stigla sam da vidim poslednji gem. :clap:
Ovaj Koellerer nije normalan. :lol:
Quote from: Xe on September 07, 2009, 12:09:14 AM
Ziki i tigrica vode :)
Pobedili. :jupi-do:
Vidim, Serena je razbila Hantukovu. 6:2, 6:0 :blink:
ATP 3. kolo:
35 - Pra-sence :o :clap:
30 - Stacka
29 - Choko
27 - Maripoza
24 - Xe
18 - Cekcek (1/2 kola)
WTA polovina 1/8 finala:
11 - Choko :clap:
8 - Maripoza
7 - Xe
6 - Stacka, Cekcek
3 - Pra-sence
Sence, upisi pobednicu za WTA u tabelu. ;)
:lol: :lol: 3 poena...strasno :o
Ajde stavljaj parove ,juce sam propustila ATP jer nisam bila kuci :wall:
Nisi nista propustila , ATP se tek popunjava 1/8 finala.
Ja samo da primetim da su Ameri vise navijali za Kim nego za Venus
Kao i uvek. Ne vole Vilijamsove. :crazy:
a kim je kao americka snajka :girl_haha:
Sence, popunila sam sve sto se igra danas. Ima i deo za sutra. :)
jel mogu sve da popunim?? I one meceve za sutra??
Mozes, naravno. Upisala sam one parove koji su poznati, samo sto neki od njih igraju tek sutra. Samo ne znam da li su upisani i sutrasnji za WTA, ili samo za ATP. A ne mogu sad da proveravam, niti da upisujem. Tek popodne cu moci.
Nisi upisala za wta, al' opusteno
Ima vremena do sutra u 17h. :)
Unela sam i za sada poznate parove za zensko cetvrtfinale. Ali to je samo polovina.
Zimonjic i Nestor danas igraju protiv Tipsarevica i Kendrika. :(
A Zimonjic i tigrica protiv prvih nosilaca. :nokti2:
Bondarenko je razbila Dulko 6:0, 6:0 :o
Boze me sacuvaj :o
Davidenko je predao mec, ali nisam videla zbog cega.
Povreda neceg :lol:
Ma nije valjda? :o :lol:
Novak je u zlo doba jel da? Sta radimo,navijamo satove jel ? :D
Petrova ce ladno da izgubi 2. set protiv ove male droce :hm: :D
Pa ti mozes, kad ne radis sutra. :P
Ne verujem da cu ustajati, posto je pitanje kad ce tacno poceti. To je 5. mec po redu na tom terenu. Moze da pocne oko 3, a moze i ranije, kao i mnogo kasnije.
Jedino ako me strefi nesanica. :lol:
Ja cu da navijem sat na 3 i da bacim pogled jel poceo-zavrsio se, ili sta vec. jeste da ne radim sutra ali ustajem rano iz nekih drugih razloga :hm: ucenje :hm:
Povreda levog butnog misica.
Sta radi droca? Mi gledamo Neskija i Zikija i Tipsija :lol:
Droca je dobila 2. set i napravila brejk u 3. :hm:
Ko je droca? :blink:
Quote from: chokoladica on September 07, 2009, 08:13:24 PM
Petrova ce ladno da izgubi 2. set protiv ove male droce :hm: :D
Droca :)
Aaaaaa
Pa ja sam se kladila na drocu. :lol:
Federeru ne ide bas lako. Zorka, sta si mu uradila? :D
kako igra Federer?Ne mogu od kosarke >:( da promenim kanal
7:5, 3:1 trenutno. Malocas je napravio brejk.
:kiss1:
Pa ima čovek tremu od Nikol Kidman.
:lol: :lol:
Vidis kako ga je krenulo, cim sam tebe pozvala na temu. :girl_haha:
Isner dobio prvi set.
Dobro je da se ne kladim u pare, bankrotirala bih kao Dafina :lol:
Mislis, kao Dafinine stedise? :lol:
Ja bih prosla kao Dafina, posto vodim kladzu: pokupim pare i put pod noge. :lol:
Ne brini, sad ce bivsi zet to da resi. :)
A Fed se osilio cim je Zorki cuo glas. :girl_haha: Vec je 4:0.
MAnimo se Dafine, kad znamo kako je zavrsila i ona i njena porodica :crazy:
Ja gledam Isnera, zanimljivije je.
A nasi kosarkasi pobedili apsolutne favorite!!! :clap: :clap: :clap:
Bravo za kosarkase.
I Fed upravo odradio pos'o. :)
Quote from: maripoza on September 07, 2009, 11:07:57 PM
Mislis, kao Dafinine stedise? :lol:
Ja bih prosla kao Dafina, posto vodim kladzu: pokupim pare i put pod noge. :lol:
:lol: :lol:
Quote from: Xe on September 07, 2009, 11:09:27 PM
A nasi kosarkasi pobedili apsolutne favorite!!! :clap: :clap: :clap:
:clap: :clap: :clap:
i da li je bilo trece smene?
kako je Nole igrao..............
Nemam pojma. Sudeci po rezultatu, i bolje sto nisam ustajala. Sredio ga je ocas posla. :)
Zimonjic i tigrica su izgubili.
ATP polovina 1/8 finala:
10 - Cekcek, Maripoza
9 - Pra-sence
8 - Stacka, Xe
7 - Choko
WTA 1/8 finala:
16 - Choko
15 - Maripoza
14 - Stacka
11 - Xe, Cekcek
9 - Pra-sence
---------------------------------
Clijsters 3
Pennetta 3
K. Bondarenko 2
Wozniacki 3
Маро помагај из неког разлога ми тастатура писе цирилицу!!
Хоце ми прихватити клаџа или да некако пребацим__
снасла сам се али опет не разумем зѕасто ми писе цирилицу
O hvala ti boze,izgleda da ima veze sa mozilom..no dobro.Ja sam odigrala :). Jel Nole dobio?? Gledala sam prva tri gema :lol:
Izvor B92: "Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale US opena, pošto je pobedio 15. nosioca Radeka Štepaneka rezultatom 6:1, 6:3, 6:3 za 1 čas i 45 minuta.
Đoković je u svakom setu u ranoj fazi stekao brejk prednosti i do kraja je bez većih problema čuvao. Jedini brejk na meču Štepanek je napravio u drugom setu, i to u trenutku kada je Novak već imao dva brejka viška. Za plasman u polufinale Đoković će se boriti sa Fernandom Verdaskom, koji je u četiri seta savladao Džona Iznera."
:dance1: bravo Nole!
Ja sam odgledala 2 seta i videla da ce biti laganica za Novaka
61 63 63 :clap:
NExt - Verdasco
Woo-hooo!! Iskreno,ocekivala sam bar 4 seta ali jos bolje 'vako :clap:
Ti si se budila da gledas ??!!!
Hoces da ti pozajmim Stefa malo?? :lol:
http://eurosport.yahoo.com/08092009/2/little-help-mcenroe-djokovic-charms-new-york.html (http://eurosport.yahoo.com/08092009/2/little-help-mcenroe-djokovic-charms-new-york.html)
:) kao da je bitno, mada njemu jeste
Quote from: pra-sence on September 08, 2009, 08:46:18 AM
Woo-hooo!! Iskreno,ocekivala sam bar 4 seta ali jos bolje 'vako :clap:
Ti si se budila da gledas ??!!!
Hoces da ti pozajmim Stefa malo?? :lol:
Legla sam u 9, zaspala odmah, i probudila se sama (a navila sam sat), odgledala poslednji set izmedju Kuznje i Wozniacki (Kuznja je izgubila ) i to je to.
Inace WOznacki je imala 12 vinera i 26 gresaka , recimo. Kuznja je imala 53 vinera i 63 greske i opet je izgubila. Oudin ce da samelje Wozniacki ako ova bude samo prebacivala lopticu i cekala gresku protivnice. Fuj.
Ja sam ustala u 10 do sest, taman da vidimo mec loptu :clap:
Sta uradi Sence s tastaturom? :lol:
U tabeli samo radi copy/paste svakog polja sa imenom igraca (to ti je i najsigurnije, jer, ako pogresis i jedno slovo, tabela ce ti racunati kao da nisi pogodila pobednika), tako da nije ni bitno kakva ti je tastatura.
Nisam nista dirala majke mi,kad udjem preko mozille pise cirilicom,uzas!!
Idi u Mozili na View > Character encoding, pa izaberi Unicode ili Western.
Maripozo kraljice :bighug:!
Jeste li videli Noleta i Mekenroa?
Bas su bili dobri :good:
Ne. Radimo. :crycry:
Moze neki preprich? :D
Novak Djokovic and John McEnroe having a hit (http://www.youtube.com/watch?v=N8gbgse0WsY&eurl=http%3A%2F%2Fwww.blic.rs%2Fsport.php%3Fid%3D109822&feature=player_embedded#normal)
Yes!! Thanx Xe, ovo nisam videla :)
Fala, Xe. Gledam cim stignem kuci. :)
Nole je stvarno faca ;)
Kim u polufinalu,svak cast ;)
Sjajno,odigrala sam na KIm u 2 seta :turpija:
Bravo za Kim. :clap:
Pogledala sam snimak Djokovic-McEnroe.
Ludaci. :lol:
Svaka cast Kim :)
Dobri su Nole i McEnroe :good:
Cilic dobio prvi set protiv Mareja :turpija: Hoce li se skotsko govance i ovaj put izvuci ?
Nadam se da ce Cilic dobiti , sto ga ne volim ..cudo jedno.
Komentarisem juce sa mm gledamo Djokovica, i kazem kako je mrtva trka izmedju Stepaneka i Murray ko je ruzniji, na sta je mm samo prevrnuo ocima :D
Pa Stepanek je ruzniji ali je ipak SEKSIji :lol: :lol:
Marey je sad jos i dobar kako je izgledao pre dve godine sa onom kosom :crazy: fuj
a Cilic mi je uvek bio simpatican igrac...
Nolle i MC :lol: :lol:
Nemoj tako , jedan je Sexy. Pod 1. bio je veren sa Martinom Hingis, a pod 2. veren je i sa Nikol Vaidisovom. Za moj pojam nisu lepotice, ali za vecinu muskog sveta, narocito onog koji izgleda kao Sexy, one su boginje, i zato, molim da se Rade the Sexy ne stavlja u isti kos sa Muzzom koji obrce tamo neku Kim :D
Quote from: nelly on September 08, 2009, 09:35:09 PM
Marey je sad jos i dobar kako je izgledao pre dve godine sa onom kosom :crazy: fuj
a Cilic mi je uvek bio simpatican igrac...
Nolle i MC :lol: :lol:
"Simpatican igrac", moze li definicija? :rofl: Kao frajer meni je cilic u klasi ljigavosti kao Marej, ali decko ne iritira kao Marej , a i on je brat pa navijam za njega :D
MArio Ancic je sladak :-[
Novakov mec je sutra 3. na AA . Znaci gledamo ga negde u ovo vreme. Hvala Bogu
Quote from: chokoladica on September 08, 2009, 09:37:12 PM
"Simpatican igrac", moze li definicija? :rofl: Kao frajer meni je cilic u klasi ljigavosti kao Marej, ali decko ne iritira kao Marej , a i on je brat pa navijam za njega :D
Moze tako :rofl: a za Cilica sam se lepo ogradila ;D
Quote from: pra-sence on September 08, 2009, 09:41:28 PM
MArio Ancic je sladak :-[
Svi mi ovde :balavi: :balavi: za Ancicem. Nazalost, poslednja info je da se povlaci iz tenisa, doduse, nezvanicna.
Da,kao hoce da radi u nekoj advokatskoj kanc...ne znam sta ce mu to al ajde
62 2. set za marina!!
:clap: :clap: Noj gubi sa 2:0!!!! :clap: :clap: :clap:
Mario ode u vjezbenike, kazu hrvatske novine :girl_haha:
http://www.javno.com/hr-sport/mario-ancic--vjezbenik-u-uredu-turudiceve-sestre_274656 (http://www.javno.com/hr-sport/mario-ancic--vjezbenik-u-uredu-turudiceve-sestre_274656)
Ivana, molim lepo, to su vec bajate vesti , koje je choko objavila jos pre 15 strana, na engleskom, a Dawn potvrdila na hrvatskom.
vjezbenik kazes :lol:
Sladak ovaj Ancic ;D steta sto se povlaci...
Ajmo Cilicu :clap: :clap: :clap:
Quote from: pra-sence on September 08, 2009, 09:41:28 PM
MArio Ancic je sladak :-[
Ma nemoj. :girl_blum:
Marin ce ovoga da oduva. :dance1:
Delpo laganica protiv JCF-a. u 3 seta
Quote from: chokoladica on September 08, 2009, 09:52:20 PM
Ivana, molim lepo, to su vec bajate vesti , koje je choko objavila jos pre 15 strana, na engleskom, a Dawn potvrdila na hrvatskom.
vjezbenik kazes :lol:
Pa ti kazes nepotvrdjenim vestima, a zena lepo potvrdila. Vjezbace kod nje :lol:
Ne bih ja imala nista protiv da vjezba i kod mene. :girl_haha: Ne mora pravne poslove, razume se. :lol:
A ne, ja sam rekla da nije jos uvek zvanicno da napusta tenis. :lol:
Quote from: maripoza on September 08, 2009, 09:53:39 PM
Ma nemoj. :girl_blum:
Marin ce ovoga da oduva. :dance1:
ma moj :P
I nece on da ga oduva nego ce marejj da mu duva :lol:(jel sem ovo da se pise na forumu? :lol: :lol:)
Ma kad je prosla moja slika vutre, moze valjda i tvoj glagol. :lol:
I to sto kazes :lol:
5 2 za Marinai servira ZA MEC!!!
Vamos Marin!!
Ajde, Marine! :clapping:
:clap: :clap: :clap: :clap:
Ode noj!!!!
POBEDIO!! BRAVO MARINE!!
Bravo, Cilicu! :clap:
:clap: :clap: :clap:
lipi mali :girl_haha:
Pa pa Endi :hello:
E svaka ti cast Cilicu :clap:
:lol:
Pitam se koliko ce Endi sad poena da izgubi s obzirom da je branio finale :girl_haha:
Quote from: chokoladica on September 08, 2009, 10:21:03 PM
Pitam se koliko ce Endi sad poena da izgubi s obzirom da je branio finale :girl_haha:
Pa trebalo bi 1020. :D
Znaci, ako se rafa plasira u 1/4 finale, Marej ide na 3. mesto.
:unknw:
Dosta mi je racunanja. :crazy: :lol:
Nole sutra 3. po redu. Prvo muski dubl, pa Bondareko-Wickmayer.
Jeste videli da se muski dubl vise ne igra u 3 seta? Da li je to, uz tie break u odlucujucem setu, zvanicno pravilo koje ce sad vaziti na svim GS-ovima?
Ne, samo na US Openu, tako su bar rekli komentatori.
Pih. Znaci, posle US Opena opet maratonski mecevi? :crazy:
Samo na grend slemovima, a i to je pitanje.
Jedva cekam da nam Chok diplomira, pa da se baci na komentarisanje komentara i analizu teniskih meceva.
Nedostaje mi. :flower: (analiza, ne Choko, videti pod onaj spojler u Serijama :girl_haha: )
Ma cuj, sve i da ti nedostaje, ne bi smela da joj kazes od one koleginice. :girl_haha:
Zato ja ne bih vise da se bavim kladzom, ne stignem cestito da pogledam meceve, a kamoli da nesto detaljnije komentarisem. :crazy:
Definisi: ne bih da se bavim kladzom.
Ne zelis da je vodis ili ne zelis da ucestvujes?
Da skratimo postupak i da se kladimo samo na finala i pobednike?
Quote from: maripoza on September 09, 2009, 12:06:00 AM
Ma cuj, sve i da ti nedostaje, ne bi smela da joj kazes od one koleginice. :girl_haha:
Koje koleginice? Jel veca od mene? Zna li koju borilacku vestinu? Ima li dugacak i ostar jezik?
Ako je odgovor na bilo koje od ovih pitanja 'ne', problem je resen :turpija:
Quote from: Xe on September 09, 2009, 12:09:48 AM
Definisi: ne bih da se bavim kladzom.
Ne zelis da je vodis ili ne zelis da ucestvujes?
Najradije ni jedno ni drugo. :lol:
Eventualno ako bi islo negde od osmine/cetvrtine, ali tako da tabela bude stalno otvorena, pa da moze bilo ko da unese parove kad ne stignem/nisam tu.
O ovome jos moram da razmislim. :lol: Tj. mora neko tabelu da uploaduje i posalje linkove. :ces:
Conga nam se nesto
prolepsao, ne? :lol:
Conga izgubio, ajd, to i nije neko cudo. Ali Nadal gubi sa 5:3 :crazy:
Da nisam ustala na kratko, ne bih imala pojma :crazy:
Neski i Ziki izgubili, i to u trecem setu sa 6:0, nisu osvojili nijedan poen. Pojma nemam sta je bilo :crazy:
Samu sebe secujem: izgubio Nadal prvi set :clapping: :clapping: :clapping: :clap: :clap: :clap: u tie braku.
Uspeo da se povrati od 5:2, ali ga je Monfils oduvao.
Zanimljivo, ali meni se spava :crycry:
Rafa se otliko izgubio da je krenuo na pogresnu stranu terena :rofl:
Valjda mu je neko dir'o one flasice :rofl:
I to je bilo sve od Rafinog problema, dobio je mec 4:1. :D
Gonzalez dobio Tsongu.
Steta za Zimonjica i Nestora.:(
ATP 1/8:
17 - Pra-sence :clap:
16 - Cekcek,Maripoza
13 - Stacka, Xe
14 - Choko
WTA polovina 1/4:
6 - Pra-sence, Stacka :clap:
5 - Cekcek, Choko, Xe
2 - Maripoza
---------------------------------------------
Federer 3
Djokovic 4
Nadal 4
Del Potro 5
Menjam pobednicu u Clijsters. :D
Ne da mi se da se kladim na Svirenu. :lol:
:turpija: :turpija: briljiram
Tsonga izgubio??? Woooooooooow :o
Rafael Nadal was kissed by a fan who invaded the Arthur Ashe Stadium court after he beat Gael Monfils to reach the U.S. Open quarter-finals on Tuesday.
The Spaniard was returning to his chair having removed his shirt when the male fan put his arms around the former world number one and planted a kiss on his cheek.
Security staff bundled the fan away quickly while a smiling Nadal appeared unruffled by the incident.
:girl_in_love: :girl_in_love:
male fan?? :lol:
Aha :D
Garice, 2 deo 1/4ATP je zakljucan?
Videla sam da je Rafa krenuo da dobija gemove, a i Monfils se izduvao, ali mi je komp bio iskljucen, pa sam vam ostala duzna za izvestaj :girl_haha:
U svakom slucaju ,zanimljiva teniska noc.
Quote from: chokoladica on September 09, 2009, 09:08:41 AM
Aha :D
Garice, 2 deo 1/4ATP je zakljucan?
Ju. :o Kako? Trebalo bi da je sve otkljucano. :ces: Ajd probaj sad ponovo.
Garice, nisu svi alergicni na
cheek kissing kao ti. :girl_haha: :girl_blum:
Sad je ok :)
Ja ne bih imala nista protiv da me Nadal poljubi, pa makar i u obraz :-[ :tenism:
A verujem da se ostatak kladze slaze sa mnom :turpija:
Of skroz :girl_in_love:
Ste videle kako se zavrsava ovaj tekst: http://www.blic.rs/sport.php?id=109982 (http://www.blic.rs/sport.php?id=109982) ? :blink:
A pogledajte i komentare citalaca. :girl_haha:
Ja sam prvo procitala tekst i naravno podigla obrve kad sam videla "spuste Mareja sa pozicije broj dva na ATP listi na neko njegovim kvalitetima primerenije mesto" . A koje bi to bilo? 4. ? :rofl: Stvarno je komentar malo glupav. Ja ne volim kako Marej igra , sto se mene tice on je za ATP isto sto i Wozniacki za Wta .
Quote from: Xe on September 09, 2009, 10:34:00 AM
Ja ne bih imala nista protiv da me Nadal poljubi, pa makar i u obraz :-[ :tenism:
A verujem da se ostatak kladze slaze sa mnom :turpija:
ne mora da poljubi on mene,sve4 cu ja sama :girl_haha:
Quote from: chokoladica on September 09, 2009, 01:00:10 PM
Ja sam prvo procitala tekst i naravno podigla obrve kad sam videla "spuste Mareja sa pozicije broj dva na ATP listi na neko njegovim kvalitetima primerenije mesto" . A koje bi to bilo? 4. ? :rofl: Stvarno je komentar malo glupav. Ja ne volim kako Marej igra , sto se mene tice on je za ATP isto sto i Wozniacki za Wta .
Meni on vise dodje kao reakcija na komentare svuda u svetu, da su Englezi nadmeni kreteni koji su uzdigli Mareja u visine, pa je i on poverovao da je neko :rofl:
Uzivala sam dok sam citala neke komentare na ES :girl_haha:
Doduse, Marej je izjavio da je lose igrao i da je zato izgubio mec, opet ni reci o tome kako protivnik igra dobro, ali je mozda caka u tome da su oni psiholoski toliko nabrijani na pobedu i usredsredjeni na ono sto oni moraju da urade, da tu nema mesta razmisljanjima o onom drugom.
Mozda.
U svakom slucaju, drago mi je sto Noj ide kuci :tenism:
Nelly, govoris kao iskusna teniska navijacica :navijacice2:
Quote from: Xe on September 09, 2009, 01:12:03 PM
Meni on vise dodje kao reakcija na komentare svuda u svetu, da su Englezi nadmeni kreteni koji su uzdigli Mareja u visine, pa je i on poverovao da je neko :rofl:
Uzivala sam dok sam citala neke komentare na ES :girl_haha:
Doduse, Marej je izjavio da je lose igrao i da je zato izgubio mec, opet ni reci o tome kako protivnik igra dobro, ali je mozda caka u tome da su oni psiholoski toliko nabrijani na pobedu i usredsredjeni na ono sto oni moraju da urade, da tu nema mesta razmisljanjima o onom drugom.
Mozda.
U svakom slucaju, drago mi je sto Noj ide kuci :tenism:
Nelly, govoris kao iskusna teniska navijacica :navijacice2:
Pa ne znam zasto nase novine moraju tako da reaguju.Valjda zato sto je nas igrac iza Mareja? :rofl: Malo klinacki, priznaj.
Marej je bio favorit za svaki ebeni GS ove sezone, naravno, samo u glavi Engleza . Medjutim,hteli mi da priznamo ili ne, on je ove sezone ipak imao dobre rezultate, koji nisu pali s neba eto tek tako. Marej jeste igrao lose, e sad da li je to zato sto je Cilic igrao dobro ili ne, nemam pojma. Recimo , juce je Kim pobedila Na Li iako je imala 9 vinera i 26 neiznudjenih gresaka. Ta statistika (a vi znate da ja statistiku volEm) uopste nije dobra. Kim je pobedila ne zato sto je igrala mnogo dobro, Na Li je imala , pazi sad ovo : 9 vinera i 43 greske (recimo , mozda koja gore dole ) . Kim sa takvom igrom nema sanse protiv Serene. Nisam upoznata sa statistikom ovog meca, a i samo sam pratila LS ,nisam ga gledala, mada citam da ljudi komentarisu da je Marej odigrao najlosije moguce. Ipak ne vidim cemu drama . 1/4 finale uopste nije lose. E sad, sto je branio finale, to je druga prica.
Statistika Cilic-Marej je bila vise nego smesna. Recimo, procenat prvog servisa kod Cilica bio je tridesetak odsto, reporter nije mogao da veruje :rofl: citao dvaput :rofl:
Ma naravno da je klinacki, navijacki i nezrelo pisati tako nesto u novinama. Sasvim je u redu da je to, recimo, komentar ili blog, ali zaciniti obican izvestaj licnim utiskom je prosto receno, pacerski.
Ali pali :) vidis koliko ih se javilo :rofl:
Izgleda da ce Wickmayer da dobije Bondarenko. Jbt, Katarina je vodila 41 u 2. setu a sad je 54 za Yaninu i servira.
penal :navijaci:
gleda li ko fudbal
E zemljo otvori se. Ne da imam nesto protiv jedne ili druge, ali sama cinjenica da je jedna od ove dve (ipak Wickmayer) u polufinalu jednog GS-a je porazavajuca.
Yanina Wickmayer je 50 na wta, Katarina 52 . Sad ce ocigledno da skoce sky high
Uopste ne moram da gledam, puca se na sve strane.
Odglumljeni penal, da naglasimo :)
Ma... fudbal , gledam samo svetska i evropska prvenstva, kvalifikacije i ostalo me ne interesuje. Nekad sam gledala Seriju A, ali i oni su pukli.
Quote from: Dawn on September 09, 2009, 09:17:06 PM
Odglumljeni penal, da naglasimo :)
:-X
Quote from: chokoladica on September 09, 2009, 09:18:59 PM
Ma... fudbal , gledam samo svetska i evropska prvenstva, kvalifikacije i ostalo me ne interesuje. Nekad sam gledala Seriju A, ali i oni su pukli.
treba doci do svetskog :clap:
Quote from: nelly on September 09, 2009, 09:20:27 PM
:-Xtreba doci do svetskog :clap:
Pa pozeljno je, ali nije moranje, sto se mene tice. Ja gledam nezavisno od nase reprezentacije :D
i ja,i ja,ali ovako mi sladje
joj sto bih volela da sam tamo :clapping:
:turpija: otvorite temu o fubalu, ova je o tenisu :lol:
:lol: čekam i brojim :lol:
tvoju reakciju :tenis:
:hello:
:navijaci:
Coko, sorry :bezi: ;D
Dado :clap:
morala sam ,sta cu
immmaaammmoooo temu o fudbalu :girl_haha:
Vreme je da odem da gledam Novaka posto vidim da se muci u prvom gemu.
Yes!!
1. set 7 6(2) za Noleta :clap:
Izvuce se Nole prvi set :clap:
Gledam uzivo bez tona :D, nema veze bar ima slika ;D
:navijaci:
1:0 :dance1:
:clap:
Novaku ide 1. servis, ubacuje 78%, osvaja 83% ima 12 vinera, 19 gresaka (znaci to mora da popravi)
Nando 45% osvaja 72% ,9 vinera 18 gresaka. Tu su, zato mec i jeste izjednacen.
:navijaci: :navijacice1: :navijacice1:
"Španac Rafael Nadal plasirao se u četvrtfinale US Opena pobedom nad Francuzom Gaelom Monfisom u četiri seta – 6:7 (3), 6:3, 6:1, 6:3.
Ovim trijumfom Španac se vratio na drugo mesto na ATP listi pretekavši Britanca Endija Marija koji je u osmini finala izgubio od Marina Čilića.
...."
http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2009&mm=09&dd=09&nav_id=380428 (http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2009&mm=09&dd=09&nav_id=380428)
:clap: :clap: :clap: za Nadala
uze mu servis :ljut: verdasco....
Quote from: maripoza on September 09, 2009, 10:47:17 PM
"Španac Rafael Nadal plasirao se u četvrtfinale US Opena pobedom nad Francuzom Gaelom Monfisom u četiri seta – 6:7 (3), 6:3, 6:1, 6:3.
Ovim trijumfom Španac se vratio na drugo mesto na ATP listi pretekavši Britanca Endija Marija koji je u osmini finala izgubio od Marina Čilića.
...."
http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2009&mm=09&dd=09&nav_id=380428 (http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2009&mm=09&dd=09&nav_id=380428)
bilo je i vreme,uf sto mrzim Englesku(mogu slobodno da kažem i Škotsku)uobraženost
DVP nesto u vezi fudbala, posto je 1:1 Serbia - Francuska, jel znaci da mi idemo dalje ili nam je bila potrebna pobeda?
http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=841.new#new (http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=841.new#new)
:-X brzo vamo dok nije dosla choko
sta se sad bunio verdasco?
:o 5:1 za Verdaska?
WTF? :crycry:
Pa zna covek da sam igrala na Noleta u 5 setova :turpija:
:blink: ovaj ga razbio u drugom setu :crycry:
moram da se kontrolisem ovdi na poslu, pocela sam da se nerviram i psujem, a koleginica me cudno gleda :-[
Ja pojma nemam na koliko sam se kladila, al bi za moje zivce bilo bolje da pobedi u 4 :nokti2:.... ako vec ne moze u 3. :D
Kakvo mucenje. Ja idem da spavam
biće ovo dugačak meč odoh i ja...............u šest moram da ustanem :wall:
nema nam Xe,da li je ozdravila?
Brejk :clap:
Vratio je brejk. :'(
kakv je sad point promasio verdasco...samo neka nastavi tako :clapping: i omasuje
2:1 :dance1:
Kako lazem da sam otisla na spavanje :lol:
7 5 3. set za Noleta!!!
:sreca:
gotovooooo
Bravo Nole!!!
Braca Brajan su izgubila u polufinalu.
:clap: :clap: :clap:
Bravo Nole!
WTA 1/4:
9 - Cekcek, Pra-sence :clap:
8 - Stacka
7 - Xe
5 - Choko, Maripoza
ATP polovina 1/4 f:
6 - Xe :clap:
5 - Choko, Stacka, Maripoza
4 - Cekcek, Pra-sence
Clijsters 3
Wozniacki 2
Nije lose mada sam poptpuno razocarana svojom atp prognozom...mislim da je br. setova bio problem :think:
Sve sam pratila samo nisam mogla do kompa, malo me zezao zeludac pa sam lezala :)
NA TV-u fudbal, na kompu tenis/kosarka, s tim da ja s vremena na vreme prebacujem na Sport klub gde je bio prenos Engleska-Hrvatska :)
Kao u montazi :lol:
Ne znam sta je bilo Noletu da izgubi onaj drugi set onako. :crazy: Ne svidjaju mi se ti padovi.
Za Vikmajerku i Bondarenko nemam reci, kakav los mec, uzas :crazy:
Ali bravo za Noleta!! :clap: :clap:
Moram samo da kazem da i dalje patim za zetom :rofl: Jbte, gde su joj oci :rofl:
A kad je digao majicu da mu cika doca pregleda trbusne misice... :balavi:
Otvorio ti apetit, a? :lol:
Jos pitas :balavi:
Nista sto jedna Endi+Endi dijeta ne moze da resi. :lol:
Ko su ta dvojica? Nesto ih ne vidjam poslednjih dana :mrgreen:
I braca Bajic su otpala, cemu se posebno radujem :lol:
Hoce li ova dvojca (Cilic i Delpo) vec jednom poceti??? >:(
Znaju li oni da neki ljudi rade, or what :lol:
Evo, cim si podviknula, Delpo ostavio peskir i uzeo reket. :lol:
:diva:
Cujem da je prognoza losa, tj da ce kasnije tokom dana u NY padati kisha, sto znaci, ko zna kad ce Rafa odigrati. Svejedno ga ne bih gledala
Ja ne planiram da ga gledam. Cuvam se za sutra (ako uopste budem pred TV-om :lol:).
Bilo bi idealno da Novakov mec bude vecernji.
Sto kasnije, to bolje - da stignem kuci. :turpija:
Ja cak mislim da ce biti u vecernjim satima po njihovom vremenu (jer igraju Fed i Nole), sto znaci da bi kod nas mogao biti oko 23h ili oko 1h.
Mislila sam vecernji po njihovom vremenu :lol:
Daj boze, bice zlo doba :lol:
Cilic brejknuo :dance1:
Zlo najvise i volEm. :lol:
Bravo za Cilica. :clap:
Muskarci ne igraju sutra :rofl:
Novak i Fed tek u subotu, i kaze voditelj da ce to biti dnevni mec najverovatnije (po lokalnom vremenu) . Sutra samo zene igraju 1/2 finale.
Piiih, pa ja sam ocekivala da ce im dati dan odmora izmedju polufinala i finala. :crazy:
Bezveze.
Ovaj na ES se ponavlja. Prica isto sto i juce :crazy:
A sto ne volim taj kezual glas, kao da prenosi "Muzicki tobogan" :wall:
Nedostaje mi Milojko Pantic, nema veze sto je lupao, bar je covek unosio atmosferu...
Cika Dusko se umorio, slabo sta lupa, izgleda da mu je izvor kleke presusio :crazy:
Jao, Xe :lol:
Izgubi Cilic 2. set. A ni u 3. mu bas ne ide. :(
Izgubi Cilic.
JMDP ima retku osobinu - tesko ga je mentalno pomeriti. Zato mu predvidjam dobru karijeru.
Osim ako ne prodje kao Ana :crazy:
Nadal - Gonzalez 7:6, a u 2. setu je bilo 3:2 u taj brejku, kada je mec prekinut zbog kise. Tj. kazu da je prekidan vise puta jer je kisa non-stop pocinjala. Jos nisu zavrsili.
Quote from: Xe on September 11, 2009, 12:29:21 AM
Izgubi Cilic.
JMDP ima retku osobinu - tesko ga je mentalno pomeriti. Zato mu predvidjam dobru karijeru.
Osim ako ne prodje kao Ana :crazy:
:lol: samo kad ne igra protiv feda
Pa, nisam nekako videla bacanje reketa, samohrabrenje, proslavljanje poena, zabijanje glave u peskir...
Cak ni protiv Feda.
Ili on ima jednu od tih nepomerivih lica, pa ga je tesko procitati :rofl:
Sta bi s Nadalom, ima li nekih vesti o povredi?
Mec je prekinut zbog kishe, rafa is fine :)
Nije bio fine nocas, ima problema kao i Verdasco, sa trbusnim misicima. Bas ga je bolelo. Pa pitam da li se nesto zna, ne zato sto ocekujem da izgubi (kladila sam se na njega :lol: ) nego zato sto je to znak da nije dovoljno radio na fitnesu,a tu su kasniji potencijalni problemi.
Opa, Xe zna kako se Nadal osecao nocas! :girl_haha:
Quote from: Xe on September 11, 2009, 11:23:56 AM
Nije bio fine nocas, ima problema kao i Verdasco, sa trbusnim misicima. Bas ga je bolelo. Pa pitam da li se nesto zna, ne zato sto ocekujem da izgubi (kladila sam se na njega :lol: ) nego zato sto je to znak da nije dovoljno radio na fitnesu,a tu su kasniji potencijalni problemi.
Ma to je rafa
Naravno, kad je gledala, a ne kao neki :sissyfight: Bas je slagao face kad ga je fizio pregledao (jos ukrstio onim okicama, bas je bio smesan)
Ne mislim da nece izvuci maksimum na US Openu, ali me interesuje hoce li ta povreda uticati na njegovu igru kasnije?
Povreda misica ukazuje na losu fizicku pripremljenost, mozda ce morati da pojaca trening, a onda opet dolazimo do problema s kolenima...
Rafa ce da dobije Gonza i da izgubi od Delpoa :crycry:
Odakle ti sad pa to? (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.33smiley.com%2Fsmiley5%2Fbaddies%2F17.gif&hash=652e3e3179cf3cba33a2afc069840a7789cf77bf)Trenutak inspiracije? Hint?
Ma imam takav utisak, jednostavno ne vidim Fed-Rafa final :crycry:
A Nole-Rafa finale? ;D
Nole - Delpo :turpija:
Sto je babi milo.... :lol:
Sve se nadmecemo u lepim zeljama. :D
:ch:
Pozo a kako smo prosli na kladzi?? Zasto ja ne del potru imam samo 1 poen ako je dobio u 4 seta :think:??
Nisam azurirala kladzu. Kad zavrsi Nadal.
Imala si 1 poen jer ti se omaklo prazno mesto iza njegovog imena. Ispravila sam ti, sad imas 3.
Aaaaa thanks
E, gemblerke, kad igra Novak i s kim?
Sutra, s Federerom :D
Quote from: Dawn on September 11, 2009, 06:51:09 PM
Sutra, s Federerom :D
:sissyfight: evo ti onda za onaj smajli :P
Dado, moraces onda sve nas da bijes, jer smo se sve kladile na :ch: :lol:
Nema problema, znas li ti kolika sam ja ;D
A ne, ne, ja se u sutrasnjem mecu necu kladiti na Feda. :D
Quote from: maripoza on September 11, 2009, 07:47:49 PM
A ne, ne, ja se u sutrasnjem mecu necu kladiti na Feda. :D
Pametno ;D
Ne znam koliko je pametno :lol:, al je od srca. :crazy:
Lukavo, lukavo... kladis se na Fedovu ukupnu pobedu, a ovamo se sve vreme kladis protiv njega :ljut:
Reci cu te Zorki :crycry:
Vi ste trazile da tako moze, sta cu vam ja. :P
Znas da sam ja od pocetka bila protiv sedenja na dve stolice. Kao i u svemu u zivotu, jelte. :girl_haha:
Zasto mecevi jos nisu poceli? >:(
Jeel?
Mi?
Kad?
Jel zna neko gde ima memoril da se kupi?
:turpija:
Mecevi su odlozeni zbog loseg vremena.
Quote from: Xe on September 11, 2009, 08:03:09 PM
Jeel?
Mi?
Kad?
Jel zna neko gde ima memoril da se kupi?
:turpija:
Znam ja. Kod mene u apoteci :lol: :
Tema se zove
Miami kladionica,
5. strana,
od kraja posta br. 84 pa citas naredne postove. :D
:turpija:
Hvala, Sence, za info o vremenu. :)
:ch: :deda:
Odoh da vidim sta sam izjavljivala.
Inace, kladicu se na Feda, tako da... :turpija:
Jel moze neki linAk na Miami kladionicu? Ne nalazim je.
Quote from: Xe on September 11, 2009, 08:59:23 PM
Jel moze neki linAk na Miami kladionicu? Ne nalazim je.
Nije ovde, nego tamo gde smo poceli kladjenje. :D
I nisi ti izjavljivala, garica je, ali se nijedna nije bunila pa je usvojeno. :lol:
Da, ja sam rekla da imam pravo da se kladim na koga hocu nevezano za finalnog pobednika. Na kraju krajeva, i kad sam igrala tikete na fuzbal, pravila sam kombinejsn da na jednom odigram da pobedjuje domacin, a na drugom gost :lol:
E, pa onda OK. Nemam nista protiv toga, mozda jednom iskoristim priliku :turpija:
Hoce li biti sta od ovog tenisa danas? :ljut:
Nisam sigurna!
Malopre su se ukljucili direktno, kisa stala ali se na teren ne moze izaci zbog vode!
(as of 09/11/09 at 4:00 pm ET)
Weather at the USTA Billie Jean King National Tennis Center continues to be challenging with rain Friday and possible breaks in the afternoon.
There is a break in the rain and in an effort to complete as many matches as possible, we will begin the following three matches simultaneously, not before 5:00pm ET as follows:
Arthur Ashe Stadium
Women's Singles - Kim Clijsters [BEL] vs. Serena Williams [USA] (2)
Louis Armstrong Stadium
Men's Singles - Fernando Gonzalez [CHI] (11) vs. Rafael Nadal [ESP] (3)
Grandstand
Women's Singles - Yanina Wickmayer [BEL] vs. Caroline Wozniacki [DEN] (9)
Due to the uncertainty of the weather forecast for Friday, the USTA has several contingency plans in place to address the completion of Thursday night's match and beyond. Those plans will be implemented and communicated as the forecast develops throughout the day.
Znaci, ili sve u isto vreme ili plan B? :blink:
Pih.
Izgleda da su svi danasnji mecevi ipak otkazani. :(
A sta im je plan B? :blink:
Valjda da sve naguraju danas.
Koliko vidim, na danasnjem programu je samo ono sto je trebalo da bude juce (i onaj jedan mec od prekjuce :D ).
Dokle oni misle da im traje ovaj turnir? :nokti2:
A koji god od ove dvojice da prodje u polufinale, ima da poludi u sledecem mecu.
Stvarno ne shvatam zasto im je problem da naprave krov makar na jednom ili dva stadiona, kad je vec rec o sportu koji ne moze da se igra po kisi. :ljut:
Izasao novi raspored. NAdal- Gonzo pocinju u 16h po nasem vremenu. Slede finale muskih dublova, polufinale mesovitih i Klajsters-Svirena.
Musko polufinale, valjda ono u kojem nije Nadal, a jeste Nole, pocinje u nedelju takodje u 16h. Ono drugo ne pocinje pre 4pm, odnosno po nasem pre 22h.
Greska. Klajsters-Svirena pocinju u dva ujutru. U prepodnevnom :crazy: programu na kraju igraju Vikmajer-Voznjacki.
Sad sam svasta izeditovala, izvinjavam se na povrsnosti. :-[
Kako bre? Eno ga i finale za sutra.
Quote from: Xe on September 12, 2009, 10:10:16 AM
Kako bre? Eno ga i finale za sutra.
Ma pitam se kad ce pobednik meca Nadal - Gonzalez stici da odigra svoje polufinale.
Ne misle valjda da mu nameste i polufinale i eventualno finale istog dana? :blink:
A od koga su izgubili Zimonjic i Nestor??? :o
Quote from: maripoza on September 12, 2009, 10:13:09 AM
Ma pitam se kad ce pobednik meca Nadal - Gonzalez stici da odigra svoje polufinale.
Ne misle valjda da mu nameste i polufinale i eventualno finale istog dana? :blink:
Odigrace u nedelju ujutro po njihovom vremenu, a finale uvece . I nije prvi put.
Ziki i Neski izgubili od nekih nonamea, imali su neki ozbiljan problem u trecem setu, izgubili ga sa 6:0 :o
Pa nisu bas no name, Xe, :lol: peti su nosioci na turniru.
Andy Ram i Max Mirnyi - izgubise i oni posle u polufinalu od 3. nosilaca (sada vec i finalista), Bupatija i Noulsa.
Za mene su noname. :ljut:
Braca Bajic, Bupati i Nouls, Neski i Ziki - to su imena! :ljut:
Zaboravila si KUBOTA i Maracha. :girl_in_love: :girl_haha:
Za tog Marijacija me bas briga, ali KUBOT :girl_in_love: :girl_in_love:
A bile smo na deset metara od njega :girl_in_love:
Sledece godine se nadam distanci od barem 5m manje. :D
Hoce li ovo uskoro poceti? :hm:
rafa i gonzales su nastavili. Rafa je dobio i drugi set u tie brejku
kada igra Nole?
ja sad nisam sigurna da li je veceras ili sutra :think:. Choko??
Sutra
Da, sutra, ali se jos ne zna u koje vreme.
A kisu su nama poslali? :ljut: :D
baš sam se uželela tenisa :tenis: :tenism:
Quote from: maripoza on September 12, 2009, 06:40:30 PM
Da, sutra, ali se jos ne zna u koje vreme.
A kisu su nama poslali? :ljut: :D
Pa nije da se ne zna, nego je pitanje da li ce biti kishe ili ne. Po nasem vremenu u 18h ako ne bude kishe.
Gonzo je puk'o
gotojo :clap:
što je sladak ovaj Rafa :love32: od kad je propao(ovako u Pg kažu kada neko oslabi :girl_haha: )
Evo jos jedne sto uzdise :girl_in_love:
Bas je lepo propao :girl_in_love: :girl_in_love:
Oduva Gonza :crazy:
Quote from: nelly on September 12, 2009, 06:52:15 PM
što je sladak ovaj Rafa :love32: od kad je propao(ovako u Pg kažu kada neko oslabi :girl_haha: )
Kazu i kod nas. :) Si vec zaboravila? :P
nikad čula pre Pg......
mada tada nisam imala kud više da propadam :girl_haha:
ali sada nadoknadjujem :turpija:
ATP 1/4 finala:
11 -Xe :clap:
10 -Choko
9 - Cekcek, Pra-sence, Maripoza
7 - Stacka
---------------------------------
Djokovic 5
Nadal 4
Rafa :girl_in_love:
Xe :good:
-------------------------
Federer 4
Nadal 4
:diva:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.usopen.org%2Fimages%2Fpics%2Flarge%2Fb_0911_ducks.jpg&hash=1b0291aac586eae63def97316fc62fa9790862b9)
:)
:lol: :lol: Strava
Al ja cuh pre 10-ak min da pada
ne kazem da ne pada, nego mi slika bila simpa
Ma ja sam mislila da bajas da prestane :lol:
Ako ipak bajas, izbajaj neko sunce za nas ovde, US Open se ionako sutra zavrsava. :lol:
Quote from: maripoza on September 12, 2009, 10:08:42 PM
Ako ipak bajas, izbajaj neko sunce za nas ovde, US Open se ionako sutra zavrsava. :lol:
pre ce biti da ce se zavrsiti u utorak...osim ako ti mislis na to da se zavrsava kad nas igrac izgubi :lol:
Zar nije nedeljom finale?
Dokle su stigli, polufinala ili finale?
I dokle je stigao Novak?
Quote from: Marty Maraskino on September 12, 2009, 10:31:11 PM
Zar nije nedeljom finale?
Dokle su stigli, polufinala ili finale?
I dokle je stigao Novak?
Vid' ovu :lol: Pa jeste nedeljom finale, ako ne pada kisha, kao sto pada vec dva dana. Sutra bi trebalo da se odigraju muska polufinala. Novak igra protiv Feda, Nadal protiv Del Potra :)
U polufinalu?
To jos nije proslo... Nisam znala za kisu, hvala! :)
Quote from: chokoladica on September 12, 2009, 10:25:51 PM
osim ako ti mislis na to da se zavrsava kad nas igrac izgubi :lol:
Koji to nas igrac? :turpija:
Quote from: chokoladica on September 12, 2009, 10:25:51 PM
pre ce biti da ce se zavrsiti u utorak...osim ako ti mislis na to da se zavrsava kad nas igrac izgubi :lol:
Ma mislim da sutra odigraju sve sto treba i da zavrse s tim. :turpija:
:lol:
Mozda nekom presedne pa preda finalni mec. :girl_haha:
Quote from: maripoza on September 12, 2009, 11:20:27 PM
Ma mislim da sutra odigraju sve sto treba i da zavrse s tim. :turpija:
:lol:
Mozda nekom presedne pa preda finalni mec. :girl_haha:
:rofl:
Iju pa sto ne kazete da je Kim pobedila Serenu! :o Sad moram da menjam pobednicu
Da mi je neko rekao da ce Kim Klajsters i Karolina Woznacki biti u finalu US Opena, oterala bih ga u tri lepe i relkla da nije normalan :lol: Mislim, za Kim sam znala da ce da dogura bar do 1/8 , ali finale???? :o Sad ce ona da poprimi onu anbitbl auru :lol: Pa kad je bal nek je bal . Sad stavljam Kim kao pobednicu.
Wozniacki u finalu GS-a. Urnebesno smesno :hm: :hm:
Jel neko gledao mec, vidim da se nesto desavalo? Na Serenin servis, ako sam razumela, je bilo 15-30. Serena ima 2. servis, linijski sudija dodeljuje fut fol, a onda Serena odlazi do linijskog sudije i govori joj kako ce da je ubije?? Glavni sudija oduzima jos jedan poen Sereni zbog toga (jer je prethodno imala opomenu zbog lomljenja reketa) i tako se zavrsio mec??
Pa ovo je stvarno djusi :lol:
Pih to samo govori o tome koliko je zenski tenis katastrofalan. Mislim ajde KIm i nekako ali ova mala..mislim daj stvarno...
Nole znaci danas u 4 po nasem??
U 18 po nasem. Mada moram da proverim
Nole je Not before 16:30, ali mislim da je to po US vremenu, dakle ne pre pola 11 po nasem. :ces:
Ja nisam gledala, nemam pojma sta se desavalo. Jel to pisu na onom tvom forumu? :D
Sta? sta? sta?? Ko ce koga da ubije?? :lol: Jel moguce ?? :lol:
Vidim da su izmenili raspored u odnosu na juce. Prosto mi je neverovatno da su Rafin mec stavili prvi, iako je on igrao juce (jeste samo jedan set, ali Novak i Fed, lade vec dva dana). Kako bilo, Stacka u pravu si , to je po nasem oko pola jedanaest.
A ovo o cemu pricam pisu i po forumu, a vidim i naslov na sajtu eurosporta. Danas je i zensko finale.
http://www.miamiherald.com/sports/story/1231272.html (http://www.miamiherald.com/sports/story/1231272.html) :krsti:
BAs me cudi da nema snimak na you tube :think:...mislim ovako mi je sve manje vise rekla-kazala
Mada,ne bi me cudilo to od serene obzirom da je stvarno temperamentna osoba ali ipak nije kao da joj je ovo prvi vazan mec,dosad bi vec trebalo da je naucila da se kontrolise :hm:
Quote from: pra-sence on September 13, 2009, 08:34:21 AM
BAs me cudi da nema snimak na you tube :think:...mislim ovako mi je sve manje vise rekla-kazala
Pa verovatno ce biti, a nema sta da bude rekla - kazala , ako mi nismo gledali ima ko jeste :lol:
PA vidi,obicno kad su takve situacije snimak stigne na yt u roku od 60 sec,zato me cudi da vec nema. Ovako samo imamo pricu Serene i liniskog sudije.
Bezveze ako je tako postupila.
Ne znam kako si ti trazila, ali evo ga :)
Serena WIliams: I WIll Kill You (13-09-09) (http://www.youtube.com/watch?v=eOFZ9c_BYWY#ws-normal)
mene ne cudi njeno ponasanje,ali ovo je :hm:
Mi ne mozemo ni da vidimo ni da cujemo sta je ona rekla.A da je bio foot fault meni se cini da jeste
MA ne ,uopste joj nije pretila :lol:.
U svakom slucaju,bas bezveze.
Meni se cini de je bila foot fault,mada ugao bas nije najbolji. Mislim ,jbg trebalo je da odigra,mozda bi spasila te mec lopte.
Trebalo je da iskulira, onda je odavno na turu. Ali, takav je temperament. Venus to ne bi uradila.
I kad je zensko finale?
Posle polufinala Djokovic-Federer , znaci u zlo doba
Sada si najniže pala Serena, g***o jedno :beast:
Kimača pobeđuje! :crazy:
Quote from: Dawn on September 13, 2009, 09:38:17 AM
Sada si najniže pala Serena, g***o jedno :beast:
Kimača pobeđuje! :crazy:
:lol: :lol: :lol: :crazy:
:o Sta sam ja propustila!
Au, kakva frka. :o :lol:
Meni se cini da se ona u momentu pogubila, nema ni sama pojma sta je rekla. :crazy:
Ali svaka cast sto je na kraju otisla do Kim i pruzila joj ruku. Retko koja bi to uradila, pre bi odmah pobegla sa terena ne pogledavsi nikog.
I stvarno su ludaci sto su Rafu stavili pre Djokovica i Federera. Osim ako Rafi nije zbog neceg tako odgovaralo.
WTA 1/2:
5 - Maripoza :diva: :lol:
3 - Stacka, Xe, Pra-sence
2 - Choko, Cekcek
--------------------------
Clijsters 2
Quote from: maripoza on September 13, 2009, 09:58:02 AM
Au, kakva frka. :o :lol:
Meni se cini da se ona u momentu pogubila, nema ni sama pojma sta je rekla. :crazy:
Ali svaka cast sto je na kraju otisla do Kim i pruzila joj ruku. Retko koja bi to uradila, pre bi odmah pobegla sa terena ne pogledavsi nikog.
I stvarno su ludaci sto su Rafu stavili pre Djokovica i Federera. Osim ako Rafi nije zbog neceg tako odgovaralo.
Serena i Kim se gotive bas bas. Kim nije htela da ode sa terena, prosto je odbijala takav zavrsetak. :lol:
Evo sad ce taj krucijalni gem na ES. :D
Meni vec neprijatno :-[
E da je bar iskulirala posle onog prvog sto joj je rekla ,verovatno bi nastavile...fak Serena jbt :wall:
Jeste ispala carica na kraju :good:
Mislim, svi bacaju rekete, vriste, stenju, psuju, otkud bas da se na njoj kola slome.
Kad se setim samo sta Janko govori :-[
About 20 minutes following her tirade, a composed Williams said she likely foot-faulted.
"I'm pretty sure I did," said Williams. "If she called a foot fault, she must have seen a foot fault. She was doing her job. I'm not going to knock her for not doing her job."
pa dobro iako psuju i bacaju rekete ipak ne prete sudijama,to je vec preterano tako da ne mislim da su se kola slomila na njoj. Jbg ako se vec tako ponasa mora da snosi posledice. Zamisli kada bi svi koji gube psovali i pretili sudijama?? :hm:
Pa pravila su jasna: posle 2 opomene se gubi poen. Nesrecna okolnost je sto je njoj 2. opomena bila na mec loptu, pa je tako izgubila mec.
Ma bole je brige... :)
hahaha
Serena :fool:
Evo sta je Serena rekla: ,,I swear to God, I'll fucking take this ball and shove it down your fucking throat." :o
A evo i isecka sa press konferencije : Serena Williams Press conference US OPEN [HQ] Kim Clijsters Semi-Finals Women Controverse (http://www.youtube.com/watch?v=3LeHWpoKKsQ#normal)
:crazy:
apsolutno ispravna odluka sudije!
Serena suptilna kao i uvek :girl_in_love:
dizs krajst, kakav javasluk i prostakluk :o :crazy:
DP ima brejk. :crazy:
DP 5/NADAL 2
:blink:
Izgubi prvi set. :o
Eto sta se desi kad me nema samo 30-tak minuta. :lol:
Jeste da sam tipovala na Potra, ali brate ne u 3. seta >:(
Wake up Rafa!!! Del Po ima brejk i u 2.
Ne znam sta je sa Rafom ali def ne igra kako ume. Mislim Delpo igra odlicno ali nekako mi Rafa cudan.
ne se'am se kada sam videla Nadala ovako umornog :girl_sad:
Vec sam pisala da volim DP zato sto je atipican teniser ali nocas hocu onog starog Rafu
:clap: :clap: Ajmo Rafa sada ga slomi :clap:
Kako nece biti umoran kad je sinoc odigrao mec, dok se DP odmarao 2 dana. :ljut:
:D
ja reko ti znas sta je on sinoc :D radio
Kamo lepe srece da znam. :lol:
Sta je toliko atipicno kod Del Potra??
To sto uglavnom vezba insajd aut forhend na treningu jel? Sto mu je cilj da udari loptu svom snagom? Sto ima servis od 200 km/h? Ja ga ne volim :D
Atipičan mi je njegov izgled :-\
uopšte mi ne liči na tenisera
ajmo Rafa :clap:
Quote from: nelly on September 13, 2009, 08:31:00 PM
Atipičan mi je njegov izgled :-\
uopšte mi ne liči na tenisera
ajmo Rafa :clap:
No Dzon Isner ne lici na tenisera. Ni Ivo Karlovic ne lici na tenisera, ni Dudi Sela ne lici na tenisera, Ni Kristofer Rohus ne lici na tenisera.... :lol:
Izgubi Rafa. Ja pretpostavljam da njemu ipak ta povreda smeta, ali da nije hteo da preda mec.
Quote from: chokoladica on September 13, 2009, 08:33:22 PM
No Dzon Isner ne lici na tenisera. Ni Ivo Karlovic ne lici na tenisera, ni Dudi Sela ne lici na tenisera, Ni Kristofer Rohus ne lici na tenisera.... :lol:
Kako kome ;)
e moj Rafa finito :crycry:
Bravo Del Potro!
:tenis: :tenism: Totalno mi se raspala kladza kombinacija :lol:
Daj boze da promasim i naredni mec :molitva:
Isla si na Feda?
Neces promasiti. A onda ce Fed da pobedi DP u finalu, posto je Delpo federer's bitch :lol:
Cenim 3 0 u setovima :lol:
Rafice, pa bar jedan da si dobio :crycry:
Mada....moram da priznam da bi bilo sjajno da recimo Del Po osvoji GS pre Mareja. Sjajno da? :)
Quote from: chokoladica on September 13, 2009, 08:40:12 PM
Isla si na Feda?
Neces promasiti.
Ish tamo. :stop: Ima da promasi. :lol:
Ok, ako otvorim pasijans, Ivana ce da promasi, ako puknem... eeee :lol:
Volela bih da Kim pobedi onu malu Wozniacki :clapping:
Jelena J. treba pre nje da osvoji GS :diva:
Ja uopste ne vidim Wozniacki kako osvaja GS ove godine. Nerviraju me igracice tog tipa, prezirem ih :ljut:
Quote from: chokoladica on September 13, 2009, 09:26:45 PM
Ja uopste ne vidim Wozniacki kako osvaja GS ove godine. Nerviraju me igracice tog tipa, prezirem ih :ljut:
Dobro, sad ti je oprosteno ono za Fed-Delpo finale :sissyfight:
Koji je to tip igracice? :D
"pusher" :lol: Zar ne znas?
Evo iz vikipedije: :lol:
In tennis, a pusher is a player who "pushes" back any shot they can chase down, without deliberately hitting a winner. This style of play, likened to a "human backboard", often tires and frustrates more skilled opponents. Pushers tend to have great success at the lower NTRP rating levels. However, they are usually beaten by players with a more aggressive strategy or possess serve-and-volley skills which rob pushers of the time they require to chase down a shot.
The pusher's strategy can sometimes be effective even at the upper levels of the pro game. Brad Gilbert is often referred to as the greatest pusher of all time, reaching the top 10 in 1990.[1]
Nole oko 23?
Oko pola 23. :)
Garice, pa onda nema brige, pusherka je gotova kad je se Kim docepa. :lol:
Naravno garice. Pogledaj sa eurosporta deo izvestaja:
Wozniacki won the battle of 19-year-olds by steadily trading groundstrokes against big-hitting Wickmayer and waiting for her unseeded opponent to make mistakes[/b]
pusher :D
Njih dve igraju tek nocas u 3. :(
Da li ce ovi ludaci sa ES uopste prenositi? :blink:
Trebalo bi, nocas je bio prenos Serena vs Kim
:clapping: počinje
Prenose i ove dve, ko izdrzi da saceka.
:clapping: :clapping: Nole!
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Breeejk :sreca:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
:nokti2:
vrati Fed brejk,u stvari izgubio Nole na bzv...
kako lupa tik uz liniju dodje mi da poludim
:wall: :wall: :wall:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Divan spoiler Xe :D
na koga si igrala kladzu Xe?
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcosgan.de%2Fimages%2Fmidi%2Fengel%2Fg020.gif&hash=f91cb4d5f514465c9030a046ec4ff9992e1d7437)
publika je grozna
sudija je grozan!
drš se Nole :clapping:
Publika je - americka. :crazy: :fool:
Sudija je matori kreten >:(
Ja nisam smela da gledam prethodni gem. :nokti2:
Mali, malecni off:
Possible Repercussions for Serena Williams By Lynn Zinser (http://straightsets.blogs.nytimes.com/author/lynn-zinser/) Amid all the action of a huge day in tennis, the big lingering question at the United States Open is if further discipline will be meted out for Serena Williams's match-ending tantrum (http://www.nytimes.com/2009/09/13/sports/tennis/13women.html?hp) in the semifinal match against Kim Clijsters Saturday night.
Normally there would be no hurry to make a decision, but Serena and Venus Williams have made the women's doubles final — scheduled to be played Monday — and one of the possible decisions by the U.S.T.A. could be to suspend Serena for the remainder of this tournament, costing the Williams sisters their chance at a doubles title.
The other options for the U.S.T.A. or W.T.A. would be a fine or a suspension that would not kick in until after this tournament ends.
The W.T.A. rules (http://www.sonyericssonwtatour.com/SEWTATour-Archive/Archive/AboutTheTour/rules.pdf) allow for fines or suspensions because of on-court violations of the tour's code of conduct, but only specifically mentions suspensions in other events of the same tournament when a player is defaulted because of bad behavior. Williams was not defaulted but simply issued a point penalty and that penalty happened to come on match point. Open officials were explicit in explaining that after the match. The W.T.A. issued a statement after the match: "It is unfortunate the way this match ended. Under the rules, a Code violation, point penalty for unsportsmanlike conduct was assessed. The penalties for unsportsmanlike conduct have been applied."
RTS?
Ajd sad cu i ja da pustim :lol:
ja sam malopre pitala MM "ko igra?" :lol:
:crycry:
Xe posle meca cu procitati...ovako na brzinu mi se čini da je nepropisno dosudjen poen Kim...ili sam pogrešn o pročitala...
7:6 za Feda :fool:
U, bre :fool: To je prvi set?
Idemo Rodž!
ja navijam za Noleta, ako je to uopste bitno :rofl:
ajde Nole svi smo uz tebe :zurka:
:ch:
Quote from: nelly on September 13, 2009, 11:33:18 PM
Xe posle meca cu procitati...ovako na brzinu mi se čini da je nepropisno dosudjen poen Kim...ili sam pogrešn o pročitala...
7:6 za Feda :fool:
vrati se par srana unazad da vidis o cemu je rec
mari-mari vidi koliko nas je :crazy:
:clap: :clap:
Quote from: Finalina on September 13, 2009, 11:37:56 PM
ja navijam za Noleta, ako je to uopste bitno :rofl:
Isto :lol:
Ma nece valjda sad da je suspenduju iz dubla? :fool: Valjda joj je dovoljna kazna sto je izgubila mec na taj nacin. Bezveze.
Ju, Fed dobio 1. set? :lol:
Quote from: chokoladica on September 13, 2009, 08:20:19 AM
Jel neko gledao mec, vidim da se nesto desavalo? Na Serenin servis, ako sam razumela, je bilo 15-30. Serena ima 2. servis, linijski sudija dodeljuje fut fol, a onda Serena odlazi do linijskog sudije i govori joj kako ce da je ubije?? Glavni sudija oduzima jos jedan poen Sereni zbog toga (jer je prethodno imala opomenu zbog lomljenja reketa) i tako se zavrsio mec??
Pa ovo je stvarno djusi :lol:
Dovoljna kazna garice? Ja bih je kaznila i novcano, mec bi izgubila svejedno :turpija:
pročitala.... :D ....došle reklame
Quote from: chokoladica on September 13, 2009, 11:42:01 PM
Dovoljna kazna garice? Ja bih je kaznila i novcano, mec bi izgubila svejedno :turpija:
Novcano da (mada se zbog toga sigurno nece potresti :lol:), ali ne vidim smisao da sad zbog nje i Venus bude kaznjena time sto nece moci da igra zasluzeno finale dubla.
Najbolje od svega je to sto bi ona, kolika je, to mogla i da uradi :lol:
Quote from: Marty Maraskino on September 13, 2009, 11:52:05 PM
Najbolje od svega je to sto bi ona, kolika je, to mogla i da uradi :lol:
Zato su je garant i kaznili, preventivno. :lol:
Za troškove unapred :lol:
Quote from: maripoza on September 13, 2009, 11:43:53 PM
Novcano da (mada se zbog toga sigurno nece potresti :lol:), ali ne vidim smisao da sad zbog nje i Venus bude kaznjena time sto nece moci da igra zasluzeno finale dubla.
Da. I za moj pojam je to preterano.
Nole igra odlično :pljucka:
igra Nole super, ali ovaj F je izuzetan
:(
uzas, ne verujem da ovo zelim da gledam
Pa nije toliki uzas. Novak je igrao dobro. Ipak, nesto mi nije tip koji se vraca posle 2 0 u setovima, tako da sad ocekujem neki rezultat.. 62 63 za Feda naravno. Dobro, u svakom slucaju je ocekivano, iako sam se kladila na Novaka u 5 :rofl:
pa sta je veci uzas :lol: ..... i ti si se pogubila :rofl: , razumljivo
Quote from: Finalina on September 14, 2009, 12:39:52 AM
pa sta je veci uzas :lol: ..... i ti si se pogubila :rofl: , razumljivo
Pa veci uzas je da lako izgubi mec , da pravi mnogo gresaka, itd. Jeste , mozda vise frustrira kad igras dobro i gubis, ali za moj pojam je to bolje nego da se "sagnes" samo zato sto je preko puta Fed :)
Quote from: chokoladica on September 14, 2009, 12:35:40 AM
Ipak, nesto mi nije tip koji se vraca posle 2 0 u setovima,
Bas htedoh to da kazem. Pogotovo ne protiv Feda. Posle prvog seta sam se jos i nadala, a sad.... :(
No, videcemo..... :D
Quote from: chokoladica on September 14, 2009, 12:46:12 AM
Pa veci uzas je da lako izgubi mec , da pravi mnogo gresaka, itd. Jeste , mozda vise frustrira kad igras dobro i gubis, ali za moj pojam je to bolje nego da se "sagnes" samo zato sto je preko puta Fed :)
pa sad bas da priznam i da se ne tesim tako lako, posle toliko vremena
Ma niko ne kaze da je lako tako utesiti se, al' sta je tu je. Fed osvaja US Open od 2003. mislim, stvarno.. :hm: Dosadno...mozda bi delpo mogao :lol:
pa to ti kazem, covek zvani Fed je neverovatan i opet to gledamo...ja navijam da Nole zada novi zadatak, samo da ovaj prvo savlada(mo)
Dobar je, drzi se. :) Neretko mu se desavalo da, kad mu gori pod nogama, popusti i ocas posla izgubi mec.
:pljucka: da ne ureknem. :lol:
3 mec lopte
:crycry:
No, dobro je igrao, bio na visini zadatka... nemamo razloga da budemo nezadovoljni (ko da nas neko pita :lol:).
Videste li onaj poen kroz noge? :o
Nole napreduje u tenisu, svaka mu cast. Samo mi je zao sto stalno nailazi na nepremostive prepreke: kad je bio 4. naletao je na Nadala u usponu, stalno je gubio u polufinalu od njega, sad ga stalno ceka nabrijani Fed, a ono g@vno od JMDP-a provuklo se do finala, e, na to sam besna kao niko! >:( >:(
pa stvarno je F neverovatan, kada ni Nole ne moze da ga polulja da posustane u ovom lancu pobeda
svaka cast obojici!! ( narocito F "na udarcu zivota" )
Kladza stoji 'vako:
ATP 1/2:
3 - Xe :clap:
2 - Choko, Cekcek
0 - Stacka, Pra-sence, Maripoza :dance1: :lol:
-------------
finale: Federer 4
:o
:ch:
Nemoj, Zorka, oce da nas biju :nokti2:
Xe, Cekcek, Sence, posto se se kladile na Kim, jel se podrazumeva da nju stavljate i kao pobednicu?
Hoce neko gledati zensko finale? :D
Naravno, zato nisam ni upisivala nista.
Kad se ne bude podrazumevalo, javicu :)
Inace, mozemo da cestitamo Choko za ATP kladzu, posto smo se sve kladile na Feda, skor moze samo da se poveca, ali ne i menja.
Choko, cestitam! :flower:
Nego si ostavila meni da upisem umesto tebe? :lol:
Lencugo nijedna. :girl_blum:
Cestitke kad budu gotove medalje, molicu. :turpija:
Ko je ono obecao da ce ih praviti? :lol:
A i himnu treba neko da nam peva. Samo ne znam da li zna svajcarsku i belgijsku. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Xn5Uh9NP2p4&eurl=http%3A%2F%2Fvideo.google.com%2Fvideosearch%3Fhl%3Den%26resnum%3D0%26q%3Dswiss%2520anthem%26um%3D1%26ie%3DUTF-8%26sa%3DN%26tab%3Dwv&feature=player_embedded#t=20 (http://www.youtube.com/watch?v=Xn5Uh9NP2p4&eurl=http%3A%2F%2Fvideo.google.com%2Fvideosearch%3Fhl%3Den%26resnum%3D0%26q%3Dswiss%2520anthem%26um%3D1%26ie%3DUTF-8%26sa%3DN%26tab%3Dwv&feature=player_embedded#t=20)
jbt i Novak, za sve je mm kriv >:( rekao je da ce Federer da pobedi veceras ce da spava na kaucu :feminist_en:
A sutra himna " Don't cry for him Argentina" :innocent:
Veceras Kim ima da nalupeta :clap: onu malu sa odvratnom bojom glasa (bas me nervira) :crazy:
Vidim tamo se neko raduje na mojih 0 poJena :sissyfight: :sissyfight:...
DA,Kim ce da pobedi. Ili vec jeste,pojma nemam :D
Daaaaa...pobedila Kim :). Bravo :clap:
Steta, odlicno je igrao Nole, ali je Federer bio sjajan. NIsam gledala statistiku, ali verujem da ima odlican % vinera u odnosu na UE i odlican % na mrezi (choko ce to vec bolje znati :kiss1:).
Ipak, imam utisak da Noletu fali neki finis, onaj drajv i borba koju je Fed imao za svaku loptu kad te tera da uzviknes 'jbt sta je vratio, ili sta je poentirao'. Kao da se Djokovic umori ili preda u odsutnom momentu finalnog udarca.
Mada, protiv onakve igre Feda trebalo je imati drajv i borbu. :rofl:
I fascinirao me je Nole sa chelendzima, jos jednom. Koliko ih je ubo, vise od 10 komada (a promasio mozda 1)?
Sinoc razmisljam kako nekad (dok nisu postojali chelendzi) nismo ni imali pojma koliko je sudijskih odluka zapravo pogresno. :think:
Da Nole je bio dobar sinoc ali opet ne dovoljno dobar,popravio se svakako i u psiholoskom smislu.......
Ali definitivno ne mogu da se pomirim sa njegovom izjavom da je rodjen u pogrešno vreme...................
A chelendzi :think: i oni znaju da poremete igru,a onaj sudija sinoc je bas bio >:(
Ne razumem, sta je hteo da kaze 'rodjen u pogresno vreme'? nisam cula izjavu.
Verovatno je mislio na nemogućnost da dodje do mesta br1,kao ne moze bolje da igra od ovoga pa ni to ne pomaze,,,,
nije to sinoc izjavio nego posle nekog ranije turnira....
Pa mislim ybg, ako nisu Rafa i Fed onda je Bjorn Borg, ili Mekenro, ili Lendl, ili Beker, ili Agasi, ili Sampras....
Ne daj se Nole. :clap: :lol:
Zao mi je sto je izgubio, drago mi je sto sam prespavala i nisam gledala. Kaze mi itacka da je mec bio izuzetan. Svaka cast obojici :good:
Ja bas mislim da je rodjen u pravo vreme, i da ga Fed i Nadal teraju da bude bolji od najboljeg.
To se vidi i po tome kako je zenski tenis propao kad je otisla Zastin. Jednostavno, ponestalo motivacije i sve su mislile da ce sad lako...
:clap: Kim
:o Choko, zasto se nisi kladila na zensko finale? :crycry:
Pobedila bi na WTA kladzi da jesi. :(
Konacan rezultat izgleda ovako:
250 - Xe, Maripoza
248 - Choko (nije se kladila na finalni mec :wall:)
227 - Cekcek (ali nije se kladila na 3. kolo)
226 - Stacka (kladila se samo na polovinu 2. kola)
38 - Pra-sence (ukljucila se tek od 2. polovine 3. kola)
Pa mislila sam da sam se kladila.. bar sam ovde sto puta pisala da ce Klajsters da dobije Wozniacki...
Pa jesi napisala da ce da dobije i upisala si je u tabelu kao pobednicu, ali nisi popunila deo za sam mec.... ne pise u koliko setova.
ma dobro, nema veze
Quote from: Xe on September 14, 2009, 09:59:37 AM
Ja bas mislim da je rodjen u pravo vreme, i da ga Fed i Nadal teraju da bude bolji od najboljeg.To se vidi i po tome kako je zenski tenis propao kad je otisla Zastin. Jednostavno, ponestalo motivacije i sve su mislile da ce sad lako...
slažem se sa tobom
Ja se uzdam u muskarce, po obicaju :crazy: :lol:
Cestitam zenske! :flower:
Quote from: maripoza on September 14, 2009, 11:08:54 AM
:o Choko, zasto se nisi kladila na zensko finale? :crycry:
Pobedila bi na WTA kladzi da jesi. :(
Konacan rezultat izgleda ovako:
250 - Xe, Maripoza
248 - Choko (nije se kladila na finalni mec :wall: )
227 - Cekcek (ali nije se kladila na 3. kolo)
226 - Stacka (kladila se samo na polovinu 2. kola)
38 - Pra-sence (ukljucila se tek od 2. polovine 3. kola)
:crycry: Nas dve smo pobedile jer smo se jedine kladile od pocetka do kraja :crycry:
Quote from: Xe on September 14, 2009, 11:47:28 AM
:crycry: Nas dve smo pobedile jer smo se jedine kladile od pocetka do kraja :crycry:
Tako je.
Ja jos plus zato sto sam jedina stavila Clijsters kao pobednicu jos pre polufinala.
E sad, posto se vecini vas na osnovu prognoze za finalni mec podrazumevalo da ste za pobednicu izabrale Kim (iako niste same unele u tabelu), onda bi i garici na osnovu tipovanja na pobednicu sledovalo bar ta 2 poena na sam mec. Ostace uskracena samo za poen na setove (al me nervira sto sam sigurna da bi i to dobro odigrala :ljut: ).
Onda to izgleda ovako:
250 - Xe, Choko, Maripoza
227 - Cekcek (ali nije se kladila na 3. kolo)
226 - Stacka (kladila se samo na polovinu 2. kola)
38 - Pra-sence (ukljucila se tek od 2. polovine 3. kola)
PIh :hm: :hm:
Jeste videle Klajsters juniorku kako drzi pehar? Preslatka je. :)
Jesmo :)
Najvise mi se svidela njena frizura :love32:
devojke jel veceras finale i u koje vreme?
Pise "ne pre 22h", po nasem vremenu. Pre toga je finale zenskog dubla (vec se igra, koliko vidim).
4 1 za Feda u prvom, samo brejk prednosti. Idem malo da geldam pa da spavam, rezultat cu videti sutra, mada ionako znam da ce Fed da pobedi i to u 3 seta :turpija:
Sestre W su, naravno, dobile finale dubla. :D
A ja nesto racunam (to da se utesim :lol:) da DP moze da mu uzme bar 1 set. Mislim, ipak je ovo finale. :lol:
Quote from: chokoladica on September 14, 2009, 10:43:57 PM
4 1 za Feda u prvom, samo brejk prednosti. Idem malo da geldam pa da spavam, rezultat cu videti sutra, mada ionako znam da ce Fed da pobedi i to u 3 seta :turpija:
:diva:
Inace, Sestre su osvojile dubl. Serena se izvinila zbog jucerasnjeg ispada, a Kim Klajster, US Open champion se od danas nalazi na 19. mestu Wta liste. Da li ste ikad videli brzi napredak? Neverovatno :)
Sad ce Zistin da ispizdi i da se vrati :lol:
E da, Jelena je pala na 8 mesto, da li ce ona uopste ucestvovati na onom zavrsnom turniru u Dohi??
Ana je i dalje 11, Safina of kors true number one :lol:
Da, 19. mesto. I jos je i prva mama, posle skoro 20 godina, koja je po povratku posle pauze zbog trudnoce i porodjaja osvojila GS. :)
DP je uspeo da vrati brejk. :D
:nokti2:
:sissyfight:
Ma da, Zorka, bas imas zbog cega da se strecas. :girl_blum:
Povlacim rec, Zorka. :lol:
DP je dobio 2. set. :dance1:
Ali to je, verovatno, to, sto se njega tice. :girl_haha:
:o Brejk za DP-a u 3. setu. 4:3 :blink:
4:4 :D
Federer se nesto naljutio na sudiju, nisam slusala ispocetka, pa ne znam zbog cega. Ali usput je i opsovao. :mrgreen:
DP je i u 4. setu imao brejk prednosti kod 3:2, ali je Fed izjednacio na 4:4.
A Mirka se sve vreme nesto mrsti. :lol:
DP je dobio 4. set u TB-u. :blink: Publika je nesnosna, neka loptica je bila sporna, obojica su se svadjali sa sudijom.... ludnica. :crazy:
QQ, DP vodi 2:0 u 5. setu. :crazy:
2 5 :D
:ch: :hello: :lol:
Tango Argentina (http://www.youtube.com/watch?v=bXhQNRsH3uc#normal)
:clap: :clap: :clap:
Del Potro je i u poslednjem gemu, na Fedov servis, napravio brejk i............... osvojio US Open (6:2 u 5. setu). :o
Svaka cast, stvarno neverovatno. :)
Quote from: Dada on September 15, 2009, 02:19:31 AM
2 5 :D
:ch: :hello: :lol:
:lol:
Ludo. :lol:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Federer je odrzao govor i nije zaplakao. :D
Oooodlican :lol:
Rezultati ATP finala:
svi po 0 (slovima: NULA :lol:) poena :girl_haha:
Isto toliko i na pobednika. :D
ATP kladza:
1. 239 - Choko :clap: :clap: :clap:
2. 224 - Stacka :clap: :clap:
3. 220 - Xe, Cekcek :clap:
4. 218 - Maripoza :lol:
5. 61 - Pra-sence (ukljucila se tek od 3. kola)
Dado, bez'mo, ubice nas ove federerofilke kad se probude. :lol:
Znaciiiii, ne verujem :lol:
Lepo rekoh da ce mi muskarci osvetlati obraz sto se kladze tice :lol:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, Ne mogu das verujem da je Delpp Uspeo!!! Wpooooohoooo! Stvarmp Fed, pa dosta ti je 5 godina za redom!
Svaka cast! Ocigledno je Delpo potpuno sazreo , a Novak, Marej, a i Rodik.. mogu da se slikaju .
Delpo osvojio Us Open .. Delpo osvojio Gs pre Mareja , favorita na sva 4 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Sta je ovo bilo??? :crazy: :rofl:
http://www.youtube.com/watch?v=a8tgNdfVTwI&feature=player_embedded#t=19 (http://www.youtube.com/watch?v=a8tgNdfVTwI&feature=player_embedded#t=19)
Quote from: chokoladica on September 15, 2009, 06:54:03 AM
Delpo osvojio Gs pre Mareja , favorita na sva 4 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ovo je jedino sto me je nocas tesilo :lol:
Bravio za Delpa, :crycry: za kladzu!
Quote from: Dada on September 15, 2009, 02:26:39 AM
Tango Argentina (http://www.youtube.com/watch?v=bXhQNRsH3uc#normal)
:clap: :clap: :clap:
:wave: :wave: :wave:
mali ima.......................................car
Quote from: chokoladica on September 15, 2009, 08:58:22 AM
Sta je ovo bilo??? :crazy: :rofl:
Ne znam sta je tacno bilo, nisam pazljivo odgledala taj momenat, ali to je ono kad je Fed opsovao. :D
Aaaa znaci izronio je Fed junior u jednom momentu :lol:
Odlično je igrao DP, a Fed nervozan... :crazy: sve u svemu, medalje dobijate večeras ili sutra :D
Fed se u drugoj polovini 5. seta, cini mi se, nesto pogubio. Nije bas licio na sebe.
A DP-a mal nije srcka strefila na mec loptu, ali, samo je zatreptao 2-3 puta.. nije se dao vise od toga. :lol:
Medalje! :clap: :lol:
A kamo ona sto je himne obecala? :girl_haha:
Don't cry for HIM :ch: Del Potro :mrgreen:
Sinead O'Connor "don't cry for me argentina" (http://www.youtube.com/watch?v=2shR99NnwCA&feature=PlayList&p=6D393E3D7F2AC47E&playnext=1&playnext_from=PL&index=65#normal)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tennistalk.com%2Fimages%2Fblog%2FJuan_Martin_Del_Potro_03.jpg&hash=318d1a9b2d2b27dbbbe07c285c4d0ebd7f2eafad)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsmileys.on-my-web.com%2Frepository%2FWinks%2Fmini-wink-glasses.gif&hash=2913165ba6d10db155c15d50968b8c6537564d87)
Ružan je k'o dva ružna :crazy:
I meni je ruzan :-[ Ali , ima simpaticnu licnost :lol:
Ma ružan kao lopov, pa još onaj pačiji hod :crazy:
QQ, Xe, odvratna je slika. :lol:
E pa ruzniji od mareja nije >:(
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tennistalk.com%2Fimages%2Fblog%2FJuan_Martin_Del_Potro_01.jpg&hash=840ebaa7766ed51e16c04c3927a987c4951e4ab5)
A pa niko nije rekao da je ružniji od Mareja.. ili Stepaneka... ili Davidenka :crazy:
Quote from: Dawn on September 15, 2009, 04:44:29 PM
A pa niko nije rekao da je ružniji od Mareja.. ili Stepaneka... ili Davidenka :crazy:
Ne stavljaj Davidenka u isti kosh sa Nojem >:(
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ontennis.com%2Ffiles%2Fimagecache%2Fimage_450%2Ffiles%2Fimages%2Fandy-murray-miami09-19.jpg&hash=15cbf004f678f498b28c0f4f8bb0be3caacad9a9)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.33smiley.com%2Fsmiley4%2Fsmileys%2F24.gif&hash=4de62a0b768a0e22abff416a0eed283f1574a2f1)
Xe je resila da nas dokusuri. :lol:
Moraces za oporavak da nam turis malo Ancica i Kubota. :girl_haha:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Frlv.zcache.com%2Fstepanek_tshirt-p235676628890729010q6hp_400.jpg&hash=24526834964b3c26ea8205f011a5156570b988fe)
Obatiti paznj una maneknku :girl_haha:
Nije se depilirala ili sam samo ja naivna? :girl_haha:
Pozo, daj zbirne rezultate da okačivam medalje :D
Izvol'te:
Quote from: maripoza on September 15, 2009, 02:40:05 AM
ATP kladza:
1. 239 - Choko :clap: :clap: :clap:
2. 224 - Stacka :clap: :clap:
3. 220 - Xe, Cekcek :clap:
5. 218 - Maripoza :lol:
6. 61 - Pra-sence (ukljucila se tek od 3. kola)
Quote from: maripoza on September 14, 2009, 11:52:24 AM
WTA:
1. 250 - Xe, Choko, Maripoza
4. 227 - Cekcek (ali nije se kladila na 3. kolo)
5. 226 - Stacka (kladila se samo na polovinu 2. kola)
6. 38 - Pra-sence (ukljucila se tek od 2. polovine 3. kola)
Moze ovako:
ATP- Choko
WTA-Choko, Xe, Maripoza
(mislim, tim redosledom, vise mi se dopada) :lol:
Hvala, hvala hvala :diva: :diva: :diva:
Nepopravljiva. :lol:
Quote from: chokoladica on September 16, 2009, 12:51:49 PM
Moze ovako:
ATP- Choko
:o :o :o
:sissyfight: e pa ne moze :ljut: ja sam naporno radila za moje drugo mesto a ti sad 'oces da me izostavis, ne mere :stop: ne ne :lol:
p.s. Za WTA me bas briga :rofl:
Ne, ne , nisi razumela. Nemam ja nista protiv da se nabroji ko je na 2. 3. mestu, samo nisam htela da bude zabune OKO PRVOG :lol:
Dakleeeeee :lol: :lol: :lol:
:diva: :diva:
Ta-da-da-daaaa!
:tenism:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi33.photobucket.com%2Falbums%2Fd51%2Fparacinci%2FATP-1-Chokoladica.png&hash=4b2162e30d999fec7311f1b667f70a9173cb34d7)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi33.photobucket.com%2Falbums%2Fd51%2Fparacinci%2FATP-2-Stacka.png&hash=f91028851efb68d274981fa1123d66b6663564b5)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi33.photobucket.com%2Falbums%2Fd51%2Fparacinci%2FATP-3-Cekcek.png&hash=01f12be5a6ee5e873f733678e8d91eba0107a7f0) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi33.photobucket.com%2Falbums%2Fd51%2Fparacinci%2FATP-3-Xe.png&hash=3d6b07ff7d864a3f6f4f259e5b78df8bebee5168)
:tenis:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi33.photobucket.com%2Falbums%2Fd51%2Fparacinci%2FWTA-1-Chokoladica.png&hash=8b045722b332b7b6a110bb3b305483c13089f92b)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi33.photobucket.com%2Falbums%2Fd51%2Fparacinci%2FWTA-1-Xe.png&hash=a1c8b752482c9c316ecce22ec81ac8a73651df5c)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi33.photobucket.com%2Falbums%2Fd51%2Fparacinci%2FWTA-1-Maripoza.png&hash=960d58f87b3babf21fa6a075239e2d382ddcdc41)
Čestitam osvajačicama medalja, zaFaljujem mužu na pomoći, i sledeći put ima da vas razbijem :crazy: :lol:
Woooooooooooooooooooooow :smajlikojiseklanja:
Jaoooo, sto su lepeeeeee :girl_in_love:
:clap:
Cestitam :girl_mad: :cigla:
:lol:
OMFG :diva: :diva: SJajno, sjajno!!!
I da se ne zaboravi, ovaj avatar nikad necu promeniti :lol:
Dzizs krajst :crazy:
:lol: :lol:
Coko, danas mi na ovoj temi definitivno ulepsavas dan :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Uuuu choko, fancy :lol:
Kakva luda! :rofl1:
Odlicno ti stoji avatar. :girl_smile:
:lol: :lol:
Cestitam Choko!
Divan ti je avatar, nosila ga u zdravlju do sledece godine!
:diva: Hvala, a zlatna medalja za mene i sto sam umesila lepe hlepcice (jest da nije za ovu temu, ali zasluzujem zlato, jebiga) :lol: :lol:
Hlepcice moramo probati da vidimo da li zasluzujes medalju. :D
Quote from: maripoza on September 16, 2009, 09:49:57 PM
Hlepcice moramo probati da vidimo da li zasluzujes medalju. :D
Vazi :)
Poslaces nam postom? :girl_smile:
Ne, umesicu sledeci put kad budes dolazila kod mene :)
Do tad ces se ispraksati, to se ne vazi. :ljut:
:girl_blum:
Videla sam hlepcice, super izgledaju. :girl_smile:
Necu garice, ne volim ja kuhinju toliko :)
A lepi su jel da :girl_in_love:
Jel taj recept na onoj temi o kiflicama ili postoji zasebna tema?
Pomislice ljudi da se US Open jos nije zavrsio kako smo krenule. :lol:
Ja u stvari cekam onu sto je obecala da ce pevati himne. :girl_haha:
Jeste na toj temi , odmah u prvom postu "hamburger peciva" :)
Da neces da pravis??? :o :o :o
Ko je obecao himne?? :lol:
Quote from: nelly on September 02, 2009, 11:31:21 PM
a ja cu pevati himnu :girl_smile:
:D
Da pravim, nego sta. :lol:
Kontas , kad je chokoladica mogla, mogu i ja :lol:
Mislim da taj film ipak necemo gledati :lol:
Na ovoj temi mogu da ti kazem da obicno pravim neke tzv. danske hlepcice. ;)
U njih se obicno stavljaju masline, a moze i nesto drugo. A mogu i bez icega.
Vrlo su jednostavni, a mnogo ukusni.
Al da cutis tamo u kujni, necu da me provale da umem. :lol:
:o :o Sledeci put onda, kad dodjem kod tebe, mojne porucujes pizzu :lol:
Dogovoreno. ;)
Quote from: maripoza on September 16, 2009, 09:58:33 PM
Ja u stvari cekam onu sto je obecala da ce pevati himne. :girl_haha:
A sad malo
ona ajmo devojcice šu,šu :metla: :metla: sa terena dolaze nam pravi majstori da u chokoladicinu čast otpevaju himnu :D
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii saaaaamooooooooooo zaaaaaaa vaaaaaaaaaaaas veceras pevajuSorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Čoko, Čokoláda (http://www.youtube.com/watch?v=4QhE-vBVfgw#normal)
Awesome ! :lol: :lol:
:lol:
Tooo, Nellyyyy :dance1:
snimite Serenu na bini :lol:
Sjajno! :clap: :clap: :clap:
Bravo Nelly!!! :clap: :clap: :clap:
Obozavam ovu temu i ovaj podforum :lol:
Quote from: stacka on September 17, 2009, 08:07:26 AM
Obozavam ovu temu i ovaj podforum :lol:
Vidim, vidim, pocela si i u pravu kladionicu da ides. :lol: :P
Ja u kladzu idem jos pre nego sto je ideja o ovom (pod)forumu i postojala :girl_blum: To sto ne pricam javno o tome je druga stvar :lol:
Kako ne pricas javno? Pune Kucine i trice tvojih tiketa. :lol:
Jesam li ti rekla kako sam se jednom kladila i dobila 10 puta vise nego sto sam ulozila? :girl_haha: Al sam ulozila samo 30 dinara. :crycry:
:lol:
Dobro zasto ponovo offtopicujes o fudbalu na temi o :tenis: ? :ljut:
:lol:
Kakav fudbal? :unsure:
Ja nisam rekla na koji sport sam se kladila. :girl_haha:
Gem, set, mec - predajem se :rofl:
Molicu lepo, ovo je kladionicarska tema. :turpija: Jes da je US Open odavno zavrsen. :lol:
Federer je kaznjen sa 1500$ zbog one svadje i upotrebe F word, a Serena sa 10 000$ zbog pretnje linijskoj sutkinji :D
Jadni, osiromasice :rofl1:
Jel gleda neko janka?
Pocelo je :clap:
Quote from: chokoladica on September 18, 2009, 01:01:48 PM
Federer je kaznjen sa 1500$ zbog one svadje i upotrebe F word, a Serena sa 10 000$ zbog pretnje linijskoj sutkinji :D
Jadni, osiromasice :rofl1:
I psovanje je poskupelo. :lol:
Quote from: Dawn on September 16, 2009, 03:38:21 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi33.photobucket.com%2Falbums%2Fd51%2Fparacinci%2FATP-3-Cekcek.png&hash=01f12be5a6ee5e873f733678e8d91eba0107a7f0)
Čestitam osvajačicama medalja, zaFaljujem mužu na pomoći, i sledeći put ima da vas razbijem :crazy: :lol:
Jao sta sam propustila, hvala za mendalju!!! :)
Cestitke Choko :good: