Samo da vas obavestim da smo Janko i ja danas počeli da pravimo čestitke :love32:
novoŠTA? :mrgreen: :P
Kombinacija detetove kovanice i mamine disleksije :-X Sad je valjda OK :rofl:
Super tema :love32:
Da prijavim ovde da sam danas bila u Kontalu i našla materijal, tj. gotove kutije u obliku jelki i zvezda, rebrasti karton (ima neko ime, ali sam zaboravila), glitter glue i moraću da idem opet da dokupim još ponešto.
Imaju super stvarčica za uradi sam (ili uradi delimično sam, kao u mom slučaju :girl_haha: ).
Slike materijala kačim čim mi bude bio osposobljen komp, a na onoj drugoj temi ću gotov proizvod :)
rebrasti karton, zalepljen za običan se zove lepenka ;)
I mi krecemo ovih dana :clap:
Jedva čekam da vidim :girl_in_love: A ima li malih gotovih kutijica?
Imaju kutijice samo u kompletima po 6 i to spakovane jedna u drugu (kao babuške).
I nemaju neki veliki, veliki izbor, a ni količine: jelki više nema, ima zvezdastih, kvadratastih, okruglih i srcastih.
Ana hvala,bas si me podsetila da i mi krenemo.Kafice sta je i gde je Kontal.I meni bi trebale te kutijice i svasta nesto jos.Ni nas dve nismo bas najspretnije u pravljenju,ali mnogo volimo da ukrasavamo.
sta je Kontal? gde se nalazi i kakve su cene?
super tema... mi nismo nista poceli, bas sam mislila da cu to raditi po porvatku sa odmora, ali prema svemu stvari stoje tako da bih mogla vec sutra jelku da okitim :lol:
cestitke cemo praviti, neki materijal smo prikupili jos ranije i u prolazu, a za ukrase imamo punu veliku kesu sisarki... imam sprejeve i farbe u tubicama ( zlatna, srebrna ) za ukrasavanje
Mi obicno poranimo sa ukrasavanjem (ovde vec sve nadzidze odmah cim prodje Haloween) ali ove godine nikako da stignem...kako smo krenuli ako stignem da okitim jelku dok mi se muz ne vrati bice dobro... mada je komsinica kanadjanka izrazila zelju da sa Andjelom okiti jelku i kucu (inace super to radi), mozda ih i pustim da se zabavljaju... :innocent:
moram da pocnem da razmisljam, u skolici pravimo cestitke, ukrase, pahulje, moram da smislim za sve uzraste u dva odeljenja (na dva kraja grada :crazy: )
ove godine je i Aleksa veci pa cemo zajedno praviti cestitke :love32:
nesto mi govori da cemo na ovoj temi kaciti prava mala umetnicka dela :love32: :love32: :love32:
mi pravimo uveliko :crazy:
naime u subotu je bozicni market u Anjinoj skoli i svaka porodica mora napraviti nesto ukrasa za prodaju, 10 sibica ukrasenih sa premijom za neku lutriju, kolace za prodaju i imamo dezurstvo pored vatre/za vatru je zaduzen 1. razred
http://www.kontal.co.rs/ (http://www.kontal.co.rs/)
jaooo divna tema
pokrenuli ste me, moracemo i mi :) nesto svasta...
obicno se toga setim negde 30tog :lol: decembra
Ja cu za pocetak da prijavim mm koji je postavio svjetla na kuci, prvi put otkad smo zajedno, da ne stavlja dan pred Bozic a da ja nisam vec >:(
Imamo i sneska na naduvavanje, kojeg smo iskljucili veceras, pa izlgeda kao da se objesio.
U svakom slucaju krenuli smo polako, mada ja uvjek odlazem dok prodje Thanksgiving.
Mi uvek krenemo rano, relativno rano.
Ove godine još nismo ništa novogodišnje radili, osim što smo kupovali ukrase za jelku.
Moram da se opremim materijalom, ostalo mi je samo malo krep i šarenih papira od prošle godine.
Prošle godine nam je cela kuća bila u onim papirnim pahuljiicama. :girl_in_love:
Meni nešto još uvek rano za NG atmosferu. A volim sve to, nije da ne volim...
Super tema, dajte i poneku slikicu za nas nemastovite. :)
Ja uvjek čekam da mi prođe rodjendan, pa tako krećem da NG od 19. decembra.
Posle se svičude što držim jelku do 20. januara :girl_haha:
Mi pravimo neke ovakve čestitke (varijacije na temu, sa seckanjem, stikerima, crtanjem):
Quotehttp://kidscraftweekly.com/christmas_cards.html
http://kidscraftweekly.com/cards_issue.html (http://kidscraftweekly.com/cards_issue.html)
Seckamo neke ovakve pahulje:
Quotehttp://www3.ns.sympatico.ca/dstredulinsky/kids_patterns.html
http://www3.ns.sympatico.ca/dstredulinsky/patterns.html (http://www3.ns.sympatico.ca/dstredulinsky/patterns.html)
http://www.papersnowflakes.com/patterns.htm (http://www.papersnowflakes.com/patterns.htm)
http://www.marthastewart.com/how-to/paper-snowflakes (http://www.marthastewart.com/how-to/paper-snowflakes)
Ovu zavesu ne verujem da ćemo praviti, mada... mnogo mi se sviđa:
Quotehttp://www.craftstylish.com/item/28838/how-to-make-a-snowstorm
Ova pahulja nam je prošle godine bila potpuni hit:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fpahulja.jpg%3Ft%3D1259049531&hash=f9b361125b48654b553c5f99eda383062693bed0)
http://www.instructables.com/id/Super-cool-easy-6-pointed-snowflake/ (http://www.instructables.com/id/Super-cool-easy-6-pointed-snowflake/)
I pravićemo i ove godine - Janko je već smislio da će neku odneti u školu i, ako bude prilike, naučiti drugare kako se pravi.
Hvala Vimi za sve divne ideje :flower:
Hvala! :flower:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
o da, pahulja je sa foruma otisla kod mene u skolicu, prenesena u jedan vrtic u Krusevcu, videla direktorka i onda su svi vrtici bili ukraseni, neka prijateljica od jedne od vaspitacica prenela je u Kraljevo pa je i tamo pravljena i kacena :girl_in_love:
da ne pominjem da su svi znali gde je AnaK kancelarija :lol:
zavesa je super :clap:
pravicu, ako ne kuci onda u skoli ili kod zmua na poslu
MM se toliko bio izveštio u pravljenju ovih pahuljica da je pravio i drugima.
Kod koga god smo tih dana išli u goste, on im traži papir i makaze i dok sedimo i pijemo kafu pravi pahuljice. :lol:
Quote from: Lani on November 24, 2009, 10:24:41 AM
MM se toliko bio izveštio u pravljenju ovih pahuljica da je pravio i drugima.
Kod koga god smo tih dana išli u goste, on im traži papir i makaze i dok sedimo i pijemo kafu pravi pahuljice. :lol:
isto :crazy:
testo terapija i pahuljice terapija :crazy: :lol:
Da znas i meni je prijalo!
Naravno vrtic je bio ukrasen :lol:
E dobro mi reče. Zadužiću ga ove godine i da napravi dvadesetak komada za vrtić. ;D
Ja ne mogu da skinem pdf ove poslednje pahulje :crycry:
Mi jos nismo poceli, osim sto sam im kupila gotove prelepe kutije u radnji ' sve za 120'. Pravili smo i mi pahulju prosle godine.
Divni predlozi! :flower: Mi jos nista nismo poceli na "temu" tako da me je ovo bas razmrdalo...
Divna tema :girl_in_love:
Ima li ko pattern za ovu poslednju pahulju da mi pošalje na mail?
Ne može, Pepi, plaća se. Ali ne treba ti, pravi se od 6 kvadrata (preporučujem od onih kocaka za sto), pogledaj samo fotke :kiss1:
Jao sta sve ima u Kontalu.Napravila sam spisak.Eto nama zanimacije,jedva cekam.
Aaaaaa, sad ste me inspirisale. Mi bas i ne saljemo cestitke, ali bi bilo lepo. I sad tako razmisljam sto ne bi smo forumskim klincima napravili forumsku akciju slanja cestitki (pravljenih pod obavezno)? Vasa je presrecan kad dobije postu a retko dobija :'( i mogu misliti ludilo kad bi krenule cestitkice od sapatnika i sapatnica s podforuma "olovka pise srcem" :rofl: :rofl:
Quote from: Glitter on November 24, 2009, 10:05:39 AM
da ne pominjem da su svi znali gde je AnaK kancelarija :lol:
Ovako ih ja pamtim :lol:
Marty :bighug: :lol:
Baklavice, ja nemam naviku slanja čestitki, samo nekoj rodbini :-[ ali rado ćemo poslati Vasi, daj adresu :kiss1:
super su linkovi :clap:
probacemo ovu veliku pahulju
Quote from: AnaK on November 23, 2009, 11:54:21 PM
[url=http://www.kontal.co.rs/]http://www.kontal.co.rs/ (http://www.kontal.co.rs/)[/url]
hvala :)
Ne mogu da verujem da svi znate za pahulju, gde sam ja bila prosle godine? :blink:
:unknw:
Baklavice, jel adresa ista kao prošle godine?
blah, čak i ja znam za pahulju :girl_haha:
a :girl_in_love: za Janka koji hoće da to podeli sa drugarima :girl_in_love: :girl_in_love:
Quote from: Pepi on November 24, 2009, 02:00:48 PM
Baklavice, jel adresa ista kao prošle godine?
Ista, ista i nadam se da se jos puuuuno godina nece menjati, osim ako nam ne padne s neba neka pariska :rofl: :rofl: :rofl:
Quote from: AnaK on November 24, 2009, 01:39:32 PM
Marty :bighug: :lol:
Baklavice, ja nemam naviku slanja čestitki, samo nekoj rodbini :-[ ali rado ćemo poslati Vasi, daj adresu :kiss1:
Hvala :love32: . Saljem :kiss1:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fhobbyart-chemaco.hr%2Fupload%2Fcd-5.jpg&hash=3e503e4eca9723a28b33207eae28aa4fadfc4dca)
aaa zavidim vam sto su vam deca dovoljno velika da mozete da se igrate sa novogodistarijama
Obišla sam ovo:
http://www.kreativnihobi.com/ (http://www.kreativnihobi.com/)
:crycry: :crycry: :crycry:
Quote from: Tchi on November 25, 2009, 09:52:56 AM
aaa zavidim vam sto su vam deca dovoljno velika da mozete da se igrate sa novogodistarijama
Pa šta te sprečava sama da se igraš? :turpija:
AnaK što plačeš?
Ne umem da objasnim. Možda zato što mi to nije profesija, pa nema smisla da kupim ni 1% onoga što mi se dopada :ces: Ima fantastičnih, fantastičnih, fantastičnih stvari i sitnica :girl_in_love:
Quote from: AnaK on November 25, 2009, 02:23:52 PM
Ne umem da objasnim. Možda zato što mi to nije profesija, pa nema smisla da kupim ni 1% onoga što mi se dopada :ces: Ima fantastičnih, fantastičnih, fantastičnih stvari i sitnica :girl_in_love:
gledala sam ovaj sajtic pre neko vece i ima divnih stvari :girl_in_love:
samo da dodjem u bg i da se snabdem
Quote from: Lani on November 25, 2009, 02:19:48 PM
Pa šta te sprečava sama da se igraš? :turpija:
AnaK što plačeš?
mislis da necu :-[ mada opet nije to to
nabacila sam xmas temu i mislim da mi je to krajnji domet :-[
apsolutni antimaštoviti antitalenat za bilo kakvo kreatvni ručni rad :crycry:
ovo ce biti nas doprinos bozicnom market, nista specijalno ali bitan je zajednicki rad :love32:
i pahulje su sjajne :clap:napravicu jos par komada
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi718.photobucket.com%2Falbums%2Fww181%2Fsonja200801%2Fth_PB250029.jpg&hash=6f210a2224e4315bf175d16d0485fbae71d8cded) (http://s718.photobucket.com/albums/ww181/sonja200801/?action=view¤t=PB250029.jpg)
Jaooo divnog li sajta :crycry:
Despina, divno je :love32:
Quote from: senka on November 25, 2009, 08:12:03 PM
nabacila sam xmas temu i mislim da mi je to krajnji domet :-[
apsolutni antimaštoviti antitalenat za bilo kakvo kreatvni ručni rad :crycry:
Nisam baš htela prva da se prijavim :lol:, ali isto ovako. Gledam onu pahulju i ništa mi nije jasno.
Quote from: senka on November 25, 2009, 08:12:03 PM
nabacila sam xmas temu i mislim da mi je to krajnji domet :-[
apsolutni antimaštoviti antitalenat za bilo kakvo kreatvni ručni rad :crycry:
I ja ovako.
Mislim da ce mi ove godine najveci kreativni domet biti da nagovorim MM da kupimo jelku i ukrase za jelku i okitimo je - do sada se tome opirao, ali sada imam dovoljno glasnog i artikulisanog saborca.
Quote from: Saska on November 26, 2009, 08:29:50 AM
Nisam baš htela prva da se prijavim :lol:, ali isto ovako. Gledam onu pahulju i ništa mi nije jasno.
Kad tebi nije jasno onda me nije :-[ sto i meni nije jasno. Mada ja nisam imala nameru da pravim nego da dam vaspitacicama...Neda ce mozda da zapamti :crazy:
Kako su mi divni oni diskovi :love32:
Despina, super ste napravili :clap:
Rekla bih da je vreme da uposlim ruke i dete ;D Kako apsolutni antitalenat, volim danasnje kreativne metode i gomile prirucnika, koji i nama operasinami daju sansu da se osecamo kreativno :rofl:
Despina divan vam je rad!
super je :clap:
hvala vam :kiss1:
cini vam se da je komplikovana pahulja, probajte super je :clap:
Jedno glupo itanje..a cime spajate 6 uvijutka? :-[
Ja heftalicom!
Despina.-super je :clap:
Može heftalicom, može komadićem selotejpa.
heftalicom
imam pitanje za Janka
da napravi jednu pahulju, da ga neko uslika :mrgreen:
i da turimo sve kod mene na blog ;)
Može, naravno :love32:
:clap: :clap: :clap:
Vidite ovo :love32:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F_6J4GdiN9ogM%2FSS3qs_8lUXI%2FAAAAAAAABVg%2FAhcPlcZf1iw%2Fs400%2FDSC_0456.JPG&hash=2a98a076e63164357f54ff7b651c860227d21445)
http://thatartistwoman.blogspot.com/2008/11/how-to-make-mini-christmas-trees.html (http://thatartistwoman.blogspot.com/2008/11/how-to-make-mini-christmas-trees.html)
Ovo je jako slatko i tako jednostavno.
I meni :love32:
Ovo je malo komplikovanije, i malo lepše:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fweefolkart.com%2Fsites%2Fdefault%2Ffiles%2Ffelttreeforest-scenewm.jpg&hash=dc57d0478c5f4fa93f12fbfc3c77c5e301aaae5d)
http://weefolkart.com/content/felt-tree-forest (http://weefolkart.com/content/felt-tree-forest)
Ko će da ušiva toliko :lol:
Mnogo je slatko i to.Mene nešto ove godine ne hvata NG, ili bar ne još.Ništa mi se ne pravi.
Quote from: cici on November 26, 2009, 07:25:06 PM
Ko će da ušiva toliko :lol:
I ja sam se pitala :-X Al' je lepo :love32:
Jelkice su preslatke, ali .... dvoje dece, makaze, lepak ..... mada, mozda bih ja sama mogla malo da se igram :-X
http://vremeigre.com/novogodisnja-jelka-od-kolaz-papira.html (http://vremeigre.com/novogodisnja-jelka-od-kolaz-papira.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2FFisek-sa-trecim-prstenom.jpg&hash=5c77bd68311ca7b9a6ac0e1410d042df0f3455d3)
juce sam pravila na poslu onu pahulju...sve su prepisali :-[ :girl_haha:
Quote from: :ph34r: on November 27, 2009, 11:36:07 AM
juce sam pravila na poslu onu pahulju...sve su prepisali :-[ :girl_haha:
eeeeeeeeeeee
pa ja bih mogla sutra na ispitu to da radim :lol:
Kod nas je bila prava pomama za tom pahuljom. :girl_haha:
Sutra kitimo jelke. :sreca:
Quote from: janavi on November 27, 2009, 11:36:58 AM
eeeeeeeeeeee
pa ja bih mogla sutra na ispitu to da radim :lol:
zapetljaćeš se, a onda će studenti da prepisuju do mile volje....mada možda to i nije tako loše :D
ja ja to tako ii shtvatih kao 'preporuku' od ph :lol:
Ni ja se ne secam pahulje :blink:, a i meni izgleda komplikovano i nista ne kapiram. :crycry:
U svoju odbranu imam da kazem da se nisam bas udubila. :lol:
I mi sutra kitimo. :clap:
Ma nije teška uopšte. ;)
Quote from: rafa on November 27, 2009, 12:18:18 PM
Ni ja se ne secam pahulje :blink:, a i meni izgleda komplikovano i nista ne kapiram. :crycry:
U svoju odbranu imam da kazem da se nisam bas udubila. :lol:
I mi sutra kitimo. :clap:
I ja isto ovako, i prošle godine isto tako.Nisam ni pokušala :D
Quote from: janavi on November 27, 2009, 12:16:45 PM
ja ja to tako ii shtvatih kao 'preporuku' od ph :lol:
:ok:
neka ih malo :girl_smile:
Quote from: senka on November 25, 2009, 08:12:03 PM
apsolutni antimaštoviti antitalenat za bilo kakvo kreatvni ručni rad :crycry:
isto :crycry: :crycry: :crycry: :crycry: :crycry: a sve je tako divno
evo još jedne ekstra pahulje, sa sve videom
http://www.instructables.com/id/3d-PAPER-SNOWFLAKE/ (http://www.instructables.com/id/3d-PAPER-SNOWFLAKE/)
i još jedna
http://www.instructables.com/id/How-to-make-3d-snowflake-2-video./ (http://www.instructables.com/id/How-to-make-3d-snowflake-2-video./)
Ovo je sjajno, sad sam probala.Ovo ću sigurno da pravim.
Fenomenalne su :girl_in_love:
Ima još jedna jako lepa, još je jednostavnija, lepe se delovi.
Pa daj link, cicijo :burko:
i ovo mi se dopada
http://www.instructables.com/id/Blue-Flower-ball/ (http://www.instructables.com/id/Blue-Flower-ball/)
Quote from: AnaK on November 27, 2009, 06:21:04 PM
Pa daj link, cicijo :burko:
:rofl: Mislila sam da ste videle :lol:
http://www.instructables.com/id/How-to-make-3d-snowflake-2-video./ (http://www.instructables.com/id/How-to-make-3d-snowflake-2-video./)
stavila sam ga i ja, al sam editovala onaj post prethodni :lol:
A, taj sam videla kod Janavi, mislila sam da imaš neku treću :) Predivne su.
Quote from: janavi on November 27, 2009, 06:25:47 PM
stavila sam ga i ja, al sam editovala onaj post prethodni :lol:
:-\
pa još 30 sekundi nakon što sam postavila onaj prvi :P
Quote from: janavi on November 27, 2009, 11:02:26 AM
http://vremeigre.com/novogodisnja-jelka-od-kolaz-papira.html (http://vremeigre.com/novogodisnja-jelka-od-kolaz-papira.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2FFisek-sa-trecim-prstenom.jpg&hash=5c77bd68311ca7b9a6ac0e1410d042df0f3455d3)
divna je :girl_in_love:
Isla sam juce do Kontala - jedva smo pronasli.Lutali okolo naokolo da bi se ispostavilo da rade samo do 16h.I to su neke kancelarije,nigde ne videh prodajni deo.Mm je hteo da me zadavi sto nisam proverila do kada rade,jer od Zemuna do Vozdovca'put traje.I to sve da kupim materijal za cestitke.Jedva se izvukoh.A moramo ponovo da idemo.
:lol:
Kako su divne pahulje :love32:
Pahulje :clap:
Sutra kupujem ris sorto papira i pocinjemo!
A sto mi je ovo divnoo :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fnamiotle.widmo.biz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2Fzawieszki-z-lukru5.jpg&hash=20f2affa27b618923de219e69c3bd4c121a2b636)
http://namiotle.widmo.biz/en/1585 (http://namiotle.widmo.biz/en/1585)
i ovo
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F_Vi72-wFMxIQ%2FSULlIyihPxI%2FAAAAAAAACLE%2F4xMHOEvWB3U%2Fs320%2Finside3.jpg&hash=e23ee206647b21e21b71b9ed26f5bb5321400f15)
http://extremecards.blogspot.com/2008/12/sliceform-christmas-tree-tutorial.html (http://extremecards.blogspot.com/2008/12/sliceform-christmas-tree-tutorial.html)
Lepa je ova jelkica. Ali ovi ukrasi su božanstveni :love32: Beše imamo recept za ajsing?
Imam ovaj Minjin recept
1 belance
200 g šećera u prahu
1 kašičica gustina
1 kašika limunovog soka
Evo kutija uslikanih još u ponedeljak, ali tek sad stižem da ih stavim :-[
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi224.photobucket.com%2Falbums%2Fdd76%2Fljiljanas23%2Fth_kutije.jpg&hash=9f5a59127a9740b8b4095b8794b1e1c78f4aa5b3) (http://s224.photobucket.com/albums/dd76/ljiljanas23/?action=view¤t=kutije.jpg)
Smislila sam da ne koristim ovu lepenku, jer su kutije samostojeće. Prosto ću samo da ih 'okitim' nekim brojevima od perlica, malo glitter glua, možda poneki novogodišnji stiker i da ih postavim svuda po kući :)
Maki, baš mi je krivo da si se toliko mučila oko Kontala :( Imaju i maloprodaju na spratu mada isto izgleda kao kancelarija, ali im je sve lepo izloženo.
Ja danas idem u onu prodavnicu na Tošinom bunaru :)
Jao sto su slatke :love32:
Quote from: Kafica on November 28, 2009, 10:42:46 AM
Ja danas idem u onu prodavnicu na Tošinom bunaru :)
Ako budeš imala problema da je nađeš, zovi me. Prava je avantura nabosti je iz prvog puta.
Koja prodavnica na Tošinom bunaru? :think:
Ova :)
Quote from: AnaK on November 25, 2009, 02:14:25 PM
Obišla sam ovo:
http://www.kreativnihobi.com/ (http://www.kreativnihobi.com/)
:crycry: :crycry: :crycry:
:)
5 minuta od moje kuće, razlog više da odem.
jedva cekam da dodjem u munze i odem u tu radnju :girl_in_love:
ovi ukrasi od icinca su divni :love32:
Ja samo gledam i smisljam sta sve moram da kupim da bismo pravili novogodistarije :)
Meni su ove jelkice lepe i lake
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimages.marthastewart.com%2Fimages%2Fcontent%2Fpub%2Fms_living%2F2008Q4%2F%2Fmld103915_1208_trees_xl.jpg&hash=40fb5059deb3fbf5a1e93d5c2679477e50fbc465)
http://www.marthastewart.com/how-to/paper-evergreens?backto=true&backtourl=/photogallery/easy-holiday-crafts#slide_17 (http://www.marthastewart.com/how-to/paper-evergreens?backto=true&backtourl=/photogallery/easy-holiday-crafts#slide_17)
Da su lepe - jesu, ali da su lake......Meni sve to izgleda toliko tesko.
Kaficeeeeee-pricaj!
Quote from: Oli on November 28, 2009, 05:59:38 PM
Kaficeeeeee-pricaj!
Kad se vratim sa rođosa, upravo krećem na 2. ;D
Poslali su mi i cenovnik na mejl, pa kačim i to! :)
:clap: :clap: :clap: :clap:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2Fcarobne-pahuljice.jpg&hash=0a0359c6052e832977ccc76d199e20cc73412467)
http://vremeigre.com/carobne-pahuljice.html (http://vremeigre.com/carobne-pahuljice.html)
ove su baš lake :innocent:
Prelepe su! :girl_in_love:
Jedva čekam da se bacim na seckanje i bušenje. :crazy: :girl_in_love:
Quote from: AnaK on November 24, 2009, 09:01:10 AM
Ova pahulja nam je prošle godine bila potpuni hit:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fpahulja.jpg%3Ft%3D1259049531&hash=f9b361125b48654b553c5f99eda383062693bed0)
http://www.instructables.com/id/Super-cool-easy-6-pointed-snowflake/ (http://www.instructables.com/id/Super-cool-easy-6-pointed-snowflake/)
I pravićemo i ove godine - Janko je već smislio da će neku odneti u školu i, ako bude prilike, naučiti drugare kako se pravi.
Hvala Vimi za sve divne ideje :flower:
e ovo nije uopšte teško
ja napravila sa 6 rezova umesto sa 3 :girl_haha:
Kažem vam ja da nije teško. A pritom je veoma zarazno :crazy: :girl_in_love:
sad sam je celu zakačila, i za moj pojam je prevelika
duplo manja bi bila ok
dosadna sam znam, al baš me briga
napravila sam i jednu malešnu od onih ostataka koji se odseku od A4, i ta mala je slatka, čvršće stoji, bolja je
mislim da je bolje kad ima paran broj rezova, jer onda onih savijutaka ima jednako sa obe strane oko onog prvog centralnog, koji izgleda kao centralna linija
toliko od mene
ovo nosim u vrtić, i ako im se dopadne, da dobiju uputstvo :P
Slikaj :)
Meni je omiljena veličina od onih kocki za sto (moja je 10x10). Plus što su već kvadratne, korak manje.
eeeee da, od tih kocki su super, što mi ne reče
ova moj amanja je za nijansu manja od te kocke
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FForumske%2Fth_pahulj1.jpg&hash=b9bd120321138d58cbbe5a706de933d1029928af) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Forumske/pahulj1.jpg) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FForumske%2Fth_pahulj2.jpg&hash=a7f953daadb38e14699a6833b010eecd1fccf652) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Forumske/pahulj2.jpg) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FForumske%2Fth_pahulj3.jpg&hash=e1ef369688cd3f342e0a120dbb1e395a151bf413) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Forumske/pahulj3.jpg)
list je A4 formata, čisto da vidite razliku, ova desna je hjuuuudž
Quote from: janavi on November 30, 2009, 02:05:15 PM
eeeee da, od tih kocki su super, što mi ne reče
Quote from: AnaK on November 24, 2009, 12:14:00 PM
Ne može, Pepi, plaća se. Ali ne treba ti, pravi se od 6 kvadrata (preporučujem od onih kocaka za sto), pogledaj samo fotke :kiss1:
:burko: :girl_blum:
Prelepa je ova sa 6 :girl_in_love:
pazi kad uopšte nisam to registrovala, tj nisam verovatno tad ni ukopčala od kojih kocki :rofl:
a može svaka latica (meni ovo d'izvinete više liči na cvet :P) drugačije boje, ja imam te raznobojne papiriće iz kocke ;)
e al ta od 6 je sva nekako labava kad visi na jednoj latici, šteta što nemam neki lak za kosu, da je malo učvrstim :girl_haha:
Moja koleginica je pravila od A3, možeš da zamisliš koliko je tek to čudo :nesvest: Može od papirića u boji, pravila je Amalka, čini mi se. Al' onda je baš cvet.
Wow :good:
A3 :nesvest:
Woooooooooooooooow kakve su
Ja ne znam sta su vam te kocke za sto :crycry: :sissyfight:
Quote from: Plava Baklava on November 30, 2009, 09:25:56 PM
Ja ne znam sta su vam te kocke za sto :crycry: :sissyfight:
ma oni listići za poruke, kao post it, ali nisu samolepljive, kvadratnog oblika
ja inače sad gledala, moje su sve u boji, nemam belih :lol:
Aaaaa, znam i imam. Hvala :kiss1:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fshop.comedycentral.com%2Fimg%2Fproduct%2Fresized%2F00073001-021600_250.jpg%3Fk%3D8d0406ea%26amp%3Bpid%3D73001%26amp%3Bs%3Dcatl&hash=e16b62098483ec1e30abcdbeb8a4d7f85d4787fd)
Joj, što su vam lepe zvezde :clap: :clap: :clap:
Evo mojih prvih 9 kutija (napravljene u subotu).
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi224.photobucket.com%2Falbums%2Fdd76%2Fljiljanas23%2Fth_IMG_0782.jpg&hash=619eda2c8910133c2306afa71fce150cd29cc721) (http://s224.photobucket.com/albums/dd76/ljiljanas23/?action=view¤t=IMG_0782.jpg)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi224.photobucket.com%2Falbums%2Fdd76%2Fljiljanas23%2Fth_IMG_0785.jpg&hash=9978458dbda6616696c86e8316fab608df8a2103) (http://s224.photobucket.com/albums/dd76/ljiljanas23/?action=view¤t=IMG_0785.jpg)
Današnjih 17 treba još malo da se suše, pa ću da slikam. Još 5 za večeras i prvi zadatak! :girl_smile:
Kako su diiiivneee!! :girl_in_love:
dobra ova perspektiva
jel ima neka boja zida da se ne vidi :lol:
(ne mog' da odolim :girl_haha:)
al su zato kutijice ekstra :clap:
Lepe :love32:
Prelepe su :love32:
:love32:
jao kafice majstore :clap: .. fenomenalne su
:clap: :clap: predivne
Hej, hvala vam :bighug:
Prvi put mi je da se ovako igram :girl_haha: i moram da priznam da sam uživala :girl_smile:
Slikala sam i ovih 17, ali bzvz ispadaju, valjda zbog mraka, blica i gomile šljaštećih ukrasa :girl_haha: Jelkice mi izgledaju kao prave kičerice :girl_haha:
Sama si sekla i pravila ove kutije :nesvest:
Nije, kupila je kutije i ukrašavala ih :girl_in_love:
Baš su lepe, Kafice! :girl_in_love:
Zvezdu sam uspela cak i ja da napravim ali tek posto sam videla Janavi fotografiju..Naravno , uredno odnela vasitacicama da se zabavljaju :girl_haha:
Predivne su :girl_in_love:
Kutjice su prelepe!
Zvezdu nisam uspela, jos nisam skontala kako ide ono motanje. Doduse, probala sinoc kod kuce, bez slike. Danas cu se bolje opremiti. :D
Divne su :love32:
Ja se tek pripremam da se mozda odlucim da napravim neku od tih vasih zvezda :mrgreen:
obilazim ovu temu, u nadi da me probudi iz bedaka, i spremam se za nabavku papira.
Quote from: MissL on December 01, 2009, 09:22:36 AM
Ja se tek pripremam da se mozda odlucim da napravim neku od tih vasih zvezda :mrgreen:
Kad sam ja , mozes i ti ;)
bravo kafice :clap:
danas sam vidjela nase pahulje na prozorima skolske kantine :girl_haha:
To nisu zvede,nego pahulje :-\
Kafice super su kutijice :love32:
Upravo pravim pahulje, dva dijela od sest gotova... Djecu sam izbacila, samo mi smetaju :lol:
Pahulje su prelepe,ja cu da napravim i odnesem kod Vlaja u vrtic ,a prosle godine sam iscimala MM da mi nanetu negde kupi one tackice da napravim zavesu ... i naravno da je nisam napravila :-[ ali sada imam sve vreme ovog sveta i bice zavese :)
Neko je pitao za pahulje u boji ... ovakve sam ja pravila prosle godine
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi10.photobucket.com%2Falbums%2Fa126%2Fjelenasupurovic%2Fth_DSCF5532.jpg&hash=bb6fff57ecde2949c49d3bd48eb50e17159a0af3) (http://i10.photobucket.com/albums/a126/jelenasupurovic/DSCF5532.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi10.photobucket.com%2Falbums%2Fa126%2Fjelenasupurovic%2Fth_DSCF5534.jpg&hash=b4a837121b321c387d952ecdd8623fbf0ac2dfc4) (http://i10.photobucket.com/albums/a126/jelenasupurovic/DSCF5534.jpg)
Meni se taodje najvise svidja kada ih pravim od onih papirica za beleske :)
jao super su, suuuuper :clap:
Kupila i pribor za snijeznu oluju. Super mi je pahulja :)
Divne su kafice :girl_in_love:
Kafice kutijice su super.Mi smo juce opet isli u Kontal i potrosila sam poslednje pare.Ali zato od juce Sofija i ja ne ustajemo od stola.Toliko smo se primile na ukrasavanje kutijica i cestitki da mi ova dva dana proletese.Divno se zabavljamo.Slikacu sutra sta smo do sada uradile.Planiramo da napravimo i pokloncice za sve clanove porodice i neke najblize prijatelje(Sofijine).Za sada smo kupile setove da pravimo magnete i svece,pa cemo ih pakovati u kutijice koje smo ukrasile.Ako imate js neke ideje za male poklone,lake za pravljenje(a da njsu od plastelina) pricajte.
Quote from: maxic on November 24, 2009, 03:26:29 AM
Imamo i sneska na naduvavanje, kojeg smo iskljucili veceras, pa izlgeda kao da se objesio.
:lol: :lol: :lol:
Kako sam ovo propustila :lol: :lol: :lol:
Kafice, divne su kutijice :girl_in_love:
http://www.daniellesplace.com/HTML/christmas.html (http://www.daniellesplace.com/HTML/christmas.html)
Mi imamo Deda Mraza na naduvavanje, mnogo je dosadan- zuji
nasi deda mrazevi ima ih 4 komada kineska otprilike oko 1m isine nisu izduvani od prosle godine
Divne su ove pahulje :girl_in_love: moram i ja da probam ovo da napravim.
Ovdje je bas bezveze , nemam uopste osjecaja da ce N.G i Bozic. I to mi tako nedostaje :girl_cray:
Bas vam zavidim :ljut:
Quote from: Ira on December 03, 2009, 11:49:05 AM
Divne su ove pahulje :girl_in_love: moram i ja da probam ovo da napravim.
Ovdje je bas bezveze , nemam uopste osjecaja da ce N.G i Bozic. I to mi tako nedostaje :girl_cray:
Bas vam zavidim :ljut:
Mi tebi takodje :girl_sigh: :crazy_pilot:
Quote from: Ira on December 03, 2009, 11:49:05 AM
Ovdje je bas bezveze , nemam uopste osjecaja da ce N.G i Bozic. I to mi tako nedostaje :girl_cray:
Bas vam zavidim :ljut:
Ma da skroz je bezvezno :lol: meni ne bi smetalo :D
Quote from: Deda on December 03, 2009, 12:07:46 PM
Mi tebi takodje :girl_sigh: :crazy_pilot:
Ma bjezi ti, kad si obecala da ces da banes :D
:kiss1:
Quote from: cici on December 03, 2009, 12:54:03 PM
Ma da skroz je bezvezno :lol: meni ne bi smetalo :D
Pa prvu godinu mi je bilo kao zanimljivo ono u fazonu cuj nova godina na +30 (ovdje za oko 10 stepeni vise)_ :crazy:, a ove zadnje dvije i nije. Meni je asocijacija na N/G hladno,grad okicen i sve je onako veselo, uzurbano... pa i ono kestenje koje janavi dobro pece ;)
Mijenjala bi se sa vama,ali na mjesec dana, 15 dana pred N.G i drugih 15 poslije :D
Nas snesko je napolju, pa i ako zuji, a nisam sigurna da li zuji, ne cujemo ga.
Obozavam ove pahulje, bas su mi super. Kupila sam i snijeg u spreju, jedva cekam da Anja dodje kuci :clap:
Sneg u spreju više ne koristim, mnogo se teško pere sa prozora.Mada ja ih ne perem :D A imam mnogo šablona.Gde ga pomenu :rofl:
Vidis , meni sabloni nisu pali na pamet... Jesi li ih skidala s neta?
Ne kupila sam u Michael's.
OndaK danas ponovo u Michael's- tamo sam juce sve ostalo kupila, ali to mi nije palo na pamet . Tnx
Uh da mi je da udjem samo na tri sata tamo :rofl:
Quote from: cici on December 03, 2009, 08:56:51 PM
Ne kupila sam u Michael's.
Sad sam gledala njihov sajt, prosto je neverovatno da nema.Možeš da poručiš odavde
http://www.stencilwarehouse.com/acatalog/Christmas_Stencils.html (http://www.stencilwarehouse.com/acatalog/Christmas_Stencils.html)
Šabloni i sprej :good:
Tnx za ideju :clap:
Lepa mi je i ova šarena zvezda :love32:
Quote from: Ira on December 03, 2009, 01:37:29 PM
Ma bjezi ti, kad si obecala da ces da banes :D
:kiss1:
Pa da, idem da obidjem sestrica i eto nas kuc-kuc :trepp:
Sabloni su imali prosle godine da se kupe kod kineza (a gde drugo :D )
Quote from: jelenica on December 04, 2009, 11:55:38 AM
Sabloni su imali prosle godine da se kupe kod kineza (a gde drugo :D )
sad će AnaK sa izveštajem :girl_haha:
Quote from: cici on December 03, 2009, 12:54:03 PM
Ma da skroz je bezvezno :lol: meni ne bi smetalo :D
Ni meni :D
Kad sam poslednji put bila kod kineza, još nisu bile počele novogodišnje sitnice. Ne znam kad ću :crycry:
Quote from: Kafica on December 03, 2009, 10:39:31 PM
Šabloni i sprej :good:
taman posle ima sta da se radi do naredne NG, da se guli sprej :lol:
ja se jedne godine zeznula, necu vise sto posto :lol: mozda samo jednu zvezdicu :lol:
Quote from: AnaK on December 04, 2009, 12:19:02 PM
Kad sam poslednji put bila kod kineza, još nisu bile počele novogodišnje sitnice. Ne znam kad ću :crycry:
Sacekaj da se ja smislim pa zajedno :turpija:
E uz takav motiv, moraću da nađem vremena. Pa kako samu da te pustim, a dolaziš izdaleka :turpija:
Da vam kažem... U SuperVeru ima preslatkih stvarčica za ukrašavanje, prilično povoljno. Mislim da skoro sve košta 86 dinara - pakovanje od 40-50 onih dlakavih žica, u 5 boja, 10ak srca od filca, u raznim veličinama (najveće je veličine šake, npr), gomila malih zvezdica od filca u raznim bojama, mrdajuće oči, šljokice... Ima i šablona za sprej, oni su oko 110.
To je baš povoljno.Hvala :flower:
Iči čemo :girl_smile:
Ja sam danas bila u Uradi sam i onoj prodavnici pored. Prodavnica pored ima samo ukrase, venčiće, jelke a Uradi sam ima slatke stikere, nalepnice za prozore, poneki šablon, sve tako do 200 din. I imaju gomilu gomilu lampica, svih mogućih boja, veličina, cena, pa neke muzičke i tako...
Quote from: AnaK on December 04, 2009, 08:06:25 PM
Da vam kažem... U SuperVeru ima preslatkih stvarčica za ukrašavanje, prilično povoljno. Mislim da skoro sve košta 86 dinara - pakovanje od 40-50 onih dlakavih žica, u 5 boja, 10ak srca od filca, u raznim veličinama (najveće je veličine šake, npr), gomila malih zvezdica od filca u raznim bojama, mrdajuće oči, šljokice... Ima i šablona za sprej, oni su oko 110.
O gde ja zivim :crycry:
U IDEI ima srebrne, crvene i zlatne trake.Širina 3 prsta, duga 2,4m košta 60 din.
Kaži šta želiš, poslaću ti :kiss1:
Ima ovih:
http://www.diakakis.gr/catalog/page.php?page=28 (http://www.diakakis.gr/catalog/page.php?page=28)
115410, 115429,
Ostalo ne nalazim...
Snowflake Curtain
(http://bugsandfishes.blogspot.com/2008/12/snowflake-curtain.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F_i6mmTAqrir0%2FSTaZFX-fHYI%2FAAAAAAAAD6Y%2Ftd8ocYYLoAw%2Fs400%2FWindow%2B1.JPG&hash=6972fb2ab8d40a934af1d3d3f5338fd22407eadb)
omg, kakva divota!
Quote from: jelenica on December 04, 2009, 09:05:53 PM
O gde ja zivim :crycry:
Isto se i ja cesto pitam :crycry:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffarm3.static.flickr.com%2F2526%2F4170470013_61036a5191_o.jpg&hash=6975e92e1554c2257f5d1b3018e44ef473c5de3e)
http://alittlehut.blogspot.com/2009/12/teardrop-holiday-ornament.html (http://alittlehut.blogspot.com/2009/12/teardrop-holiday-ornament.html)
Bila sam danas u SuperVeru da kupim šablone i ostali samo 'Happy Xmass' :crazy:
:-\
Možda su samo takvi i bili :think: Te sam i ja videla, ali sam verovala da 'iza' ima i drugih.
Ja samo da se pohvalim da sam napravila nekoliko ovih hit pahulja (link by AnaK) :turpija:
Inace nisam bas neki tip za te stvari. Prosle godine smo prvi put kitili jelku, recimo.
BAs mi se svidja :clap: super je! i divno izgleda.
Quote from: aleksandra-l on December 09, 2009, 08:42:47 PM
Ja samo da se pohvalim da sam napravila nekoliko ovih hit pahulja (link by AnaK) :turpija:
Inace nisam bas neki tip za te stvari. Prosle godine smo prvi put kitili jelku, recimo.
BAs mi se svidja :clap: super je! i divno izgleda.
:nesvest:
:kiss1:
Uradi sambas ima veliki izbor svega i svacega i trake i sabloni lampice na metar u crevu...
U subotu pravimo Teodorin rodjendan sa Christmas temom, u to ime pravi pozivnice vec sat vremena i cela kuca mi je posuta gliterom. :crazy: Kako se to cisti? :girl_cray:
Sad cu temu odpocetka, i da se udubim u pahulje. :D
Trebaju mi predlozi igara sa Novogodisnjom/bozicnom tematikom, kako da ih zabavim?
Ovde ima nekih predloga:
http://www.partygameideas.com/christmas-games/index-kids-games_3.php (http://www.partygameideas.com/christmas-games/index-kids-games_3.php)
Rafo, mozes da napravis christmas lov na paketice po uzoru na gusarsku potragu za blagom.To deca obozavaju.
Evo projetka za ovogodisnju pahuljica loptu
http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.instructables.com/files/deriv/FS8/86CU/F82EXSKW/FS886CUF82EXSKW.MEDIUM.jpg&imgrefurl=http://www.instructables.com/id/3d-PAPER-SNOWFLAKE/&usg=__VUssrZVUbVt5eD8GspK27CwKEJs=&h=420&w=560&sz=19&hl=en&start=34&um=1&tbnid=9ydUplEntZtGPM:&tbnh=100&tbnw=133&prev=/images%3Fq%3Dsnowflake%2Bcrafts%26ndsp%3D18%26hl%3Den%26sa%3DN%26start%3D18%26um%3D1 (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.instructables.com/files/deriv/FS8/86CU/F82EXSKW/FS886CUF82EXSKW.MEDIUM.jpg&imgrefurl=http://www.instructables.com/id/3d-PAPER-SNOWFLAKE/&usg=__VUssrZVUbVt5eD8GspK27CwKEJs=&h=420&w=560&sz=19&hl=en&start=34&um=1&tbnid=9ydUplEntZtGPM:&tbnh=100&tbnw=133&prev=/images%3Fq%3Dsnowflake%2Bcrafts%26ndsp%3D18%26hl%3Den%26sa%3DN%26start%3D18%26um%3D1)
Mnogo je lepa.
stavljala ja ovo na nekoj od prethodnih strana :)
Ice Cream Cone Christmas Trees (http://thehungryhousewife.blogspot.com/2008/12/ice-cream-cone-christmas-trees.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F_ZkRcC4f7XKQ%2FSUBrDr1jk0I%2FAAAAAAAAAvw%2FWa7p_Zn4k2g%2Fs400%2FIMG_4408.JPG&hash=ef7db0cf4afd4a7bfde003c6bfcc340e30bb8d61)
Pahulje (http://www.ivanino-blago.com/2009/12/14/pahulje/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fpahulja12.jpg&hash=e06763d487139b81fe9279fefb18695db8bb6c5e)
predivno :girl_in_love:
Prelepe su. :girl_in_love:
Divno!
Napravile smo na hameru,jelku od sundjera pa materijal preko,sad ce ona da je ukrasi.
Crvene pahulje,male i velike i ostali su nam jos andjelcici.
E da i cestitke su nam ostale.
ja sam pravila one ukrase od icinga, divni su :girl_in_love:
mislila sam da posaljem paru pa zato i ne objavih, ali su tako osetljivi da nisu uopste za transport :'(
Daj sliku pliz!
Quote from: Oli on December 15, 2009, 12:56:53 PM
Daj sliku pliz!
evo sad cu da vam pokazem onako grubu verziju, ali sam nanosila glitter glue koji se susi pa ce i slike kasnije
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_1-1.jpg&hash=01716741258dc3c559c2ab39707542dd7c0fd179) (http://s185.photobucket.com/albums/x86/todorada/?action=view¤t=1-1.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_2-1.jpg&hash=87c2577d8bdaa93cc4c555e5cf64db398ee7f462) (http://s185.photobucket.com/albums/x86/todorada/?action=view¤t=2-1.jpg)
super je lako, nema haosa po kuhinji i ja sam sarala sa obicnom celofan kesom
Bas su lepe, ne bih umela
Divni su :love32:
Oli, daj slike :clap:
Popodne cu,samo da ukrasimo jelkicu.
Glit si mogla manje da stavis?
Nista ne vidim,usla sam u komp jbt!
Pa povećaj :blink:
Quote from: Oli on December 15, 2009, 01:08:57 PM
Popodne cu,samo da ukrasimo jelkicu.
Glit si mogla manje da stavis?
Nista ne vidim,usla sam u komp jbt!
klikni na fotku
vide se i mrvice na tepiKu :D
I pahulje i icing :girl_in_love:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Malopre nije htelo :lol: :lol: :lol:
Preslatko je,kucica je :love32:
Mozda da se doda malo glitera u masu :think:
da li ste usnimile neki dobar lepak sa gliterom of kors :crazy:
To ti nije losa ideja!
Quote from: Masha on December 15, 2009, 01:23:11 PM
Mozda da se doda malo glitera u masu :think:
da li ste usnimile neki dobar lepak sa gliterom of kors :crazy:
Imam ja u svim bojama, ali ne znam koliko je dobar. Mislim, nije kao oho.
Dakle, Uradi sam ima šablone :) Eto mene tamo kad budem mogla da pređem preko mosta :)
Bilo je šablona i u Merkuru Kafice.
I ja sam u Merkuru uzela slatke stikere za staklo. :girl_in_love:
ja sam letos za maske u skolici kupovala giotto glittr glue i bio je odlican, cena 125 dinara tubica
sad sam uzela neki no name po 25 dinara tubica...mslim ako hoces da bude nesto gliterasto ako hoces da zaista nesto zalepis :crazy: mrka kapa
pravicu jos jednu turu ovih dana pa cu dodavati lepak u masu, ja sam je inace jos zgusnjavala gustinom, super su ako se prave deblje, tanane brzo pucaju :girl_sad:
Ima i Crayola gliter lepak. Videla sam negde i Giotto ali velike, tipa 100g. Ja sam kupila neke kineske, ne lepe ali sijaju :crazy:
ja odnela u vrtić juče glitter lepak giotto, bilo u rodiću pakovanje 5 boja, malih
u Varijantu ima ovih većih, na komad, isto razne boje
hvala, sad samo da se odlucim :) Nije mi bitno da lepi nego se dosta sjaji :D
Handmade Holidays - Ornaments
http://indiefixx.com/2009/12/14/handmade-holidays-ornaments/ (http://indiefixx.com/2009/12/14/handmade-holidays-ornaments/)
ima divnih, ne znam koji bih izabrala da stavim fotku
Svi su divni :girl_in_love:
http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/drying-mittens-661724/ (http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/drying-mittens-661724/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffamilyfun.go.com%2Fassets%2Fcms%2Fcrafts%2Fdrying-mittens-christmas-card-craft-photo-260-FF1101CARDA02.jpg&hash=9697606e1d3d97757da9d364e898be5752f1658b)
http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/joyful-tidings-673610/ (http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/joyful-tidings-673610/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffamilyfun.go.com%2Fassets%2Fcms%2Fcrafts%2Fjoyful-tiding-card-christmas-photo-260-FF0108CARDA10.jpg&hash=eed23fb33bfb9ff3515cd1f0b00ade9ca01e97be)
http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/pine-pin-and-card-663095/ (http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/pine-pin-and-card-663095/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffamilyfun.go.com%2Fassets%2Fcms%2Fcrafts%2Fpine-pin-and-card-christmas-craft-photo-260-FF1100ALM6A02.jpg&hash=f6ee6de694f09fb6df59e2c08ddb7063a2a38374)
http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/lets-make-cards-710546/ (http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/lets-make-cards-710546/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffamilyfun.go.com%2Fassets%2Fcms%2Fcrafts%2Flets-make-cards-christmas-craft-photo-260-FF0108CARDA06.jpg&hash=967c40c81a248adc21fb9f9a328ba307ac1217af)
http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/trim-a-tree-673604/ (http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/trim-a-tree-673604/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffamilyfun.go.com%2Fassets%2Fcms%2Fcrafts%2Fholiday-tree-card-christmas-craft-photo-260-FF0108CARDA08.jpg&hash=3c3671cc2e8958aa8f605ea82c4646bca34bd8f3)
Tchi,ti mozes ovu sa otiskom prstica :love32:
Kako su medene. Medjutim, mi ne pravimo cestitke.
Moram da vam se pozalim da nam ovo kraftovanje nikako ne ide sa vanjom. Juce je prosuo punu kutiju sljokica i ulepio se lepkom za tapete.
Kupila sam ove okrugle tockaste testenine pa smo pravili pahuljice tako sto smo lepili na hamer tim lepkom i posipali gliterom i srebrnim ssprejom. Svidelo im se.
A kako umotavate poklone?
http://www.etsy.com/storque/craftivism/furoshiki-for-the-holidays-6486/ (http://www.etsy.com/storque/craftivism/furoshiki-for-the-holidays-6486/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.etsy.com%2Fstorque%2Fmedia%2Fbunker%2F2009%2F12%2Fwrapagami_kerchief.jpg&hash=08c11f56484031a45468ebf4aa1ce8da1755cd12)
Thrifted Sweater Ornaments (http://www.alphamom.com/holiday/2008/12/felt_ornaments.php#more)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.alphamom.com%2Fholiday%2Fornaments-3.jpg&hash=aee3d4af8d632b21866ead6ff350d908ff567bce) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.alphamom.com%2Fholiday%2Fornament-detail.jpg&hash=f3c2c0107f511f2593b7c7091de5c4c60fc220a7)
UKRASNI LANAC ZA JELKU (http://vremeigre.com/ukrasni-lanac-za-jelku.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F12%2FGOTOVE-KUGLICE.jpg&hash=7a4a4dec4601224d2994e043896c0d28bdb8ebe0) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F12%2FLANAC-OD-FOLIJE.jpg&hash=218ea39b0049374409f3de2de00e92ed4c5483ca) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F12%2FUKRASNI-LANAC.jpg&hash=c60f88048053eb505419192b7d12a3807a881b88)
Quote from: janavi on December 17, 2009, 06:24:50 AM
A kako umotavate poklone?
http://www.etsy.com/storque/craftivism/furoshiki-for-the-holidays-6486/ (http://www.etsy.com/storque/craftivism/furoshiki-for-the-holidays-6486/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.etsy.com%2Fstorque%2Fmedia%2Fbunker%2F2009%2F12%2Fwrapagami_kerchief.jpg&hash=08c11f56484031a45468ebf4aa1ce8da1755cd12)
Sto je slatko :)
samo dvk
iz vrtićkog hola skoro sve pahulje sklonjene
zabranili da stoji bilo šta papirno
zbog gripa
:wall:
Quote from: janavi on December 19, 2009, 06:35:50 PM
samo dvk
iz vrtićkog hola skoro sve pahulje sklonjene
zabranili da stoji bilo šta papirno
zbog gripa
:wall:
:krsti:
:krsti:
Kod nas nisu dali da se okace da ne bi sejlotepom ostakjao trag i da ne bi ekserima unistavali nove zidove. Bas su ljakse.
Sto,janavi,virus se prenosi preko papira koji visi sa plafona?? Svasta :hm:
Ovaj biser zasluzuje temu na blogu :hm:
Quote from: Masha on December 19, 2009, 10:44:25 PM
Ovaj biser zasluzuje temu na blogu :hm:
da :hm: ujutru, mrtva sam
wtf :hm:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi218.photobucket.com%2Falbums%2Fcc174%2Fcmolja%2Fcestitka.jpg&hash=a7d798282c2071255977891ae02f1d4434dbe6a7)
Prvi pokusaj!
Jao, Oli, diiiivna je :love32:
Preslatka je, Oli!!! :love32:
Hvala :flower:
super je Oli
jano :blink:
Oli, prelepo :girl_in_love:
jano, Dedo :blink: stvarno su bezobrazni.
e svasta :hm:
glit, oli, predivno :kiss1:
oli, preddivno je
Oli, super je! :good:
super je oli :clap:
Najnovija info - u Tempu ima sijaset šablona, u pakovanju po nekoliko komada, pakovanja se kreću oko 50 din.
Sprejeva ima 4 vrste. Najjeftiniji je onaj običan snežni, 120 din. ima zlatni, srebrni i neki "ledeni". Taj je najskuplji, preko 300 din.
Napravih the pahulju - preznojila sam se sva.
Izgleda bas pocetnicki :lol:, ali dobro, Mina i njena drugarica su odusevljene.
:clap: :clap: :clap:
Videla sam dve ogromne the pahulje u Sokobanjskoj. Pravile ih vaspitačice sa odeljenja :love32:
Quote from: Kafica on December 21, 2009, 10:20:47 PM
Videla sam dve ogromne the pahulje u Sokobanjskoj. Pravile ih vaspitačice sa odeljenja :love32:
:clap: :clap: :clap:
krusevacko pozoriste je ukraseno the pahuljama
mali deo mog doprinosa temi
lose su fotke, baterija na izdisaju, nisam sve ni zavrsila niti uspela da uslikam
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_P5010477.jpg&hash=9883dd2ec2b97921f7a7dc4bfbf5a1704c127cb6) (http://s185.photobucket.com/albums/x86/todorada/?action=view¤t=P5010477.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_P5010478.jpg&hash=72948e35440a7b28931603858fffa6680c3417dd) (http://s185.photobucket.com/albums/x86/todorada/?action=view¤t=P5010478.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_P5010481.jpg&hash=da160e50dfd6116beb370899bf609cce777025cf) (http://s185.photobucket.com/albums/x86/todorada/?action=view¤t=P5010481.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_P5010488.jpg&hash=d158537d9f924617e93051e6a94bd526c1c6b72b) (http://s185.photobucket.com/albums/x86/todorada/?action=view¤t=P5010488.jpg)
Prelepi su :girl_in_love:
naaaaajs :clap: :clap:
ovi beli su od ajsinga
ovi braonkasti su sa skrabalice uz modifikacije i stvarno su sjajni i laki za pravljenje i nisu osetljivi kao beli
Je l' sa cimetom? Ako jesu, mirišu li? :girl_in_love:
jesu jabuka i cimet...mirisi cela kuca :girl_in_love:
u originalnom receptu stoji cimet, pasirana jabuka i lepak, medjutim meni to nije islo, bilo mi mnogo retko i cenim da mi je trebala mnogo veca kolicina cimeta od one koja stoji u receptu pa sam dodala gustin i zamesila sa brasnom
mmmmmmmmmmmmmm :girl_in_love:
Super je Glit :clap:
super, super :clap: :clap:
Glitti :good: super je!!!
Stašica i ja(manjim delom ) smo pravile čestitku za učiteljicu i spakovale je u kutiju punu suvog cveća :love32:
ovako izgleda prednja strana:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi531.photobucket.com%2Falbums%2Fdd356%2Fnikolaistasa%2Fth_djoii123.jpg&hash=7ff8da75736ca4e327881aa133226913d6f5ca10) (http://i531.photobucket.com/albums/dd356/nikolaistasa/djoii123.jpg)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi531.photobucket.com%2Falbums%2Fdd356%2Fnikolaistasa%2Fth_djoii124.jpg&hash=8f87d3fd16c4e4e0345ac3b86dac28ae779d3e1d) (http://i531.photobucket.com/albums/dd356/nikolaistasa/djoii124.jpg)
a unutra joj je crtala i pisala čestitke i pesmice(pisala je učiteljicino puno ime i prezime pa mi je bzv da postavljam)
Prelepa je, nelly :love32:
:girl_in_love:
Wooow odlično! :girl_in_love:
Ja ne mogu da se setim gde sam ostavila šablone iz Tempa. :crazy: :wall:
:girl_in_love:
Divno je.
Divna je čestitka, a Glitt tebi svaka čast za ukrase :good:
Moram nešto da vam pokažem, pogledajte šta je u prozoru:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fpahulja1.jpg&hash=be017c83083a625c4dbfce891a3aa2ce94f5361b)
A prozor je ovde:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fpahulja2.jpg&hash=6e6cf8631ed491bbccfd290e3939cd4be1aab0c4)
U centru Nove Varoši :love32:
Super :clap: :clap:, doduse trebalo mi je malo da shvatim sta je.
:girl_haha: :clap: :clap:
Čini mi se da smo imali temu, ali ne mogu da je nađem :think:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.goodhousekeeping.com%2Fcm%2Fgoodhousekeeping%2Fimages%2FAP%2Fchristmas-wreath-craft-decorate-paper-stars-fb.jpg&hash=3ab4cd404145620299c3f8cbfd131a6b2700b825)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.goodhousekeeping.com%2Fcm%2Fgoodhousekeeping%2Fimages%2Fnl%2Fwreath-paper-fans-1200-fb.jpg&hash=234638129d4f918b7e1f7ddf526eaffc977d6520)
odavde http://www.goodhousekeeping.com/home/holiday-ideas/christmas-door-decorating-ideas (http://www.goodhousekeeping.com/home/holiday-ideas/christmas-door-decorating-ideas)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F_o3PCq7yltQI%2FSQ6Do4RG67I%2FAAAAAAAAChI%2FCN6O6I2Z1Yg%2Fs400%2Fgift%2Btags%2B016.JPG&hash=8ceaafab75728285f7ed532daf19df3fe8ba1659)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.iloveindia.com%2Fhomemade-crafts%2Fgifs%2Fhomemade-craft.jpg&hash=98be20e31b6ea879886f0ccd68623d3fb6bbb2d2)
odavde http://www.iloveindia.com/homemade-crafts/christmas-crafts.html (http://www.iloveindia.com/homemade-crafts/christmas-crafts.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvi.sualize.us%2Flolafiesta%2Fxmas%2F%3Fpage%3D1&hash=4669c36b3b09e653070dd722f8697b92bd48fa4e)
http://vi.sualize.us/lolafiesta/xmas/?page=1 (http://vi.sualize.us/lolafiesta/xmas/?page=1)
:girl_in_love:
Imali smo temu, spojiće neko kad primeti.
ne nađoh staru temu
ima uskršnje, i neke opšte zanimacije
reci koja je, pa da spojim ako treba
I ja sam tražila ali je nema, a bila sam ubedjena da smo imali sa onim zvezdama od papira.
http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=1187.0 (http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=1187.0)
spojila
Super.
kako su fenomenalne one pahulje sa pocetka
via Škrabalica (http://www.skrabalica.com/2010/12/11/ukrasi-od-papira/)
izdvajam ove
http://thecreativeplace.blogspot.com/2009/10/tuesday-tutorial-paper-lantern.html (http://thecreativeplace.blogspot.com/2009/10/tuesday-tutorial-paper-lantern.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F_P2I5p5Qd2SY%2FSsqqpGsFzII%2FAAAAAAAAA6o%2F4rvRplw1DPo%2Fs400%2FLanterns2.jpg&hash=9f119aaf4207fce9255b2d0923d69ecb1fb0dbe5)
http://www.kootoyoo.com/2010/12/how-to-make-no-sew-decorations.html (http://www.kootoyoo.com/2010/12/how-to-make-no-sew-decorations.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffarm6.static.flickr.com%2F5245%2F5225860992_029239ae16.jpg&hash=7f29751b5ea5e7121883f92aa3ba7d19c60f98a7)
Kako su dobri :girl_in_love:
Došlo vreme za papirne pahuljice. Sad ću da obradujem mm, on nam je glavni za te poslove. :girl_haha:
Moj projekat zaovu godinu je Origami japanska kusudama
ovako nesto
http://www.google.com/images?hl=en&expIds=17259,28005,28062,28066,28104&sugexp=ldymls&xhr=t&q=kusudama&cp=5&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=832&bih=396 (http://www.google.com/images?hl=en&expIds=17259,28005,28062,28066,28104&sugexp=ldymls&xhr=t&q=kusudama&cp=5&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=832&bih=396)
Jutros sam seiznervirala zestoko jer mi bas i ne uspeva :crycry:
Kako dobrih ima... :nesvest:
:clap: :clap:
jao kako se ja radujem novoj godini
I ja :clap:
Evo ovde ima vrlo jednostavnih ideja, vrlo privlacno i lako za izvesti
http://vremeigre.com/ (http://vremeigre.com/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2FNOVOGODISNI-UKRASI-U-OBLIKU-LAMPIONA-U-RAZNIM-BOJAMA.jpg&hash=e5b3b8aeb47ecde92fd7d6a6f8a7de3fd97c0e6b)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2Fcarobne-pahuljice.jpg&hash=0a0359c6052e832977ccc76d199e20cc73412467)
A meni je Vimi dala ideju, pa smo poceli da pravimo zavesu....sutra nastavljamo
Nisam nasla odgovarajuci busac pa smo uz pomoc sablona crtali i sekli 4 odjednom, a neki mi je ukrasni papir uleteo u ruke i dobili smo ovo
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
bas vam je lepa zavesa :love32:
mi smo napravili maske, bila jedna za domaci, a sada ih imamo 3
plisirane pahulje (http://www.coolinarika.com/recept/plisirana-zvijezdica/)
dupla zvezda (http://www.coolinarika.com/recept/3d-dupla-zvijezda/)
jELKICE ZA NAJMANJE, MOGU I SAMI DA IH NAPRAVE UZ VASU POMOC AONDA DA IH FARBAJU
http://qwickstep.com/search/christmas-tree-origami.html (http://qwickstep.com/search/christmas-tree-origami.html)
Jelka od drvenih letvica i ukrasi od slanog testa (http://mamenakafepauzi.blogspot.com/2010/12/jelka-od-drvenih-letvica-i-ukrasi-od.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F_-9ITsCSVnmo%2FTQaUDqX81zI%2FAAAAAAAABRs%2FUUNkFzEHmvQ%2Fs400%2F121220104163.jpg&hash=dc2a00efd1e10f9a93c408ffc13e043880d6ac14)
vidite ovo
http://www.coolinarika.com/recept/jednostavna-trodimenzionalna-pahulja-od-papira/ (http://www.coolinarika.com/recept/jednostavna-trodimenzionalna-pahulja-od-papira/)
ja trazila recepte :girl_haha:
kasne samo celu godinu il dve :)))
dve :girl_haha:
Samo da podelim srecu sa vama :crazy: dolijala sam kusudami, sad pravim jedan deo za 3-4 min :dance1:
Htela sam da je napravim il da crknem. Fali mi jos 15-tak delova.
Pravim po ovom uputstvu.
Origami Projects : Origami Kusudama (http://www.youtube.com/watch?v=56HTfcOvAps#)
Masho :nesvest:
:respect: :nesvest:
OMG :blink: :girl_in_love:
aaaa :nesvest:
:o
bravo
:o WOW
Vauuuuu :o
Samo se cini da je komplikovano, ali samo je potrebno dase udje u stos :lol:
ma daaa ... ja se i sa ovim najvecim pahuljetinama rvam
ja sam pravila pre neko vece veeeelike pahulje od belih i sarenih papira A4 formata, i spakovala deci da ponesu u skolu... vidim da su bili "glavne face" svidelo se i uciteljicama i deci....a njih dvoje pooooonosni :love32:... mame traze "mustru" ;D
meni ovi moji ne daju da im dam :rofl: da nose ove gotove u školu
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fth_pah08.jpg&hash=235a14e801daed866bb20fd0a8d1bb3c5086b62b) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Blog/pah08.jpg)
http://www.ivanino-blago.com/2010/12/23/nove-pahulje/ (http://www.ivanino-blago.com/2010/12/23/nove-pahulje/)
Pre.predivne :girl_in_love:. Svaka cast
:girl_in_love:
Jano, i cime si lepila na kraju ?
eno čitaj :P
oho lepkom :)
ja sam vrlo nezadovoljna, bolje da smo ih pojeli :lol:
Quote from: Finalina on December 16, 2010, 11:32:46 PM
meni ovi moji ne daju da im dam :rofl: da nose ove gotove u školu
isto :girl_haha:
jano, prelepe su :girl_in_love:
moji su nosili i u školu i u vrtić-veoma ponosni :love32:
za kući sam pravila različitih oblika
jano bas je dobro :clap:
sinoc sam od plastelina pravila pahuljice-zvezdice i vencice, pa ih iglom busila da prodje konac da mogu da se kace...odneli smo jutros u vrtic
naravno, nisam slikala :wall:
Mi smo ove godine pravili hrpu stvarcica.
Iris fold cestitke:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi111.photobucket.com%2Falbums%2Fn156%2Fgizmolina%2Fth_IMAGE_084.jpg&hash=ae053dac065ea0988705f9eba3d3f41874017674) (http://s111.photobucket.com/albums/n156/gizmolina/?action=view¤t=IMAGE_084.jpg)
Jos nismo dovrsili vjencic od kokica. Mnogo je zavozan, mislim da cemo ga pretvoriti u girlandu :D
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi111.photobucket.com%2Falbums%2Fn156%2Fgizmolina%2Fth_IMAG0043.jpg&hash=da34d91db7ab28a0da901d60053292a9abaf8d68) (http://s111.photobucket.com/albums/n156/gizmolina/?action=view¤t=IMAG0043.jpg)
Kusudamu smo poklonili baki. Hvala Masi na linku :innocent:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi111.photobucket.com%2Falbums%2Fn156%2Fgizmolina%2Fth_IMAG0041.jpg&hash=6de1a68cf5845d47156a96c273b57cd1f3b3070d) (http://s111.photobucket.com/albums/n156/gizmolina/?action=view¤t=IMAG0041.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi111.photobucket.com%2Falbums%2Fn156%2Fgizmolina%2Fth_IMAG0039.jpg&hash=defc0cd971f9fe490da77caf604e4451ba3ad29e) (http://s111.photobucket.com/albums/n156/gizmolina/?action=view¤t=IMAG0039.jpg)
Gomilu pahuljica
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi111.photobucket.com%2Falbums%2Fn156%2Fgizmolina%2Fth_IMAG0055.jpg&hash=442e25c7615e1d1bdd7663dcb2adde04a19d081d) (http://s111.photobucket.com/albums/n156/gizmolina/?action=view¤t=IMAG0055.jpg)
Pravili smo jos i zavjesicu, ali nemam sliku, a mnogo je lijepa :love32:
Kako su dobre ove pahulje od janavi :clapping:
Moracemo probati!
gizmolina prelepo je sve sto ste pravili
Sve je prelo, Gizmo :girl_in_love:
divno je sve :love32:
koliko me je picila euforija prosle godine...planiramo malac i ja da se bacimo na ukrase ovih dana :girl_haha:
moram da kazem da sam sad procitala celu temu :-[ :girl_in_love:
Kusudame su super, moram da probam. :crazy:
Evo ovde ima super tutorijal 1. deo i ima negde pred kraj teksta i link za 2. deo.
http://foldingtrees.com/2008/11/kusudama-tutorial-part-1/ (http://foldingtrees.com/2008/11/kusudama-tutorial-part-1/)
Lani, po tom tutu sam i pravila ;D
Nije tesko uopste, kad se uhodas `ladno mozes da ujedno pravis cvjetice i pratis film.
Jedini problem mi je bilo ljepilo, dok nisam nasla adekvatno (bezdrvno bijelo za papir) sve mi se raspadalo.
Meni deluje baš pipavo, i vremenski zahtevno, i da zahteva živce :nokti2:
Zahteva zahteva ali kad se uhodaš onda ih valjda i smiruje. ;D :lol:
Čekam ti da probaš :friends:
Gizmo, kakav je to bezdrvni beli lepak? Kako se zove?
gizmolina :respect:
mene takve pipave stvari mogu samo da iznerviraju, jedva i onu nasu pahulju savladam
Quote from: Margarita on December 24, 2010, 08:59:23 AM
gizmolina :respect:
mene takve pipave stvari mogu samo da iznerviraju, jedva i onu nasu pahulju savladam
:friends:
Ja praila sa decom Deda Mrazeve od rolne kartonske, kooojiii smor :crazy:
Quote from: Gizmolina on December 23, 2010, 11:28:22 PM
Lani, po tom tutu sam i pravila ;D
Nije tesko uopste, kad se uhodas `ladno mozes da ujedno pravis cvjetice i pratis film.
Jedini problem mi je bilo ljepilo, dok nisam nasla adekvatno (bezdrvno bijelo za papir) sve mi se raspadalo.
Gizmo ja na ovom linku ne vidim gde ima filmic. Bas sam se nameracila da pravim, ako ga imas postavi ga molim te. Nesto mi lakse da gledam snimak nego da pravim sa fotografija.
Postavila je maša link nedavno, vrati se malo unazad.
Hm, meni se cini da je to druga kusudama, ali nema veze, provalila sam :)
Hvala :kiss1:
Samo pipavo ovo i dugotrajno
Lani, to je neko ljepilo koje koriste ovi moji u stampariji. Vrlo slicno Karbofixu za drvo, samo je tecnije.
Trebalo bi da i Karbofix radi posao, malo ga razrijedis vodom i nanosis cetkicom.
:kiss1:
Gogana, nisam imala video. Samo po slicicama.
Jeste dugotrajno (3-4 sata) ali je dovoljno zanimljivo da ne bude smor.
Meni zaludnoj je bila super zanimacija, cak sta vise razmisljam da napravim i jednu sebi ;)
Zaboravih da ispricam: Mihaela je neki dan bila uciteljica na likovnom - pokazivala je nastavnici i ucenicima kako se
pravi ona :pleasantry: nasa :pleasantry: 3D pahulja.
Eno im ucionica sva pahuljasta, prava mansardska (ili kako bi vec to trebalo da se kaze)
Bravo, devojke :clap: :clap: :clap: Divno je sve :love32: . Mi nekako zabusavali, mozda jos postignemo :girl_haha:
Gizmo prelepo je!!!
Pravila sam samo nekoliko onih pahulja za vrtić i školu ništa više, mrzi me jezivo.
Gizmolina predivno :respect:
Janavi i gizmo
divne su vam pahulje :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fth_cestitka1a.jpg&hash=2b2e557f8657ebf80a35fa8a7f7ce26a40a7b20d) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Blog/cestitka1a.jpg) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fth_cestitka2a.jpg&hash=ecc33f30a999fd8c8de84798bd89912cb6d33261) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Blog/cestitka2a.jpg)
:girl_in_love:
Kako je lepo :love32:
Suuupeeer :love32:
Quote from: janavi on December 29, 2010, 03:29:24 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fth_cestitka1a.jpg&hash=2b2e557f8657ebf80a35fa8a7f7ce26a40a7b20d) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Blog/cestitka1a.jpg) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fth_cestitka2a.jpg&hash=ecc33f30a999fd8c8de84798bd89912cb6d33261) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Blog/cestitka2a.jpg)
:love32:
:love32:
:girl_in_love:
Ovde ima lepih mustri za dvodimenzionalne pahuljice.
http://www.marcels-kid-crafts.com/snowflake-pattern.html (http://www.marcels-kid-crafts.com/snowflake-pattern.html)
baš su lepe :clap:
Kako je lepa Vanjina cestitka :love32:
Tek sad vidim čestitku. :love32:
:love32:
Jano, ja pravila ove tockice pahuljice prosle godine, izsti problem sam imala kao ti. Namucile su me, sve se odlepljivalo, nisam mogla lepo da ih obojim, takoreci mnogo muke ni oko cega.
pa dobro gde si bila da mi to kažeš na vreme :rofl:
Ne prizivam, časna reč. Al' Glit sada našla, da ne zagubimo :-X
http://detinjarije.blogspot.com/2010/12/blog-post_6785.html (http://detinjarije.blogspot.com/2010/12/blog-post_6785.html)
pomislih da sam u bunilu :lol:
Quote from: AnaK on May 20, 2011, 10:11:09 PM
Ne prizivam, časna reč. Al' Glit sada našla, da ne zagubimo :-X
http://detinjarije.blogspot.com/2010/12/blog-post_6785.html (http://detinjarije.blogspot.com/2010/12/blog-post_6785.html)
Kad će izvlačenje parova za SS? :zlocka:
:rofl: :rofl: :rofl:
Ne zelim vise da vidim ovu temu do decembra :-\
:rofl:
Meni taman godi kod mene zazimilo :crycry:
Tacno mi dodje da okitim kucu,jelku, kestenje je tu.... :balavi:
:lol:
ijao Ira :girl_haha:
Mozemo SS dva puta: letnjeg i zimskog :girl_haha:
hahaha, nisam bila par dana na mansardi, otvorim new posts i prvo mi iskoci ova tema :lol: :lol:
Zaključajte je do decembra :burko:
hihihi ... a meni jos uvek vise one papirne pahuljice iznad stola :lol:
dobro sam jelku raskitila
i ja u aprilu :girl_haha:
imam i ja papirne pozlaćene :D pahulje
i ja bih dva puta ss , ma probala ja u raodvanju da dočaram kako bi to bilo divno :lol:
da ja ipak ovo zaključam? :girl_haha:
Baš to 'tedo' da kažem :burko: :girl_haha:
Pa dobro da l' ste normalne :burko:
Jano zaključavaj i za kaznu ne otvaraj do 31.12. :D
Prestanite više da dižete ovu temu. :sissyfight:
Pokušavam da se ubacim u raspoloženje za more a stalno mi ona iskače pri vrhu. :crycry:
tacno sam se pitala sta cici radi na zimskoj temi :rofl:
Kako šta radim, pa grdim ih :lol:
:turpija: :ventilator:
fali neki sa ključem :) :girl_haha:
Sa Fejsa :nesvest:
QuoteRoz Petalz Studio
Thinking I may start some Christmas ornaments today. Any suggestions?
26 minutes ago
:shout: napolju je +40 :shout:
vidim dignutu temu i mislim se...pa dobro dal su normalne
:lol:
Quote from: AnaK on August 27, 2011, 06:22:05 PM
Sa Fejsa :nesvest:
Dobro bre, ženi dosadno. :lol:
Niste li poranile?
Neno, zezanje je u pitanju. ;)
sto ste neke :(
neki vole na vreme da planiraju
u kuci mi je zabranjeno pominjanje NG pre 15.oktobra :lol:
I ja sam kod nas zabranila. Da se mm pita imali bismo cele godine i jelku i pahuljice :crazy: (al' ako može da imamo i ovu vrućinštinu, on voli i ovo ovako i ng, manijak)
Quote from: AnaK on August 27, 2011, 06:22:05 PM
Sa Fejsa :nesvest:
Mozda je ta sa ovu stranu gdje sam ja :lol: .....mada sad se nesto mislim :think: ovdje je vec zakasnila :lol:
:) Uostalom, ako ja mogu da planiram letovanje 2012., sto ne bi neko Bozic...to je samo par meseci..
Quote from: NenaS on August 28, 2011, 04:22:56 PM
:) Uostalom, ako ja mogu da planiram letovanje 2012., sto ne bi neko Bozic...to je samo par meseci..
:good:
mogle bi vec da otvorimo i temu o sledecoj evroviziji :turpija:
:lol:
dajte prvo da prezivimo zimu pa cemo lako Evroviziju :D
Kad se vec okupismo oko teme, mogli bi i ovogodisnjeg SS da pokrenemo :turpija: :girl_haha: . Pravi je trenutak :-[ .
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fchristmascardss.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F08%2FChristmas-In-July.jpg&hash=0ffcaa9afb1808e201cde4722c01d90d9bca7f93)
Quote from: Glitter on August 28, 2011, 09:58:43 PM
dajte prvo da prezivimo zimu pa cemo lako Evroviziju :D
Ko je bese pobedio? :think: :lol: Gde treba da bude sledeca? :lol:
Azerbejdzan, Baku :crazy: :crazy:
Quote from: Marty Maraskino on August 29, 2011, 10:08:41 PM
Ko je bese pobedio? :think: :lol: Gde treba da bude sledeca? :lol:
kako gde, pa u Sofiji, Bugarska :lol:
preliminarni pregovori i dogovori u toku :lol:
http://www.eurovision.tv/page/news?id=38213&_t=eurovision_song_contest_governing_body_to_meet_in_baku_first_time (http://www.eurovision.tv/page/news?id=38213&_t=eurovision_song_contest_governing_body_to_meet_in_baku_first_time)
:turpija:
Novi broj
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi30.fastpic.ru%2Fbig%2F2011%2F1005%2Ff7%2Fb052862e34675d4524d8c314202c16f7.jpg&hash=3dd0f0d71f7a450a1659ea045368dde7e6e7a2f6)
Pa sad vi vidite :turpija:
Već je počela prodaja NG ukrasa u jednoj divnoj prodavnici kod mene u kraju. :girl_in_love:
http://www.basta.co.rs/kontakti.php (http://www.basta.co.rs/kontakti.php)
:'( Jos sam u kratkim rukavima bre
I ja sam sam ali mi je hladno :cry:
Za sutra najavili sneg na Kopaoniku, hteli ne hteli tema ne moze da nam zamre :crazy:
:blink: zar ce vec nova godina :ces: kako vreme leti
Koliko je ovo slatko :girl_in_love: i preskupo :crycry: i sto posto na pogresnoj temi :lol:
Museum Selection
Victorian Baking Pan
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi22.photobucket.com%2Falbums%2Fb321%2Fpombim%2Fth_1-3.jpg&hash=a1f6a93844f822b31f73fa7f9147c6436fa217ef) (http://s22.photobucket.com/albums/b321/pombim/?action=view¤t=1-3.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi22.photobucket.com%2Falbums%2Fb321%2Fpombim%2Fth_2-1.jpg&hash=809e6c9921f855f05635652a167dea2a60d3831b) (http://s22.photobucket.com/albums/b321/pombim/?action=view¤t=2-1.jpg)
:lol:
Ima na buvljaku veeeeliki izbor neobičnih oblika.
vec mogu da se hvataju beleske za SS temu ;)
Danas nas je
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
učila da pravimo ovo:
http://www.craftideas.info/html/german_star_instructions.html (http://www.craftideas.info/html/german_star_instructions.html)
German Folded Paper Star Tutorial Part 1 of 2 (http://www.youtube.com/watch?v=7rr34gOba5Q#)
German Folded Paper Star Tutorial Part 2 of 2 (http://www.youtube.com/watch?v=AoneFGlAo5I#)
Šta da vam kažem, moram mnooooogo da vežbam :lol:
jaooo, divooota :clap:
stavi u spoiler :rofl:
da ne bude k'o sa dedinom tortom :lol:
Super je, mada sam ja i one zvezde vec zaboravila kako se prave :lol: ovo moze i od cvecarske trake.
mnogo dobro izgleda :clap:
Divno je.
Google Chrome X-mas teme :girl_haha:
Skrolujte do kraja strane.
http://www.vikitech.com/2498/google-chrome-christmas-themes (http://www.vikitech.com/2498/google-chrome-christmas-themes)
bice noviteta za skolu, zenska deca da prave i ukrase ucionicu :love32: , a i meni ce biti zanimljivo :lol:
odlicne su ove zvezdice sto je anak postavila link, cim pre pokazujem ih detetu :)
vidite ovo :blink:
http://www.akciomat.rs/usluge.html (http://www.akciomat.rs/usluge.html)
ima ovde dosta vas koje bi mogle ovim da se bave ;)
Nisam znala da ovo postoji, ja bih to tako rado radila.
cici, prvo sam na tebe i pomislila :)
:bighug:
Quote from: cici on November 25, 2011, 12:45:04 PM
Nisam znala da ovo postoji, ja bih to tako rado radila.
hajde ;)
Ne salim se, poslacu im posle mail.
ja sam razumela da bi ti ovo radila, kao posao, a ne da bi uradila kao uslugu da platis da dodju kod tebe
Da, dobro si razumela.Poslacu mail sa slikama kako sam kod sebe to uradila par puta.
e onda sam dobro razumela :) , super!!
cici :clap:
ti bi to sjajno radila
moja drugarica se vratila iz Kelna i kaze da je najnoviji trend, bar tamo, ukrasi u svim duginim bojama
Quote from: Margarita on November 25, 2011, 12:42:03 PM
vidite ovo :blink:
http://www.akciomat.rs/usluge.html (http://www.akciomat.rs/usluge.html)
ima ovde dosta vas koje bi mogle ovim da se bave ;)
Jaooo, pravi posao za mene, ja sam frik za novogodišnje jelke i dekoraciju. :crazy: :girl_in_love:
E vidite, ima slatkih ideja. Dosta toga već viđeno ali može da se nađe. :)
http://vremeigre.com/category/kreativne-ideje/dogadanja/nova-godina (http://vremeigre.com/category/kreativne-ideje/dogadanja/nova-godina)
Sta bi Cici radila? Meni se otvara dubinsko pakovanje kose.
http://www.akciomat.rs/ponuda-58-ulepsajte-novogodisnje-praznike-2290-din-umesto-3900-din-za-ukrasavanje-vase-novogodisnje-jelke-ne-cekajte-i-obezbedite-vas-kupon-sa-popustom-od-41.html (http://www.akciomat.rs/ponuda-58-ulepsajte-novogodisnje-praznike-2290-din-umesto-3900-din-za-ukrasavanje-vase-novogodisnje-jelke-ne-cekajte-i-obezbedite-vas-kupon-sa-popustom-od-41.html)
naleteh na nekoj drugoj temi i na ovaj link sto je lani ostavila, pa da ga prekopiram i ovde
http://www.squidoo.com/paper-christmas-craft?utm_source=google&utm_medium=imgres&utm_campaign=framebuster (http://www.squidoo.com/paper-christmas-craft?utm_source=google&utm_medium=imgres&utm_campaign=framebuster)
Jao hvala, ja i zaboravila na ovaj link. :girl_in_love:
Da kao stvoreno za Cici.... Tnx.
Ja bih da ukrasavam svoju kuci, a mm farba stolariju, poceo je u maju :wall: Da nije zauzet na poslu , ali maximalno, do sad bih ga zgromila
http://www.skrabalica.com/2011/12/01/ukrasi-od-trake/ (http://www.skrabalica.com/2011/12/01/ukrasi-od-trake/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.skrabalica.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F12%2Fukras-zvezda-200x250.jpg&hash=3a3dd44381a5e1e8a47d4c92cc5dfc167af6d3e4)
uputstvo ovde (http://www.marthastewart.com/how-to/ribbon-star-ornaments#slide_0)
Kakve jelke :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.trendytree.com%2Fimages%2Fcms%2Fgumdrops-jellybeans-tree-window_550x550.jpg&hash=7d1e1271c7a071b7a95c9be3b51bda4a7e4229cd)
ovde:
http://www.trendytree.com/image-gallery/christmas-trees (http://www.trendytree.com/image-gallery/christmas-trees)
Jao sto je slatko.
Kako su lepe jelke. Sve mi se svidjaju :girl_in_love:
kakve predivne jelke , ja i Dule smo uzivali gledajuci :girl_in_love:
http://frenchbydesign.blogspot.com/2011/12/make-your-own-christmas-tree.html (http://frenchbydesign.blogspot.com/2011/12/make-your-own-christmas-tree.html)
Sto je dobra ona sa korpicama za mafine, a onaj sajt jao sta sve ima :crycry:
Jano, hvala, hvala, hvala za ovaj link, kakve sam ideje sve dobila sa French by design bloga :girl_in_love:
Ovo mi je super, i slatko i jednostavno, i pogodno i za pravljenje sa decom :girl_in_love: Vimi, ofkors :love32:
http://www.skrabalica.com/2011/12/05/ukrasi-od-puzzli/ (http://www.skrabalica.com/2011/12/05/ukrasi-od-puzzli/)
:girl_in_love: :girl_in_love: :nesvest:
http://glorioustreats.blogspot.com/2010/12/vintage-pastel-christmas.html (http://glorioustreats.blogspot.com/2010/12/vintage-pastel-christmas.html)
Ovo je carobno, kao iz bajke.Ali ja nemam ni slicne sekace za kolace :crycry:
OMG kakva divota :girl_in_love: :love32:
dodje mi da odstampam ove fotke i okacim ih po stanu kao ng dekoraciju :rofl:
ima AnaK ove pahulje, može da iznamjljuje :lol:
Mogu :) Jedini uslov je da dobijem nekoliko komada keksa napravljenih istima :turpija: Bez zezanja, ko hoće, prosleđujem. Ja nešto nisam pri živcima ove godine :-X
Quote from: Margarita on December 07, 2011, 11:26:37 AM
dodje mi da odstampam ove fotke i okacim ih po stanu kao ng dekoraciju :rofl:
:rofl: :rofl:
Imam i ja pahulje, ali cenim da mi za ove lepote sam sekac nece mnogo pomoci. :lol:
Moras da veDZbas :lol:
Hvala na ponudi :flower:
Quote from: cici on December 07, 2011, 02:44:03 PM
Moras da veDZbas :lol:
Sto da vezbam kad znam kako ce da se zavrsi. :lol:
Ne volim unapred izgubljene bitke. :turpija:
To je zato sto nisi vezbala :rofl:
toliko ste me inspirisale :flower:
da organizujem jednu kreativnu radionicu kod mene kuci
zovem drugare sa vestim prstima :girl_haha:
i to jednog profesora klavira tek pristiglog iz pariza
jednog dugoprstog stomatologa
jednog hakera fotografa
jednog plasticnog hirurga
jednog prof majstora za spinovanje teniskih reketa
ocekujte fotke :pioneer:
Jaoooo, divno :girl_in_love:
... feeenomenalno ovo izgleda !
cici, ti mi delujes navedZbano, mogla bi da secneš koju pahulju :lol:
jel, racunamo na tebe :D ... kakav muski ansabl okupljaš :lol:
Videla sam u nekoliko izloga jelku sa treće slike, i mnogo mi se dopada :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.origami-resource-center.com%2Fimages%2FchristmasTreeComposite.jpg&hash=d9e724abd980bf169716e6359eadcfc57210e44d)
Ovde ima nekih ideja:
http://www.origami-resource-center.com/christmas-tree.html (http://www.origami-resource-center.com/christmas-tree.html)
Ovo je divno:
http://pixietoo.blogspot.com/2008/11/origami-tree-tutorial.html (http://pixietoo.blogspot.com/2008/11/origami-tree-tutorial.html)
Još nisam našla tutorijal za ovu jelkicu koju želim :girl_sigh:
Edit: Upravo jesam :love32:
How to Make an Origami Christmas Tree (Modular) (http://www.youtube.com/watch?v=mBA3WBV1Pg0#ws)
probacu, anaKa tnx :flower:
super je, uzivali smo klinci i ja praveci je
onaj vrh je malo pipav
kad nemam dugacke gel nokte :girl_haha: al izborili smo se
hvala :bighug:
ja pravila sinoć, al nam nije dugo trajala :lol:
i ne dopada mi se odnos veličina, probaću sa drugačijim
e da, i ova sa prve AnaKine slike bolje izgleda, čini mi se zatojer nisu do kraja uvlačeni ovi delovi
Origami jelka (http://www.ivanino-blago.com/2011/12/26/origami-jelka/) ( i german star, sa neke prethodne strane)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fth_Jelka2.jpg&hash=d7165c4625b693696e93736885f5ac97144dea55) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Blog/Jelka2.jpg)
AnaK tnx :kiss1:
Divno je bas.
Jao, Jano :'( :girl_in_love: :kiss1:
što li plačeš :rofl:
Od ganutosti, :'( Nisam sva svoja već danima, zanemari(te) :cigar:
Quote from: AnaK on December 26, 2011, 12:38:14 PM
Od ganutosti, :'( Nisam sva svoja već danima, zanemari(te) :cigar:
:bighug: :bighug: :bighug: :kiss1:
Jano, predivna je.
I ja sam pomislila kako mu je razmjera loša za zadnji komadić :girl_haha: i planirala da uradim isto što i ti :bighug:
Jao sto je lepo :girl_in_love:
Baš je dobra :good: i skroz mi je super što je roza a ne zelena. :girl_in_love:
jano, sto je lepa :love32:
Meni je lila :rofl:
tenkju grlz
jest malo između roze i lila :rofl:
mnogo je dobra :clap:
Napravih i ja, ali štrebersku zelenu, sa žutim stablom :lol:
U Cupriji ogromna jelka od plasticnih flasa, bas cu da vam slikam
ja juce pravila petru pahulje za skolu
(sacekao me sa vrata: mama, moras da mi napravis one tvoje super-duper pahulje :girl_haha: )
a sinoc smo isli u tehnomaniju na zrenjanincu, i ona je ukrasena 'nasim' pahuljama :girl_in_love:
i ja pravila prvu zeleno narandzastu, preslatka je, uklapa mi se uz ambijent
a onda smo juce na vezbicama napravile Z&ja belo rozne sa rozle tufnicama i zelenom krep trakicom je zakitili :girl_in_love:
toliko mi je retro kad vidim one naše pahulje u izlozima :girl_haha:
jedna danas viđena u apoteci kod Madlenijanuma :innocent:
Ima ih baš baš mnogo :girl_in_love:
Al' mi idemo dalje :turpija:
Ja ih pravim i ove godine, baš sam danas kupovala raznobojne papire. :girl_in_love:
Za sledeću godinu, pre nego što mi zaključate temu :burko: :rofl:
http://vremeigre.com/category/kreativne-ideje/materijali/oblikovanje-papira/page/5 (http://vremeigre.com/category/kreativne-ideje/materijali/oblikovanje-papira/page/5)
Evo ti Neda pa pravite zajedno :lol:. Ona videla na nekom prozoru mnostvo pahuljica i rekla mi "Tu zivi neka kreativna majka, a ne ko ti sto samo peglas " :girl_cray:
Quote from: AnaK on January 09, 2012, 05:38:20 PM
Za sledeću godinu, pre nego što mi zaključate temu :burko: :rofl:
http://vremeigre.com/category/kreativne-ideje/materijali/oblikovanje-papira/page/5 (http://vremeigre.com/category/kreativne-ideje/materijali/oblikovanje-papira/page/5)
Ko bre da zaključa temu. :sissyfight:
Kako je super ona čestitka sa belom radom, taman da pravimo vaspitačicama i babama za 8. mart. ;D
Dedo, baš je neka Neda. :ljut:
Genijalna je :rofl:
stvarno je extra bela rada :good:
neda :lol:
Za kraj godine, by Vimi (a ko bi drugi :girl_in_love:)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.zhidiy.com%2Fuploadfile%2F201201%2F11%2F1024144265.jpg&hash=616a5f08f28a7e6e97e345473363d1d18f371c9c)
http://www.zhidiy.com/gongyizhiyi/4617/ (http://www.zhidiy.com/gongyizhiyi/4617/)
biće za dogodine :D
Ne obraćajte pažnju, samo da ne zagubim :-[
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsphotos-a.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-ash4%2F300954_366770380069283_752706977_n.jpg&hash=3089ed74a41477d96baab344101a5df970f1e7be)
:nesvest:
mislim da je vreme da odem u krevet, prividjaju mi se NG jelke :crazy:
ijaoooo :clap:
a meni valjda nedostaje jedna propustena zima ,pa sam se obradovala temi :girl_haha:
a i radujem se SS :clap: i htjela sam da pomenem na tricama da jedva cekam da se igram sa vama ,ali neusudih se jer ce da lete :cigla: od nekih :D
a ovako je AnaK kriva
:kiss1:
....i zaboravih :-[
divne su ove jelcice :girl_in_love:
:girl_haha: :-[ :-X :girl_haha:
Jaoo što su dobre! :clap: I baš proste za napraviti, pravićemo ovo sto posto. :girl_in_love:
Nasla sam gomilu pahulja od papira one sto se seku ali nisam htela da kacim :lol:
Ivine stoje na prozoru još od prošle godine. :lol:
kači kači cici
Ma ne pada mi na pamet :rofl: kad malo zazimi, na sigurnom su :lol:
Quote from: cici on September 27, 2012, 11:33:01 AM
Ma ne pada mi na pamet :rofl: kad malo zazimi, na sigurnom su :lol:
Tako je, leto jos uvek traje :turpija: :rofl: :kiss1:
Tacno, danas je bas divan suncan letnji dan :clap:
ma sta pisete vise na ovoj temi :baba:
uzasnuta podignutom temom, a odusevljena jelkicama :rofl:
iz godine u godinu ste sve luđe :rofl:
Ma sta zezate, prosle godine u ovo doba Fina je uveliko otvorila temu za prijavljivanje SS, mene uopste ne cudi :girl_haha:
Divne su jelkice :girl_in_love:
sad je omelo ovo lepo vreme :lol:
Izgleda :lol:
Quote from: Vila on September 28, 2012, 01:37:40 PM
iz godine u godinu ste sve luđe :rofl:
Udario nam ovaj silni gliter u glave. :rofl:
:rofl: :rofl: blesave ste
Quote from: Margarita on September 28, 2012, 02:29:37 PM
sad je omelo ovo lepo vreme :lol:
...ja sam onda olvejs ometena :lol: :rofl:
Quote from: Ira on September 28, 2012, 05:20:32 PM
:rofl: :rofl: blesave ste
...ja sam onda olvejs ometena :lol: :rofl:
blago si ga tebi. zavidim ti na klimi jako
Uozbiljite se :baba:
Da se ne zagubi, ovo mi se mnogo svidja http://howaboutorange.blogspot.com/2011/11/how-to-make-3d-paper-ball-ornaments.html (http://howaboutorange.blogspot.com/2011/11/how-to-make-3d-paper-ball-ornaments.html)
http://www.100layercake.com/blog/2011/12/06/how-to-make-a-gift-bow/ (http://www.100layercake.com/blog/2011/12/06/how-to-make-a-gift-bow/) od sjajnih i sarenih stranica casopisa.
http://houserevivals.blogspot.com/2010/11/make-woven-star-from-vintage-book-pages.html (http://houserevivals.blogspot.com/2010/11/make-woven-star-from-vintage-book-pages.html) i ovo je super :girl_in_love:
http://rhymeswithmagicart.blogspot.com/2011/11/paper-ball-ornaments-tutorial.html (http://rhymeswithmagicart.blogspot.com/2011/11/paper-ball-ornaments-tutorial.html)
http://www.scoutiegirl.com/2009/12/tutorial-crafting-a-holiday-card-keepsake-ornament-by-nicole-of-lillyella.html (http://www.scoutiegirl.com/2009/12/tutorial-crafting-a-holiday-card-keepsake-ornament-by-nicole-of-lillyella.html)
Zumbulice, divni predlozi! :girl_in_love:
Zumbulice imaj milosti :crycry: sto nisi lepo okacil na Pinterest manje bi bolelo :lol:
Zadnje je vreme doslo, sinoc sam seckala pahulje od papira. :rofl:
Majko mila, ja zivim na forumu koji je okupio znacajnu kolicinu ludaka :lol: :kiss1:
Zato nam je lepo :rofl: vi jos niste shvatile koliko je moje ludilo :lol:
U Merktor stigao NG program, a i jelke na kružni tok kod opštine. Dakle, nije rano :sreca:
Ameri jos ni curku nisu pojeli a stigao im DM tako da ocigledno nije rano :rofl:
ma meni je skroz ok da se vec pocne uvod u ng :girl_in_love:
Meni nije :rofl:
:clap: :clap: :clap:
Meni bogami jeste, sad sam shvatila da treba za dve nedelje da kitim jelku. :rofl:
Nešto mi se NG prišunjala ove godine.
Kako za dve nedelje :o
Pa lepo, ja jelku kitim početkom decembra, to ti je taman za dve nedelje. :crazy:
:blink: :crycry:
:jelketina: :lol:
A počele su i petarde :crycry:
Ovo divno vreme nas je zve zavelo :girl_in_love:
vec nova godina :o
juhuuuu :clap:
Zelim i dalje da budem zavedena :ljut:
pomenuh vec, ja sam sa petrom pocela pregovore oko jelke
posto pocetkom meseca dolaze baba i deda, ja predlozila da okitimo kad odu, ali on hoce dok su tu da zajedno okite :love32:
tako da racunam - lani pa ja :girl_haha:
Quote from: cici on November 18, 2012, 02:09:20 PM
Zadnje je vreme doslo, sinoc sam seckala pahulje od papira. :rofl:
auu :o :nesvest:
ima kod mene snijeg da padne,
nemoj cici prizivat :baba:
:lol:
Mene David nagovara danima da kitimo jelku, postigosmo sporazum da bude posle Sarinog rodjendanda - 8. decembra ;)
jelka za dve nedelje :nesvest: , ali ako malo bolje razmislim :think: pametna je ova lani :rofl:
Ovo morate da probate, mnogo je lako, a prelepo :girl_in_love: Ne mora da se lepi lepljivom trakom, moze i lepkom. Ema i ja smo pravile od starih casopisa, moze od bilo cega za reciklazu, a pravicemo i od crvenog cvrsceg papira.
Ne mogu da prebacim sa pb :(
Jel se vidi ovako?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=421381491261140&set=a.382009935198296.85126.100001678784844&type=3&src=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F704820_421381491261140_2062474295_o.jpg&smallsrc=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F179354_421381491261140_2062474295_n.jpg&size=2048%2C1536 (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=421381491261140&set=a.382009935198296.85126.100001678784844&type=3&src=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F704820_421381491261140_2062474295_o.jpg&smallsrc=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F179354_421381491261140_2062474295_n.jpg&size=2048%2C1536)
Evo i uputstva
how to make a origami kusudama flower (http://www.youtube.com/watch?v=S1dzW30XrZ4#)
Ijao :girl_in_love:
E videla sam ovaj tutorijal davno davno, ali nisam nikad probala da pravim, hvala na podsećanju. :kiss1:
Pregršt divnih ideja :girl_in_love:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.366659086758198.89973.157959167628192&type=1 (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.366659086758198.89973.157959167628192&type=1)
:girl_in_love: divno
Laajk :clap: :girl_in_love:
:girl_in_love:
http://sillyoldsuitcase.blogspot.co.uk/2012/10/christmas-wreaths-in-candy-colours.html (http://sillyoldsuitcase.blogspot.co.uk/2012/10/christmas-wreaths-in-candy-colours.html)
lani sto je ovo lepo :girl_in_love:
Ima divnih stvari na blogu. Totalno me oduševljava ovaj prolećni venčić od krpica, prelepo. :love32:
http://sillyoldsuitcase.blogspot.nl/2012/04/diy-tutorial-voorjaars-krans-van.html (http://sillyoldsuitcase.blogspot.nl/2012/04/diy-tutorial-voorjaars-krans-van.html)
http://www.purlbee.com/twisted-felt-garland-necklace/ (http://www.purlbee.com/twisted-felt-garland-necklace/)
Ukrasi...
http://randomramblingsofanartsycrafter.blogspot.com/2010/12/quilted-ornament-tutorial.html (http://randomramblingsofanartsycrafter.blogspot.com/2010/12/quilted-ornament-tutorial.html)
http://www.projectwedding.com/wedding-ideas/quilted-fabric-ornaments (http://www.projectwedding.com/wedding-ideas/quilted-fabric-ornaments)
Quilted Christmas Ornament_0001.wmv (http://www.youtube.com/watch?v=OB9S-rxIe6w#)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsphotos-a.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-prn1%2F12568_417374461664959_2052233694_n.jpg&hash=1cf57528959dd5260c51118020679048e10876f9)
uhhhh :love32:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F-JJyXtpPT3K4%2FTvduGfON3lI%2FAAAAAAAABAk%2Fi98ieKc1kjk%2Fs400%2Fjelka%2Bod%2Bknjiga.jpg&hash=5da86c38e56bedea1e1e1e046e3eebbeb3cac10a)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F-7_JCVDpTCBw%2FTvdudh678lI%2FAAAAAAAABA4%2FLUsQBZOa0CI%2Fs640%2Fjelka%2Bknj.jpg&hash=d2c3ca10fcea6f1167992bea9452e782600c0506)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F-WoNa-u4ehq0%2FTvdvCQ3R1AI%2FAAAAAAAABBE%2FWVy0agNLcWA%2Fs1600%2F27514247692965447_ocNOccbO_c.jpg&hash=5a20fa73d229db5497eae9843386b76c6bad1a72)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F-nCx4qUHTvXI%2FTvdvdlnqquI%2FAAAAAAAABBQ%2FLqmyJ1cfswA%2Fs640%2Fjelka%2Bi%2Bcestitke.jpg&hash=903088c47d1db4e0f1482b38b7ee44326e7ce047)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F-BDo5vNBn2I0%2FTvdveXqvvXI%2FAAAAAAAABBY%2FyYaUs8AmlTo%2Fs640%2F220113500507211392_PZUBIqYJ_c.jpg&hash=afceb1e4bd3dd51c0f486fc4253d7da0f15302fa)
(//)
Ovo bas lepo izgleda, a nije tesko :)
http://theenchantedtree.blogspot.com/2011/01/paper-star-craft-tutorial.html (http://theenchantedtree.blogspot.com/2011/01/paper-star-craft-tutorial.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F182391_242386409225619_1077201386_n.jpg&hash=65dcedb5e10af3d17519795ea02aea433f9c5830)
Lepo, ali totalno beskorisno :lol:
jabuke u šlafroku :rofl:
nijesam verovala, ali upravo sam i ja napravila jednu the pahulju :lol: nemo ko da mi se smejo, dve leve ruke imam za ove stvari, al obećala sam deci da ćemo praviti neke ukrase i pahulje zajedno, tj. starijem sinu :love32:
pa reko samo da prijavim :rofl: :lol:
Ovde ne verujemo ni za porodjaj bez slike :baba:
slikaće koleginica u petak kad okitimo kancelariju :P
:clap: :clap: :clap:
Ja sam oduševljena. :girl_in_love:
http://attic24.typepad.com/weblog/2012/12/christmas-wreath-ta-dah.html (http://attic24.typepad.com/weblog/2012/12/christmas-wreath-ta-dah.html)
Preslatko je.
Nego je l neko video ovaj krug od stiropora?
Bilo je ranije u onoj hobi radnji u Pinkiju.
Hvala, tamo nisam isla.
Sad cu da pitam kumu, onu sa Tosinog.
divno je :girl_in_love:
videla sam pre neki dan na fb, ali samo sliku
http://madebyjoel.com/2011/11/dressy-cats-winter-holiday-sets-for-hanukkah-and-christmas.html (http://madebyjoel.com/2011/11/dressy-cats-winter-holiday-sets-for-hanukkah-and-christmas.html)
Ovo trenutno drzim otvoreno u prozorcetu, da dam klincima ideju za cestitke.
Divan je venac :girl_in_love: :girl_in_love:
Moraću bar sličan da napravim jednom :girl_in_love:
http://www.celebrations.com/content/creative-diy-christmas-garlands?g=0 (http://www.celebrations.com/content/creative-diy-christmas-garlands?g=0)
Jao vidite ovo kako je slatko a prosto za napraviti. :girl_in_love: Taman imam neku satensku traku od par metara a sutra ću kod Kineza, oni imaju te male kuglice, videla danas.
E imaju, videla sam danas.Slatko je.
Mnogo je slatko :love32:
Nemo da me gađate :-[
http://diply.com/creativeideas/22-diy-creative-christmas-tree-ideas/4917 (http://diply.com/creativeideas/22-diy-creative-christmas-tree-ideas/4917)
Vec je novembar, oprosteno ti je :lol:
Super je.
sto da gadjamo, ss u punom jeku :girl_haha:
Pepi, ja za jedno mesec dana planiram da kitim jelku. ;D
U Merkuru su već stidljivo izbacili deo NG asortimana, još krajem oktobra.
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2Fe5%2Ffd%2Ff5%2Fe5fdf51eeafdfb64f48fc9f3d075cda1.jpg&hash=51777a40a1f8eae1abe49bf459f8089a1a577bf9)
(https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/548052_10152365545475582_1582763298_n.jpg)
Jao sto je slatko.
Super ideja. :girl_in_love:
Mnogo :girl_in_love: Našla kod Vimi, šišarka ofarbana, ukrasi i postolje od plastelina. Moraću jednu za kanc da napravim :turpija:
http://www.pismodedamraza.rs/deda-mraz (http://www.pismodedamraza.rs/deda-mraz)
evo ima opet
za starije, moji mu ne veruju vise
Moraćemo obavezno, čuvamo ona pisma od prethodnih godina. :girl_in_love:
Iva i dalje tvrdoglavo veruje u DM.
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/988343_509046069190746_571015609_n.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-uHAYwwUSIqU%2FULoJ4xcE-bI%2FAAAAAAAAHho%2F-HAcAFvpcMY%2Fs1600%2FAshbee-Design-Snowman-PVC11.jpg&hash=30768991c9b0ce3862044276d504473786d34439)
ovo može od rolni toalet paira, papira za pečenje...
Mnogo je lepo ono sa pismom od Deda Mraza, hvala za link!
Ubedila sam danas sina da on napiše pismo sa željama (da bi mu dobijanje pisma od Deda Mraza uopšte imalo smisla a da znam kako da popunim prevarno pismo), i bio je vrlo skroman, tražio je neki manji Lego set. Pitam otkud to pošto znam da odavno merači poveći svemirski bord, a on će: 'Pa ne očekujem od Deda Mraza da mi nabavi brod Malevolence, to je preskupo i ispao bih alav.' Predložim mu da doda bar još neku sitnicu, a on se misli, misli, pa dopisa kesicu žele-bombona. :)
:love32:
:love32:
mi nasli, slucajno, pavlovo pismo nama
napisao nam da mu kupimo tastaturu za rodjendan, ova mu ne radi
ako moze bezicna, ako ne onda obicna :'( :girl_haha:
:'( :love32:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.zenasamja.me%2Fgalerija%2Ffull%2F0537.jpg&hash=b66293e3a110ee50a33b2713bdd3a9564436864d)
:girl_haha: :girl_in_love: :good:
... al' sam recita :lol:
Pavle srce :love32:
AnaK, što je ovo medeno. :girl_haha:
Jao, Mardž :'( :love32:
kakav snesko :love32:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi42.tinypic.com%2F118lyzr.jpg&hash=b958cdcf2baae9d8d8de98dc19f74823d293e90f)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F20ra6bs.jpg&hash=775f95d1e50abddeb8e932a77def69fefc1f3843)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi44.tinypic.com%2F286u4h1.jpg&hash=f2aa015dbb677bdbb94f96b849623726501fdf5f)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi42.tinypic.com%2F312uvfc.jpg&hash=04f661a1fc3280b58da6d8644663c3cb45a4b712)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi43.tinypic.com%2F2q8wot2.jpg&hash=78dc0863711bd85c2dc9882447df9f15a51a4d93)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi43.tinypic.com%2Fvov2ic.jpg&hash=f666f7c6b2342e9be42aae2183ae17d51b3bb2d3)
Sviđa mi se fora sa trakama, mogla bih da isprobam, već godinama mi jelka isto izgleda.
Baš su fine ideje.
Prošle godine sam okitila jelku sve u jednoj boji i bila je mnogo lepa tih sat-dva dok se B. nije posvetio ukrašavanju i stavio na nju ama baš svaki ukras koji je pronašao od prethodnih godina, uključujući i ineke samostalno napravljene. I onda smo uživali u najkičerastijoj jelki svih vremena, on ponosan na svoje delo, a mi na svoju tolerantnost. :D
Ceo dan slusam
Christmas Songs 2013 (1hr Mix Playlist) (http://www.youtube.com/watch?v=mVp0brA3Hpk#ws)
Divne su jelke Lani :love32:
Quote from: Dacko on November 30, 2013, 04:29:25 PM
Baš su fine ideje.
Prošle godine sam okitila jelku sve u jednoj boji i bila je mnogo lepa tih sat-dva dok se B. nije posvetio ukrašavanju i stavio na nju ama baš svaki ukras koji je pronašao od prethodnih godina, uključujući i ineke samostalno napravljene. I onda smo uživali u najkičerastijoj jelki svih vremena, on ponosan na svoje delo, a mi na svoju tolerantnost. :D
Toga kod mene nema. :lol: Imaju jelku u svojoj sobi pa nek kače na nju šta žele, glavna jelka, u dnevnoj sobi, je off limits. ;D
Rafo :love32: mene kad uhvati ludilo negde sredinom decembra pa sve do NG po ceo dan mi bude uključen Jango (online radio) baš sa tom muzikom.
Quote from: Lani on November 30, 2013, 06:14:55 PM
glavna jelka, u dnevnoj sobi, je off limits. ;D
:turpija:
uopste ne volim roza nijanse, ali mi se ova poslednja jelka bas, bas svidja...bas takva kakva jeste :girl_in_love:
Jedne godine sam stavljala trake izgleda bozanstveno.Samo sto treba uzasno mnogo metara.
Verujem... još je naša jelka baš velika.
Mono, ni ja mada jedna od najlepših jelki koje sam uživo videla je bila jedna sa kombinacijom roze/srebrno. To je tako dobro izgledalo, sve lepo sa ukusom uklopljeno a da mi je neko pre toga rekao roza ukrasi, rekla bih no way. U principu mi nijedna boja ukrasa na jelkama ne izgleda loše, treba samo znati uklopiti.
jelke :girl_in_love:
vec me hvataju leptirici u stomaku
Quote from: Lani on November 30, 2013, 09:51:28 PM
Verujem... još je naša jelka baš velika.
Mono, ni ja mada jedna od najlepših jelki koje sam uživo videla je bila jedna sa kombinacijom roze/srebrno. To je tako dobro izgledalo, sve lepo sa ukusom uklopljeno a da mi je neko pre toga rekao roza ukrasi, rekla bih no way. U principu mi nijedna boja ukrasa na jelkama ne izgleda loše, treba samo znati uklopiti.
verujem, a znas...roza se bas super slaze sa zelenom too :girl_in_love:
tacno mi dodje da bas taj kombo probam ove godine...odlucili da sve okitimo...stelke radi :jelketina:
Mi imamo dosta roze ukrasa, uvek kupim kad nadjem lepe. Super se uklapaju i smiruju mnoge kombinacije.....
Ove godine uopste nisam u novogidisnjem raspolozenju, makar ne svetlucavom :girl_haha:
Ove godine cemo kititi ovde, I kako su deca izjavila da su babini I dedini ukrasi praistorijski :lol: donela sam nove I svi su roze, fuxia, gliter beli I srebrni. :girl_in_love:
Samo da jos nadjem odgovarajuce trake, to mi je bas bilo mnogo da nosim.
Savršeno zvuči :girl_in_love:
Rafo, to zvuči wow. :girl_in_love:
Quote from: AnaK on November 29, 2013, 10:24:31 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.zenasamja.me%2Fgalerija%2Ffull%2F0537.jpg&hash=b66293e3a110ee50a33b2713bdd3a9564436864d)
ovo je super :girl_smile:
stvarno je super, tek sada vidim koliko je jednostavno a efektno :girl_smile:
Divno :girl_in_love:
Ja sam danas merkala jelke :love32: , biće dobro ako izdržim do sledećeg vikenda da ne kupim.
Pre par godina sam se opredelila za ukrase u zlatno-narandžasto-crvenim tonovima i samo dokupljujem kad mi se neki svide. Prvih dana je malo šarenija zbog čokoladnih figurica koje dete po njoj rasporedi, pa dok ih ne obere sve :girl_haha:
Quote from: gasha on November 30, 2013, 09:54:45 PM
jelke :girl_in_love:
vec me hvataju leptirici u stomaku
potpis :love32:
Ja bih rado promjenila svoje u neke totalno druge boje, ali ako se samo nasalim da to kazem pojesce me svi . Toliko ukrasa imamo da nema sanse da se pravi od moje ludosti nova investicija razlicitih boja.
Jao i ja bih kao ti ali bi i moji isto reagovali kao tvoji. :lol:
Zato sam mislila da ubacim te neke trake. Da vas pitam, šta mislite da li da traka bude neki kontrast ili da se držim tri nijanse koje su na jelci? Na jelki imam ukrase samo u zlatnoj, braon i onoj boji što nije ni srebrna ni zlatna (boja šampanjca)?
Jel bi bilo too much kad bih recimo ubacila crvenu ili narandžastu traku?
(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1476329_441256869330304_2030385245_n.jpg)
:girl_in_love:
(https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1472765_555974977820571_491971363_n.jpg)
Lani, mislim da ne bi :girl_in_love:
Pepi, kako dobro izgleda ovaj kolač :balavi:
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1470258_771030372913100_1529485099_n.jpg)
ovaj kolac je odlicna ideja, svidjaju mi se i harmonika jelkice
Saznala sam od Maše danas da divnih traka od organdina ima kod kineza, negde u starom TC na spratu - 50m za 400 dinara.
Mene samo neko za ruku da povede drugacije necu nikad naci.
Evo mogu ja :)
A i idem sutra, zapamtiću broj i tačnu lokaciju radnje :kiss1:
Moze i tako :kiss1:
Jao super :kiss1:, javi kakvih sve ima (boje, debljina i tako to...) pa i ja da se prošetam neki dan.
Kitimo jelku danas ali ubaciću naknadno trake, nema veze.
Evo:
Stari TC, hala bliža novom, na spratu.
Hodnik ka zgradama (ne ka tramvajima), pred kraj, skoro do novog, lokal 344
Znači, u glavi mi se zavrtelo :girl_wacko: Traka nema kakvih nema, prodaju se i na kotur i na metar )i satenskih, i organdinskih, i plišanih, i svetlucavih, i dezeniranih, i, i , i. Širine od 0.5 do 7-8 cm, po slobodnoj proceni Te od organdina su divne, ali je jedina novogodišnja boja crvena. Širine su 5 cm.
:clap:
Hvala. :kiss1:
Kakav detaljan izvestaj :kiss1:
cene?
Šarolike, ali ono što sam pitala - 50m trake od organdina je 400 dinara. Neke zlatne trake: 25m širine 1cm je 300 dinara, širine 2-3 cm 400 dinara, a 5 cm - 500 dinara.
prihvatljive bas :good:
I ja mislim :kiss1:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dodaj.rs%2Ff%2F1q%2FJx%2FU70uKFJ%2F996974409764012460609592.jpg&hash=427ab078b1550771c5f7bd250e87a45fe1bc22f1)
Pravile smo ove jelkice, kod Eme ce imati prodajnu izlozbu ali iskljucivo napravljenih ukrasa, svasta cemo jos da pravimo :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-HLRxXZxaVQc%2FUoNxr0aVmOI%2FAAAAAAAAC2M%2FiaZnJyJC59M%2Fs1600%2F10.jpg&hash=5632df5790aa006ef99b1c80a4c6b720b0844a54)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-xHulliDmnZI%2FUoNxwB5tv1I%2FAAAAAAAAC3g%2FeUlboaS2d9U%2Fs1600%2Fkuusenohjeet.jpg&hash=9870767a898d43d32e7f8c6209582d5618c079da)
Ali nista bez
How to make an easy and pretty Origami Christmas Tree (http://www.youtube.com/watch?v=gxEtoQ63usU#)
Bravo :clap: :girl_in_love:
Super Zumbi, ja sam u potrazi za idejama, na kraju mi se uvek sve svede na par vrsta pahuljica i to je to.
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi217.photobucket.com%2Falbums%2Fcc126%2Fjan-mama%2Fth_DSCN2251_zpsfea7c011.jpg&hash=e44e2384d4b94c70ac9d7ffd581f97deb926575f) (http://s217.photobucket.com/user/jan-mama/media/DSCN2251_zpsfea7c011.jpg.html)
:girl_smile:
dobila sam dozvolu od petra da ovo okacim uz komentar:
- napisi: evo da vidite sta sin i muz mogu... ne, napisi: sta mladji sin i prvi muz mogu
:girl_haha:
Sto je lepo :love32:
:girl_in_love:
Sjajni sumlađi sin i prvi muž :love32: :girl_in_love:
:girl_in_love:
:girl_in_love:
:girl_in_love:
:girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: :good:
Bravo za rukotvorinu i dvaput bravo za duhovitog dečaka! :love32:
Divno je :girl_in_love:
sjajno je :girl_in_love:
Zumbi, bila sam faca na NG radionici u vrtiću zahvaljujući tebi :girl_haha:
Hvala :)
Emge :clap: Super :girl_in_love:
Sta ste sve lepo napravili :girl_in_love: i koliko ideja...
Decii sam uzela male jelkice za njihove sobe koje su oni okitili, kupili smo ukrase samo za njih pa imamo jednu malu plavu i jednu malu roze jelkicu sada.
Inace sam ove godine resila da kupujem zivu jelku sa busenom, tako sam se sa decom dogovorila. Ako iko ima dragocenih saveta kako da se do Bozica ne olinja u stanu u kome je temperatura 25+ stepeni stalno dobrodosli su... :nokti2:
Ne znam odgovor ali rado bih se preselila u tih 25+.
kada kupis zivu jelku drzi je malo u hodniku da se akomodira, nemoj odmah da je kitis, a posle je samo malkice zalivaj
zalivaj je stalno, moja je jos ziva i potrajace.
Dale ste mi ideju, moram da vidim sa MM i decom da li da trazimo zivu jelku .... u dvoristu ima mesta :love32:
Kupiliii jelku (odnosno Pancicevu omoriku ako cemo pravo :innocent:), lepa, razgranata i sa - dva vrha :rofl:
Eno je na terasi do ponedeljka pa cemo onda da je unosimo unutra... :girl_in_love:
nasa prva novogodisnja jelka je u dvorišti I uživa :love32:
bila je medju ružnijim kada smo je kupili
a sada posle jedanaest godina je divna :girl_in_love:
Trebalo bi da je okitite za njen rodjendan ;)
Mi živu kupujemo tek pred NG, držimo je malo napolju na tremu, i zalivao. Posle srpske NG ide napolje, pa je onda moja mama zasadi :girl_in_love:
Quote from: Margarita on November 29, 2013, 09:50:28 PM
:love32:
mi nasli, slucajno, pavlovo pismo nama
napisao nam da mu kupimo tastaturu za rodjendan, ova mu ne radi
ako moze bezicna, ako ne onda obicna :'( :girl_haha:
I Jova je tražio tastaturu za NG (prošle godine slušalice i USB) :girl_haha:
e, ali nista od tastature, crklo mu napajanje pre neki dan kad je nestajala struja
sad mu je to prva stavka na listi :lol:
:girl_haha: :girl_in_love:
Mi okitili davno....trazila sam prirodnu, pa sam svakoj nasla manu, svakoj je vrh siromasan.... imala sam Pancicevu u dvoristu par godina i letos je presadimo sa jednog na druge mesto, prvo bila bas lepo zivnulai onda negde u septembru pocela da vene. Kupila sam jednu manju lepu pravilnu u saksiji, pa cu je presaditi u toku godine kad naletim na veliku lepu saksiju i negovati, ali veliku mi bas tesko naci.
Panciceve su zista najlepse i najpravilnije.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Quote from: Zumbulica on December 16, 2013, 09:49:02 AM
Pravile smo ove jelkice, kod Eme ce imati prodajnu izlozbu ali iskljucivo napravljenih ukrasa, svasta cemo jos da pravimo :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-HLRxXZxaVQc%2FUoNxr0aVmOI%2FAAAAAAAAC2M%2FiaZnJyJC59M%2Fs1600%2F10.jpg&hash=5632df5790aa006ef99b1c80a4c6b720b0844a54)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-xHulliDmnZI%2FUoNxwB5tv1I%2FAAAAAAAAC3g%2FeUlboaS2d9U%2Fs1600%2Fkuusenohjeet.jpg&hash=9870767a898d43d32e7f8c6209582d5618c079da)
Ali nista bez
How to make an easy and pretty Origami Christmas Tree (http://www.youtube.com/watch?v=gxEtoQ63usU#)
Ovo je bas super, moram Moniki da prosledim onaje trenutno u fazonu origama
urbana, divna jelka :girl_in_love: I noktici :love32:
Quote from: Margarita on December 26, 2013, 12:11:17 PM
urbana, divna jelka :girl_in_love: I noktici :love32:
Hvala :flower:
Rukavice :girl_in_love:
Urbana, bas vam je lepa jelka :girl_in_love:
sinoc smo uneli jelku u kucu, bas je velika, mislim da smo joj nasli dobro mesto jer ove godine je sve malo drugacije u rasporedu, a opet i jako slicno ...
videcu veceras kako cu da ukrasimo i okitimo...
naravno, teheranski stil ce svakako biti zasptupljen kada je jelka u pitanju, imamo i neke nove ukrase, sve cemo da okacimo :rofl:
bas je lepa jelka :girl_in_love:
i nasa je ove godine ista a drugacija :girl_in_love:
Paaaaa, nisam kriva, časna reč, izašlo mi na fejsu. :cigar: A mnogo mi se sviđa, i baš je jednostavno, posebno imajući u obzir da i žice i kugli i trake ima kod Kineza :girl_haha: To pod uslovom da nemate ovakav ofinger sa hemijskog čišćenja :girl_haha:
(https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1901372_630953803683824_4615146264377769583_n.jpg?oh=7ba186247daaeade4564a4f6c13c9bf4&oe=54DF48E9)
Super je, bas jednostavno
Pročitala prvih 30 strana teme, pa da izdvojim šta bih baš volela za ovu godinu.
Prvo, napokon ovo:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.craftstylish.com%2Fassets%2Fuploads%2Fposts%2F28838%2Fwindows2_lg.jpg&hash=5758abedf08ac9bf3208777a1bd0c90c495bdabf)
http://www.craftstylish.com/item/28838/how-to-make-a-snowstorm (http://www.craftstylish.com/item/28838/how-to-make-a-snowstorm)
Zatim, ovo:
Quote from: Gizmolina on November 27, 2009, 10:20:59 PM
A sto mi je ovo divnoo :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fnamiotle.widmo.biz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2Fzawieszki-z-lukru5.jpg&hash=20f2affa27b618923de219e69c3bd4c121a2b636)
Ali pravila je Glitt, i mnogo su nežni. Pada mi na pamet da bi možda mogli od nekog majstorskog belog lepka, silikona za fuge ili već tako nešto. Da bude belo i čvrsto, i u tubi :girl_haha: Lani da pita žmua :flower:
I ovo mi je mnogo slatko, nabasah tražeći tutorijal za one ukrase od ajsinga:
http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/ (http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/)
Možda će biti ovih kupa od stiropora u hobi radnjama ili kod kineza. Da li postoje ove kratke špendale? :think:
jao ovi ukrasi od ajsinga su mi bili divni jedne godine, preziveli su i do sledece upakovani izmedju salveta poredjani u kutiji na suvom mestu
Pisala si da si odustala od slanja SS paru, jer ne bi preživeli transport. Ako ne bi preživeli transport, za moje živce nisu :lol:
rekla bih da ih ima...ako nema uposli manfreda da ih prepolovi :girl_haha:
Mogli bi da se prave i od tečne polimerne mase, ali ona nije baš jeftina.
Ne bih ja to dizala na nivo, baš neki niskobudžetni projekat. Našla sam beli lepak, za keramiku, nezgodacija je što se prodaje u džakovima od 15-25 kila :lol: Mora da postoji nešto, mora. Ne znam one 'bubreće' boje za kestil kako bi se ponašale :think:
One se zalepe za podlogu, fiksiraju se toplotom. Treba nesto sti po scvrscavanju moze da se skine. I da mu ne trebaju neki ekstra uslovi. Ili da se nalije u kalup i kasnije lako izvadi.
Quote from: AnaK on November 09, 2014, 12:41:34 AM
Ne bih ja to dizala na nivo, baš neki niskobudžetni projekat. Našla sam beli lepak, za keramiku, nezgodacija je što se prodaje u džakovima od 15-25 kila :lol: Mora da postoji nešto, mora. Ne znam one 'bubreće' boje za kestil kako bi se ponašale :think:
Pa eto da se obezbedis dozivotno :lol:
Nela, fala, ja bih par komada, da probam :lol:
Baklavice, možda i to nije loše, na papiru za pečenje :think:
AnaK pitaću.
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi101.twenga.com%2Fwonen%2Fkerstboom%2F-kerstboom-hout-grijs-tp_1507880357604670495f.jpg&hash=16fe03e56c60d30bb676f52afaf3cd340119ac9a)
cena +/- 40 eu ovako komplet
Quote from: AnaK on November 08, 2014, 11:54:25 PM
Prvo, napokon ovo:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.craftstylish.com%2Fassets%2Fuploads%2Fposts%2F28838%2Fwindows2_lg.jpg&hash=5758abedf08ac9bf3208777a1bd0c90c495bdabf)
Ovo sam radila sa crvenim i belo-srebrnim papirom super je i vrlo jednostavno....kasnije sam kupivala pa pravila na isti fazonu sa kuglicama od vate i super je
Ja svake godine dokupim koju novu kuglu (4-5 komada ) cisto da mogu da promenim temu
Nadjoh ovo
onaj venac sa vesalicom je bas divan :love32:
juce sam vec videla ng jelku u delti, a vidim i ovde ng raspolozenje :girl_in_love:
Ja nikako nisam u ng raspolozenju.
Pa rano je za raspoloženje, ali ja jesam u razmišljanjima i sitnim planiranjima :girl_in_love:
ja stalno nesto razmisljam o necemu slicnom ovome
(https://img1.etsystatic.com/001/0/5751408/il_570xN.396485053_kcld.jpg)
cici :bighug: bices
mi cemo move godine samo da se izgubimo :diva:
stelka ce kod tate...mi hocemo da nas sluze i da se ni sa cim ne bakcemo...
Quote from: cici on November 09, 2014, 09:31:18 PM
Ja nikako nisam u ng raspolozenju.
nisam ni ja pogotovo sto znam da cu jos uvek biti ovde
Mada S je u fazonu da dodje oko polovine decembra i ostane nesec dana
mi cekamo da se brvo brojcano uvecamo pa cemo onda da ganjamo NG raspolozenje :lol: Bata inace insistira da se jelka kiti vec 1.12 :clap:
Ja cekam da pocnu poslkoni da stizu i sante da se pogadjaju :girl_haha:
Quote from: kalimero on November 09, 2014, 09:54:44 PM
Bata inace insistira da se jelka kiti vec 1.12 :clap:
Ja je vec zadnjih 5 godina kitim oko 1.12. bilo je pre dve godine da sam je okitila krajem novembra....tako mi se zalomilo, bilo mi kasno da je kitim sledeci vikend 6.12. :lol:
Uzivam u kicenju, sa decom naravno, a mm posmatra i sugerira gde koja kugla treba da se stavi, odnosno prati da li gresimo....taj dan mi je poseban praznik.
I ipak smo odustali od Belgije i uplatili 4 dana Berlin ..... nema boljeg bozica od bozica u Nemackoj.
Inace meni je jelka okicena do srpske ng...znaci oko mesec ipo :girl_in_love:
Zaboravila sam reci da me ovegodine muz lozi da kupimo prirodnu jelku, a ja sam navela dva razloga protiv....prirodne jelke imaju siromasne vrhove, i u tom slucaju ne moze jelka da mi izdrzi mesec ipo dana, vec jedva desetak.
pre dve godine dok sam jos bila u Ks, okitila sam jelku sa detetom pocetkom decembra a onda upala u masinu otvaranja fabrike pa depresiju jer je s otisao u uk pa sam je raskitila u aprilu :crazy:
mi isto tako raskitimo ko zna kad..... Kad Bata dozvoli :lol:
Meni još uvek stoji par zalepljenih pahulja od papira od poslednje NG. :lol: A zlatni venčić nam stoji iznad ulaznih vrata u stan već par godina, ne skidamo ga. :girl_haha:
Quote from: Lani on November 10, 2014, 08:38:02 AM
Meni još uvek stoji par zalepljenih pahulja od papira od poslednje NG. :lol: A zlatni venčić nam stoji iznad ulaznih vrata u stan već par godina, ne skidamo ga. :girl_haha:
:girl_in_love:
Komšiluk ionako odavno misli da sam krejzi. :lol:
Što se pahulje tiče, Aca kaže da silikon ne može jer on uvek ostane mekan i gumast, čak i kad se osuši. Eventualno bi mogao da se koristi montaž kit, šta god to bilo ;D, on izgleda isto kao silikon ali se stegne. E sada, on je izuzetno jak i plašim se da ne bi mogao da se odvoji od podloge na kojoj se pravi zvezdica.
Na kraju me je pitao, a što se zezate sa time, što ne pravite npr. od šećera? :girl_haha:
Tja, kako to objasniti, :girl_haha: Hvala :kiss1:
ja bas htedo reci a sta fali originalno receptu od ajsinga :lol:
ne moras da ih pravis tanke i krhke, pusti ih duze da se suse i bice ok, vodi samo racuna o onom gliter lepku ako ukrasavas on hoce da malo topi povrsinu
A Glitt, ti si ih pravila na papiru za pečenje? Ne zalepe se?
na obicnom za pecenje, olovkom sam iscrtala oblike (moze i da se stampa na pausu). Kada iscrtas okrenes naopacke da se grafit ne preslikava na ajsing i onda u kesice za zamrzivac (one jace malo) stavis ajsing i probusis malu rupu (meni lakse da predjem vise puta preko jednog nego da bude debelo odjednom)
Suse se preko noci na ravnoj povrsini
Moze i da se pola sata od pocetk asusenja pospe nekim glitter prahom pa da se sve zajedno susi preko noci
i tanke satenske tracice i divnoca :girl_in_love:
Može da se odštampa i na običnom papiru, pa stavi ispod ovog za pečenje, jer je on providan. A da bude lakše, može i u špricu za slag, pa onaj tanak nastavk za pisanje :think:
Može i belim silikonom, samo će linija biti malo deblja, jer je otvor na silikonu širi.
Na mom Pinterestu
http://www.pinterest.com/somesugar/nova-godina/ (http://www.pinterest.com/somesugar/nova-godina/)
Na brzinu sam ovo izdvojila
http://www.flickr.com/photos/kupenska/5280016236/#in/faves-sweetapolita/ (http://www.flickr.com/photos/kupenska/5280016236/#in/faves-sweetapolita/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-w1Gx-9ORAdY%2FTsg25B56-TI%2FAAAAAAAAA6s%2Fa4yyR4KhiXg%2Fs400%2Fterra%2Bcotta%2Bsnowmen.jpg&hash=c119442f7469f6c6b90bc96ab9ebcc0d3ca3c577)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F_XR2x_U83kxQ%2FSZPVanFozwI%2FAAAAAAAAAOo%2F_2YcNUUAJs8%2Fs400%2FSarah_W_snow.jpg&hash=9bc516831208bc49482801e226237ebaab014f5c)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs3.amazonaws.com%2Fgmi-digital-library%2Fb79eb82e-645f-47c2-86f2-6773e49c1251.jpg&hash=4cbd70a6fbd73139160f3f335b51446a47f82a7d)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.viladoartesao.com.br%2Fblog%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2Fenfeitearvorenatal4.jpg&hash=7b9d887c12b02bc847b95d8f9259e60843422cc4)
http://www.bhg.com/christmas/indoor-decorating/festive-napkin-folding/?page=1 (http://www.bhg.com/christmas/indoor-decorating/festive-napkin-folding/?page=1)
http://heartlandpaper.typepad.com/heartland_paper/2009/12/ornaments-on-studio-5.html (http://heartlandpaper.typepad.com/heartland_paper/2009/12/ornaments-on-studio-5.html)
http://www.marthastewart.com/273635/paper-wreath#Holiday%20Wreaths|/274364/holiday-wreaths/@center/307034/christmas-workshop|273635 (http://www.marthastewart.com/273635/paper-wreath#Holiday%20Wreaths%7C/274364/holiday-wreaths/@center/307034/christmas-workshop%7C273635)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ec0.pinimg.com%2F736x%2F81%2F09%2F40%2F810940c66eb7e4982cc8a4aaa02e1015.jpg&hash=ca432a7211d15405ee6241e4607fc1b4fdf11e17)
(https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/16818_1018242481549666_4176066224228964108_n.jpg?oh=f56296a5262c341fc37b084b88ada822&oe=54D71D77)
Probala sam da pravim onaj venčić od ofingera, kugle odbijaju da stoje onako maštovito i da prkose gravitaciji :burko:
Mozda ih nisi dovoljno stavila pa su popadali?
Ma teško se guraju, moraju bukvalno jedan do drugog i da se sa strane fiksira. Ali uopšte nije jednostavno kao što je delovalo :lol:
Ja sam pravila prosle godine ali ne na ofingeru, lepila sam ali su se odlepljivale.Oho lepak ne radi.Kad otpakujem videcu kako sam ih kacila..
A mozda da se zakace alkicama na tanji lanac, pa se samo lancem obmota ofinger? :think:
Mislim znam da je poenta bila jednostavno :lol: ali...
E previse se zanosis u projekat :lol: treba da bude jednostavno :rofl:
Moglo bi da se uradi jednostavno sa žicom koja je debljine taman da se jedva navuče kugla, i onda je navučeš pod tim uglom i gotovo.
Ali je lepo, mozda bi neko ulozio i vise truda
Mozda :lol:
(https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10388558_872806722769451_1655180828197043856_n.jpg?oh=4effa8e2c106c8b7935f9aca46fd8fcb&oe=5517F5B7)
Quote from: Lani on November 10, 2014, 08:55:16 AM
Komšiluk ionako odavno misli da sam krejzi. :lol:
Što se pahulje tiče, Aca kaže da silikon ne može jer on uvek ostane mekan i gumast, čak i kad se osuši. Eventualno bi mogao da se koristi montaž kit, šta god to bilo ;D, on izgleda isto kao silikon ali se stegne. E sada, on je izuzetno jak i plašim se da ne bi mogao da se odvoji od podloge na kojoj se pravi zvezdica.
Na kraju me je pitao, a što se zezate sa time, što ne pravite npr. od šećera? :girl_haha:
montaz git se jako dobro lepi
Ali da bi drzao podloga Mora da se pre toga opere od masnoce
Mislim da imam jos malo gita, pa da probam na papiruvza pecenje, jer je on masnjikav
Ako stignem
Pa javljam da se bacite u projekat :girl_haha:
Probaj :clap: Nema šta da drži, sam je sebi svrha :lol:
Zato mi I pade na pamet da bi se mozda dao :think: odlepiti sa papira za pecenje, jer je on mastan
Trebaju mi ove led svece, kazu da ih ima i kod Kineza, ako neko vidi nek javi.
https://www.google.rs/search?q=led+svece&biw=1920&bih=979&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZudtVMLlL5bmatC1guAJ&ved=0CAYQ_AUoAQ (https://www.google.rs/search?q=led+svece&biw=1920&bih=979&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZudtVMLlL5bmatC1guAJ&ved=0CAYQ_AUoAQ)
Mislim da ih je prošle godine bilo u Ikei, tj na buvljaku i u prodavničici u Takovskoj. A deluje kao nešto što bi u Kini postojalo :girl_in_love:
Pogledacu ovih dana. Ima raznih slatkih ideja za dekoraciju sa njima, selo od kucica itd.
negde sam to videla :think:
merkur :think: ne znam
(https://img1.etsystatic.com/000/0/5700847/il_570xN.196066039.jpg)
Ovo sam pribelezila kao skolski projekat, za ukrasavanje ucionice .....
:girl_in_love:
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10805748_739831416101592_7794326227904061306_n.jpg?oh=d90033055269366ea67b64f77907220d&oe=54D26A98&__gda__=1427900689_2b5c370988d4e416ccde26db617ec3fa)
Mnogo je slatko. I piiiiipaaaavoooo :nokti2: :love32:
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10394635_563519963778095_190090631218061791_n.jpg?oh=1ecf0adf844698476b3720de3d66d8fc&oe=551D65E4&__gda__=1427979956_cb429475f8034627fcb14b9fef643af3)
(https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/1526766_740336902717710_1883273036262411830_n.jpg?oh=24abf46fbff81b5408ee8cd7ab6f0fe9&oe=5508ECC4&__gda__=1423530637_3cff8a1b25990a3d12b857751b7247eb)
(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/1456700_740323926052341_7170974622147759363_n.jpg?oh=dd36dbfcf444a08c337c988a680bc7c1&oe=54DA3CC5&__gda__=1427054084_7aa3188859d11ec28b2f959d22e8eedd)
Sto su slatke jabuke :love32:
jao sneskici su super :girl_in_love:
kakve divne ideje :love32:
ja cu opet biti u guzvi pred NG i opet necu stici da se pobavim ukrasavanjem kako zelim :girl_sad:
.
:girl_smile:
Ombre jelka, ovo mi je prelepo. :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi59.tinypic.com%2F155pi1d.jpg&hash=05248ed8c3774a853efbf26f66cffaa7e3f017dd)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2F3r24p.jpg&hash=b858fd4c0c474339ee4b8b10a2aeea22e8b19df4)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2F6s9i1f.jpg&hash=eb5160a265bbfc96f566886bc52ec52b3e6831c9)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi62.tinypic.com%2Feb4xhj.jpg&hash=e24c62d303c42b42d849f25e4326ec717ff5a2c9)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi62.tinypic.com%2F2h7dhte.jpg&hash=7e7f1c6cc01059f275c2abe850b437d30705fa61)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2Fhvb6n7.jpg&hash=3a31635ca2392094b9c4b00555573a91150b132a)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi57.tinypic.com%2F2zivjae.jpg&hash=03c7458ca054040eec5bd7de6598b3062c16513b)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi62.tinypic.com%2F200dz5u.jpg&hash=c8457a810540773404426d90edbdd0b9dc80567c)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2Fjkf4mp.jpg&hash=4cb5028a7c1e4cbef9b0400ff07d059d681f163e)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2F1zb50j.jpg&hash=5a1e974fc017a71a6f174f520b4438cf14cfda34)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2Fj7u52p.jpg&hash=5095904e54acb8bf52606dde87a5d03589464e78)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi57.tinypic.com%2Fzno1uc.jpg&hash=1a435dea85e7916fc1af42f3ccf96066952ddc71)
ova pretposlednja je divna, tirkiz braon :girl_in_love:
I ona ombre je bas neobicna :)
ja vec imam dosta materijala za ljubicasto-srebrnu kombinaciju, samo da je necim osvezim
Definitivno mi je tirkiz favorit, u bilo kojoj kombinaciji :girl_in_love: Divan ti je izbor :girl_in_love: :kiss1:
jao, Lani , ti kad odaberes :love32: :good:
nekad kad budem i ako budem imala vremena,
mozda uradim nesto ovako:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2Fa0a5ebe8dc9e5f0eaa27e108e39e48e8_zps36033f98.jpg&hash=9ed5fd4e2aa59b906b838e21abb615d93cdedf37) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/a0a5ebe8dc9e5f0eaa27e108e39e48e8_zps36033f98.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F41925b2d1ad794f9479c801f6065e410_zpsbefb6912.jpg&hash=793417416fedeaa75890b70c0f0d9a45905ab819) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/41925b2d1ad794f9479c801f6065e410_zpsbefb6912.jpg.html)
Auuuu :girl_in_love: :nesvest:
Kao sto je sesta na slici na taj fazon kitim vec godinama i dosadilo mi je samo menjam redosled boja.Svidja mi se i ova u dve boje pa pomesano.A ovo sa cipkom sam negde videla, moguce radnja na drugom spratu u Uscu. I bila je jedna u CC skroz prekrivena biserima, samo sam je videla iz izloga nisam imala vremena da ulazim. Verovatno ih vise nema.
jao, Una, ono je divno :girl_in_love:
Lani, :girl_in_love: :girl_in_love: :good:
ja i dalje najvolem crvene ukrase :-[ konzerva
Kakve su :girl_in_love: . Ombre i braon-tirkiz :love32:
Una, a koliko takvih? :nokti2:
Quote from: Plava Baklava on December 03, 2014, 11:23:49 PM
Kakve su :girl_in_love: . Ombre i braon-tirkiz :love32:
Prelepe :girl_in_love:
Mnogo sarene ne volim.
Ja i dalje najvise volim lampice :girl_haha: :girl_in_love:
una divne su :girl_in_love:
I ima tako lepih staklenih kugli, ali na jelkama uopste nekako ne dolaze do izrazaja
Mozda cu ih na plafon :girl_haha:
Divne su :girl_in_love:
Nasa je prava kicerica :lol:
Anak, ne mogu da probam ono sa montazgitom, potrosila sam ga :girl_sigh:
Ma nema veze, svake godine mi neki projekat ostane za sledeću :girl_haha: :kiss1:
Jos danas 50% na snizenje novogodisnjih ukrasa u Home centru (uz vip karticu), ima prelepih. :girl_in_love:
Kome treba nek pozuri :kiss1:
E shit, nema šanse danas da odem. :(
Quote from: Plava Baklava on December 03, 2014, 11:23:49 PM
Kakve su :girl_in_love: . Ombre i braon-tirkiz :love32:
Una, a koliko takvih? :nokti2:
Ove godine sam resila da uradim 6 takvih....pa svake godine po toliko, za 5 godina ce biti taman :lol:
Sad cu ja u Becu da vidim kakvih ukrasa ima (a da ne moram da prodajem bubreg da okitim jelku :girl_haha: )
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.blogcdn.com%2Fwww.parentdish.co.uk%2Fmedia%2F2012%2F11%2Fchristmas-tree-pizza-1.jpg&hash=4bf46c7f164bacac66983ab367a76ef066837de3)
(https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/a3/c4/56/a3c4563454217d2d7965a12eb18757db.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fgoodtoknow.media.ipcdigital.co.uk%2F111%2F00000e5e0%2F44b8_orh100000w614%2Fchristmas-pudding-chocolate.jpg&hash=721a5daa49f70c0c73fb16ce9eb8832432badc02)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fd33y93cfm0wb4z.cloudfront.net%2FJen_Cheung_2011%2FCheerio_christmas_trees%2Ftrees.476.jpg&hash=aa72379051b3017982ecd586e08a4db540d1e885)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ivstatic.com%2Ffiles%2Fet%2Fimagecache%2F400x300%2Ffiles%2Fblog_articles%2Fchristmas-tree-brownies-636.jpg&hash=a14b235f555e84717f6b3493ba8012d29ecd3fab)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ilovefoodsomuch.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2010%2F12%2Fchristmas-recipe-set-2.jpg&hash=6fe41365699009722ab42f4462c8dd0ed7cc242e)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.livinglocurto.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F11%2FChristmas-Appetizer-Wreath.jpg&hash=7cae4a6e780813e2a4c0a90f9e083e8b6fe0bdf5)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ft0.gstatic.com%2Fimages%3Fq%3Dtbn%3AANd9GcSWXb8BNhEkHYge3Fca9nVmGqrZZS0YgxdnI2c4lzQ42bUdRyuRYw&hash=2f5e64ed3f3f45769d6780fb7f81077e9471ebef)
(https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/a8/e6/08/a8e608acb4eb38ecc138f353a2729682.jpg)
Super su. Dodaj kodove za slike, da ne mora da se klikće na svaku :girl_haha:
:-[ :good: :lol:
super su :)
evo dodah ka kodove :girl_haha:
danke :kiss1:
hvala emge i mono :girl_haha: bas ima simpaticnih ideja
ev' jos :)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ak0.pinimg.com%2F236x%2F85%2F12%2F11%2F8512110dbe189bafe252ad131a55ce3e.jpg&hash=ea4110bd7107e1d5ced206a7ef329bb034632321)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.familyholiday.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F11%2FBest-Easy-Simple-Christmas-Nail-Art-designs-Ideas_08.jpg&hash=f032dc28265884ff4055dacd43187f8a77521e65) :girl_haha:
majne apstrct mozak radi ovako...anak mi sugerira nekaj za sledeci put :-[ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmcgore.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F11%2Fdecorations-fancy-wreath-decorating-ideas-from-kids-candy-arragement-for-kitchen-christmas-decoration-christmas-wreaths-ideas.jpg&hash=292d573aec567a257f0913eaafd37705fded2d86)
a sad...tananana...xmas sushi :rofl: :rofl: :rofl:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvisualioner.files.wordpress.com%2F2013%2F12%2F1480703_520834691349269_1611734629_n.jpg&hash=4ee4148fb6aad4e68ed8332cd7156423a912270d)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ak0.pinimg.com%2F236x%2F6e%2F13%2F8f%2F6e138f8cb86bfa650d55f46dcd97258c.jpg&hash=5237b6fa963a6d8df103849936378e9bc719adfc)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffishlipssushi.co.uk%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F12%2Fsushi-xmas.jpg&hash=3ce5b6e9ac86b3faff2b651149e700cb1501c98b)
Quote from: monochrome on December 05, 2014, 10:29:48 AM
majne apstrct mozak radi ovako...anak mi sugerira nekaj za sledeci put :-[ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ništa ne razumem :lol:
A ima baš super jednostavnih ideja za serviranje :girl_in_love:
prevod: mono je razumela da joj sugerises da stavi te kodove za sledeci put, a ne da ispravi postojece linkove
jesam pogodila? :rofl:
(https://msstilettomissadventures.files.wordpress.com/2013/12/xmas4.jpg)
Quote from: Margarita on December 05, 2014, 10:39:26 AM
prevod: mono je razumela da joj sugerises da stavi te kodove za sledeci put, a ne da ispravi postojece linkove
jesam pogodila? :rofl:
daaaaaaaaa...to mislim :lol: :lol: :lol:
jao, sto je ovo super, a prosto kI pasulj...
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Flilazilla.crozilla.com%2Fimages%2Fideje_small%2F407_2.jpg&hash=ad46c5bc1e4eef393481d893e201aceb4cef04ff)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Flifepressmagazin.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F11%2Ftrpeza-NG-2.jpg&hash=b49f7728992347c9675bd2b17d294eb23a880593)
a da postignete prave bozicne mirise, bez tone iglica i totalnog haosa, moze ovako nesto :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.namestaj24.com%2Fmedia%2Fimage%2F670%2Fauto%2F977753832.jpg&hash=2ab24dae362f4b036c607964937988952081dc9b)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.zondra.hr%2Fwp-content%2Fuploads%2F2010%2F11%2FUntitled-1x1.jpg&hash=9d69089327c752b84685d659f452fb9db12d7aad)
odlicnih ima :good:
Quote from: monochrome on December 05, 2014, 10:39:33 AM
(https://msstilettomissadventures.files.wordpress.com/2013/12/xmas4.jpg)
Najs :zlocka:
Samo da se ne ispeče grdan, velike bre ove lampe. :nokti2: :lol:
:girl_haha:
Quote from: Lani on December 05, 2014, 10:58:57 AM
Najs :zlocka:
Samo da se ne ispeče grdan, velike bre ove lampe. :nokti2: :lol:
vidis da je i ruku podmetnuo pod onu plavu, garant bas greje posteno, pa da sacuva drugare :rofl:
:rofl: pa to su mu najbolji drugari ne ide da se ispeku :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
Mono, super ideja ima,.
meni stizu neke Christmas stvarcice od Ann Summers ;D
Gde ces da ih okacis :D
bolje pitanje je gde cu ja njima da budem okacena :D
Postavi pitanje i kicenje kako ti odgovara, posle slika :D
Obećala sam Jel :girl_haha:
(https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/1532161_704022476298301_1284580443_n.jpg?oh=486f90d19bd84865ed10dce60077b458&oe=550B8BC6)
Ovo ti je bilo preslatko :love32:
:girl_in_love:
:girl_in_love:
ja sam totalno u ng raspoloženju, a godinama nisam bila
sad jedva čekam da okitimo jelku...
Naša je okićena, potomak je na nju posložio sve ukrase koje imamo, ja ih malko prerasporedila koliko da se jelka ne nakrivi na stranu i to je to, plus što ćemo naredna dva meseca gledati zavese od srme po policama. I jeste neko lepo raspoloženje ušlo u kući sa tim šarenilom. :girl_in_love:
ja jos usporeno shvatam da je NG tu :girl_haha:
nesto se premisljam da li da kiti jelku ili da pravim razne novogodisnje dekoracije
recimo imam jedan onaj kitnjasti barokni ram, pa mogu da provucem ukrase kroz satenske trake , pa preko njega da stavi, a njega okacim na garnisnu
razne neke ideje imam, razne :girl_in_love:
što da ne...što mora klasika
nekako mi je jekla cista tracidija
a ja volim tradiciju :girl_haha:
a opet, ovo mi drugo nekako ove godine primamljivo mnogo
takvih mogucnosti osttavlja, nevidjenih :love32:
i ne traba ti novac, samo dobre ideje i dobro kombinovanje :love32:
AnaK, bas je lepo :girl_in_love:
Una :clap: za kreativnost.
Videla sam danas dosta ukrasa na braon u radnji Pilot toys u Nusicevoj.
AnaK thanks. :kiss1:
Glitt, videla sam danas patuljaste jelke u Formi ideale tj. Conformi.
Quote from: Unabebili on December 06, 2014, 06:03:02 PM
nekako mi je jekla cista tracidija
a ja volim tradiciju :girl_haha:
a opet, ovo mi drugo nekako ove godine primamljivo mnogo
takvih mogucnosti osttavlja, nevidjenih :love32:
i ne traba ti novac, samo dobre ideje i dobro kombinovanje :love32:
:wacko:
ovan/bik aloooo
Quote from: Lani on December 06, 2014, 06:17:04 PM
AnaK thanks. :kiss1:
Glitt, videla sam danas patuljaste jelke u Formi ideale tj. Conformi.
hvala :kiss1: videh i ja u Merkuru, moram samo da vidim da li ce ko ici u Merkur ili Conformu skoro pa da mi pokupi ako je ikako moguce :think:
Ja sam mislila sutra prepodne do Merkura, da vidim ukrase.
Mogu da te nazovem iz prodavnice da mi kažeš koju hoćeš.
Quote from: senka on December 06, 2014, 06:24:27 PM
:wacko:
ovan/bik aloooo
:lol: :lol: :lol:
toliko je razlicitih licnosti u meni , cak i tezim za dve :rofl: :kiss1:
Quote from: Lani on December 06, 2014, 06:35:36 PM
Ja sam mislila sutra prepodne do Merkura, da vidim ukrase.
Mogu da te nazovem iz prodavnice da mi kažeš koju hoćeš.
minijaturna visina 45 cm, kosta 399 dinara npr
sjajna si :kiss1:
OK, ako ima, uzeću. ;)
hvala :bighug:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.digsdigs.com%2Fphotos%2F56-original-diy-christmas-felt-ornaments-for-indoors-and-outdoors-3.jpg&hash=350ca891fb231235e364737737d579699059ca00)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.digsdigs.com%2Fphotos%2Fscandinavian-chrsitmas-inspiring-ideas-34.jpg&hash=9cc07e6396c43111ba690157924e5cc736c6a74d)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.digsdigs.com%2Fphotos%2Fcharm-of-vintage-christmas-15.jpg&hash=a4034b78f77d7040557561d4c420ce78e66466eb)
Ovde ima svasta za uzivanje :girl_in_love:
slike se otvaraju ispod linkova na stranici
http://www.digsdigs.com/76-inspiring-scandinavian-christmas-decorating-ideas/ (http://www.digsdigs.com/76-inspiring-scandinavian-christmas-decorating-ideas/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2F200f0n.jpg&hash=e5bed927095c460f2466c9c0ffa48322677dce53)
ja cu ove godine i jelku, i svasta nesto po kuci, mislim da ce mm da se iseli od tolikog sarenila :girl_haha:
upravo sam raspremila dnevnu sobu, prepakovala police, pa cu od sutra da pocnem
prvo jelka, da vidim sta ce da pretekne od ukrasa
sa klincima sam sklopila deal da ne diraju moju, dobice svoju :D
a petar hoce da opet prave i onu visecu kao prosle godine
sanjacemo jelke do uskrsa :rofl:
:lol:
dobar dil :good:
Mardž i ja kažem da je to dobar plan, kad imaš dve jelke, em duplo više ukrasa i šarenila :girl_in_love: em srećni i ti i deca.
Mi ćemo sutra u Merkur da dokupimo ukrase pa se bacam sutra i u ponedeljak na kićenje, prvo jelke pa ćemo da vidimo dalje šta još.
AnaK, mnogo je lepo, mnogo lepse nego sto sam zamislila :girl_in_love:
Ja cu jelku sledeci vikend, valjda stignemo
Bata je okitio novu jelku koja je dobila pocasno mesto na singerici u dnevnoj sobi, a onda smo pronasli i malu, mini jelku bez postolja medju maminim ukrasima, pa cemo nju da "posadimo" u saksiju i da je stavi kod sebe u sobu...... Nasla sam i male drvene ukrase i male plisane ukrase, moze da bira koje ce da pokaci na tu jelkicu..... A onda cu ja, nekako, da sredim malo ovu koju je ko nogama okitio na brzinu :lol:
una, moji su vecito kitili granu ili slicno...... Jelku nismo imali do Batinog rodjenja :lol: cak su i stub (videces, imam stub, lazni, u dnevnoj) kitili nekom kao granom pa to ukrasavali.... I izgledalo je uvek extra :good:
Za dve jelke :girl_in_love:
Izvadila sam kugle i cipku i bisere...gledamo se :zlocka:
MissL, kao i uvek - zena od stila sa izborom :love32: ona srca su mi favorit :good:
da ovu moju stavim i ovde, mnogo mi je lepa
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/1016880_844338628943348_4589189697154571061_n.jpg?oh=8b19fb466fe281a322b88661fd780340&oe=55047A0D&__gda__=1426347635_ea4b1941021a8b3126b269e65faa4314)
videla sam je na pinterestu :love32:
ja veceras uradila 5 kugli sa cipkom, okacicu kad se osuse slikicu
Bravo Una, slike obavezno. :clap:
AnaK :kiss1: divno je :bighug:
Hmm mozda bih mogla i ja, jel stavis na one kackice za zavese?
I gde kupujes traku?
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Jel, trake imaš u pozamanterijama, knjižarama...
A spoiler lol
Samo da ne moram da idem kod kineza :crazy:
Da, stavim trake za zavese, pa preko njih prebacujem. :girl_in_love:
Ima traka i u Kiki, Merkatoru... Moje su od kineza :girl_haha: :girl_in_love:
Da da, ima i kod Kineza kakvih hoćeš, posebno u onom tržnom centru na NBG, koga ne mrzi da se tiska kroz gužvu.
evo, do pola gotove
sutra finese :girl_haha:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2FDSCN4698_zpsb291aa45.jpg&hash=2501ed7fad9701d5220e6babcd9808fd8050d638) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/DSCN4698_zpsb291aa45.jpg.html)
Kako su lepe, savrseno.Za ovo treba kupiti jeftine kugle jer ih cipka ukrasava.
Mene opet mrzi da se pokrenem a imam gomilu ideja.
divne su stvarno :girl_in_love:
meni treba onih najvecih, najjeftinijih , ali belih - jedno pakovanje
mozda ima negde na kalenicu neka dzabana
sad sam se zalaufala :girl_haha:
ove treba da doradim, ali mi treba lepak za bisere i perje
Ja se opet vratila da ih gledam, samo sto ja ne umem da iskoristim ovo sto vec imam ja bih u soping pa onda :lol:
Una prelepe su.
una :love32:
Divne baš. :girl_in_love:
Mi stigosmo iz Merkura, kupljene svetlo zelene i plave kugle i ukrasi. Deca su kupila još jednu jelku :lol: :crazy:, neku patuljastu belu, isto za njihovu sobu.
Glit kupila sam i tebi malu jelku u Merkuru.
divno divno divno :sreca:
dogovaramo se ovih dana da se vidimo da je uzmem i donesem ti parice :kiss1:
Una, divne su kugle :girl_in_love:
Lani, :clap: :clap: za nove ukrase
:clap:
I mi planirali danas u Merkur, ko zna da li cemo stici.
Lani, kakve su im jelke? Planiramo neku od 212 cm, ne mora da bude ni nesto ekstra samo da nije bas krs od plastike, jer bi trebalo da nam posluzi koju godinu.
Imaju baš lepih Zumbi, ova sa linka je naša, ima 2 m tačno, mi smo je kupili pre 4-5 godina, mrdnula nije... Ima onako debele grane i neka je lepa i svetlija zelena boja, ne vrišti plastikaner iz aviona. ;D
http://www.merkur.si/aktualno/bozic-in-novo-leto/jelke/pvc-jelka-tree-classics-bor-200-cm-highland-fir (http://www.merkur.si/aktualno/bozic-in-novo-leto/jelke/pvc-jelka-tree-classics-bor-200-cm-highland-fir)
Lani, hvala :kiss1:
Una :blink: vauuuu
Lani, divna si stvarno
Puno ti hvala za knjige :bighug:
:kiss1:
Una divne su :girl_in_love:
Lani super ti je jelka!
una , savrsene su :girl_in_love:
ruke su ti zlatne
wow una...kakav talenat :girl_in_love:
Una, divne su :girl_in_love: :girl_in_love:
AnaKa :kiss1: eto odlucih da pravim NG zavese
Kupila sam kacaljkice ono za zavese i jednu traku u kolutu
Te trake su bas skupe, hel si ti uzimala satenske? One su oko 30 din/m, a treba mi sigurno 2x10m :think:
Ja sam kupila od lamea, svetlucavu. I moja je oko 200 ili 250 dinara kolut, kod kineza, 50m. I satenske su mnogo jeftinije u Kini. Taman posla po toj ceni, pa praktično treba 2m za jednu :nesvest:
jos sam nasla par jednostavnih ideja koje bi bar delimicno da sprovedem u delo :girl_haha:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2Fc8e2a73182a7b7c0412c53f69507acc6_zps0282f574.jpg&hash=803fc836e732101a680f04df47bda6d88091c92f) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/c8e2a73182a7b7c0412c53f69507acc6_zps0282f574.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F734a9f19c56eef6b92fad17934b02ba7_zps01ed4fa0.jpg&hash=156bdac501e306878a81ea2eb0d61b7527a4f129) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/734a9f19c56eef6b92fad17934b02ba7_zps01ed4fa0.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F86ec7b124ee851211b029d5c8758ceee_zps4b6e5ac0.jpg&hash=68e13ca77e31d79bdd9df57f79da1596572390b9) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/86ec7b124ee851211b029d5c8758ceee_zps4b6e5ac0.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F5253489e36bbb6fb2359af6248630edd_zps2a992112.jpg&hash=56cd649fa0d1d31d4ec12e4d0d485703554bc06d) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/5253489e36bbb6fb2359af6248630edd_zps2a992112.jpg.html)
ovo ne mogu da sprovedem u delo, ali mi je favorit :love32:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F8c7c62108d1ddfda284efcd4cf2ce866_zpsc7fc284b.jpg&hash=a5afab6203de7e35f60ed0cab90f40f03ec70d0d) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/8c7c62108d1ddfda284efcd4cf2ce866_zpsc7fc284b.jpg.html)
jao, soviceeeeeeee :love32: :love32: :love32: :love32:
super ideje, imam praznih tegli koll'ko hoces :girl_haha:
cini mi se da je na trecoj slici tegla uvaljanja u mrvljeni striopor
a bas dobro izgleda
premazes belancetom i uvaljas, nista jednostavnije :-[
meni lici na krupnu so :think: :girl_haha:
Ina ako sa teglom hoces trajnijo efekat providni lepak unesto belanceta je resenje
Volim sve kombinacije sa kanapom
Mislim na na kuglama i na teglama :D
Una, divne su ti kugle :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Flifex.hr%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F12%2Fkr1.jpg&hash=67e84d8bce238054af2323e5c74e3225b63cc904)
me ni bh okolo, to se mrvi po kuci :girl_haha:
ono sa secerom i svecom mi je super, samo jos kanapce da kupim :girl_haha:
:baba: i treba da se mrvi, izgleda kao sneg...nisi na Havajima :lol: :kiss1:
Jao sto su ti divne kugle Una :girl_in_love:
A I neke od ideja su fenomenalne :love32:
Wow, Una, predivni su ukrasi :girl_in_love: :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2Fb0%2F6e%2F1f%2Fb06e1f5956aa63e4b8e0f77c4a3b032f.jpg&hash=01a42acb8446bd666ac1fd5bba460849bd2f4f5f)
Ovo mi se bas svidja.
Lepo je, videla sam ovu sliku na netu :good:, mada ja u principu ne volim kad trake, girlande i sl. dominiraju u odnosu na ukrase, volim kad su ukrasi prvo što zapazim a ne trake.
Meni se dopala ideja a trake mogu malo da se uvuku unutra.
(https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10411179_746202098797857_1336982606550313441_n.jpg?oh=f61c1759a90a557db091338ca45cbb46&oe=550AF8FD)
(https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10385286_746197375464996_4217144327075313283_n.jpg?oh=00a3b7200dd7e435e1b2bc782d6df1ae&oe=550B1138)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcdn.diycozyhome.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F12%2Fdiy-flower-christmas-ornament.jpg&hash=2cf962358bb1f73d86883b01fece33396295132d)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.fivefivefabulous.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F12%2FDIY-Christmas-Cards-How-To-09.jpg&hash=5e4f6d3b85bf5873236eca1792b683ae5436a485)
http://www.fivefivefabulous.com/2013/12/13/diy-pop-up-christmas-card/ (http://www.fivefivefabulous.com/2013/12/13/diy-pop-up-christmas-card/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2F9b%2F75%2F10%2F9b7510947a21bfa169f2e45e12e07c88.jpg&hash=72810cda6b404d2c5e44a09c801bcea9ff7b30b6)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ec0.pinimg.com%2F736x%2F85%2Ff3%2F22%2F85f322d99a5cfba963968bdfbeb7f86c.jpg&hash=c3e86c481415f41062042ec1716eb4b57bf2ce81)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ec0.pinimg.com%2F736x%2F80%2Fb8%2F2b%2F80b82b4916626db9e989faa9967f8b0c.jpg&hash=05bbb6de0da810f511c313dbd9566f26e1d5174f)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.gleamitup.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F11%2FWinter-Centerpiece-with-Wood-and-Candles.jpg&hash=00a3dea568a6dfdee7ea4f27a894b104e89ed095)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.gleamitup.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F11%2FDIY-Oversized-Snowflakes-from-popsicle-sticks.jpg&hash=361b26d8e35a6bf80ee3abff8e497e2c32b6aa5e)
http://www.gleamitup.com/15-diy-winter-decoration-tutorials/ (http://www.gleamitup.com/15-diy-winter-decoration-tutorials/)
Sve je divno, ali sove, ah, sove :girl_in_love:
sovice su prepreprelepe :girl_in_love:
Meni su oni tragovi Deda Mraza :girl_in_love:
Quote from: senka on December 09, 2014, 10:48:42 AM
Meni su oni tragovi Deda Mraza :girl_in_love:
jesu, skroz su :good:
mogu zavese i ovako
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2F93%2F1d%2Fb0%2F931db00d1690aa2f585ca2ddc20e8352.jpg&hash=818d1c29a53fda6bc869844592915b14c6db529d)
Super su :girl_in_love:
Sovice su divne. :girl_in_love:
Još neke ideje...
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2Frhtvsx.jpg&hash=a91565278f876e767d6c84f9e2a98ea2cec31aee)
+ tutorijal za ovo
http://starterhometodreamhome.blogspot.com/2009/11/possibilities-of-ornament-balls.html#.VIbubtLF8tF (http://starterhometodreamhome.blogspot.com/2009/11/possibilities-of-ornament-balls.html#.VIbubtLF8tF)
Ovo sam pravila prošle godine, sa onim najsitnijim kuglama od Kineza.
http://www.celebrations.com/c/photo/creative-diy-christmas-garlands (http://www.celebrations.com/c/photo/creative-diy-christmas-garlands)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi62.tinypic.com%2F20azz9l.jpg&hash=6c2e327c90cfe9427496a4ed50e9527c48affdee)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2F2d9ab8i.jpg&hash=72d712daa870262a7102a74652bd2c04fe5c11d0)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi57.tinypic.com%2F3bktv.jpg&hash=eb259c1195595889f6039ea791ad54bc6abfd736)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2F2cq17kl.jpg&hash=2f8debbf330262c7e30240dc024dfcaf74e5f7d1)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi62.tinypic.com%2Foh0007.jpg&hash=daa4cb015fea039756967acbada92db539d2a548)
napravih jucekao na gashinoj slicici
slikam pa kacim ;)
ja sad kad gledam ove razne ideje, dodje mi da ne komlikujem sa jelkom uopste :girl_haha:
prepustim je deci, a ja u dnevnoj da se zezam sa zavesama i ostalim drangulijama :girl_in_love:
mislim da bi dobro delovalo i na moj nervni sistem :rofl:
Ako neko nije za kreativne kucne projekte, a dopada mu se ono sto sam pre neki dan postavljala.. u Jysk-u ima svasta u tom fazonu. Scandinavian Christmas :girl_in_love:
Jeste dobar deo jednostavan za napraviti, ali je trenutno svasta na snizenju...
U to ime pozdravlja vas moje drveno srce :lol: :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcdn2.jysk.com%2Fgetimage%2Fweb.large%2F40041.jpg&hash=7c17d18e2f76ee8eaff571f386b37d87cd0fe27d)
moje takvo belo mu uzvraca :girl_haha:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=689455861135951&set=pb.100002146292357.-2207520000.1418147721.&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xaf1%2Ft31.0-8%2F10572153_689455861135951_193626039819311867_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xap1%2Fv%2Ft1.0-9%2F10439350_689455861135951_193626039819311867_n.jpg%3Foh%3D9ccf545097880f8fe9ef7127a8247df7%26oe%3D5510BDC0%26__gda__%3D1427737993_2b881b932af2033fc0bf3f70eade0e61&size=2048%2C1536 (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=689455861135951&set=pb.100002146292357.-2207520000.1418147721.&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xaf1%2Ft31.0-8%2F10572153_689455861135951_193626039819311867_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xap1%2Fv%2Ft1.0-9%2F10439350_689455861135951_193626039819311867_n.jpg%3Foh%3D9ccf545097880f8fe9ef7127a8247df7%26oe%3D5510BDC0%26__gda__%3D1427737993_2b881b932af2033fc0bf3f70eade0e61&size=2048%2C1536)
:rofl: :bighug: :girl_in_love:
prosto, isti ukus :kiss1:
dobro, jel deda mraz postoji ili ne :think:
ne znam za deda mraza ali se svaki dan smejem na tvoj potpis...sneg na ostrvu :rofl: oko 15 minuta
Ne daju mi mira ove sove, a ni ne deluju strašno teško. Moram filc da kupim :girl_in_love:
Filca je bilo tamo u onoj hobi radnji u Tošinom bunaru, ne znam rade li oni još uvek.
Za ljubiteljke sovica, iako nema veze sa NG :lol: Imam ovakav notes (i ovo notes mi je hit, kao kaladont :rofl: jbt 'ladno notes :rofl:)
Ima sa plavom i roze podlogom :love32:
Mozda ste ih i videle vec, odavno ih ima u Delfi knjizarama
Ja sam platila oko 300, sad su nesto vise od 400 dinara, valjda je poskupeo papir :lol: :crazy:
http://www.gostationery.net/collections/luxury-notebooks/products/owls-teal-a6-chunky-notebook (http://www.gostationery.net/collections/luxury-notebooks/products/owls-teal-a6-chunky-notebook)
Ako mislis na Destefiko, rade jos.
Imam jednu relativno novu hobby radnju u Takovskoj, koliko sutra ću pogledati, ona mi je zgodna :girl_in_love:
Quote from: MissL on December 09, 2014, 07:44:17 PM
Za ljubiteljke sovica, iako nema veze sa NG :lol: Imam ovakav notes (i ovo notes mi je hit, kao kaladont :rofl: jbt 'ladno notes :rofl:)
:lol: :lol: :lol:
zapravo je kao Jamezdin :rofl: :rofl: :rofl:
Kreativni hobi je sada u Zemunu/ NBGD, kod industrije obuće, pored Metroa. Filc A4 je bio 58 din, ali su neke boje jako tanke.
Kupila neke ukrase i sveće u jysku
imaju i heklane ukrase
Trke kod Kineza 50-150 din ne znam koliko m su
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ec0.pinimg.com%2F736x%2F9f%2Fa7%2F2a%2F9fa72a952a4bab3c65bd1bc49defcfd4.jpg&hash=9e02c1edfe3b3295061e9784f776135683e65de0)
:girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ec0.pinimg.com%2F736x%2F84%2Fd7%2F0b%2F84d70b9c87ecd88df54cc32d7911398e.jpg&hash=9808012d21bd6c2d271c528543a6ba47acb94975)
Jao, Pepi, sto je lepo ovo sa paunovim perjem.... :girl_in_love:
a ovo je navodno ovogodisnji HIT :girl_haha:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi.dailymail.co.uk%2Fi%2Fpix%2F2014%2F12%2F10%2F23EF9F2800000578-2868265-image-m-2_1418208135845.jpg&hash=4b5af1d8e8fe2d49588605ba9817b189b4b64aee)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi.dailymail.co.uk%2Fi%2Fpix%2F2014%2F12%2F10%2F23EF9EF900000578-2868265-image-m-14_1418208441956.jpg&hash=ea3ef436c7d3147e678b4c9b07c3e6f69fcef53c)
:blink: :rofl:
Una, divne su ti kugle, zlatne ruke imas :girl_in_love:
hvala :flower:
ukrasi u bradi :girl_haha:
mogla sam malo urediti neke druge delove tela, pa okaciti koju bradicu kuglicu :turpija:
imas jos malo vremena :lol:
:diva: :rofl:
Quote from: kalimero on December 10, 2014, 04:08:50 PM
:blink: :rofl:
Ti imas materijala da ovo napravis :lol:
kakva lepa ideja i jednostavna za napraviti za one koji drze butik
http://www.pinterest.com/pin/237213105348637805/ (http://www.pinterest.com/pin/237213105348637805/)
Quote from: AnaK on November 08, 2014, 11:54:25 PM
I ovo mi je mnogo slatko, nabasah tražeći tutorijal za one ukrase od ajsinga:
http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/ (http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/)
Možda će biti ovih kupa od stiropora u hobi radnjama ili kod kineza. Da li postoje ove kratke špendale? :think:
Samo da izvestim, našla ove kupe, i kratke špenadle, u hobi radnji u Takovskoj 35. I filc :girl_in_love: I samo još šišarke da nađem, i kupim satenske trake u Kini, i kreativni vikend može da počne :girl_haha:
:clap:
Ja ću definitivno da pravim one kugle na trakama za dečiju sobu, samo da kupim potreban materijal. Hvala na ideji. :kiss1:
Šta smo rekli za trake, najbolje kod Kineza?
Ja mislim da da. I ogroman izbor i mnogo niža cena nego na bilo kom drugom mestu koje sam obišla.
ovo me podsetilo na lani :girl_haha:
:rofl: :love32:
da da to je Lanina :rofl:
:rofl: :love32:
:girl_haha: :girl_in_love:
:girl_haha: :girl_haha:
:girl_haha:
Sinoc smo bili u Merkuru pa u Home Centru. U Merkuru nista posebno, jelke se neke vec rasprodale, nismo nasli koju smo hteli. Ukrasi nista posebno i dosta je sve skupo. U Home centtru je do kraja meseca ona akcija 50% na novogodisnju dekoraciju (sa VIP karticom), imaju bas lepe ukrase i dosta je povoljno. Nasli smo jelku ali nismo kupili, deca navalila da uzmemo neku visoku 240 cm i pitaj boga koliko siroku, mislim da nam ipak treba manja.
Evo i njihovog kataloga
http://www.akcijeikatalozi.rs/akcija-katalog/home-centar-akcija-novogodisnje-ponude-5815/ (http://www.akcijeikatalozi.rs/akcija-katalog/home-centar-akcija-novogodisnje-ponude-5815/)
Zumbi, meni Merkur nije uopšte skup a kamoli dosta skup. Mislim da su iznosi od 600-800 din. za 20, 30 pa i 40 ukrasa u pojedinim pakovanjima sasvim OK. U Home centru ove zime nisam bila, pa ne mogu da poredim ni cene ni izbor.
Inače, večeras sam na TLC-u nalatela na emisiju o ženi koja ima 168 jelki, što u kući, što oko kuće (sve su veštačke i naravno ima i one minijaturne i one od po 2 m), 50.000 ukrasa, 100.000 lampica. :lol: Zimi, dok su im okićene jelke, isključuju grejanje jer se kuvaju unutra od grejanja tih silnih lampica. :rofl:
Tako da sve mi ovde smo male bebe, bez brige. :turpija:
:nesvest: :lol:
Mnogo volim takve likove, instant se normalnije osecam :lol:
I meni je Merkur delovao bas povoljno, za 1.350 din sam kupila preko 50 ukrasa. :girl_think:
Joj, ta veca pakovanja nisam ni gledala, a neki pojedinacni su mi se ucinili skupi. U Home centru smo kupili neke mnogo slatke keramicke andjelcice po 99, i razna neka pakovanja po dva za 99 ....
kupila sam paket belihkugli od stiropora :-[
neslucene mogucnosti pruzaju, ukljucujuci i to da mogu ciodom da pricvrstim materijal na njih :girl_haha:
(https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10806377_749973578420709_7139018585377002361_n.jpg?oh=104dc55c3a1c78fbc10a700fdbf1ef3c&oe=553E901C)
(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/1555269_749973181754082_4997283941838992003_n.jpg?oh=83ccab82160fe0dddae603c5f8f3cf96&oe=55127093&__gda__=1425808046_815c2f60edec2ee6e0140106ec4e509a)
idvno je, pepi
ove kupice sam pre neki dan pronasla na pinterestu i izbalavila ekran :girl_haha:
jao, jes vala, kupice su :balavi:
Quote from: Lani on December 15, 2014, 01:27:49 AM
Zumbi, meni Merkur nije uopšte skup a kamoli dosta skup. Mislim da su iznosi od 600-800 din. za 20, 30 pa i 40 ukrasa u pojedinim pakovanjima sasvim OK. U Home centru ove zime nisam bila, pa ne mogu da poredim ni cene ni izbor.
Inače, večeras sam na TLC-u nalatela na emisiju o ženi koja ima 168 jelki, što u kući, što oko kuće (sve su veštačke i naravno ima i one minijaturne i one od po 2 m), 50.000 ukrasa, 100.000 lampica. :lol: Zimi, dok su im okićene jelke, isključuju grejanje jer se kuvaju unutra od grejanja tih silnih lampica. :rofl:
Tako da sve mi ovde smo male bebe, bez brige. :turpija:
Meni sad predaleko merkur da idem da vidim sta ima, nisam mislila ovog trentuka :lol: ince to nije skupo za toliko kugli.Napravila sam one sto vise na gomili :rofl: ali samo onda na kraj dodala i manje pa izgleda kao groz i bas mi se svidja sad bih jos :rofl:
A gde ona drzi sve te jelke :crazy:
Quote from: Unabebili on December 15, 2014, 06:11:10 PM
kupila sam paket belihkugli od stiropora :-[
neslucene mogucnosti pruzaju, ukljucujuci i to da mogu ciodom da pricvrstim materijal na njih :girl_haha:
Good luck :kiss1: Pretpostavljam da je sa umatanjem kugli lakse nego sa jajima od stiropora kojima se moja sestra bavila prosle godine :wacko: Kako sam ovo divno srocila :lol:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fqumore.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F10%2Finterior-design-simple-christmas-ornaments-to-make-felt-christmas-tree-ornaments-2.jpg&hash=69055dec2e2622bb52b949bf85613bd82f39c4f0)
Quote from: AnaK on December 15, 2014, 08:22:46 AM
Mnogo volim takve likove, instant se normalnije osecam :lol:
I meni je Merkur delovao bas povoljno, za 1.350 din sam kupila preko 50 ukrasa. :girl_think:
antologijska izjava, antologijska :lol: :lol: :rofl: :kiss1:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2F34o1qxf.jpg&hash=72d6ca0d102a91cf59167453b7edb514d76c33e9)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2F34gx83d.jpg&hash=ef4a3ec5a96737f4d68b31ea3ec854c2a67ae378)
I ne znam da li sam ovaj tutorijal već postavljala ovde...
http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/ (http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/)
Jao i ovo mi se sviđa, mnogo je slatko. :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi57.tinypic.com%2Fdev6zd.jpg&hash=423be54adbac3357013b04b5c92da751f5a5337a)
A vidite ovu kombinaciju boja, što je čudna i dobra.
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi60.tinypic.com%2F2wevqx0.jpg&hash=78f3e463e358c38a75431cdf00905136bf18bfee)
Zašto samo ja pišem na ovoj temi? :baba:
Išla sam danas do Kineza na NBG po trake, ima svašta i stvarno su povoljniji od svih ostalih.
Ali 5 minuta u onoj košnici i ja se sva unezverim, ne znam ni gde sam pošla ni šta tražim. :nokti2:
ja jos nisam okitila jelku :-[
:baba: :ljut:
sutra cu :pioneer:
Da slikaš i da ovde priložiš dokaz. :lol:
:pioneer:
:lol:
ja odavno oktitila prozor u decijoj sobi, na anaK fazon - crvene i zlatne kugle na crvenim trakama, lepo je, pokazacu vam.
i vencic na zidu i jedan na stolu i okitili malu jelku (podigli je na zvucnik, jer je ilija naravno odmah krenuo da je brsti :rofl:)
Quote from: Lani on December 20, 2014, 10:53:25 PM
Zašto samo ja pišem na ovoj temi? :baba:
Išla sam danas do Kineza na NBG po trake, ima svašta i stvarno su povoljniji od svih ostalih.
Ali 5 minuta u onoj košnici i ja se sva unezverim, ne znam ni gde sam pošla ni šta tražim. :nokti2:
ne ulazim kod kineza iz bas tog razloga............ :sissyfight:
a jelku smo zapoceli a sad nas je ovo sa batom i osipom resetovalo, pa i baka umrla......... :girl_sad: od sutra cemo opet.....
igram se, igram :girl_haha:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2FDSCN4706_zps04e596da.jpg&hash=fe95ae9d430ab29ebe12bd48907ac3f2b211488c) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/DSCN4706_zps04e596da.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2FDSCN4707_zps8df744f3.jpg&hash=37c760973e26b4152bdc2aa909bb8baab97e2cf1) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/DSCN4707_zps8df744f3.jpg.html)
Nisam ni ja, samo prozore i jedna vrata sa girlandom i jedna sa vencicem.Jelku sutra.
Una divni su :girl_in_love:
una sjajno :girl_in_love:
Una, molim te posle da slikaš celu jelku (ili grane) koje kitiš svim tim divoticama. :girl_in_love:
Una , prelepo
una :girl_in_love:
Slikacu ja jelku, stavicu i ove kugle za slikanje :girl_haha:
ove bele kugle radim za poklon prjateljici
Imam jos tri da uradim, jedva nadjoh cisto mlecno bele (ove su od stirpora)
s obizrom da imam sad inspiraciju, mozda uspem da napravim komplet kugli da okitim samo sa ovakvima jelku :-[
:girl_in_love:
Una :girl_in_love:
Mi jos nismo kupili jelku, deca šize :lol:
jao una kako su lepe , ti si carobnica :girl_in_love:
Una fenomenalno je :girl_in_love:
a kako bi izgledalo da su kugle druge boje, možda ni tako nije loše
vrati se par strana nazad, senkic...kacila sam slicno sa plavim kuglama :kiss1:
videla sam sad na fb :kiss1:
https://www.facebook.com/video.php?v=956905071004617&set=vb.116898505005282&type=2&theater (https://www.facebook.com/video.php?v=956905071004617&set=vb.116898505005282&type=2&theater)
Baš je slatko. :girl_in_love:
Prvo sam se ponadala da je tutorijal za neku novu pahuljicu, već su mi dosadile one stare. :girl_haha:
Ima na prvim stranama ove teme, među prvih 10 npr, nekoliko lepih ideja, janavi i cici.
Una preeeelepe su :girl_in_love:
Mi jos nismo okitili jelku, pokusaj za vikend je propao jer u rasadniku gde je I. otisao da kupi nije bilo vecih od pola metra :lol:
Jutros na Bajlonijevoj vidim lepu, na fazon kao sto smo uzimali prethodnih godina, pitam koliko je kaze 4000 :crazy: i jos dodaje, ima i ovakvih manjih za 3000... a ona joj otprilike do "ramena". :crazy: :wall:
Smorila sam se skroz, padam u iskusenje da kupimo plasticnu :girl_sigh:
AnaK, divna je ova jelkica, sto je nisi nasla u ponedeljak :girl_haha: , N. je 2 puta praviila isto na likovnom , pa joj uciteljica bila razocarana i to joj naravno rekla :crazy:, druga deca lepila kolaž papir , neka ni to, ali Neda mora da napravi nesto da ova stavi u hol da se kaže 'njeno od.
Mi jedva nadjosmo plasticnu, svuda su rasprodate ... neka od 210, sad mi izgleda niska, bolje da smo ipak onu od 240. Kupili u Uradi sam.
mi smo nasu okitili, vrlo je jednostavna i lepa :girl_in_love: malac tvrdi da fale lampice, ja nesto nisam u fazonu lampica ove godine
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_783E5127-BE94-44C7-B1EA-E7441E1B1F38_zps1z6y17il.jpg&hash=a40e63175c2e47ea7e6293d1dccd95d1aaa39aab) (http://s185.photobucket.com/user/todorada/media/783E5127-BE94-44C7-B1EA-E7441E1B1F38_zps1z6y17il.jpg.html)
kako su vam lepa slova :girl_in_love:
i fale lampice :baba:
Quote from: gasha on December 24, 2014, 11:23:42 AM
kako su vam lepa slova :girl_in_love:
i fale lampice :baba:
Reci joj, reci :baba:
dobro de odoh na pijacu :lol:
E taaaakoC :love32: :kiss1:
malac je kacio slova, ovako smo poredjani u njegovoj glavi :girl_in_love:
Preslatka je. :girl_in_love:
Moram i ja našu da uslikam da vam pokažem, posebno što je sad sva u novom ruhu. :girl_in_love:
Slova su divna :girl_in_love:
Trk po lampice :crazy_pilot: :baba:
:girl_in_love:
jos jedan glas za lampice.... :dog:
mi nemamo vrh za jelku.... tacnije imamo, mamin neki, naravno, andjeo.... :crazy:
Mi smo juče otišli da dokupimo neke sitnice za staru jelku, završili smo sa dve nove, punom korpom ukrasa, novim lampicama :crazy:
Na kraju smo staru spustili na prizemlje, a dve nove smo postavili u dnevnu i Aninu sobu. Slikaću tokom dana da vidite, nisu ništa posebno ali su simpa :)
kupili smo lampice :girl_in_love:
Deo koji sam završila, jelka i girlanda kod dece u sobi. :)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7785_zpsdb5691df.jpg&hash=6b13dad09367eb8e996e5a54a57f870d82f12f92) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7785_zpsdb5691df.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7789_zpsa26677e8.jpg&hash=11cf2cdccb7af045cf2d7094a00c5c6db03009ff) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7789_zpsa26677e8.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7818_zps521869a2.jpg&hash=8647eff80ef1c15e720ae1e18b54dae81eb45850) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7818_zps521869a2.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7821_zps03e866ff.jpg&hash=000efe6a34b3bdecb8af71bb3263aee05f216a63) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7821_zps03e866ff.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7820_zps691f3a35.jpg&hash=884d703742fa845fb6e75b86ad0124c6079a471a) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7820_zps691f3a35.jpg.html)
ayme lani :girl_in_love: :girl_in_love:
lani, sto je lepo :girl_in_love:
Predivno :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
Baš je lepo! :girl_in_love:
Divno :love32:
Mi kao i obicno uz dodatak i prirodne jelke .... birala sam sa najbogatijim vrhom, ali nije bilo lako....nisam preveliku uzela jer sam imala na umu da je moram u saksiju smestiti pa ce biti teska za unosenje i iznosenje u kucu....ali zadovolja sam.
Znaci ove godine pridodali zelene kulgle na vestackoj jelki, prirodnu okitili starim ukrasima...znaci cista klasika.
Dodali smo i muzicku pratnju ;)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs11.postimg.org%2Fyl3ud0xer%2Fkerstboom_1.jpg&hash=69d31231af63c1c36f82c4dd61feb9c67a707a38)
https://www.youtube.com/watch?v=rGHw2YEIUX4&feature=youtu.be (https://www.youtube.com/watch?v=rGHw2YEIUX4&feature=youtu.be)
:love32:
Prelepe su jelke :girl_in_love:
Jao koliko kitite
Lanina jelka :nesvest:
Prelepo!!
Predivno, Lani & Urbana :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
Hvala devojke :bighug: Meni je ovo samo deo, tek sam se zalaufala. :girl_haha:
Urbana :girl_in_love:
Hvala :girl_in_love:
Lani divno :love32:, sigurno si morala i merdevine da koristis ili mi se cini....vidim vrh nije stao u objektiv, ajde pridodaj.
Tematski savrseno bez greske :good:
Urbana hvala. :kiss1:
Nisam vrhom zadovoljna, suviše je mali za ovoliku jelku, imala sam jedan zlatni dosta veći ali ga je Iva polomila ove godine. Tako da ću njega da zamenim ovih dana, ovaj je privremeno rešenje, samo da nađem neki adekvatan i u toj kombinaciji boja. Volela bih plavi ili zeleni, kao ovaj što je, ali veće su šanse opet zlatni da nađem.
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7823_zpsde4383cb.jpg&hash=1fbf6140e8064c39fb52f35a2cd2cb3c5de075e1) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7823_zpsde4383cb.jpg.html)
Pa jeste ali ovako kadriran kad ne vidis sve ni ne znas, da nisi rekla mozda ne bi konstatovala, ali veci bi svakako bolje pristajao.
Ok su i plavi i zeleni, mada bi blago zlatni odnosno ko ova pticica to je vise nesto izmedju mozda bio najefektniji.
Divne su vam jelke, ova Lanina kombinacija mi je diivna :girl_in_love:
Predivne jelke, predivne :girl_in_love: :girl_in_love:
divne su vam jelke :girl_in_love:
ja i lani imamo jedan isti ukras :girl_in_love:
Mnogo su vam lepe jelke. Evo je naša malecka :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi33.photobucket.com%2Falbums%2Fd51%2Fparacinci%2FIMG_20141226_095444_zpsbgosyoky.jpg&hash=6ee9fa52314a8bcf9d0f084dfef4103dc1eaec9a)
Bas je slatka :girl_in_love: I novi parket, i lampa, i lajsna :girl_in_love: :girl_haha:
evo naseg grdnicka :girl_haha:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_IMG_4392_zps7ef0ed4c.jpg&hash=04c74782eb83c4ad20a8f317864461730cbdba89) (http://s185.photobucket.com/user/todorada/media/IMG_4392_zps7ef0ed4c.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_IMG_4397_zpsc945344a.jpg&hash=9b996e6f920ba47a9ad34f708386a57df0d27b11) (http://s185.photobucket.com/user/todorada/media/IMG_4397_zpsc945344a.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_IMG_4395_zps43c523bb.jpg&hash=e4d81afed3d2de284784faf7b03eff988f5223c0) (http://s185.photobucket.com/user/todorada/media/IMG_4395_zps43c523bb.jpg.html)
Divno je, moram i ja moju da probam da slikam sa lampicama, to mi uvek nešto mutno bude.
divne su vam jelke :clap:
Lani :girl_in_love:
:girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
jelke su vam prelepe..... ja cu valjda ovog vikenda da konacno ove nase zavrsim :think:
Lani, imam zlatni vrh u obliku svezde, mogu da ti donesem u nedelju :)
Divne su vam jelke i moja je divna :girl_in_love:
Evo moja i Martina
(https://lh4.googleusercontent.com/-SvjCC8fOHoE/VJ1lPPyKIKI/AAAAAAAAPZQ/Eb_DvJXZiY4/s576/IMG-1419368188523-V.jpg)
Predivne su sve redom :girl_in_love:
Mi smo nasu kicericu sinoc konacno ukrasili :girl_haha: zapravo ja sam nadgledala a oni su je ukrasavali sami. :girl_in_love:
emge, ja ne vidim sliku
Slicna je nasa kao Emge. :girl_in_love:
Uopste ne mogu lepo da je uhvatim, ali nocu mi je magicna. :love32:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi171.photobucket.com%2Falbums%2Fu282%2Frafaelica%2Fimage2-2.jpeg&hash=8b719d897883652ea49715028762d90cec310053) (http://s171.photobucket.com/user/rafaelica/media/image2-2.jpeg.html)
Sve su divne. :love32: :love32:
Una, prelepo, prelepo :girl_in_love:
Mardž, a sad?
sad se vidi :)
divne jelke :girl_in_love:
Jao emge što je lepa. :girl_in_love:
Rafo :girl_in_love:
Meni je mnogo žao što ne mogu lepo da uslikam naše bele lampice, kad krenu da trepere, prelepo zgleda. :love32:
Da, I nase su bele ove godine, I stvarno su pun pogodak. :girl_in_love:
Divne su vam jelke :girl_in_love:
Quote from: emge on December 26, 2014, 02:24:44 PM
Lani, imam zlatni vrh u obliku svezde, mogu da ti donesem u nedelju :)
Divne su vam jelke i moja je divna :girl_in_love:
Donesi srce ako te ne mrzi. :kiss1:
Donosim :kiss1:
kakve su vam jelke :love32: :love32:
ja cu nasu "sajgon miracle" da okitim veceras :girl_haha:
uradila sam jos ukrasa sa cipkom, pa cu gledati da kitim samo sa njima
Jao, kakve lepotice :girl_in_love:
Mi ćemo danas valjda da kitimo, ode mm sa Dušanom po jelku, valjda će naći neku :girl_haha:
Ja bila danas u Bašti, pa oči su mi ispale. :rofl: :love32:
http://www.basta.co.rs/sr/asortiman/sezonski-program/novogodisnji-program.html (http://www.basta.co.rs/sr/asortiman/sezonski-program/novogodisnji-program.html)
Imaju ubedljivo najbolji izbor lampica koji sam videla, cene lampica od par stotina dinara pa do 10.000. :girl_wacko: Ne znam šta rade te od deset hiljada, možda pevaju Christmas carols. :lol: Joj i imaju neke koje izgledaju kao da gori vatrica, što su te slatke, ali nisam videla cenu.
I sa jelkama super stoje, dopala mi se neka što izgleda kao da je sneg popadao po njoj ali duplo manja od moje jelke a cena 15.000. :crazy: Sa ukrasima onako, imaju ali nije neki izbor da padneš u nesvest.
kupih vrh, al zaboravih lampice :crycry:
ako prolazite, svratite da pogledate (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tanjug.rs%2Fitems%2Fmale%2F175531.jpg&hash=d6ab85ee04fb297f07896484043fa85009bcf52f)http://www.tanjug.rs/novosti/159508/ponovo-svetli-najlepse-okicena-kuca-u-beogradu.htm (http://www.tanjug.rs/novosti/159508/ponovo-svetli-najlepse-okicena-kuca-u-beogradu.htm)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng2_zps8764efdd.jpg&hash=8469b8b197d9113eae6aea5b872b5d11ea747a6a) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng2_zps8764efdd.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng8_zps31f8c287.jpg&hash=802b1698657900588b2c3b7b0e7f39d390c268c5) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng8_zps31f8c287.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng5_zps28f29886.jpg&hash=b0d618f423a1833fa28e7bdbf54b16dbcf4d5a42) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng5_zps28f29886.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng4_zpsd2ab4f4d.jpg&hash=11bfd358ca1fddaf505ca516bf2cd5bc1ecb0554) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng4_zpsd2ab4f4d.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng3_zps28079f71.jpg&hash=492ebad5637cfc7416b1bc8dd0d0a6b306c61a4e) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng3_zps28079f71.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng10_zpsc61efdfb.jpg&hash=da4087ff9e83a4310eef6d3bbb8cc9cfe73236f5) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng10_zpsc61efdfb.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng11_zps57c20688.jpg&hash=23d7a73cd1ae282b7d21ba6fa422e1384aa8c56d) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng11_zps57c20688.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng13_zps46291657.jpg&hash=4b916b788e30f738918ff72125a9eb969731e30c) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng13_zps46291657.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng1_zpse4419ea4.jpg&hash=f2d63b48369d8658fdc7291c767a5d8667a2cbe5) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng1_zpse4419ea4.jpg.html)
Cici, divno je sve, posebno jelka. :girl_in_love: :love32:
:love32:
Predivno :girl_in_love:
sjajno :girl_in_love:
:kiss1: hvala
:girl_in_love:
Jelka...i crtez od ostatka kolaz papira by Daca i on zalepio na zid:)) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi119.photobucket.com%2Falbums%2Fo142%2Fdunjis%2FIMG_20141228_184833_zpsaace1197.jpg&hash=66ff49291a4fe9633e5f4f591c51bca23e797c61) (http://s119.photobucket.com/user/dunjis/media/IMG_20141228_184833_zpsaace1197.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi119.photobucket.com%2Falbums%2Fo142%2Fdunjis%2FIMG_20141228_185636_zps38f1023f.jpg&hash=89b2df3832b9a66d9485b26cb6a141a3256bf59b) (http://s119.photobucket.com/user/dunjis/media/IMG_20141228_185636_zps38f1023f.jpg.html)
Zvezdice...
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi119.photobucket.com%2Falbums%2Fo142%2Fdunjis%2FIMG_20141228_185043_zps7084fa71.jpg&hash=e72e04b5f6f049104e95a3cac48d62c97563f0bb) (http://s119.photobucket.com/user/dunjis/media/IMG_20141228_185043_zps7084fa71.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi119.photobucket.com%2Falbums%2Fo142%2Fdunjis%2FIMG_20141228_185615_zpsf25a6edd.jpg&hash=715775428128774ae6844890136738fd3165de17) (http://s119.photobucket.com/user/dunjis/media/IMG_20141228_185615_zpsf25a6edd.jpg.html)
Zvezdice..
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi119.photobucket.com%2Falbums%2Fo142%2Fdunjis%2FIMG_20141228_191413_zpscfd73b02.jpg&hash=3bfb8a5791df92ca6dc37b2c77329282d3e0a09f) (http://s119.photobucket.com/user/dunjis/media/IMG_20141228_191413_zpscfd73b02.jpg.html)
i klasika svake godine...ove sarena...
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi119.photobucket.com%2Falbums%2Fo142%2Fdunjis%2FIMG_20141228_185053_zpsbe30bea8.jpg&hash=09989049d2a383f96456c260eef2b0e7e2b8ed86) (http://s119.photobucket.com/user/dunjis/media/IMG_20141228_185053_zpsbe30bea8.jpg.html)
Divno je sve :) super su mi ove šarene zvezdice :)
i cickina i vockicina odlicne :good:
mi kitimo svaki dan po malo :girl_haha:
divne jelke I dekoracije :girl_in_love:
medenjak medeni :girl_in_love:
Super su vam jelke :clap:
Naša je kičerica totalna :girl_haha: :girl_in_love:
A evo još novih ideja
http://infocentrala.rs/kul-jelke/ (http://infocentrala.rs/kul-jelke/)
Zaboravila sam da vas izvestim za one led svece na baterije - nasla sam kod Kineza na Terazijama, pored raznih blinkajucih imali su i obicne. I u Vicku sam danas videla, bas su lepe, manje su dvesta i nesto ....
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F2_zps16e4d1d6.jpg&hash=2594e7b2c1c46914a9a08c9fefd9bd3c77737f20) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/2_zps16e4d1d6.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F3_zpse81f29ef.jpg&hash=b7f6abe8517b1c99981201727d6cb68b5c2295b5) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/3_zpse81f29ef.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F1_zps52a3c697.jpg&hash=fb9fe8c5f93ec3e6864404c01c78cc865dd1e9b0) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/1_zps52a3c697.jpg.html)
sutra jos da dodam girlande i neke svecice :girl_haha:
Una prelepo je ispalo. :girl_in_love: :love32:
Divno je.
prelepo!
Ja sam sinoć malo okitila girlandu u kuhinji, sad kuhinja više nije jedina prostorija bez ikakvog ukrasa.
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7887_zps76ab51ba.jpg&hash=9c6a3dce2fed453044eda0a6763a71725f665dd3) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7887_zps76ab51ba.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7882_zpsba0d3f9f.jpg&hash=a0bd6daf7a927e7b17ac4c2edbf469d6bae89979) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7882_zpsba0d3f9f.jpg.html)
I dodala sam na jelku, vidi se na slici, neke kao plave niti, koje sam našla u Bašti. Verovatno ću ih psovati za mesec dana kad ih budem skidala i čupala sa jelke ali mnogo lepo deluje. Kad se upale lampice, izdaleka izgleda kao da jelka ima plavi oreol. :girl_haha: :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7885_zps4ebb253b.jpg&hash=081c16e5b7ac72aa7a3a15676c4d03c441963e76) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7885_zps4ebb253b.jpg.html)
Lani, divno :love32:
Jel pasuje vrh?
Da da, odličan je. Hvala draga. :kiss1:
sve ti je divno, a za sve treba strpljenja i vremena...
ja sam u djecijoj sobi napravila onu zavjesu od kuglica :love32:
Lani prelepo je a za ove niti, da psovaces jer samo mozes da ih iskidas. Dete sam bila u C marketu je bilo zlatnih i srebrnih i secam se 31. sam ceo dan isla od kuce do prodavnice i dokupljivala dok nisam shvatila da sam preterala :lol: naravno mama me psovala kad su se skidali ukrasi jer sam ja insistriala da ih sacuvamo i za sledceu godinu :lol::
Una prelepo, bas po mom ukusu, ako se ne varam ti si sa heklerajem ( tojih ruku delo ) kitila prvo kugle, pa onda jelku?
I divne su same slike.
Ma izuzetno, lepo, neobicno i otmeno :love32:
taj redosled, samo sto hekleraj nije mojih ruku delo
ja za to zivaca nemam, ali vec gotovo umem da upotrebim na razne nacine :girl_haha:
Lani, kako je lepooooooo :love32:
Sve vam je prelepo :love32:
I nasa jelka je lepa, a napravila sam i dva aranzmana od svezih grancica, jos samo da im dodam koju kuglu i masnu :-[
najzad i jelka :girl_haha:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F20150101_233248_zpsdfc46a42.jpg&hash=4ac5f4cf5809ba91e575a7daeb22ae8f31bbac0f) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/20150101_233248_zpsdfc46a42.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2FIMG_20150101_233338_zps1c2fa057.jpg&hash=bfc8cbe5032c4e47d2c49be2260efed89aed0537) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/IMG_20150101_233338_zps1c2fa057.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2FIMG_20150101_233358_zpsa7fc7d6a.jpg&hash=d9117cc663c42b6ba16520d3f4870cfb005e890e) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/IMG_20150101_233358_zpsa7fc7d6a.jpg.html)
sajgon jelka :lol: sjajna :girl_in_love:
divne su jelke, ja mahom gleduckala pa ne komentarisah ali Lani :nesvest: cela kuca ukrasena, sjajno divno :love32:
Una, kakva lepotica :girl_in_love:
Lani,svaka čast :clap:
Divna divna pa još sa ovim čipkanim trakama. :girl_in_love: Skroz je romantična. :girl_in_love:
Quote from: Lani on January 02, 2015, 09:06:07 AM
Divna divna pa još sa ovim čipkanim trakama. :girl_in_love: Skroz je romantična. :girl_in_love:
:girl_in_love:
Sve je preloepo :girl_in_love:
Prelepa je :girl_in_love:
nadjoh ovo, bas mi simpaticno...jeste da su praznici prosli, ali je tema zimska :)
http://youtu.be/pB4jFqkn8MY (http://youtu.be/pB4jFqkn8MY)
(https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/1607077_10206947817516626_6544708000592353459_n.jpg?oh=d56ad3d106aa35fe2b729251c4a7c795&oe=561E7EBE)
:nesvest:
ne dizati ovu temu dok je temp iznad 20 stepeni :sissyfight: :rofl:
Pa samo da vas informišem da sam saglasna sa transparentom :rofl:
mnogo ti hladna ta voda, cim te spopala nova godina :rofl:
Je l' vidis :crycry: :lol:
ovu temu si podigla treceg dana leta i to sa mora :lol:
Pa samo da pokažem da postoji pokret protiv :rofl:
Osećam se neshvaćeno :burko:
ih....nisi jedina :lol: :lol: :lol:
juni je, majka mu stara , J-U-N-I :rofl:
:lol: :lol: :lol:
Jes' ladno napolju, al' ne baš toliko... :crycry:
www.countryliving.com/diy-crafts/tips/g2132/mason-jar-christmas-crafts/?slide=21 (http://www.countryliving.com/diy-crafts/tips/g2132/mason-jar-christmas-crafts/?slide=21)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fclv.h-cdn.co%2Fassets%2Fcm%2F15%2F09%2F480x552%2F54ebb3168f519_-_mason-jars2-xln.jpg&hash=22ca897c2e28245326241e6eb8ba30895c55d591)
mnogo je lepo :girl_in_love:
Divno, baš :girl_in_love:
:love32:
predivno, al kud vec potegoste temu :lol:
meni se cini da cu uskoro da okitim jelku :lol: jer ako to ne uradim velike su sanse da je i ne vidim cak i da je je deca sama okite :rofl:
http://mojrucnirad.com/novogodisnje-zvezde-od-papira/ (http://mojrucnirad.com/novogodisnje-zvezde-od-papira/)
Divne su. :girl_in_love:
Ja ću definitivno da kitim jelku ovih dana, čekam samo da napravimo neke pretumbacije sa nameštajem u dnevnoj sobi, pre toga ne mogu, a to će biti nadam se do kraja ove nedelje. :clap:
Ja uzeh ovaj pleh, dete oduševljeno! (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg0040.psstatic.com%2F151930493_amazoncom-dr-oetker-2471-christmas-tree-cake-pan-kitchen.jpg&hash=bb5b91657c68aa0c065a57c143b15b150bf28fae)
https://www.facebook.com/765318123490478/videos/890686994286923/ (https://www.facebook.com/765318123490478/videos/890686994286923/)
Ja se juce setila da smo bacili staru jelku, najzad cu doci do neke normalne
https://www.facebook.com/coisasthais/videos/1675034999403886/ (https://www.facebook.com/coisasthais/videos/1675034999403886/)
Slatko je al ja se unervozih od gledanja samo.
odlično :good:
Da vam kazem da sam one led svecice sto sam trazila prosle godine kupila ovih dana u Jysku, super su i kostaju samo 450 din 6 komada.
ovu jelkicu je neko kačio već ovdje, pravila sam je prije par godina, baš se lako pravi :)
Ovo mi treba :lol:
(https://media.giphy.com/media/XwRP4JkXOsPII/giphy.gif)
:lol:
Još nisam okitila jelku. :wall:
:rofl: tek je sedmi, gde žuriš :lol:
Ovde će biti posle 20-i-nekog :turpija:
:lol:
Ima u novom Oriflame katalogu silikonskih jelka-modli
i sablona za ukrasavanje, za kafu i kolace, nisu skupi
Nece da stavi link direktno na proizvode, evo za katalog, 16. i 17. strana. To je stari, ima i u novom
http://rs.oriflame.com/products/digital-catalogue-current?p=201516 (http://rs.oriflame.com/products/digital-catalogue-current?p=201516)
Sto su lepe modle i sabloni...... kako kupujete oriflame, je l imamo nekoga da ih radi?
Ako ne nadjes nekog "blizeg",
imam koleginicu neku koja radi, ja posle sto godina uzela da pogledam katalog proslog meseca...
Ima kod Opštine prodavničica koja radi Avon i Oriflame, i imaju ponešto na stanju, i može da se naruči.
Mi se zabavljali ovih dana :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi67.photobucket.com%2Falbums%2Fh303%2FJacquellineno%2Fth_WP_20151215_001_zpsgfsyyg5o.jpg&hash=d98833eb00202a055e23c4c196b3ece91eadec51) (http://s67.photobucket.com/user/Jacquellineno/media/WP_20151215_001_zpsgfsyyg5o.jpg.html)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi67.photobucket.com%2Falbums%2Fh303%2FJacquellineno%2Fth_WP_20151212_008_zpsdu37s1q1.jpg&hash=354af799f59fe7b0de6fa1cbecd2d3abf80de570) (http://s67.photobucket.com/user/Jacquellineno/media/WP_20151212_008_zpsdu37s1q1.jpg.html)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi67.photobucket.com%2Falbums%2Fh303%2FJacquellineno%2Fth_WP_20151212_007_zpszhfjowhu.jpg&hash=b6585cfea68415730ad704add95a558d2274a6d7) (http://s67.photobucket.com/user/Jacquellineno/media/WP_20151212_007_zpszhfjowhu.jpg.html)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi67.photobucket.com%2Falbums%2Fh303%2FJacquellineno%2Fth_WP_20151212_006_zpslqhni9hg.jpg&hash=96e19c6ab342c8032737241ca055257b6ebb5dc5) (http://s67.photobucket.com/user/Jacquellineno/media/WP_20151212_006_zpslqhni9hg.jpg.html)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi67.photobucket.com%2Falbums%2Fh303%2FJacquellineno%2Fth_WP_20151212_003_zpsfr3cbjxk.jpg&hash=5c1ef3b685d243d7d1618ef205edc908f4262a43) (http://s67.photobucket.com/user/Jacquellineno/media/WP_20151212_003_zpsfr3cbjxk.jpg.html)
:girl_in_love:
Super! :girl_in_love:
:good: :love32:
:love32:
:girl_in_love:
jao, Pepi, kako je slatkoooooo :love32:
Sve je slatko Pepi. :girl_in_love:
Evo naše jelke. :)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_20151218_235533_zpsibjsn8eo.jpg&hash=75d3ff713b315e1fca6e372c0616dd5f44873893) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/20151218_235533_zpsibjsn8eo.jpg.html)
bas je dobra :clap:
Jao, divna je, Lani :girl_in_love:
Mi cemo kicenje ostaviti verovatno tek za sledeci vikend, prvo da prodje predstava pa Aleksin rodj, tek onda mogu da se ubacim u NG mood :girl_haha:
Lani divna je :love32: sta si rekla koliko je visoka?
Pepi :clap:
Mi nemamo jelku, gde ima da se uzmenesto optimalno? Merkur? Homecentar? Ili kinezi na Nbg?
Naša je iz Merkura, 170cm, meni idealna... visočija nam ne bi stala, jer je i šira.
evo je, ista ko prošle godine vjerovatno :girl_haha:
(https://lh3.googleusercontent.com/-8cRB-CbplYE/VnW1S1IUwTI/AAAAAAAAVlA/yoGUs4UxF1w/s720-Ic42/DSC_0062.JPG)
Naša je isto iz Merkura, kao emgina, samo što je 1.80 m visoka. Kad se namesti na stalak, bude oko 2 m.
I dosta je široka, uživo deluje mnogo impozantnije i veće nego na slici.
Jel, ako imaš bilo kakvu jelku, iskoristi je još ove godine pa sačekaj da krenu sniženja posle NG. Ovi iz Merkura obično u januaru snize cene, tako smo i mi našu kupili.
Inače Home centar ima baš lepe ukrase, onako ima dosta neobičnih, staklenih, u pastelnim bojama, obično svi furaju neke drečave i šljašteće ukrase. I 50% ko ima njihovu VIP karticu. :)
Divne su vam jelke :love32:
Nasa je 90 cm :crazy: , i upravo ju je beba Neda oborila treci put
Divne jelke :girl_in_love:
http://brightside.me/article/15-inspirational-decorations-that-will-bring-christmas-and-new-year-closer-61405/ (http://brightside.me/article/15-inspirational-decorations-that-will-bring-christmas-and-new-year-closer-61405/)
Ima lepih ideja ... mozda jednog dana sa unucicinma
pre neki dan u novinama....
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fstatic2.ad.nl%2Fstatic%2Fphoto%2F2015%2F10%2F15%2F7%2F20151217191633%2Fmedia_xll_3472792.jpg&hash=0cc9f21a24f84e73d06984fa3e7908de8aa2989f)
A moja je manje vise ista .... dokupim 10-15 novih ukrasa svake godine
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs21.postimg.org%2Ffmtl8932v%2FSAM_2226.jpg&hash=ada6ed6d538e96c862e8819068e94d193c898176)
malo blize ...
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs30.postimg.org%2Ftumwkj2m9%2FSAM_2232.jpg&hash=1363a17de8d76ae43b2e6ffff9653ba392c57abd)
Urbana, lepa je....pingvin posebno :girl_in_love:
Quote from: AnaK on December 20, 2015, 06:41:23 PM
Divne jelke :girl_in_love:
http://brightside.me/article/15-inspirational-decorations-that-will-bring-christmas-and-new-year-closer-61405/ (http://brightside.me/article/15-inspirational-decorations-that-will-bring-christmas-and-new-year-closer-61405/)
jao, kako ima divnih divnih divnih ideja :girl_in_love:
Urbana divna jelka. :girl_in_love: Baš mi je super ta kombinacija boja, belo/zeleno.
AnaK, divne su ideje :girl_in_love:
Jelke su vam bas lepe :love32:
(https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12373284_1082578405095551_6458710179312606561_n.jpg?oh=830e24c24c83c289d2046231569bcca9&oe=571FA8B7)
(https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1917099_548677678615841_6714466718379636290_n.jpg?oh=5124c332b59598a119094ae51b07ee72&oe=570D40A3)
Divno je, Pepice, bas si kreativac :love32:
Pepi, blago Dasi :girl_in_love:
Ja mislim da ovo nije Pepino. ;D
Nije moje, samo ideja ;)
a bas je lagano da se napravi i odlicna ideja :good:
To jedino ko nema malu decu, inače je disaster waiting to happen. :nokti2:
Da, da
ili da ga dignes negde na nku visoku policu koja je stabilna :rofl:
Quote from: Unabebili on December 22, 2015, 03:30:31 PM
Da, da
ili da ga dignes negde na nku visoku policu koja je stabilna :rofl:
sa kojih se snesko ni ne vidi :rofl:
ono, ostava, spavaca soba i taj rad :rofl:
pih, ne vredi, obarač može u obe prostorije....eventualno na terasu da ga stavim :rofl:
Ovaj drugi Snjesko mi je super za neki kafic ili butik. Bas ekstra!
Divna ideja za sneska....lenja sam i sad mi kasno.... a mozda se jos predomislim .... nesto poput ovog drugog sneska
A moze i u prozirne vaze da se natrpa ukrasa koji ostanu viska. Super izgleda.
Jaoj kako su joj slatki i uredni kolacici :girl_in_love:
https://www.etsy.com/shop/4theloveofcookies?section_id=14391103&ref=shopsection_leftnav_4 (https://www.etsy.com/shop/4theloveofcookies?section_id=14391103&ref=shopsection_leftnav_4)
Preslatki :girl_in_love:
Divni :girl_in_love:
Probala da pravim, sve se to meni razliva, nije lako ko mi što mi se činilo :crazy:
https://www.facebook.com/Misya.info/videos/901133886601820/ (https://www.facebook.com/Misya.info/videos/901133886601820/)
Jao, sto je dobro ovo.
Fenomenalno :good:
E ima da pravim sad za NG. :clap: Hvala Pepi na linku. :kiss1:
Meni je ovo super fora i za rođendan, kao grickalica.
Super je bas
Sto je slatko :love32:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fth_jelka2015_zpsqcszuyll.jpg&hash=6c1a95c0be3ba96abae34388d747f9c6416108b5) (http://s93.photobucket.com/user/AnaK73/media/jelka2015_zpsqcszuyll.jpg.html)
Lepa :girl_in_love:
Baš uživam, uživo je lepša, loše se slikaju broan ukrasi :girl_in_love:
Ana svidja mi se forma tvoje jelke ... uska/"mrsava" ja bi menjala sledece godine, ganjam sad na snizenju ako bude tako neka ali visa....a cini mi se da su joj i grane nekako leprsave i "prirodnije" mozes jedan detalj izbliza. Tacno da braon kugle slabo dolaze do izrazaja na slikama.
Moja je jelka bas stara i staromodna, ali je nakindjurim je pa se ne vidi.
Ja sam mojoj dodala jos neke detaljcice i poslala sam na blic kao bice galerija 1.1. nadam se da ce biti i moja izlozena
nisam mogla da se odlucim pa sam poslala ovako obadve, jer drugi je dozivljaj.....
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs1.postimg.org%2Fnhszlurjz%2Fjelka.jpg&hash=65c6897412c3f101783292f91ac06a80202f7f1a)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fth_jelka2015a_zpsajycf5hm.jpg&hash=061055c1a7b20a9f6e73b5eeb3d1236b643203c3) (http://s93.photobucket.com/user/AnaK73/media/jelka2015a_zpsajycf5hm.jpg.html)
Jeste divna :girl_in_love: Tačno 2m je visoka, ja je nekad montiram bez poslednjeg reda grana da stanu pokloni.
Baš su vam lepe jelke :girl_in_love:
Moje je kitilo dete, a i nije lepog oblika, ali je vesela :love32:
Super su vam jelke devojke. :girl_in_love: :love32:
Pepi, meni su te najdraže :girl_in_love: Meni je ovo prva koju sam kitila po svojoj želji, a vid' mi ticker.
Lani, tvoj poklon je doprineo 50% :love32: :kiss1:
:kiss1:
Quote from: AnaK on December 30, 2015, 01:51:48 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fth_jelka2015a_zpsajycf5hm.jpg&hash=061055c1a7b20a9f6e73b5eeb3d1236b643203c3) (http://s93.photobucket.com/user/AnaK73/media/jelka2015a_zpsajycf5hm.jpg.html)
Jeste divna :girl_in_love: Tačno 2m je visoka, ja je nekad montiram bez poslednjeg reda grana da stanu pokloni.
Bozanstvena :love32: takvu bas zelim
Disco, jesi i pravila lisnate jelkice?
evo ih moje :)
(https://lh3.googleusercontent.com/-A6CfMSGy5Ng/VpLqTulvZRI/AAAAAAAAVrI/uA8AjfIPyjo/s912-Ic42/DSC_0494.JPG)
Ja sam pravila ali nisam slikala. :)
El ste spremni? :lol:
Ove pahulje su bas lepe :girl_in_love: Ima i video.
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.apieceofrainbow.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F11%2Fpaper-bag-snowflake-pendants-apieceofrainbowblog-2.jpg&hash=e269626286aae54941e47cf8c44dadd145da28da)
http://www.apieceofrainbow.com/paper-bag-snowflake-pendants (http://www.apieceofrainbow.com/paper-bag-snowflake-pendants)
Baš su lepe :girl_in_love:
Ja sam poslednjih godina u decembru toliko zatrpana poslom, a i Janko više u tome ne učestvuje pa nemam dodatni motiv, da ništa ne pravim, ništa ne radim. Samo se nakanim jelku da okitim i lampice :love32:
Meni kreativni deo mozga definitivno ne radi kad sam u gužvi i umorna :girl_sigh:
http://zelenaucionica.com/ukrasi-od-papira/ (http://zelenaucionica.com/ukrasi-od-papira/)
Meni se ovo mnogo dopada, moram neku granu kod kuće tako da okitim, pobodenu u saksiju npr :girl_haha:
(https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p320x320/15220123_1392738677432962_8563866539286855109_n.jpg?oh=e963d0159fcf17c4c924d5a70a936d81&oe=58C0732F)
Bila sam u DeltaC, pa me ponela malo atmosfera, mogla bi jelka da padne ubrzo :girl_haha:
Jelka sutra jedva cekam
Pokloni kupljeni i upakovani
Ja sam danas bila u Jumbu, ima baš puno stvari za Ng :)
Za mame malih balerina, male balerine i Vraninu sestru :girl_haha:
https://www.facebook.com/5min.crafts/videos/vb.673283106147611/859460250863228/?type=2&theater (https://www.facebook.com/5min.crafts/videos/vb.673283106147611/859460250863228/?type=2&theater)
:good: :good: :good: :girl_in_love:
Napokon sam našla vrh koji može na moju debelu jelku :girl_in_love:
(https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/9c/99/95/9c99959c430f06cfffdb545bf35e6512.jpg)
Divna ti je :love32:
Jelka je divna, i pozadina sa lampinjonima na prozoru je divna :girl_in_love:
Što je lepa... i velika! :girl_haha: :girl_in_love:
Baš je lepa! :girl_in_love:
Jeste velika, mislim da je 1,80, to sam pre neku doginu ispunila sebi san iz detinjstva :lol: Baš uživam, mislim da će ove godine, kako stvari sa živcima stoje, to biti jedina dekoracija :lol:
Predivna je jelka :girl_in_love:
:girl_in_love:
Divna, u tri nivoa :girl_in_love:
I veeeelika
jao divna ti je jelka!
Divno si sklopila boje! :girl_in_love:
Ova moja jelka je primer kako male promene dovedu do velikih razlika :lol: Prvenstveno u slikanju. Ovo je prošlogodišnja:
http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=1187.msg954540#msg954540 (http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=1187.msg954540#msg954540)
Ista jelka, isti ukrasi. A ne liči, ni meni :rofl:
:kiss1:
Za umetnice i male umetnice, crtanje:
https://www.instagram.com/p/BN5GRqzDHSV/ (https://www.instagram.com/p/BN5GRqzDHSV/)
Quote from: AnaK on December 16, 2016, 02:34:22 AM
(https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/9c/99/95/9c99959c430f06cfffdb545bf35e6512.jpg)
Divna je jelka :girl_in_love: Slika kao iz nekog časopisa.
Bas je lepa :)
I stvarno se razlikuje od proslogodisnje ... citala sam skoro negde neke trikove, izmedju ostalog, krupnije ukrase pri dnu, a pri vrhu sve sitnije; bez obzira na sarenilo treba grupisati itd. Cini mi se da si ispostovala to pravilo o krupnijima pri dnu :think:
velika je razlika izmedju jelki, ali je i ugao slikanja bolji :)
svakako odličan posao!
Ma uživo razlika nije velika, ali je na slici draaaaastična :girl_haha: Baš sam zadovoljna, tenkju :kiss1:
Razlika među tvojim jelkama inspirisala moje dete da ove godine jelku okiti samo u dve boje, odlučio se za kombinaciju srebrne i zlatnosmeđe umesto da nakači sve ukrase koje imamo i jelka je ispala prelepa, sve mi milo kad je pogledam. Eto koliko znači dobar primer. :girl_in_love: (Da napomenem samo, jasno mi je da si ti iste ukrase koristila na obe, nego na slikama prosto ne izgleda tako, već ovogodišnja deluje svedenije a lepše.)
AnaK, divna je jelka i stvarno daleko lepša ove godine. Divotica!
Ja sam ove godine uspela da ubedim decu da kitime u dve boje, srebrna i crvena, konačno :girl_haha:
Ja ću moje da pustim da rade šta god im duša ište, eventualno ću da pojasnim šta znači da je manje - više, bez velikih očekivanja. :rofl: Kontam da će mi za koju godinu jelka biti u potpunosti na raspolaganju. :girl_sigh:
E pa Dacko, divno :girl_in_love: :love32:
Disco, apsolutno. I onda nećeš moći da se odlučiš da li ti je drago ili žao što je tako. Moj slučaj :girl_sigh:
Divna je jelka! :clap: :girl_in_love: Mnogo mi se sviđa ovaj fazon sa prelazima.
https://www.facebook.com/buzzfeedtasty/videos/1691520661100576/ (https://www.facebook.com/buzzfeedtasty/videos/1691520661100576/)
AnaK, prelepa jelka i fotka :love32: :love32: :love32: . Inspirativna :girl_in_love:
Ako neko nađe gde se ovo kupuje, želim. Taman mi je to mera :-[
https://www.facebook.com/itsgoneviralofficial/videos/2092125671101538/ (https://www.facebook.com/itsgoneviralofficial/videos/2092125671101538/)
Quote from: AnaK on December 03, 2018, 02:39:15 PM
Ako neko nađe gde se ovo kupuje, želim. Taman mi je to mera :-[
https://www.facebook.com/itsgoneviralofficial/videos/2092125671101538/ (https://www.facebook.com/itsgoneviralofficial/videos/2092125671101538/)
Ne znam za ovo ali sam se opet oduševila tvojom prošlogodišnjom jelkom :good:
Meni to manje je više ne ide :girl_sigh:
Gledala sam kao je Melanija okitila Belu kuću, sve mi je nešto usitnjeno i ne ostavlja mi baš neki wow utisak :think:
sjajna fora!
Sviđa mi se.
Fora, ne Melanijina kuća :lol:
Videla sam sad u frizerskom salonu, pa mi se mnogo dopala ideja. Mreža/sijalice za izlog su zakačene ovakvim kukicama:
https://www.volimsvojdom.rs/kukice-set-3-1-spirella-10-10979 (https://www.volimsvojdom.rs/kukice-set-3-1-spirella-10-10979)
Slatko i izvodljivo.
Jao :girl_in_love:
Ukrašću ti
I ja ukrala sa tw, nego mi linkovanje s tw generalno ne radi, a arhiviram sebi kao podsetnik :girl_haha:
I ja nista ne mogu da skinem sa twitera
Meni je otkrovenje aplikacija Snipping Tool, dolazi uz novije windowse (od 7 nadalje), a verovatno može i da se skine dodatno, za snimanje ekrana u 2 klika, bez ikakve dodatne potrebe za drugim programčićima.
kod samsunga dugme za minus zvuka i dugle za gašenje ekrata i dobijaš screenshot.
I na huaveju , ja sam razumela da je ovo za komp :girl_haha:
Jeste za komp :girl_haha: :kiss1:
Nedužno pregledam mejlove, sada, kad :girl_wacko:
:lol:
na vrijeme :lol:
Takoe, sad kad je duza obdanica pa se ima vremena :lol:
https://www.jutarnji.hr/domidizajn/savjeti/sada-i-zvanicno-rano-kicenje-doma-za-bozic-nas-cini-sretnijima/9614014/?fbclid=IwAR22es9ZjuZ9MTyOE10H8p2SBOH-OTsKCi-xyzZ7FKCOBCEGK2qSI6orevI (https://www.jutarnji.hr/domidizajn/savjeti/sada-i-zvanicno-rano-kicenje-doma-za-bozic-nas-cini-sretnijima/9614014/?fbclid=IwAR22es9ZjuZ9MTyOE10H8p2SBOH-OTsKCi-xyzZ7FKCOBCEGK2qSI6orevI)
https://www.facebook.com/138895720005757/posts/551021908793134/ (https://www.facebook.com/138895720005757/posts/551021908793134/)