Moja Mansarda

ATELJE => Kreativni kutak => Topic started by: AnaK on November 23, 2009, 07:23:45 PM

Title: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 23, 2009, 07:23:45 PM
Samo da vas obavestim da smo Janko i ja danas počeli da pravimo čestitke  :love32:
Title: Re: Novodogištarije
Post by: janavi on November 23, 2009, 07:30:23 PM
novoŠTA? :mrgreen: :P
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 23, 2009, 07:31:54 PM
Kombinacija detetove kovanice i mamine disleksije  :-X Sad je valjda OK  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on November 23, 2009, 08:56:59 PM
Super tema :love32:

Da prijavim ovde da sam danas bila u Kontalu i našla materijal, tj. gotove kutije u obliku jelki i zvezda, rebrasti karton (ima neko ime, ali sam zaboravila), glitter glue i moraću da idem opet da dokupim još ponešto.

Imaju super stvarčica za uradi sam (ili uradi delimično sam, kao u mom slučaju :girl_haha: ).
Slike materijala kačim čim mi bude bio osposobljen komp, a na onoj drugoj temi ću gotov proizvod :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 23, 2009, 08:58:44 PM
rebrasti karton, zalepljen za običan se zove lepenka ;)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Masha on November 23, 2009, 09:00:42 PM
I mi krecemo ovih dana :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 23, 2009, 09:00:48 PM
Jedva čekam da vidim  :girl_in_love: A ima li malih gotovih kutijica?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on November 23, 2009, 09:12:52 PM
Imaju kutijice samo u kompletima po 6 i to spakovane jedna u drugu (kao babuške).
I nemaju neki veliki, veliki izbor, a ni količine: jelki više nema, ima zvezdastih, kvadratastih, okruglih i srcastih.

Title: Re: Novogodištarije
Post by: Maki on November 23, 2009, 09:32:39 PM
Ana hvala,bas si me podsetila da i mi krenemo.Kafice sta je i gde je Kontal.I meni bi trebale te kutijice i svasta nesto jos.Ni nas dve nismo bas najspretnije u pravljenju,ali mnogo volimo da ukrasavamo.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on November 23, 2009, 10:34:11 PM
sta je Kontal? gde se nalazi i kakve su cene?

super tema... mi nismo nista poceli, bas sam mislila da cu to raditi po porvatku sa odmora, ali prema svemu stvari stoje tako da bih mogla vec sutra jelku da okitim :lol:

cestitke cemo praviti, neki materijal smo prikupili jos ranije i u prolazu, a za ukrase imamo punu veliku kesu sisarki... imam sprejeve i farbe u tubicama ( zlatna, srebrna ) za ukrasavanje
Title: Re: Novogodištarije
Post by: NikkiL on November 23, 2009, 10:54:43 PM
Mi obicno poranimo sa ukrasavanjem (ovde vec sve nadzidze odmah cim prodje Haloween) ali ove godine nikako da stignem...kako smo krenuli ako stignem da okitim jelku dok mi se muz ne vrati bice dobro... mada je komsinica kanadjanka izrazila zelju da sa Andjelom okiti jelku i kucu (inace super to radi), mozda ih i pustim da se zabavljaju... :innocent:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 23, 2009, 10:58:57 PM
moram da pocnem da razmisljam,  u skolici pravimo cestitke, ukrase, pahulje, moram da smislim za sve uzraste u dva odeljenja (na dva kraja grada :crazy: )
ove godine je i Aleksa veci pa cemo zajedno praviti cestitke  :love32:



nesto mi govori da cemo na ovoj temi kaciti prava mala umetnicka dela  :love32: :love32: :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Despina on November 23, 2009, 11:04:09 PM
mi pravimo uveliko :crazy:
naime u subotu je bozicni market u Anjinoj skoli i svaka porodica mora napraviti nesto ukrasa za prodaju, 10 sibica ukrasenih sa premijom za neku lutriju, kolace za prodaju i imamo dezurstvo pored vatre/za vatru je zaduzen 1. razred
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 23, 2009, 11:54:21 PM
http://www.kontal.co.rs/ (http://www.kontal.co.rs/)

Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on November 24, 2009, 12:05:11 AM
jaooo divna tema
pokrenuli ste me, moracemo i mi  :) nesto svasta...
obicno se toga setim negde 30tog  :lol: decembra
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on November 24, 2009, 03:26:29 AM
Ja cu za pocetak da prijavim mm koji je postavio svjetla na kuci, prvi put otkad smo zajedno, da ne stavlja dan pred Bozic a da ja nisam vec >:(
Imamo i sneska na naduvavanje, kojeg smo iskljucili veceras, pa izlgeda kao da se objesio.
U svakom slucaju krenuli smo polako, mada ja uvjek odlazem dok prodje Thanksgiving.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 24, 2009, 06:55:46 AM
Mi uvek krenemo rano, relativno rano.
Ove godine još nismo ništa novogodišnje radili, osim što smo kupovali ukrase za jelku.

Moram da se opremim materijalom, ostalo mi je samo malo krep i šarenih papira od prošle godine.
Prošle godine nam je cela kuća bila u onim papirnim pahuljiicama.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Saska on November 24, 2009, 08:16:19 AM
Meni nešto još uvek rano za NG atmosferu. A volim sve to, nije da ne volim...
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on November 24, 2009, 08:37:23 AM
Super tema, dajte i poneku slikicu za nas nemastovite. :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on November 24, 2009, 08:49:00 AM
Ja uvjek čekam da mi prođe rodjendan, pa tako krećem da NG od 19. decembra.
Posle se svičude što držim jelku do 20. januara :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 24, 2009, 09:01:10 AM
Mi pravimo neke ovakve čestitke (varijacije na temu, sa seckanjem, stikerima, crtanjem):

Quotehttp://kidscraftweekly.com/christmas_cards.html

http://kidscraftweekly.com/cards_issue.html (http://kidscraftweekly.com/cards_issue.html)


Seckamo neke ovakve pahulje:

Quotehttp://www3.ns.sympatico.ca/dstredulinsky/kids_patterns.html

http://www3.ns.sympatico.ca/dstredulinsky/patterns.html (http://www3.ns.sympatico.ca/dstredulinsky/patterns.html)

http://www.papersnowflakes.com/patterns.htm (http://www.papersnowflakes.com/patterns.htm)

http://www.marthastewart.com/how-to/paper-snowflakes (http://www.marthastewart.com/how-to/paper-snowflakes)


Ovu zavesu ne verujem da ćemo praviti, mada... mnogo mi se sviđa:

Quotehttp://www.craftstylish.com/item/28838/how-to-make-a-snowstorm

Ova pahulja nam je prošle godine bila potpuni hit:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fpahulja.jpg%3Ft%3D1259049531&hash=f9b361125b48654b553c5f99eda383062693bed0)

http://www.instructables.com/id/Super-cool-easy-6-pointed-snowflake/ (http://www.instructables.com/id/Super-cool-easy-6-pointed-snowflake/)

I pravićemo i ove godine - Janko je već smislio da će neku odneti u školu i, ako bude prilike, naučiti drugare kako se pravi.

Hvala Vimi za sve divne ideje  :flower:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on November 24, 2009, 09:15:49 AM
Hvala! :flower:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on November 24, 2009, 09:21:10 AM
 :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 24, 2009, 10:05:39 AM
o da, pahulja je sa foruma otisla kod mene u skolicu, prenesena u jedan vrtic u Krusevcu, videla direktorka i onda su svi vrtici bili ukraseni, neka prijateljica od jedne od vaspitacica prenela je u Kraljevo pa je i tamo pravljena i kacena  :girl_in_love:
da ne pominjem da su svi znali gde je AnaK kancelarija  :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 24, 2009, 10:08:58 AM
zavesa je super  :clap:
pravicu, ako ne kuci onda u skoli ili kod zmua na poslu
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 24, 2009, 10:24:41 AM
MM se toliko bio izveštio u pravljenju ovih pahuljica da je pravio i drugima.
Kod koga god smo tih dana išli u goste, on im traži papir i makaze i dok sedimo i pijemo kafu pravi pahuljice.  :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 24, 2009, 10:27:18 AM
Quote from: Lani on November 24, 2009, 10:24:41 AM
MM se toliko bio izveštio u pravljenju ovih pahuljica da je pravio i drugima.
Kod koga god smo tih dana išli u goste, on im traži papir i makaze i dok sedimo i pijemo kafu pravi pahuljice.  :lol:
isto :crazy:
testo terapija i pahuljice terapija :crazy: :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on November 24, 2009, 10:32:35 AM
Da znas i meni je prijalo!
Naravno vrtic je bio ukrasen  :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 24, 2009, 10:51:25 AM
E dobro mi reče. Zadužiću ga ove godine i da napravi dvadesetak komada za vrtić.  ;D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 24, 2009, 10:56:39 AM
Ja ne mogu da skinem pdf ove poslednje pahulje  :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on November 24, 2009, 11:22:54 AM
Mi jos nismo poceli, osim sto sam im kupila  gotove prelepe kutije u radnji ' sve za 120'. Pravili smo i mi pahulju prosle godine.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: limun on November 24, 2009, 11:34:09 AM
Divni predlozi!  :flower:  Mi jos nista nismo poceli na "temu" tako da me je ovo bas razmrdalo...
Title: Re: Novogodištarije
Post by: nelly on November 24, 2009, 11:52:46 AM
Divna tema  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 24, 2009, 11:56:43 AM
Ima li ko pattern za ovu poslednju pahulju da mi pošalje na mail?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 24, 2009, 12:14:00 PM
Ne može, Pepi, plaća se. Ali ne treba ti, pravi se od 6 kvadrata (preporučujem od onih kocaka za sto), pogledaj samo fotke  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Maki on November 24, 2009, 01:01:47 PM
Jao sta sve ima u Kontalu.Napravila sam spisak.Eto nama zanimacije,jedva cekam.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on November 24, 2009, 01:09:15 PM
Aaaaaa, sad ste me inspirisale. Mi bas i ne saljemo cestitke, ali bi bilo lepo. I sad tako razmisljam sto ne bi smo forumskim klincima napravili forumsku akciju slanja cestitki (pravljenih pod obavezno)? Vasa je presrecan kad dobije postu a retko dobija  :'( i mogu misliti ludilo kad bi krenule cestitkice od sapatnika i sapatnica s podforuma "olovka pise srcem"  :rofl: :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: disco2000 on November 24, 2009, 01:16:46 PM
Quote from: Glitter on November 24, 2009, 10:05:39 AM
da ne pominjem da su svi znali gde je AnaK kancelarija  :lol:
Ovako ih ja pamtim :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 24, 2009, 01:39:32 PM
Marty  :bighug: :lol:

Baklavice, ja nemam naviku slanja čestitki, samo nekoj rodbini  :-[ ali rado ćemo poslati Vasi, daj adresu  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Despina on November 24, 2009, 01:41:43 PM
super su linkovi :clap:
probacemo ovu veliku pahulju
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on November 24, 2009, 01:42:07 PM
Quote from: AnaK on November 23, 2009, 11:54:21 PM
[url=http://www.kontal.co.rs/]http://www.kontal.co.rs/ (http://www.kontal.co.rs/)[/url]
hvala :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on November 24, 2009, 01:53:37 PM
Ne mogu da verujem da svi znate za pahulju, gde sam ja bila prosle godine? :blink:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 24, 2009, 01:57:36 PM
 :unknw:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 24, 2009, 02:00:48 PM
Baklavice, jel adresa ista kao prošle godine?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 24, 2009, 03:16:39 PM
blah, čak i ja znam za pahulju :girl_haha:
a  :girl_in_love: za Janka koji hoće da to podeli sa drugarima :girl_in_love: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on November 25, 2009, 04:28:05 AM
Quote from: Pepi on November 24, 2009, 02:00:48 PM
Baklavice, jel adresa ista kao prošle godine?

Ista, ista i nadam se da se jos puuuuno godina nece menjati, osim ako nam ne padne s neba neka pariska  :rofl: :rofl: :rofl:

Quote from: AnaK on November 24, 2009, 01:39:32 PM
Marty  :bighug: :lol:

Baklavice, ja nemam naviku slanja čestitki, samo nekoj rodbini  :-[ ali rado ćemo poslati Vasi, daj adresu  :kiss1:

Hvala  :love32: . Saljem  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 25, 2009, 09:42:03 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fhobbyart-chemaco.hr%2Fupload%2Fcd-5.jpg&hash=3e503e4eca9723a28b33207eae28aa4fadfc4dca)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Tchi on November 25, 2009, 09:52:56 AM
aaa zavidim vam sto su vam deca dovoljno velika da mozete da se igrate sa novogodistarijama
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 25, 2009, 02:14:25 PM
Obišla sam ovo:

http://www.kreativnihobi.com/ (http://www.kreativnihobi.com/)

:crycry: :crycry: :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 25, 2009, 02:19:48 PM
Quote from: Tchi on November 25, 2009, 09:52:56 AM
aaa zavidim vam sto su vam deca dovoljno velika da mozete da se igrate sa novogodistarijama

Pa šta te sprečava sama da se igraš?  :turpija:

AnaK što plačeš?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 25, 2009, 02:23:52 PM
Ne umem da objasnim. Možda zato što mi to nije profesija, pa nema smisla da kupim ni 1% onoga što mi se dopada  :ces: Ima fantastičnih, fantastičnih, fantastičnih stvari i sitnica  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 25, 2009, 02:36:00 PM
Quote from: AnaK on November 25, 2009, 02:23:52 PM
Ne umem da objasnim. Možda zato što mi to nije profesija, pa nema smisla da kupim ni 1% onoga što mi se dopada  :ces: Ima fantastičnih, fantastičnih, fantastičnih stvari i sitnica  :girl_in_love:
gledala sam ovaj sajtic pre neko vece i ima divnih stvari  :girl_in_love:
samo da dodjem u bg i da se snabdem
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Tchi on November 25, 2009, 03:08:28 PM
Quote from: Lani on November 25, 2009, 02:19:48 PM
Pa šta te sprečava sama da se igraš?  :turpija:

AnaK što plačeš?
mislis da necu  :-[ mada opet nije to to
Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on November 25, 2009, 08:12:03 PM
nabacila sam xmas temu i mislim da mi je to krajnji domet :-[
apsolutni antimaštoviti antitalenat za bilo kakvo kreatvni ručni rad  :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Despina on November 25, 2009, 10:19:38 PM
ovo ce biti nas doprinos bozicnom market, nista specijalno ali bitan je zajednicki rad :love32:
i pahulje su sjajne :clap:napravicu jos par komada

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi718.photobucket.com%2Falbums%2Fww181%2Fsonja200801%2Fth_PB250029.jpg&hash=6f210a2224e4315bf175d16d0485fbae71d8cded) (http://s718.photobucket.com/albums/ww181/sonja200801/?action=view&current=PB250029.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: simply on November 25, 2009, 10:31:09 PM
Jaooo divnog li sajta :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 25, 2009, 10:55:27 PM
Despina, divno je  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Saska on November 26, 2009, 08:29:50 AM
Quote from: senka on November 25, 2009, 08:12:03 PM
nabacila sam xmas temu i mislim da mi je to krajnji domet :-[
apsolutni antimaštoviti antitalenat za bilo kakvo kreatvni ručni rad  :crycry:

Nisam baš htela prva da se prijavim :lol:, ali isto ovako. Gledam onu pahulju i ništa mi nije jasno.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: anelore on November 26, 2009, 08:40:21 AM
Quote from: senka on November 25, 2009, 08:12:03 PM
nabacila sam xmas temu i mislim da mi je to krajnji domet :-[
apsolutni antimaštoviti antitalenat za bilo kakvo kreatvni ručni rad  :crycry:
I ja ovako.
Mislim da ce mi ove godine najveci kreativni domet biti da nagovorim MM da kupimo jelku i ukrase za jelku i okitimo je - do sada se tome opirao, ali sada imam dovoljno glasnog i artikulisanog saborca.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on November 26, 2009, 08:46:12 AM
Quote from: Saska on November 26, 2009, 08:29:50 AM
Nisam baš htela prva da se prijavim :lol:, ali isto ovako. Gledam onu pahulju i ništa mi nije jasno.
Kad tebi nije jasno onda me nije  :-[ sto i meni nije jasno. Mada ja nisam imala nameru da pravim nego da dam vaspitacicama...Neda ce mozda da zapamti  :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on November 26, 2009, 08:59:57 AM
Kako su mi divni oni diskovi  :love32:

Despina, super ste napravili  :clap:

Rekla bih da je vreme da uposlim ruke i dete  ;D Kako apsolutni antitalenat, volim danasnje kreativne metode i gomile prirucnika, koji i nama operasinami daju sansu da se osecamo kreativno  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: limun on November 26, 2009, 12:03:51 PM
Despina divan vam je rad!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 26, 2009, 12:13:25 PM
super je  :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Despina on November 26, 2009, 12:13:50 PM
hvala vam :kiss1:
cini vam se da je komplikovana pahulja, probajte super je :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on November 26, 2009, 12:28:52 PM
Jedno glupo itanje..a cime spajate 6 uvijutka?  :-[
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on November 26, 2009, 12:41:12 PM
Ja heftalicom!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on November 26, 2009, 12:41:37 PM
Despina.-super je  :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 26, 2009, 12:42:37 PM
Može heftalicom, može komadićem selotejpa.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 26, 2009, 12:45:29 PM
heftalicom
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 26, 2009, 01:02:59 PM
imam pitanje za Janka
da napravi jednu pahulju, da ga neko uslika :mrgreen:
i da turimo sve kod mene na blog ;)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 26, 2009, 02:05:16 PM
Može, naravno  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 26, 2009, 02:07:50 PM
:clap: :clap: :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 26, 2009, 05:18:17 PM
Vidite ovo  :love32:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F_6J4GdiN9ogM%2FSS3qs_8lUXI%2FAAAAAAAABVg%2FAhcPlcZf1iw%2Fs400%2FDSC_0456.JPG&hash=2a98a076e63164357f54ff7b651c860227d21445)

http://thatartistwoman.blogspot.com/2008/11/how-to-make-mini-christmas-trees.html (http://thatartistwoman.blogspot.com/2008/11/how-to-make-mini-christmas-trees.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 26, 2009, 07:19:09 PM
Ovo je jako slatko i tako jednostavno.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 26, 2009, 07:21:53 PM
I meni  :love32:

Ovo je malo komplikovanije, i malo lepše:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fweefolkart.com%2Fsites%2Fdefault%2Ffiles%2Ffelttreeforest-scenewm.jpg&hash=dc57d0478c5f4fa93f12fbfc3c77c5e301aaae5d)

http://weefolkart.com/content/felt-tree-forest (http://weefolkart.com/content/felt-tree-forest)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 26, 2009, 07:25:06 PM
Ko će da ušiva toliko :lol:
Mnogo je slatko i to.Mene nešto ove godine ne hvata NG, ili bar ne još.Ništa mi se ne pravi.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 26, 2009, 07:25:55 PM
Quote from: cici on November 26, 2009, 07:25:06 PM
Ko će da ušiva toliko :lol:

I ja sam se pitala  :-X Al' je lepo  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: limun on November 27, 2009, 08:31:43 AM
Jelkice su preslatke, ali .... dvoje dece, makaze, lepak ..... mada, mozda bih ja sama mogla malo da se igram  :-X
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 27, 2009, 11:02:26 AM
http://vremeigre.com/novogodisnja-jelka-od-kolaz-papira.html (http://vremeigre.com/novogodisnja-jelka-od-kolaz-papira.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2FFisek-sa-trecim-prstenom.jpg&hash=5c77bd68311ca7b9a6ac0e1410d042df0f3455d3)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: :ph34r: on November 27, 2009, 11:36:07 AM
juce sam pravila na poslu onu pahulju...sve su prepisali  :-[ :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 27, 2009, 11:36:58 AM
Quote from: :ph34r: on November 27, 2009, 11:36:07 AM
juce sam pravila na poslu onu pahulju...sve su prepisali  :-[ :girl_haha:
eeeeeeeeeeee
pa ja bih mogla sutra na ispitu to da radim :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 27, 2009, 11:41:14 AM
Kod nas je bila prava pomama za tom pahuljom.  :girl_haha:

Sutra kitimo jelke. :sreca:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Saska on November 27, 2009, 12:14:04 PM
Quote from: janavi on November 27, 2009, 11:36:58 AM
eeeeeeeeeeee
pa ja bih mogla sutra na ispitu to da radim :lol:

zapetljaćeš se, a onda će studenti da prepisuju do mile volje....mada možda to i nije tako loše :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 27, 2009, 12:16:45 PM
ja ja to tako ii shtvatih kao 'preporuku' od ph :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on November 27, 2009, 12:18:18 PM
Ni ja se ne secam pahulje  :blink:, a i meni izgleda komplikovano i nista ne kapiram.   :crycry:
U svoju odbranu imam da kazem da se nisam bas udubila.  :lol:

I mi sutra kitimo.  :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 27, 2009, 12:19:34 PM
Ma nije teška uopšte.  ;)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 27, 2009, 12:27:14 PM
Quote from: rafa on November 27, 2009, 12:18:18 PM
Ni ja se ne secam pahulje  :blink:, a i meni izgleda komplikovano i nista ne kapiram.   :crycry:
U svoju odbranu imam da kazem da se nisam bas udubila.  :lol:

I mi sutra kitimo.  :clap:
I ja isto ovako, i prošle godine isto tako.Nisam ni pokušala :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: :ph34r: on November 27, 2009, 01:31:52 PM
Quote from: janavi on November 27, 2009, 12:16:45 PM
ja ja to tako ii shtvatih kao 'preporuku' od ph :lol:

:ok:





neka ih malo  :girl_smile:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on November 27, 2009, 04:42:39 PM
Quote from: senka on November 25, 2009, 08:12:03 PM
apsolutni antimaštoviti antitalenat za bilo kakvo kreatvni ručni rad  :crycry:

isto  :crycry: :crycry: :crycry: :crycry: :crycry: a sve je tako divno
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 27, 2009, 06:05:45 PM
evo još jedne ekstra pahulje, sa sve videom
http://www.instructables.com/id/3d-PAPER-SNOWFLAKE/ (http://www.instructables.com/id/3d-PAPER-SNOWFLAKE/)

i još jedna
http://www.instructables.com/id/How-to-make-3d-snowflake-2-video./ (http://www.instructables.com/id/How-to-make-3d-snowflake-2-video./)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 27, 2009, 06:15:36 PM
Ovo je sjajno, sad sam probala.Ovo ću sigurno da pravim.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 27, 2009, 06:18:10 PM
Fenomenalne su  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 27, 2009, 06:20:36 PM
Ima još jedna jako lepa, još je jednostavnija, lepe se delovi.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 27, 2009, 06:21:04 PM
Pa daj link, cicijo :burko:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 27, 2009, 06:21:12 PM
i ovo mi se dopada
http://www.instructables.com/id/Blue-Flower-ball/ (http://www.instructables.com/id/Blue-Flower-ball/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 27, 2009, 06:24:29 PM
Quote from: AnaK on November 27, 2009, 06:21:04 PM
Pa daj link, cicijo :burko:
:rofl: Mislila sam da ste videle :lol:
http://www.instructables.com/id/How-to-make-3d-snowflake-2-video./ (http://www.instructables.com/id/How-to-make-3d-snowflake-2-video./)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 27, 2009, 06:25:47 PM
stavila sam ga i ja, al sam editovala onaj post prethodni :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 27, 2009, 06:28:07 PM
A, taj sam videla kod Janavi, mislila sam da imaš neku treću :) Predivne su.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 27, 2009, 06:37:11 PM
Quote from: janavi on November 27, 2009, 06:25:47 PM
stavila sam ga i ja, al sam editovala onaj post prethodni :lol:
:-\
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 27, 2009, 06:39:33 PM
pa još 30 sekundi nakon što sam postavila onaj prvi :P
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 27, 2009, 07:14:38 PM
Quote from: janavi on November 27, 2009, 11:02:26 AM
http://vremeigre.com/novogodisnja-jelka-od-kolaz-papira.html (http://vremeigre.com/novogodisnja-jelka-od-kolaz-papira.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2FFisek-sa-trecim-prstenom.jpg&hash=5c77bd68311ca7b9a6ac0e1410d042df0f3455d3)
divna je  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Maki on November 27, 2009, 09:30:34 PM
Isla sam juce do Kontala - jedva smo pronasli.Lutali okolo naokolo da bi se ispostavilo da rade samo do 16h.I to su neke kancelarije,nigde ne videh prodajni deo.Mm je hteo da me zadavi sto nisam proverila do kada rade,jer od Zemuna do Vozdovca'put traje.I to sve da kupim materijal za cestitke.Jedva se izvukoh.A moramo ponovo da idemo.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 27, 2009, 09:44:22 PM
Quote from: Maki on November 27, 2009, 09:30:34 PM
od Zemuna do Vozdovca'put traje.
:crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 27, 2009, 09:47:15 PM
 :lol:


Title: Re: Novogodištarije
Post by: Despina on November 27, 2009, 10:09:00 PM
Kako su divne pahulje :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Gizmolina on November 27, 2009, 10:20:59 PM
Pahulje  :clap:
Sutra kupujem ris sorto papira i pocinjemo!

A sto mi je ovo divnoo  :girl_in_love:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fnamiotle.widmo.biz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2Fzawieszki-z-lukru5.jpg&hash=20f2affa27b618923de219e69c3bd4c121a2b636)

http://namiotle.widmo.biz/en/1585 (http://namiotle.widmo.biz/en/1585)

i ovo

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F_Vi72-wFMxIQ%2FSULlIyihPxI%2FAAAAAAAACLE%2F4xMHOEvWB3U%2Fs320%2Finside3.jpg&hash=e23ee206647b21e21b71b9ed26f5bb5321400f15)

http://extremecards.blogspot.com/2008/12/sliceform-christmas-tree-tutorial.html (http://extremecards.blogspot.com/2008/12/sliceform-christmas-tree-tutorial.html)

Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 27, 2009, 10:55:08 PM
Lepa je ova jelkica. Ali ovi ukrasi su božanstveni  :love32: Beše imamo recept za ajsing?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on November 28, 2009, 10:37:08 AM
Imam ovaj Minjin recept
1 belance
200 g šećera u prahu
1 kašičica gustina
1 kašika limunovog soka
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on November 28, 2009, 10:42:46 AM
Evo kutija uslikanih još u ponedeljak, ali tek sad stižem da ih stavim  :-[

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi224.photobucket.com%2Falbums%2Fdd76%2Fljiljanas23%2Fth_kutije.jpg&hash=9f5a59127a9740b8b4095b8794b1e1c78f4aa5b3) (http://s224.photobucket.com/albums/dd76/ljiljanas23/?action=view&current=kutije.jpg)

Smislila sam da ne koristim ovu lepenku, jer su kutije samostojeće. Prosto ću samo da ih 'okitim' nekim brojevima od perlica, malo glitter glua, možda poneki novogodišnji stiker i da ih postavim svuda po kući :)

Maki, baš mi je krivo da si se toliko mučila oko Kontala :( Imaju i maloprodaju na spratu mada isto izgleda kao kancelarija, ali im je sve lepo izloženo.

Ja danas idem u onu prodavnicu na Tošinom bunaru :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on November 28, 2009, 10:47:54 AM
Jao sto su slatke  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 28, 2009, 10:56:36 AM
Quote from: Kafica on November 28, 2009, 10:42:46 AM
Ja danas idem u onu prodavnicu na Tošinom bunaru :)

Ako budeš imala problema da je nađeš, zovi me. Prava je avantura nabosti je iz prvog puta.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 28, 2009, 10:59:46 AM
Koja prodavnica na Tošinom bunaru?  :think:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 28, 2009, 11:11:12 AM
Ova :)

Quote from: AnaK on November 25, 2009, 02:14:25 PM
Obišla sam ovo:

http://www.kreativnihobi.com/ (http://www.kreativnihobi.com/)

:crycry: :crycry: :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 28, 2009, 11:13:30 AM
 :)

5 minuta od moje kuće, razlog više da odem.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 28, 2009, 11:14:43 AM
jedva cekam da dodjem u munze i odem u tu radnju  :girl_in_love:


ovi ukrasi od icinca su divni  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Beatrix Kiddo on November 28, 2009, 12:12:53 PM
Ja samo gledam i smisljam sta sve moram da kupim da bismo pravili novogodistarije :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Dusica on November 28, 2009, 04:00:56 PM
Meni su ove jelkice lepe i lake

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimages.marthastewart.com%2Fimages%2Fcontent%2Fpub%2Fms_living%2F2008Q4%2F%2Fmld103915_1208_trees_xl.jpg&hash=40fb5059deb3fbf5a1e93d5c2679477e50fbc465)
http://www.marthastewart.com/how-to/paper-evergreens?backto=true&backtourl=/photogallery/easy-holiday-crafts#slide_17 (http://www.marthastewart.com/how-to/paper-evergreens?backto=true&backtourl=/photogallery/easy-holiday-crafts#slide_17)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Maki on November 28, 2009, 05:07:10 PM
Da su lepe - jesu, ali da su lake......Meni sve to izgleda toliko tesko.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on November 28, 2009, 05:59:38 PM
Kaficeeeeee-pricaj!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on November 28, 2009, 06:03:21 PM
Quote from: Oli on November 28, 2009, 05:59:38 PM
Kaficeeeeee-pricaj!
Kad se vratim sa rođosa, upravo krećem na 2. ;D
Poslali su mi i cenovnik na mejl, pa kačim i to! :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on November 28, 2009, 06:12:11 PM
 :clap: :clap: :clap: :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 30, 2009, 12:00:48 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2Fcarobne-pahuljice.jpg&hash=0a0359c6052e832977ccc76d199e20cc73412467)
http://vremeigre.com/carobne-pahuljice.html (http://vremeigre.com/carobne-pahuljice.html)

ove su baš lake :innocent:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 30, 2009, 12:25:11 PM
Prelepe su!  :girl_in_love:
Jedva čekam da se bacim na seckanje i bušenje.  :crazy:  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 30, 2009, 01:05:29 PM
Quote from: AnaK on November 24, 2009, 09:01:10 AM

Ova pahulja nam je prošle godine bila potpuni hit:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fpahulja.jpg%3Ft%3D1259049531&hash=f9b361125b48654b553c5f99eda383062693bed0)

http://www.instructables.com/id/Super-cool-easy-6-pointed-snowflake/ (http://www.instructables.com/id/Super-cool-easy-6-pointed-snowflake/)

I pravićemo i ove godine - Janko je već smislio da će neku odneti u školu i, ako bude prilike, naučiti drugare kako se pravi.

Hvala Vimi za sve divne ideje  :flower:
e ovo nije uopšte teško
ja napravila sa 6 rezova umesto sa 3 :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 30, 2009, 01:13:15 PM
Kažem vam ja da nije teško. A pritom je veoma zarazno  :crazy:  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 30, 2009, 01:27:12 PM
sad sam je celu zakačila, i za moj pojam je prevelika
duplo manja bi bila ok
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 30, 2009, 01:48:29 PM
dosadna sam znam, al baš me briga
napravila sam i jednu malešnu od onih ostataka koji se odseku od A4, i ta mala je slatka, čvršće stoji, bolja je

mislim da je bolje kad ima paran broj rezova, jer onda onih savijutaka ima jednako sa obe strane oko onog prvog centralnog, koji izgleda kao centralna linija

toliko od mene
ovo nosim u vrtić, i ako im se dopadne, da dobiju uputstvo :P
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 30, 2009, 01:51:03 PM
Slikaj :)

Meni je omiljena veličina od onih kocki za sto (moja je 10x10). Plus što su već kvadratne, korak manje.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 30, 2009, 02:05:15 PM
eeeee da, od tih kocki su super, što mi ne reče
ova moj amanja je za nijansu manja od te kocke

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FForumske%2Fth_pahulj1.jpg&hash=b9bd120321138d58cbbe5a706de933d1029928af) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Forumske/pahulj1.jpg) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FForumske%2Fth_pahulj2.jpg&hash=a7f953daadb38e14699a6833b010eecd1fccf652) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Forumske/pahulj2.jpg) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FForumske%2Fth_pahulj3.jpg&hash=e1ef369688cd3f342e0a120dbb1e395a151bf413) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Forumske/pahulj3.jpg)

list je A4 formata, čisto da vidite razliku, ova desna je hjuuuudž
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 30, 2009, 02:16:42 PM
Quote from: janavi on November 30, 2009, 02:05:15 PM
eeeee da, od tih kocki su super, što mi ne reče

Quote from: AnaK on November 24, 2009, 12:14:00 PM
Ne može, Pepi, plaća se. Ali ne treba ti, pravi se od 6 kvadrata (preporučujem od onih kocaka za sto), pogledaj samo fotke  :kiss1:

:burko:  :girl_blum:

Prelepa je ova sa 6  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 30, 2009, 02:19:36 PM
pazi kad uopšte nisam to registrovala, tj nisam verovatno tad ni ukopčala od kojih kocki :rofl:
a može svaka latica (meni ovo d'izvinete više liči na cvet :P) drugačije boje, ja imam te raznobojne papiriće iz kocke ;)

e al ta od 6 je sva nekako labava kad visi na jednoj latici, šteta što nemam neki lak za kosu, da je malo učvrstim :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 30, 2009, 02:23:44 PM
Moja koleginica je pravila od A3, možeš da zamisliš koliko je tek to čudo :nesvest: Može od papirića u boji, pravila je Amalka, čini mi se. Al' onda je baš cvet.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 30, 2009, 02:24:51 PM
Wow  :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 30, 2009, 02:26:39 PM
A3 :nesvest:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on November 30, 2009, 02:28:36 PM
Woooooooooooooooow kakve su
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on November 30, 2009, 09:25:56 PM
Ja ne znam sta su vam te kocke za sto  :crycry: :sissyfight:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 30, 2009, 09:27:42 PM
Quote from: Plava Baklava on November 30, 2009, 09:25:56 PM
Ja ne znam sta su vam te kocke za sto  :crycry: :sissyfight:
ma oni listići za poruke, kao post it, ali nisu samolepljive, kvadratnog oblika

ja inače sad gledala, moje su sve u boji, nemam belih :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on November 30, 2009, 09:32:22 PM
Aaaaa, znam i imam. Hvala  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 30, 2009, 09:33:04 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fshop.comedycentral.com%2Fimg%2Fproduct%2Fresized%2F00073001-021600_250.jpg%3Fk%3D8d0406ea%26amp%3Bpid%3D73001%26amp%3Bs%3Dcatl&hash=e16b62098483ec1e30abcdbeb8a4d7f85d4787fd)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on November 30, 2009, 10:22:42 PM
Joj, što su vam lepe zvezde :clap:  :clap:  :clap:

Evo mojih prvih 9 kutija (napravljene u subotu).
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi224.photobucket.com%2Falbums%2Fdd76%2Fljiljanas23%2Fth_IMG_0782.jpg&hash=619eda2c8910133c2306afa71fce150cd29cc721) (http://s224.photobucket.com/albums/dd76/ljiljanas23/?action=view&current=IMG_0782.jpg)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi224.photobucket.com%2Falbums%2Fdd76%2Fljiljanas23%2Fth_IMG_0785.jpg&hash=9978458dbda6616696c86e8316fab608df8a2103) (http://s224.photobucket.com/albums/dd76/ljiljanas23/?action=view&current=IMG_0785.jpg)

Današnjih 17 treba još malo da se suše, pa ću da slikam. Još 5 za večeras i prvi zadatak! :girl_smile:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 30, 2009, 10:23:23 PM
Kako su diiiivneee!!  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 30, 2009, 10:24:32 PM
dobra ova perspektiva
jel ima neka boja zida da se ne vidi :lol:
(ne mog' da odolim :girl_haha:)


al su zato kutijice ekstra :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: disco2000 on November 30, 2009, 10:24:50 PM
Lepe :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 30, 2009, 10:28:44 PM
Prelepe su  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 30, 2009, 11:06:29 PM
 :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: :ph34r: on November 30, 2009, 11:22:41 PM
jao kafice majstore :clap: .. fenomenalne su
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on November 30, 2009, 11:31:12 PM
 :clap: :clap: predivne
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on November 30, 2009, 11:53:53 PM
Hej, hvala vam :bighug:

Prvi put mi je da se ovako igram :girl_haha: i moram da priznam da sam uživala :girl_smile:
Slikala sam i ovih 17, ali bzvz ispadaju, valjda zbog mraka, blica i gomile šljaštećih ukrasa :girl_haha: Jelkice mi izgledaju kao prave kičerice :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 01, 2009, 08:27:17 AM
Sama si sekla i pravila ove kutije :nesvest:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 01, 2009, 08:29:11 AM
Nije, kupila je kutije i ukrašavala ih  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 01, 2009, 08:34:44 AM
Baš su lepe, Kafice!   :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 01, 2009, 08:57:19 AM
Zvezdu sam uspela cak i ja da napravim ali tek posto sam videla Janavi fotografiju..Naravno , uredno odnela vasitacicama da se zabavljaju  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: stacka on December 01, 2009, 09:09:21 AM
Predivne su :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 01, 2009, 09:10:50 AM
Kutjice su prelepe!

Zvezdu nisam uspela, jos nisam skontala kako ide ono motanje. Doduse, probala sinoc kod kuce, bez slike. Danas cu se bolje opremiti. :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 01, 2009, 09:22:03 AM
Divne su :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 01, 2009, 09:22:36 AM
Ja se tek pripremam da se mozda odlucim da napravim neku od tih vasih zvezda :mrgreen:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 01, 2009, 09:23:41 AM
obilazim ovu temu, u nadi da me probudi iz bedaka, i spremam se za nabavku papira.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 01, 2009, 09:29:34 AM
Quote from: MissL on December 01, 2009, 09:22:36 AM
Ja se tek pripremam da se mozda odlucim da napravim neku od tih vasih zvezda :mrgreen:
Kad sam ja , mozes i ti  ;)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Despina on December 01, 2009, 05:07:06 PM
bravo kafice :clap:
danas sam vidjela nase pahulje na prozorima skolske kantine :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 01, 2009, 06:18:09 PM
To nisu zvede,nego pahulje  :-\

Kafice super su kutijice  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on December 01, 2009, 06:34:17 PM
Upravo pravim pahulje, dva  dijela od sest gotova... Djecu sam izbacila, samo mi smetaju :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jelenica on December 01, 2009, 08:00:11 PM
Pahulje su prelepe,ja cu da napravim i odnesem kod Vlaja u vrtic ,a prosle godine sam iscimala MM da mi nanetu negde kupi one tackice da napravim zavesu ... i naravno da je nisam napravila  :-[  ali sada imam sve vreme ovog sveta i bice zavese :)

Neko je pitao za pahulje u boji ... ovakve sam ja pravila prosle godine
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi10.photobucket.com%2Falbums%2Fa126%2Fjelenasupurovic%2Fth_DSCF5532.jpg&hash=bb6fff57ecde2949c49d3bd48eb50e17159a0af3) (http://i10.photobucket.com/albums/a126/jelenasupurovic/DSCF5532.jpg)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi10.photobucket.com%2Falbums%2Fa126%2Fjelenasupurovic%2Fth_DSCF5534.jpg&hash=b4a837121b321c387d952ecdd8623fbf0ac2dfc4) (http://i10.photobucket.com/albums/a126/jelenasupurovic/DSCF5534.jpg)

Meni se taodje najvise svidja kada ih pravim od onih papirica za beleske  :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 01, 2009, 08:12:09 PM
jao super su, suuuuper :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on December 01, 2009, 08:17:36 PM
Kupila i pribor za snijeznu oluju. Super mi je pahulja :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lukina mama on December 02, 2009, 04:49:04 AM
Divne su kafice  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Maki on December 02, 2009, 06:06:47 PM
Kafice kutijice su super.Mi smo juce opet isli u Kontal i potrosila sam poslednje pare.Ali zato od juce Sofija i ja ne ustajemo od stola.Toliko smo se primile na ukrasavanje kutijica i cestitki da mi ova dva dana proletese.Divno se zabavljamo.Slikacu sutra sta smo do sada uradile.Planiramo da napravimo i pokloncice za sve clanove porodice i neke najblize prijatelje(Sofijine).Za sada smo kupile setove da pravimo magnete i svece,pa cemo ih pakovati u kutijice koje smo ukrasile.Ako imate js neke ideje za male poklone,lake za pravljenje(a da njsu od plastelina) pricajte.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Xe on December 03, 2009, 02:13:25 AM
Quote from: maxic on November 24, 2009, 03:26:29 AM
Imamo i sneska na naduvavanje, kojeg smo iskljucili veceras, pa izlgeda kao da se objesio.
:lol: :lol: :lol:
Kako sam ovo propustila  :lol: :lol: :lol:

Kafice, divne su kutijice  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on December 03, 2009, 06:43:19 AM
http://www.daniellesplace.com/HTML/christmas.html (http://www.daniellesplace.com/HTML/christmas.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 03, 2009, 08:55:02 AM
Mi imamo Deda Mraza na naduvavanje, mnogo je dosadan- zuji
Title: Re: Novogodištarije
Post by: veki on December 03, 2009, 10:06:39 AM
nasi deda mrazevi ima ih 4 komada kineska otprilike oko 1m isine nisu izduvani od prosle godine
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Ira on December 03, 2009, 11:49:05 AM
Divne su ove pahulje  :girl_in_love: moram i ja da probam ovo da napravim.

Ovdje je bas bezveze , nemam uopste osjecaja da ce N.G i Bozic. I to mi tako nedostaje  :girl_cray:
Bas vam zavidim  :ljut:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 03, 2009, 12:07:46 PM
Quote from: Ira on December 03, 2009, 11:49:05 AM
Divne su ove pahulje  :girl_in_love: moram i ja da probam ovo da napravim.

Ovdje je bas bezveze , nemam uopste osjecaja da ce N.G i Bozic. I to mi tako nedostaje  :girl_cray:
Bas vam zavidim  :ljut:
Mi tebi takodje  :girl_sigh: :crazy_pilot:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 03, 2009, 12:54:03 PM
Quote from: Ira on December 03, 2009, 11:49:05 AM
Ovdje je bas bezveze , nemam uopste osjecaja da ce N.G i Bozic. I to mi tako nedostaje  :girl_cray:
Bas vam zavidim  :ljut:
Ma da skroz je bezvezno :lol: meni ne bi smetalo :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Ira on December 03, 2009, 01:37:29 PM
Quote from: Deda on December 03, 2009, 12:07:46 PM
Mi tebi takodje  :girl_sigh: :crazy_pilot:
Ma bjezi ti, kad si obecala da ces da banes  :D
:kiss1:

Quote from: cici on December 03, 2009, 12:54:03 PM
Ma da skroz je bezvezno :lol: meni ne bi smetalo :D
Pa prvu godinu mi je bilo kao zanimljivo ono u fazonu cuj nova godina na +30 (ovdje za oko 10 stepeni vise)_ :crazy:, a ove zadnje dvije i nije. Meni je asocijacija na N/G hladno,grad okicen i sve je onako veselo, uzurbano... pa i ono kestenje koje janavi dobro pece  ;)
Mijenjala bi se sa vama,ali na mjesec dana, 15 dana pred N.G i drugih 15 poslije  :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on December 03, 2009, 08:12:31 PM
Nas snesko je napolju, pa i ako zuji, a nisam sigurna da li zuji, ne cujemo ga.
Obozavam ove pahulje, bas su mi super. Kupila sam i snijeg u spreju, jedva cekam da Anja dodje kuci :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 03, 2009, 08:30:15 PM
Sneg u spreju više ne koristim, mnogo se teško pere sa prozora.Mada ja ih ne perem :D A imam mnogo šablona.Gde ga pomenu :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on December 03, 2009, 08:42:41 PM
Vidis , meni sabloni nisu pali na pamet... Jesi li ih skidala s neta?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 03, 2009, 08:56:51 PM
Ne kupila sam u Michael's.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on December 03, 2009, 08:59:06 PM
OndaK danas ponovo u Michael's- tamo sam juce sve ostalo kupila, ali to mi nije palo na pamet . Tnx
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 03, 2009, 09:00:06 PM
Uh da mi je da udjem samo na tri sata tamo :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 03, 2009, 09:25:36 PM
Quote from: cici on December 03, 2009, 08:56:51 PM
Ne kupila sam u Michael's.
Sad sam gledala njihov sajt, prosto je neverovatno da nema.Možeš da poručiš odavde
http://www.stencilwarehouse.com/acatalog/Christmas_Stencils.html (http://www.stencilwarehouse.com/acatalog/Christmas_Stencils.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on December 03, 2009, 10:39:31 PM
Šabloni i sprej :good:
Tnx za ideju :clap:

Lepa mi je i ova šarena zvezda :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 04, 2009, 11:52:43 AM
Quote from: Ira on December 03, 2009, 01:37:29 PM
Ma bjezi ti, kad si obecala da ces da banes  :D
:kiss1:
Pa da, idem da obidjem sestrica i eto nas kuc-kuc  :trepp:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jelenica on December 04, 2009, 11:55:38 AM
Sabloni su imali prosle godine da se kupe kod kineza (a gde drugo  :D )

Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 04, 2009, 11:56:22 AM
Quote from: jelenica on December 04, 2009, 11:55:38 AM
Sabloni su imali prosle godine da se kupe kod kineza (a gde drugo  :D )


sad će AnaK sa izveštajem :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Beatrix Kiddo on December 04, 2009, 11:59:31 AM
Quote from: cici on December 03, 2009, 12:54:03 PM
Ma da skroz je bezvezno :lol: meni ne bi smetalo :D
Ni meni  :D 
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 04, 2009, 12:19:02 PM
Kad sam poslednji put bila kod kineza, još nisu bile počele novogodišnje sitnice. Ne znam kad ću  :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 04, 2009, 12:25:20 PM
Quote from: Kafica on December 03, 2009, 10:39:31 PM
Šabloni i sprej :good:
taman posle ima sta da se radi do naredne NG, da se guli sprej  :lol:
ja se jedne godine zeznula, necu vise sto posto :lol: mozda samo jednu zvezdicu :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jelenica on December 04, 2009, 12:27:53 PM
Quote from: AnaK on December 04, 2009, 12:19:02 PM
Kad sam poslednji put bila kod kineza, još nisu bile počele novogodišnje sitnice. Ne znam kad ću  :crycry:

Sacekaj da se ja smislim pa zajedno  :turpija:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 04, 2009, 12:47:31 PM
E uz takav motiv, moraću da nađem vremena. Pa kako samu da te pustim, a dolaziš izdaleka  :turpija:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 04, 2009, 08:06:25 PM
Da vam kažem... U SuperVeru ima preslatkih stvarčica za ukrašavanje, prilično povoljno. Mislim da skoro sve košta 86 dinara - pakovanje od 40-50 onih dlakavih žica, u 5 boja, 10ak srca od filca, u raznim veličinama (najveće je veličine šake, npr), gomila malih zvezdica od filca u raznim bojama, mrdajuće oči, šljokice... Ima i šablona za sprej, oni su oko 110.

Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 04, 2009, 08:11:59 PM
To je baš povoljno.Hvala :flower:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 04, 2009, 09:01:23 PM
Iči čemo  :girl_smile:
Ja sam danas bila u Uradi sam i onoj prodavnici pored. Prodavnica pored ima samo ukrase, venčiće, jelke a Uradi sam ima slatke stikere, nalepnice za prozore, poneki šablon, sve tako do 200 din. I imaju gomilu gomilu lampica, svih mogućih boja, veličina, cena, pa neke muzičke i tako...
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jelenica on December 04, 2009, 09:05:53 PM
Quote from: AnaK on December 04, 2009, 08:06:25 PM
Da vam kažem... U SuperVeru ima preslatkih stvarčica za ukrašavanje, prilično povoljno. Mislim da skoro sve košta 86 dinara - pakovanje od 40-50 onih dlakavih žica, u 5 boja, 10ak srca od filca, u raznim veličinama (najveće je veličine šake, npr), gomila malih zvezdica od filca u raznim bojama, mrdajuće oči, šljokice... Ima i šablona za sprej, oni su oko 110.

O gde ja zivim  :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 04, 2009, 09:10:06 PM
U IDEI ima srebrne, crvene i zlatne trake.Širina 3 prsta, duga 2,4m košta 60 din.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 04, 2009, 09:11:48 PM
Kaži šta želiš, poslaću ti  :kiss1:

Ima ovih:
http://www.diakakis.gr/catalog/page.php?page=28 (http://www.diakakis.gr/catalog/page.php?page=28)

115410, 115429,

Ostalo ne nalazim...
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 04, 2009, 11:17:51 PM
Snowflake Curtain
(http://bugsandfishes.blogspot.com/2008/12/snowflake-curtain.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F_i6mmTAqrir0%2FSTaZFX-fHYI%2FAAAAAAAAD6Y%2Ftd8ocYYLoAw%2Fs400%2FWindow%2B1.JPG&hash=6972fb2ab8d40a934af1d3d3f5338fd22407eadb)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Masha on December 04, 2009, 11:24:33 PM
omg, kakva divota!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Beatrix Kiddo on December 05, 2009, 12:23:25 AM
Quote from: jelenica on December 04, 2009, 09:05:53 PM
O gde ja zivim  :crycry:
Isto se i ja cesto pitam  :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 09, 2009, 11:35:09 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffarm3.static.flickr.com%2F2526%2F4170470013_61036a5191_o.jpg&hash=6975e92e1554c2257f5d1b3018e44ef473c5de3e)

http://alittlehut.blogspot.com/2009/12/teardrop-holiday-ornament.html (http://alittlehut.blogspot.com/2009/12/teardrop-holiday-ornament.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on December 09, 2009, 08:36:12 PM
Bila sam danas u SuperVeru da kupim šablone i ostali samo 'Happy Xmass' :crazy:
:-\
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 09, 2009, 08:39:04 PM
Možda su samo takvi i bili  :think: Te sam i ja videla, ali sam verovala da 'iza' ima i drugih.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: aleks on December 09, 2009, 08:42:47 PM
Ja samo da se pohvalim da sam napravila nekoliko ovih hit pahulja (link by AnaK)  :turpija:
Inace nisam bas neki tip za te stvari. Prosle godine smo prvi put kitili jelku, recimo.

BAs mi se svidja  :clap: super je! i divno izgleda.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 09, 2009, 09:00:14 PM
Quote from: aleksandra-l on December 09, 2009, 08:42:47 PM
Ja samo da se pohvalim da sam napravila nekoliko ovih hit pahulja (link by AnaK)  :turpija:
Inace nisam bas neki tip za te stvari. Prosle godine smo prvi put kitili jelku, recimo.

BAs mi se svidja  :clap: super je! i divno izgleda.

:nesvest:

:kiss1:

Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 10, 2009, 02:03:23 AM
Uradi sambas ima veliki izbor svega i svacega i trake i sabloni  lampice na metar u crevu...
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on December 12, 2009, 07:44:30 PM
U subotu pravimo Teodorin rodjendan sa Christmas temom, u to ime pravi pozivnice vec sat vremena i cela kuca mi je posuta gliterom.  :crazy: Kako se to cisti? :girl_cray:

Sad cu temu odpocetka, i da se udubim u pahulje.  :D

Trebaju mi predlozi igara sa Novogodisnjom/bozicnom tematikom, kako da ih zabavim?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 12, 2009, 08:23:41 PM
Ovde ima nekih predloga:

http://www.partygameideas.com/christmas-games/index-kids-games_3.php (http://www.partygameideas.com/christmas-games/index-kids-games_3.php)

Title: Re: Novogodištarije
Post by: Masha on December 14, 2009, 11:47:35 AM
Rafo, mozes da napravis christmas lov na paketice po uzoru na gusarsku potragu za blagom.To deca obozavaju.
Evo projetka za ovogodisnju pahuljica loptu
http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.instructables.com/files/deriv/FS8/86CU/F82EXSKW/FS886CUF82EXSKW.MEDIUM.jpg&imgrefurl=http://www.instructables.com/id/3d-PAPER-SNOWFLAKE/&usg=__VUssrZVUbVt5eD8GspK27CwKEJs=&h=420&w=560&sz=19&hl=en&start=34&um=1&tbnid=9ydUplEntZtGPM:&tbnh=100&tbnw=133&prev=/images%3Fq%3Dsnowflake%2Bcrafts%26ndsp%3D18%26hl%3Den%26sa%3DN%26start%3D18%26um%3D1 (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.instructables.com/files/deriv/FS8/86CU/F82EXSKW/FS886CUF82EXSKW.MEDIUM.jpg&imgrefurl=http://www.instructables.com/id/3d-PAPER-SNOWFLAKE/&usg=__VUssrZVUbVt5eD8GspK27CwKEJs=&h=420&w=560&sz=19&hl=en&start=34&um=1&tbnid=9ydUplEntZtGPM:&tbnh=100&tbnw=133&prev=/images%3Fq%3Dsnowflake%2Bcrafts%26ndsp%3D18%26hl%3Den%26sa%3DN%26start%3D18%26um%3D1)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 14, 2009, 11:51:50 AM
Mnogo je lepa.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 14, 2009, 01:31:09 PM
stavljala ja ovo na nekoj od prethodnih strana :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 14, 2009, 06:33:31 PM
Ice Cream Cone Christmas Trees (http://thehungryhousewife.blogspot.com/2008/12/ice-cream-cone-christmas-trees.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F_ZkRcC4f7XKQ%2FSUBrDr1jk0I%2FAAAAAAAAAvw%2FWa7p_Zn4k2g%2Fs400%2FIMG_4408.JPG&hash=ef7db0cf4afd4a7bfde003c6bfcc340e30bb8d61)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 14, 2009, 10:22:16 PM
Pahulje (http://www.ivanino-blago.com/2009/12/14/pahulje/)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fpahulja12.jpg&hash=e06763d487139b81fe9279fefb18695db8bb6c5e)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 15, 2009, 09:44:01 AM
predivno  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 15, 2009, 09:59:29 AM
Prelepe su.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 15, 2009, 10:46:36 AM
Divno!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 15, 2009, 12:47:38 PM
Napravile smo na hameru,jelku od sundjera pa materijal preko,sad ce ona da je ukrasi.
Crvene pahulje,male i velike i ostali su nam jos andjelcici.
E da i cestitke su nam ostale.

Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 15, 2009, 12:50:15 PM
ja sam pravila one ukrase od icinga, divni su :girl_in_love:
mislila sam da posaljem paru pa zato i ne objavih, ali su tako osetljivi da nisu uopste za transport  :'(
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 15, 2009, 12:56:53 PM
Daj sliku pliz!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 15, 2009, 12:59:20 PM
Quote from: Oli on December 15, 2009, 12:56:53 PM
Daj sliku pliz!
evo sad cu da vam pokazem onako grubu verziju, ali sam nanosila glitter glue koji se susi pa ce i slike kasnije


(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_1-1.jpg&hash=01716741258dc3c559c2ab39707542dd7c0fd179) (http://s185.photobucket.com/albums/x86/todorada/?action=view&current=1-1.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_2-1.jpg&hash=87c2577d8bdaa93cc4c555e5cf64db398ee7f462) (http://s185.photobucket.com/albums/x86/todorada/?action=view&current=2-1.jpg)


super je lako, nema haosa po kuhinji i ja sam sarala sa obicnom celofan kesom
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 15, 2009, 01:01:50 PM
Bas su lepe, ne bih umela
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 15, 2009, 01:04:27 PM
Divni su  :love32:

Oli, daj slike  :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 15, 2009, 01:08:57 PM
Popodne cu,samo da ukrasimo jelkicu.
Glit si mogla manje da stavis?
Nista ne vidim,usla sam u komp jbt!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 15, 2009, 01:10:24 PM
Pa povećaj  :blink:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 15, 2009, 01:10:53 PM
Quote from: Oli on December 15, 2009, 01:08:57 PM
Popodne cu,samo da ukrasimo jelkicu.
Glit si mogla manje da stavis?
Nista ne vidim,usla sam u komp jbt!
klikni na fotku


vide se i mrvice na tepiKu :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on December 15, 2009, 01:12:00 PM
I pahulje i icing :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 15, 2009, 01:15:44 PM
 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Malopre nije htelo  :lol: :lol: :lol:

Preslatko je,kucica je  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Masha on December 15, 2009, 01:23:11 PM
Mozda da se doda malo glitera u masu :think:
da li ste usnimile neki dobar lepak sa gliterom of kors :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 15, 2009, 01:25:58 PM
To ti nije losa ideja!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on December 15, 2009, 01:32:17 PM
Quote from: Masha on December 15, 2009, 01:23:11 PM
Mozda da se doda malo glitera u masu :think:
da li ste usnimile neki dobar lepak sa gliterom of kors :crazy:
Imam ja u svim bojama, ali ne znam koliko je dobar. Mislim, nije kao oho.

Dakle, Uradi sam ima šablone :) Eto mene tamo kad budem mogla da pređem preko mosta :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 15, 2009, 01:34:33 PM
Bilo je šablona i u Merkuru Kafice.
I ja sam u Merkuru uzela slatke stikere za staklo.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 15, 2009, 01:42:48 PM
ja sam letos za maske u skolici kupovala giotto glittr glue i bio je odlican, cena 125 dinara tubica
sad sam uzela neki no name po 25 dinara tubica...mslim ako hoces da bude nesto gliterasto ako hoces da zaista nesto zalepis  :crazy: mrka kapa


pravicu jos jednu turu ovih dana pa cu dodavati lepak u masu, ja sam je inace jos zgusnjavala gustinom, super su ako se prave deblje, tanane brzo pucaju  :girl_sad:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 15, 2009, 01:45:25 PM
Ima i Crayola gliter lepak. Videla sam negde i Giotto ali velike, tipa 100g. Ja sam kupila neke kineske, ne lepe ali sijaju  :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 15, 2009, 02:27:03 PM
ja odnela u vrtić juče glitter lepak giotto, bilo u rodiću pakovanje 5 boja, malih
u Varijantu ima ovih većih, na komad, isto razne boje
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Masha on December 15, 2009, 02:36:46 PM
hvala, sad samo da se odlucim :) Nije mi bitno da lepi nego se dosta sjaji :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 15, 2009, 02:56:31 PM
Handmade Holidays - Ornaments

http://indiefixx.com/2009/12/14/handmade-holidays-ornaments/ (http://indiefixx.com/2009/12/14/handmade-holidays-ornaments/)

ima divnih, ne znam koji bih izabrala da stavim fotku
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 15, 2009, 02:58:17 PM
Svi su divni  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 16, 2009, 01:51:41 PM
http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/drying-mittens-661724/ (http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/drying-mittens-661724/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffamilyfun.go.com%2Fassets%2Fcms%2Fcrafts%2Fdrying-mittens-christmas-card-craft-photo-260-FF1101CARDA02.jpg&hash=9697606e1d3d97757da9d364e898be5752f1658b)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 16, 2009, 02:11:23 PM
http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/joyful-tidings-673610/ (http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/joyful-tidings-673610/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffamilyfun.go.com%2Fassets%2Fcms%2Fcrafts%2Fjoyful-tiding-card-christmas-photo-260-FF0108CARDA10.jpg&hash=eed23fb33bfb9ff3515cd1f0b00ade9ca01e97be)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 16, 2009, 02:20:13 PM
http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/pine-pin-and-card-663095/ (http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/pine-pin-and-card-663095/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffamilyfun.go.com%2Fassets%2Fcms%2Fcrafts%2Fpine-pin-and-card-christmas-craft-photo-260-FF1100ALM6A02.jpg&hash=f6ee6de694f09fb6df59e2c08ddb7063a2a38374)


http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/lets-make-cards-710546/ (http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/lets-make-cards-710546/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffamilyfun.go.com%2Fassets%2Fcms%2Fcrafts%2Flets-make-cards-christmas-craft-photo-260-FF0108CARDA06.jpg&hash=967c40c81a248adc21fb9f9a328ba307ac1217af)


http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/trim-a-tree-673604/ (http://familyfun.go.com/christmas/christmas-cards/crafty-christmas-cards/trim-a-tree-673604/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffamilyfun.go.com%2Fassets%2Fcms%2Fcrafts%2Fholiday-tree-card-christmas-craft-photo-260-FF0108CARDA08.jpg&hash=3c3671cc2e8958aa8f605ea82c4646bca34bd8f3)


Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 16, 2009, 02:21:21 PM
Tchi,ti mozes ovu sa otiskom prstica  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Masha on December 16, 2009, 02:30:23 PM
Kako su medene. Medjutim, mi ne pravimo cestitke.
Moram da vam se pozalim da nam ovo kraftovanje nikako ne ide sa vanjom. Juce je prosuo punu kutiju sljokica i ulepio se lepkom za tapete.
Kupila sam ove okrugle tockaste testenine pa smo pravili pahuljice tako sto smo lepili na hamer tim lepkom i posipali gliterom i srebrnim ssprejom. Svidelo im se.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 17, 2009, 06:24:50 AM
A kako umotavate poklone?
http://www.etsy.com/storque/craftivism/furoshiki-for-the-holidays-6486/ (http://www.etsy.com/storque/craftivism/furoshiki-for-the-holidays-6486/)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.etsy.com%2Fstorque%2Fmedia%2Fbunker%2F2009%2F12%2Fwrapagami_kerchief.jpg&hash=08c11f56484031a45468ebf4aa1ce8da1755cd12)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 17, 2009, 06:59:45 AM
Thrifted Sweater Ornaments (http://www.alphamom.com/holiday/2008/12/felt_ornaments.php#more)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.alphamom.com%2Fholiday%2Fornaments-3.jpg&hash=aee3d4af8d632b21866ead6ff350d908ff567bce) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.alphamom.com%2Fholiday%2Fornament-detail.jpg&hash=f3c2c0107f511f2593b7c7091de5c4c60fc220a7)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 17, 2009, 07:18:56 AM
UKRASNI LANAC ZA JELKU (http://vremeigre.com/ukrasni-lanac-za-jelku.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F12%2FGOTOVE-KUGLICE.jpg&hash=7a4a4dec4601224d2994e043896c0d28bdb8ebe0) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F12%2FLANAC-OD-FOLIJE.jpg&hash=218ea39b0049374409f3de2de00e92ed4c5483ca) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F12%2FUKRASNI-LANAC.jpg&hash=c60f88048053eb505419192b7d12a3807a881b88)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: disco2000 on December 18, 2009, 02:48:45 PM
Quote from: janavi on December 17, 2009, 06:24:50 AM
A kako umotavate poklone?
http://www.etsy.com/storque/craftivism/furoshiki-for-the-holidays-6486/ (http://www.etsy.com/storque/craftivism/furoshiki-for-the-holidays-6486/)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.etsy.com%2Fstorque%2Fmedia%2Fbunker%2F2009%2F12%2Fwrapagami_kerchief.jpg&hash=08c11f56484031a45468ebf4aa1ce8da1755cd12)
Sto je slatko :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 19, 2009, 06:35:50 PM
samo dvk
iz vrtićkog hola skoro sve pahulje sklonjene
zabranili da stoji bilo šta papirno
zbog gripa
:wall:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Tchi on December 19, 2009, 06:38:52 PM
Quote from: janavi on December 19, 2009, 06:35:50 PM
samo dvk
iz vrtićkog hola skoro sve pahulje sklonjene
zabranili da stoji bilo šta papirno
zbog gripa
:wall:
:krsti:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 19, 2009, 06:51:12 PM
:krsti:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 19, 2009, 07:51:21 PM
Kod nas nisu dali da se okace da ne bi sejlotepom ostakjao trag i da ne bi ekserima unistavali nove zidove. Bas su ljakse.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Summer on December 19, 2009, 10:36:20 PM
Sto,janavi,virus se prenosi preko papira koji visi sa plafona?? Svasta  :hm:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Masha on December 19, 2009, 10:44:25 PM
Ovaj biser zasluzuje temu na blogu :hm:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 19, 2009, 10:45:12 PM
Quote from: Masha on December 19, 2009, 10:44:25 PM
Ovaj biser zasluzuje temu na blogu :hm:
da :hm: ujutru, mrtva sam
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on December 19, 2009, 10:47:48 PM
wtf :hm:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 19, 2009, 11:11:01 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi218.photobucket.com%2Falbums%2Fcc174%2Fcmolja%2Fcestitka.jpg&hash=a7d798282c2071255977891ae02f1d4434dbe6a7)
Prvi pokusaj!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 19, 2009, 11:14:40 PM
Jao, Oli, diiiivna je  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on December 19, 2009, 11:16:14 PM
Preslatka je, Oli!!! :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 19, 2009, 11:23:38 PM
Hvala  :flower:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Despina on December 20, 2009, 12:40:58 AM
super je Oli
jano :blink:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 20, 2009, 09:26:40 AM
Oli, prelepo  :girl_in_love:

jano, Dedo  :blink: stvarno su bezobrazni.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on December 20, 2009, 09:33:35 AM
e svasta  :hm:

glit, oli, predivno  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 20, 2009, 08:02:20 PM
oli, preddivno je
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Beatrix Kiddo on December 20, 2009, 09:31:56 PM
Oli, super je! :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 20, 2009, 10:01:06 PM
super je oli  :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 20, 2009, 11:41:09 PM
Najnovija info - u Tempu ima sijaset šablona, u pakovanju po nekoliko komada, pakovanja se kreću oko 50 din.
Sprejeva ima 4 vrste. Najjeftiniji je onaj običan snežni, 120 din. ima zlatni, srebrni i neki "ledeni". Taj je najskuplji, preko 300 din.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Saska on December 21, 2009, 03:33:45 PM
Napravih the pahulju - preznojila sam se sva.
Izgleda bas pocetnicki :lol:, ali dobro, Mina  i njena drugarica su odusevljene.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 21, 2009, 05:06:01 PM
 :clap: :clap: :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Kafica on December 21, 2009, 10:20:47 PM
Videla sam dve ogromne the pahulje u Sokobanjskoj. Pravile ih vaspitačice sa odeljenja :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 21, 2009, 10:27:19 PM
Quote from: Kafica on December 21, 2009, 10:20:47 PM
Videla sam dve ogromne the pahulje u Sokobanjskoj. Pravile ih vaspitačice sa odeljenja :love32:
:clap: :clap: :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 27, 2009, 01:26:52 AM
krusevacko pozoriste je ukraseno the pahuljama


mali deo mog doprinosa temi
lose su fotke, baterija na izdisaju, nisam sve ni zavrsila niti uspela da uslikam

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_P5010477.jpg&hash=9883dd2ec2b97921f7a7dc4bfbf5a1704c127cb6) (http://s185.photobucket.com/albums/x86/todorada/?action=view&current=P5010477.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_P5010478.jpg&hash=72948e35440a7b28931603858fffa6680c3417dd) (http://s185.photobucket.com/albums/x86/todorada/?action=view&current=P5010478.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_P5010481.jpg&hash=da160e50dfd6116beb370899bf609cce777025cf) (http://s185.photobucket.com/albums/x86/todorada/?action=view&current=P5010481.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_P5010488.jpg&hash=d158537d9f924617e93051e6a94bd526c1c6b72b) (http://s185.photobucket.com/albums/x86/todorada/?action=view&current=P5010488.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 27, 2009, 01:27:36 AM
Prelepi su  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 27, 2009, 07:56:06 AM
naaaaajs :clap: :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 27, 2009, 10:34:14 AM
ovi beli su od ajsinga
ovi braonkasti su sa skrabalice uz modifikacije i stvarno su sjajni i laki za pravljenje i nisu osetljivi kao beli
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 27, 2009, 10:50:08 AM
Je l' sa cimetom? Ako jesu, mirišu li?  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 27, 2009, 10:56:52 AM
jesu jabuka i cimet...mirisi cela kuca  :girl_in_love:

u originalnom receptu stoji cimet, pasirana jabuka i lepak, medjutim meni to nije islo, bilo mi mnogo retko i cenim da mi je trebala mnogo veca kolicina cimeta od one koja stoji u receptu pa sam dodala gustin i zamesila sa brasnom
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 27, 2009, 02:16:05 PM
mmmmmmmmmmmmmm  :girl_in_love:
Super je Glit  :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Despina on December 27, 2009, 02:20:23 PM
super, super :clap: :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: nelly on December 27, 2009, 02:46:05 PM
Glitti  :good: super je!!!


Stašica i ja(manjim delom ) smo pravile čestitku za učiteljicu i spakovale je u kutiju punu suvog cveća :love32:
ovako izgleda prednja strana:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi531.photobucket.com%2Falbums%2Fdd356%2Fnikolaistasa%2Fth_djoii123.jpg&hash=7ff8da75736ca4e327881aa133226913d6f5ca10) (http://i531.photobucket.com/albums/dd356/nikolaistasa/djoii123.jpg)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi531.photobucket.com%2Falbums%2Fdd356%2Fnikolaistasa%2Fth_djoii124.jpg&hash=8f87d3fd16c4e4e0345ac3b86dac28ae779d3e1d) (http://i531.photobucket.com/albums/dd356/nikolaistasa/djoii124.jpg)

a unutra joj je crtala i pisala čestitke i pesmice(pisala je učiteljicino puno ime i prezime pa mi je bzv da postavljam)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 27, 2009, 06:01:26 PM
Prelepa je, nelly  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 27, 2009, 06:05:43 PM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 27, 2009, 06:57:16 PM
Wooow odlično!  :girl_in_love:

Ja ne mogu da se setim gde sam ostavila šablone iz Tempa.  :crazy: :wall:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Oli on December 27, 2009, 07:36:57 PM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 27, 2009, 07:38:38 PM
Divno je.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 28, 2009, 02:02:46 PM
Divna je čestitka, a Glitt tebi svaka čast za ukrase :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on January 12, 2010, 01:48:35 AM
Moram nešto da vam pokažem, pogledajte šta je u prozoru:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fpahulja1.jpg&hash=be017c83083a625c4dbfce891a3aa2ce94f5361b)

A prozor je ovde:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fpahulja2.jpg&hash=6e6cf8631ed491bbccfd290e3939cd4be1aab0c4)

U centru Nove Varoši  :love32:

Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on January 12, 2010, 02:11:16 AM
Super :clap: :clap:, doduse trebalo mi je malo da shvatim sta je.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on January 12, 2010, 04:29:26 AM
 :girl_haha: :clap: :clap:
Title: Novogodišnje zanimacije
Post by: Pepi on November 19, 2010, 11:40:19 AM
Čini mi se da smo imali temu, ali ne mogu da je nađem  :think:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.goodhousekeeping.com%2Fcm%2Fgoodhousekeeping%2Fimages%2FAP%2Fchristmas-wreath-craft-decorate-paper-stars-fb.jpg&hash=3ab4cd404145620299c3f8cbfd131a6b2700b825)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.goodhousekeeping.com%2Fcm%2Fgoodhousekeeping%2Fimages%2Fnl%2Fwreath-paper-fans-1200-fb.jpg&hash=234638129d4f918b7e1f7ddf526eaffc977d6520)

odavde http://www.goodhousekeeping.com/home/holiday-ideas/christmas-door-decorating-ideas (http://www.goodhousekeeping.com/home/holiday-ideas/christmas-door-decorating-ideas)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F_o3PCq7yltQI%2FSQ6Do4RG67I%2FAAAAAAAAChI%2FCN6O6I2Z1Yg%2Fs400%2Fgift%2Btags%2B016.JPG&hash=8ceaafab75728285f7ed532daf19df3fe8ba1659)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.iloveindia.com%2Fhomemade-crafts%2Fgifs%2Fhomemade-craft.jpg&hash=98be20e31b6ea879886f0ccd68623d3fb6bbb2d2)

odavde http://www.iloveindia.com/homemade-crafts/christmas-crafts.html (http://www.iloveindia.com/homemade-crafts/christmas-crafts.html)
Title: Re: Novogodišnje zanimacije
Post by: Pepi on November 19, 2010, 11:42:06 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvi.sualize.us%2Flolafiesta%2Fxmas%2F%3Fpage%3D1&hash=4669c36b3b09e653070dd722f8697b92bd48fa4e)

http://vi.sualize.us/lolafiesta/xmas/?page=1 (http://vi.sualize.us/lolafiesta/xmas/?page=1)
Title: Re: Novogodišnje zanimacije
Post by: Unabebili on November 19, 2010, 11:49:03 AM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodišnje zanimacije
Post by: cici on November 19, 2010, 11:52:58 AM
Imali smo temu, spojiće neko kad primeti.
Title: Re: Novogodišnje zanimacije
Post by: janavi on November 19, 2010, 03:24:26 PM
ne nađoh staru temu
ima uskršnje, i neke opšte zanimacije
reci koja je, pa da spojim ako treba
Title: Re: Novogodišnje zanimacije
Post by: cici on November 19, 2010, 03:35:15 PM
I ja sam tražila ali je nema, a bila sam ubedjena da smo imali sa onim zvezdama od papira.
Title: Re: Novogodišnje zanimacije
Post by: AnaK on November 19, 2010, 03:39:34 PM
http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=1187.0 (http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=1187.0)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 19, 2010, 03:41:40 PM
spojila
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 19, 2010, 03:46:03 PM
Super.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: dmi on November 20, 2010, 10:13:16 AM
kako su fenomenalne one pahulje sa pocetka
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 11, 2010, 12:37:07 PM
via Škrabalica (http://www.skrabalica.com/2010/12/11/ukrasi-od-papira/)

izdvajam ove
http://thecreativeplace.blogspot.com/2009/10/tuesday-tutorial-paper-lantern.html (http://thecreativeplace.blogspot.com/2009/10/tuesday-tutorial-paper-lantern.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F_P2I5p5Qd2SY%2FSsqqpGsFzII%2FAAAAAAAAA6o%2F4rvRplw1DPo%2Fs400%2FLanterns2.jpg&hash=9f119aaf4207fce9255b2d0923d69ecb1fb0dbe5)

http://www.kootoyoo.com/2010/12/how-to-make-no-sew-decorations.html (http://www.kootoyoo.com/2010/12/how-to-make-no-sew-decorations.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffarm6.static.flickr.com%2F5245%2F5225860992_029239ae16.jpg&hash=7f29751b5ea5e7121883f92aa3ba7d19c60f98a7)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: stacka on December 11, 2010, 12:59:40 PM
Kako su dobri :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 11, 2010, 04:39:31 PM
Došlo vreme za papirne pahuljice. Sad ću da obradujem mm, on nam je glavni za te poslove. :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Masha on December 11, 2010, 05:34:08 PM
Moj projekat zaovu godinu je Origami japanska kusudama
ovako nesto
http://www.google.com/images?hl=en&expIds=17259,28005,28062,28066,28104&sugexp=ldymls&xhr=t&q=kusudama&cp=5&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=832&bih=396 (http://www.google.com/images?hl=en&expIds=17259,28005,28062,28066,28104&sugexp=ldymls&xhr=t&q=kusudama&cp=5&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=832&bih=396)
Jutros sam seiznervirala zestoko jer mi bas i ne uspeva  :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 11, 2010, 05:59:24 PM
Kako dobrih ima... :nesvest:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 11, 2010, 08:51:04 PM
 :clap: :clap:
jao kako se ja radujem novoj godini
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 11, 2010, 09:29:01 PM
I ja  :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 12, 2010, 06:59:56 PM
Evo ovde ima vrlo jednostavnih ideja, vrlo privlacno i lako za izvesti
http://vremeigre.com/ (http://vremeigre.com/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2FNOVOGODISNI-UKRASI-U-OBLIKU-LAMPIONA-U-RAZNIM-BOJAMA.jpg&hash=e5b3b8aeb47ecde92fd7d6a6f8a7de3fd97c0e6b)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvremeigre.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2Fcarobne-pahuljice.jpg&hash=0a0359c6052e832977ccc76d199e20cc73412467)

A meni je Vimi dala ideju, pa smo poceli da pravimo zavesu....sutra nastavljamo
Nisam nasla odgovarajuci busac pa smo uz pomoc sablona crtali i sekli 4 odjednom, a neki mi je ukrasni papir uleteo u ruke i dobili smo ovo
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 12, 2010, 08:43:12 PM
bas vam je lepa zavesa  :love32:

mi smo napravili maske, bila jedna za domaci, a sada ih imamo 3
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 14, 2010, 10:00:31 AM
plisirane pahulje (http://www.coolinarika.com/recept/plisirana-zvijezdica/)
dupla zvezda (http://www.coolinarika.com/recept/3d-dupla-zvijezda/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Masha on December 14, 2010, 11:50:09 AM
jELKICE ZA NAJMANJE, MOGU I SAMI DA IH NAPRAVE UZ VASU POMOC AONDA DA IH FARBAJU
http://qwickstep.com/search/christmas-tree-origami.html (http://qwickstep.com/search/christmas-tree-origami.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 14, 2010, 05:19:59 PM
Jelka od drvenih letvica i ukrasi od slanog testa (http://mamenakafepauzi.blogspot.com/2010/12/jelka-od-drvenih-letvica-i-ukrasi-od.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F_-9ITsCSVnmo%2FTQaUDqX81zI%2FAAAAAAAABRs%2FUUNkFzEHmvQ%2Fs400%2F121220104163.jpg&hash=dc2a00efd1e10f9a93c408ffc13e043880d6ac14)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 14, 2010, 06:01:50 PM
vidite ovo
http://www.coolinarika.com/recept/jednostavna-trodimenzionalna-pahulja-od-papira/ (http://www.coolinarika.com/recept/jednostavna-trodimenzionalna-pahulja-od-papira/)

ja trazila recepte  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 14, 2010, 06:17:42 PM
kasne samo celu godinu il dve :)))
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 14, 2010, 06:28:23 PM
dve  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Masha on December 15, 2010, 11:09:55 AM
Samo da podelim srecu sa vama :crazy: dolijala sam kusudami, sad pravim jedan deo za 3-4 min :dance1:
Htela sam da je napravim il da crknem. Fali mi jos 15-tak delova.
Pravim po ovom uputstvu.
Origami Projects : Origami Kusudama (http://www.youtube.com/watch?v=56HTfcOvAps#)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on December 15, 2010, 03:03:24 PM
Masho :nesvest:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 15, 2010, 06:22:04 PM
:respect: :nesvest:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 15, 2010, 06:35:08 PM
OMG  :blink: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 15, 2010, 06:35:43 PM
aaaa :nesvest:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 15, 2010, 06:51:59 PM
 :o
bravo
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lukina mama on December 15, 2010, 07:15:25 PM
 :o WOW
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on December 16, 2010, 11:28:00 AM
Vauuuuu  :o
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Masha on December 16, 2010, 12:58:04 PM
Samo se cini da je komplikovano, ali samo je potrebno dase udje u stos :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on December 16, 2010, 06:46:18 PM
ma daaa ... ja se i sa ovim najvecim pahuljetinama rvam
Title: Re: Novogodištarije
Post by: limun on December 16, 2010, 07:06:02 PM
ja sam pravila pre neko vece veeeelike pahulje od belih i sarenih papira A4 formata, i spakovala deci da ponesu u skolu... vidim da su bili "glavne face" svidelo se i uciteljicama i deci....a njih dvoje pooooonosni   :love32:... mame traze "mustru"  ;D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on December 16, 2010, 11:32:46 PM
meni ovi moji ne daju da im dam :rofl: da nose ove gotove u školu
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 23, 2010, 08:00:44 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fth_pah08.jpg&hash=235a14e801daed866bb20fd0a8d1bb3c5086b62b) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Blog/pah08.jpg)

http://www.ivanino-blago.com/2010/12/23/nove-pahulje/ (http://www.ivanino-blago.com/2010/12/23/nove-pahulje/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 23, 2010, 08:36:19 PM
Pre.predivne  :girl_in_love:. Svaka cast
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Despina on December 23, 2010, 08:37:17 PM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 23, 2010, 08:38:23 PM
Jano, i cime si lepila na kraju ?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 23, 2010, 08:39:02 PM
eno čitaj :P
oho lepkom :)

ja sam vrlo nezadovoljna, bolje da smo ih pojeli :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 23, 2010, 09:53:35 PM
Quote from: Finalina on December 16, 2010, 11:32:46 PM
meni ovi moji ne daju da im dam :rofl: da nose ove gotove u školu

isto  :girl_haha:


jano, prelepe su  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: nelly on December 23, 2010, 09:57:53 PM
moji su nosili i u školu i u vrtić-veoma ponosni  :love32:
za kući sam pravila različitih oblika
jano bas je dobro  :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: prevodilica on December 23, 2010, 10:37:01 PM
sinoc sam od plastelina pravila pahuljice-zvezdice i vencice, pa ih iglom busila da prodje konac da mogu da se kace...odneli smo jutros u vrtic
naravno, nisam slikala  :wall:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Gizmolina on December 23, 2010, 10:44:45 PM
Mi smo ove godine pravili hrpu stvarcica.

Iris fold cestitke:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi111.photobucket.com%2Falbums%2Fn156%2Fgizmolina%2Fth_IMAGE_084.jpg&hash=ae053dac065ea0988705f9eba3d3f41874017674) (http://s111.photobucket.com/albums/n156/gizmolina/?action=view&current=IMAGE_084.jpg)

Jos nismo dovrsili vjencic od kokica. Mnogo je zavozan, mislim da cemo ga pretvoriti u girlandu  :D
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi111.photobucket.com%2Falbums%2Fn156%2Fgizmolina%2Fth_IMAG0043.jpg&hash=da34d91db7ab28a0da901d60053292a9abaf8d68) (http://s111.photobucket.com/albums/n156/gizmolina/?action=view&current=IMAG0043.jpg)

Kusudamu smo poklonili baki. Hvala Masi na linku  :innocent:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi111.photobucket.com%2Falbums%2Fn156%2Fgizmolina%2Fth_IMAG0041.jpg&hash=6de1a68cf5845d47156a96c273b57cd1f3b3070d) (http://s111.photobucket.com/albums/n156/gizmolina/?action=view&current=IMAG0041.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi111.photobucket.com%2Falbums%2Fn156%2Fgizmolina%2Fth_IMAG0039.jpg&hash=defc0cd971f9fe490da77caf604e4451ba3ad29e) (http://s111.photobucket.com/albums/n156/gizmolina/?action=view&current=IMAG0039.jpg)

Gomilu pahuljica
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi111.photobucket.com%2Falbums%2Fn156%2Fgizmolina%2Fth_IMAG0055.jpg&hash=442e25c7615e1d1bdd7663dcb2adde04a19d081d) (http://s111.photobucket.com/albums/n156/gizmolina/?action=view&current=IMAG0055.jpg)

Pravili smo jos i zavjesicu, ali nemam sliku, a mnogo je lijepa  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Gizmolina on December 23, 2010, 10:46:23 PM
Kako su dobre ove pahulje od janavi  :clapping:
Moracemo probati!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: nelly on December 23, 2010, 10:59:59 PM
gizmolina prelepo je sve sto ste pravili
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 23, 2010, 11:02:10 PM
Sve je prelo, Gizmo  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 23, 2010, 11:08:18 PM
divno je sve  :love32:


koliko me je picila euforija prosle godine...planiramo malac i ja da se bacimo na ukrase ovih dana  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 23, 2010, 11:08:45 PM
moram da kazem da sam sad procitala celu temu  :-[ :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 23, 2010, 11:15:57 PM
Kusudame su super, moram da probam.  :crazy:
Evo ovde ima super tutorijal 1. deo i ima negde pred kraj teksta i link za 2. deo.
http://foldingtrees.com/2008/11/kusudama-tutorial-part-1/ (http://foldingtrees.com/2008/11/kusudama-tutorial-part-1/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Gizmolina on December 23, 2010, 11:28:22 PM
Lani, po tom tutu sam i pravila  ;D

Nije tesko uopste, kad se uhodas `ladno mozes da ujedno pravis cvjetice i pratis film.
Jedini problem mi je bilo ljepilo, dok nisam nasla adekvatno (bezdrvno bijelo za papir) sve mi se raspadalo.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 23, 2010, 11:30:43 PM
Meni deluje baš pipavo, i vremenski zahtevno, i da zahteva živce  :nokti2:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 23, 2010, 11:32:14 PM
Zahteva zahteva ali kad se uhodaš onda ih valjda i smiruje.  ;D :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 23, 2010, 11:32:56 PM
Čekam ti da probaš :friends:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 24, 2010, 08:31:46 AM
Gizmo, kakav je to bezdrvni beli lepak? Kako se zove?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 24, 2010, 08:59:23 AM
gizmolina :respect:

mene takve pipave stvari mogu samo da iznerviraju, jedva i onu nasu pahulju savladam
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 24, 2010, 09:40:18 AM
Quote from: Margarita on December 24, 2010, 08:59:23 AM
gizmolina :respect:

mene takve pipave stvari mogu samo da iznerviraju, jedva i onu nasu pahulju savladam
:friends:
Ja praila sa decom Deda Mrazeve od rolne kartonske, kooojiii smor  :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Ela on December 24, 2010, 12:16:54 PM
Quote from: Gizmolina on December 23, 2010, 11:28:22 PM
Lani, po tom tutu sam i pravila  ;D

Nije tesko uopste, kad se uhodas `ladno mozes da ujedno pravis cvjetice i pratis film.
Jedini problem mi je bilo ljepilo, dok nisam nasla adekvatno (bezdrvno bijelo za papir) sve mi se raspadalo.
Gizmo ja na ovom linku ne vidim gde ima filmic. Bas sam se nameracila da pravim, ako ga imas postavi ga molim te. Nesto mi lakse da gledam snimak nego da pravim sa fotografija.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 24, 2010, 12:52:31 PM
Postavila je maša link nedavno, vrati se malo unazad.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Ela on December 24, 2010, 01:01:49 PM
Hm, meni se cini da je to druga kusudama, ali nema veze, provalila sam :)
Hvala  :kiss1:
Samo pipavo ovo i dugotrajno
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Gizmolina on December 24, 2010, 02:19:02 PM
Lani, to je neko ljepilo koje koriste ovi moji u stampariji. Vrlo slicno Karbofixu za drvo, samo je tecnije.
Trebalo bi da i Karbofix radi posao, malo ga razrijedis vodom i nanosis cetkicom.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 24, 2010, 02:21:22 PM
 :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Gizmolina on December 24, 2010, 02:21:41 PM
Gogana, nisam imala video. Samo po slicicama.
Jeste dugotrajno (3-4 sata) ali je dovoljno zanimljivo da ne bude smor.
Meni zaludnoj je bila super zanimacija, cak sta vise razmisljam da napravim i jednu sebi  ;)

Zaboravih da ispricam: Mihaela je neki dan bila uciteljica na likovnom - pokazivala je nastavnici i ucenicima kako se
pravi ona  :pleasantry: nasa :pleasantry: 3D pahulja.
Eno im ucionica sva pahuljasta, prava mansardska (ili kako bi vec to trebalo da se kaze)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on December 24, 2010, 11:09:09 PM
Bravo, devojke  :clap: :clap: :clap: Divno je sve  :love32: . Mi nekako zabusavali, mozda jos postignemo  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 24, 2010, 11:21:10 PM
Gizmo prelepo je!!!
Pravila sam samo nekoliko onih pahulja za vrtić i školu ništa više, mrzi me jezivo.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 25, 2010, 10:29:19 PM
Gizmolina predivno  :respect:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 26, 2010, 11:00:54 PM
Janavi i gizmo
divne su vam pahulje  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 29, 2010, 03:29:24 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fth_cestitka1a.jpg&hash=2b2e557f8657ebf80a35fa8a7f7ce26a40a7b20d) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Blog/cestitka1a.jpg) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fth_cestitka2a.jpg&hash=ecc33f30a999fd8c8de84798bd89912cb6d33261) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Blog/cestitka2a.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 29, 2010, 03:35:17 PM
:girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 29, 2010, 03:45:17 PM
Kako je lepo :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 29, 2010, 03:58:17 PM
Suuupeeer  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 29, 2010, 04:14:46 PM
Quote from: janavi on December 29, 2010, 03:29:24 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fth_cestitka1a.jpg&hash=2b2e557f8657ebf80a35fa8a7f7ce26a40a7b20d) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Blog/cestitka1a.jpg) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fth_cestitka2a.jpg&hash=ecc33f30a999fd8c8de84798bd89912cb6d33261) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Blog/cestitka2a.jpg)

:love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 29, 2010, 06:53:44 PM
 :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on December 29, 2010, 07:00:19 PM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 29, 2010, 11:44:45 PM
Ovde ima lepih mustri za dvodimenzionalne pahuljice.
http://www.marcels-kid-crafts.com/snowflake-pattern.html (http://www.marcels-kid-crafts.com/snowflake-pattern.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 30, 2010, 07:30:01 AM
baš su lepe :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: aleks on December 31, 2010, 07:43:43 AM
Kako je lepa Vanjina cestitka  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 31, 2010, 09:19:11 AM
Tek sad vidim čestitku.  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Masha on December 31, 2010, 10:16:51 AM
 :love32:
Jano, ja pravila ove tockice pahuljice prosle godine, izsti problem sam imala kao ti. Namucile su me, sve se odlepljivalo, nisam mogla lepo da ih obojim, takoreci mnogo muke ni oko cega.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 31, 2010, 10:19:38 AM
pa dobro gde si bila da mi to kažeš na vreme :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on May 20, 2011, 10:11:09 PM
Ne prizivam, časna reč. Al' Glit sada našla, da ne zagubimo  :-X

http://detinjarije.blogspot.com/2010/12/blog-post_6785.html (http://detinjarije.blogspot.com/2010/12/blog-post_6785.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on May 21, 2011, 07:12:56 AM
pomislih da sam u bunilu :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on May 21, 2011, 07:44:23 AM
Quote from: AnaK on May 20, 2011, 10:11:09 PM
Ne prizivam, časna reč. Al' Glit sada našla, da ne zagubimo  :-X

http://detinjarije.blogspot.com/2010/12/blog-post_6785.html (http://detinjarije.blogspot.com/2010/12/blog-post_6785.html)

Kad će izvlačenje parova za SS? :zlocka:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on May 22, 2011, 09:53:51 PM
 :rofl: :rofl: :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on May 23, 2011, 08:37:27 AM
Ne zelim vise da vidim ovu temu do decembra  :-\
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Ira on May 23, 2011, 08:43:51 AM
 :rofl:
Meni taman godi kod mene zazimilo  :crycry:
Tacno mi dodje  da okitim kucu,jelku, kestenje je tu.... :balavi:
:lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on May 23, 2011, 10:09:23 AM
ijao Ira :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on May 23, 2011, 08:54:41 PM
Mozemo SS dva puta: letnjeg i zimskog  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Mirka on May 23, 2011, 09:05:25 PM
Quote from: janavi on May 21, 2011, 07:12:56 AM
pomislih da sam u bunilu :lol:
Isto  :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on May 23, 2011, 09:11:33 PM
hahaha, nisam bila par dana na mansardi, otvorim new posts i prvo mi iskoci ova tema :lol: :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on May 23, 2011, 09:35:49 PM
Zaključajte je do decembra :burko:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on June 01, 2011, 12:01:01 AM
hihihi ... a meni jos uvek vise one papirne pahuljice iznad stola  :lol:
dobro sam jelku raskitila
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on June 01, 2011, 12:16:17 AM
i ja u aprilu  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on June 01, 2011, 12:31:30 AM
imam i ja papirne pozlaćene :D pahulje

i ja bih dva puta ss  , ma probala ja u raodvanju da dočaram kako bi to bilo divno :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on June 01, 2011, 06:52:49 AM
da ja ipak ovo zaključam? :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on June 01, 2011, 06:53:30 AM
Baš to 'tedo' da kažem :burko:  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on June 01, 2011, 08:14:09 AM
Pa dobro da l' ste normalne :burko:

Jano zaključavaj i za kaznu ne otvaraj do 31.12. :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on June 01, 2011, 08:18:24 AM
Prestanite više da dižete ovu temu.  :sissyfight:
Pokušavam da se ubacim u raspoloženje za more a stalno mi ona iskače pri vrhu.  :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: dmi on June 01, 2011, 08:19:03 AM
tacno sam se pitala sta cici radi na zimskoj temi :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on June 01, 2011, 08:21:26 AM
Kako šta radim, pa grdim ih :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on June 01, 2011, 09:16:48 AM
 :turpija: :ventilator:
fali neki sa ključem :) :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on August 27, 2011, 06:22:05 PM
Sa Fejsa :nesvest:

QuoteRoz Petalz Studio
Thinking I may start some Christmas ornaments today. Any suggestions?
26 minutes ago
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on August 27, 2011, 07:09:16 PM
 :shout: napolju je +40  :shout:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: :ph34r: on August 27, 2011, 09:02:45 PM
vidim dignutu temu i mislim se...pa dobro dal su normalne

:lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on August 27, 2011, 10:36:36 PM
Quote from: AnaK on August 27, 2011, 06:22:05 PM
Sa Fejsa :nesvest:

Dobro bre, ženi dosadno.  :lol:
Title: Re: Trice & kučine - u susret promenama - rezime by Deda na strani 926
Post by: NenaS on August 27, 2011, 11:12:21 PM
Niste li poranile?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on August 27, 2011, 11:15:32 PM
Neno, zezanje je u pitanju.  ;)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: veki on August 28, 2011, 12:05:21 PM
sto ste neke :(
neki vole na vreme da planiraju





u kuci mi je zabranjeno pominjanje NG pre 15.oktobra :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Mirka on August 28, 2011, 02:08:53 PM
I ja sam kod nas zabranila. Da se mm pita imali bismo cele godine i jelku i pahuljice  :crazy: (al' ako može da imamo i ovu vrućinštinu, on voli i ovo ovako i ng, manijak)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Ira on August 28, 2011, 03:30:26 PM
Quote from: AnaK on August 27, 2011, 06:22:05 PM
Sa Fejsa :nesvest:

Mozda je ta sa ovu stranu gdje sam ja  :lol: .....mada sad se nesto mislim  :think: ovdje je vec zakasnila  :lol:
Title: Re: Trice & kučine - u susret promenama - rezime by Deda na strani 926
Post by: NenaS on August 28, 2011, 04:22:56 PM
:) Uostalom, ako ja mogu da planiram letovanje 2012., sto ne bi neko Bozic...to je samo par meseci..
Title: Re: Trice & kučine - u susret promenama - rezime by Deda na strani 926
Post by: Blue on August 28, 2011, 05:04:16 PM
Quote from: NenaS on August 28, 2011, 04:22:56 PM
:) Uostalom, ako ja mogu da planiram letovanje 2012., sto ne bi neko Bozic...to je samo par meseci..


:good:


mogle bi vec da otvorimo i temu o sledecoj evroviziji  :turpija:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Elanor on August 28, 2011, 09:49:40 PM
:lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on August 28, 2011, 09:58:43 PM
dajte prvo da prezivimo zimu pa cemo lako Evroviziju  :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on August 29, 2011, 12:50:11 AM
Kad se vec okupismo oko teme, mogli bi i ovogodisnjeg SS da pokrenemo  :turpija:  :girl_haha: . Pravi je trenutak  :-[ .
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on August 29, 2011, 01:28:44 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fchristmascardss.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F08%2FChristmas-In-July.jpg&hash=0ffcaa9afb1808e201cde4722c01d90d9bca7f93)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: disco2000 on August 29, 2011, 10:08:41 PM
Quote from: Glitter on August 28, 2011, 09:58:43 PM
dajte prvo da prezivimo zimu pa cemo lako Evroviziju  :D
Ko je bese pobedio? :think: :lol: Gde treba da bude sledeca? :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: vrana on August 29, 2011, 10:32:31 PM
Azerbejdzan, Baku  :crazy: :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on August 29, 2011, 10:33:32 PM
Quote from: Marty Maraskino on August 29, 2011, 10:08:41 PM
Ko je bese pobedio? :think: :lol: Gde treba da bude sledeca? :lol:
kako gde, pa u Sofiji, Bugarska :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on August 30, 2011, 09:59:40 AM
preliminarni pregovori i dogovori u toku  :lol:

http://www.eurovision.tv/page/news?id=38213&_t=eurovision_song_contest_governing_body_to_meet_in_baku_first_time (http://www.eurovision.tv/page/news?id=38213&_t=eurovision_song_contest_governing_body_to_meet_in_baku_first_time)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Xe on October 07, 2011, 06:12:54 PM
 :turpija:
Novi broj
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi30.fastpic.ru%2Fbig%2F2011%2F1005%2Ff7%2Fb052862e34675d4524d8c314202c16f7.jpg&hash=3dd0f0d71f7a450a1659ea045368dde7e6e7a2f6)
Pa sad vi vidite  :turpija:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on October 07, 2011, 07:18:45 PM
Već je počela prodaja NG ukrasa u jednoj divnoj prodavnici kod mene u kraju.  :girl_in_love:
http://www.basta.co.rs/kontakti.php (http://www.basta.co.rs/kontakti.php)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on October 07, 2011, 07:52:23 PM
 :'( Jos sam u kratkim rukavima bre
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on October 07, 2011, 08:09:29 PM
I ja sam sam ali mi je hladno :cry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on October 07, 2011, 08:15:58 PM
Za sutra najavili sneg na Kopaoniku, hteli ne hteli tema ne moze da nam zamre  :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: daisy on October 07, 2011, 08:23:07 PM
 :blink: zar ce vec nova godina  :ces: kako vreme leti
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on October 07, 2011, 09:35:40 PM
Koliko je ovo slatko :girl_in_love: i preskupo :crycry: i sto posto na pogresnoj temi :lol:
Museum Selection
Victorian Baking Pan
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi22.photobucket.com%2Falbums%2Fb321%2Fpombim%2Fth_1-3.jpg&hash=a1f6a93844f822b31f73fa7f9147c6436fa217ef) (http://s22.photobucket.com/albums/b321/pombim/?action=view&current=1-3.jpg)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi22.photobucket.com%2Falbums%2Fb321%2Fpombim%2Fth_2-1.jpg&hash=809e6c9921f855f05635652a167dea2a60d3831b) (http://s22.photobucket.com/albums/b321/pombim/?action=view&current=2-1.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on October 07, 2011, 09:55:02 PM
 :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on October 07, 2011, 09:56:15 PM
Ima na buvljaku veeeeliki izbor neobičnih oblika.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on October 08, 2011, 08:36:11 AM
vec mogu da se hvataju beleske za SS temu ;)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 01, 2011, 06:40:41 PM
Danas nas je
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
učila da pravimo ovo:

http://www.craftideas.info/html/german_star_instructions.html (http://www.craftideas.info/html/german_star_instructions.html)

German Folded Paper Star Tutorial Part 1 of 2 (http://www.youtube.com/watch?v=7rr34gOba5Q#)

German Folded Paper Star Tutorial Part 2 of 2 (http://www.youtube.com/watch?v=AoneFGlAo5I#)


Šta da vam kažem, moram mnooooogo da vežbam  :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on November 01, 2011, 06:42:55 PM
jaooo, divooota :clap:

stavi u spoiler :rofl:
da ne bude k'o sa dedinom tortom :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 01, 2011, 06:53:55 PM
Super je, mada sam ja i one zvezde vec zaboravila kako se prave :lol: ovo moze i od cvecarske trake.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on November 01, 2011, 08:32:19 PM
mnogo dobro izgleda  :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 01, 2011, 08:56:55 PM
Divno je.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 22, 2011, 05:23:43 PM
Google Chrome X-mas teme :girl_haha:
Skrolujte do kraja strane.
http://www.vikitech.com/2498/google-chrome-christmas-themes (http://www.vikitech.com/2498/google-chrome-christmas-themes)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on November 23, 2011, 01:16:03 AM
bice noviteta za skolu, zenska deca da prave i ukrase ucionicu :love32: , a i meni ce biti zanimljivo :lol:

odlicne su ove zvezdice sto je anak postavila link, cim pre pokazujem ih detetu :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on November 25, 2011, 12:42:03 PM
vidite ovo :blink:
http://www.akciomat.rs/usluge.html (http://www.akciomat.rs/usluge.html)

ima ovde dosta vas koje bi mogle ovim da se bave ;)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 25, 2011, 12:45:04 PM
Nisam znala da ovo postoji, ja bih to tako rado radila.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on November 25, 2011, 12:45:53 PM
cici, prvo sam na tebe i pomislila :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 25, 2011, 12:47:19 PM
:bighug:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on November 25, 2011, 12:52:37 PM
Quote from: cici on November 25, 2011, 12:45:04 PM
Nisam znala da ovo postoji, ja bih to tako rado radila.
hajde ;)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 25, 2011, 12:53:38 PM
Ne salim se, poslacu im posle mail.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on November 25, 2011, 12:54:57 PM
ja sam razumela da bi ti ovo radila, kao posao, a ne da bi uradila kao uslugu da platis da dodju kod tebe
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 25, 2011, 12:56:52 PM
Da, dobro si razumela.Poslacu mail sa slikama kako sam kod sebe to uradila par puta.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on November 25, 2011, 12:58:16 PM
e onda sam dobro razumela :) , super!!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on November 25, 2011, 01:44:47 PM
cici   :clap:
ti bi to sjajno radila

moja drugarica se vratila iz Kelna i kaze da je najnoviji trend, bar tamo, ukrasi u svim duginim bojama
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 25, 2011, 04:11:41 PM
Quote from: Margarita on November 25, 2011, 12:42:03 PM
vidite ovo :blink:
http://www.akciomat.rs/usluge.html (http://www.akciomat.rs/usluge.html)

ima ovde dosta vas koje bi mogle ovim da se bave ;)

Jaooo, pravi posao za mene, ja sam frik za novogodišnje jelke i dekoraciju.  :crazy: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 28, 2011, 01:20:40 PM
E vidite, ima slatkih ideja. Dosta toga već viđeno ali može da se nađe.  :)
http://vremeigre.com/category/kreativne-ideje/dogadanja/nova-godina (http://vremeigre.com/category/kreativne-ideje/dogadanja/nova-godina)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on November 28, 2011, 09:52:37 PM
Sta bi Cici radila? Meni se otvara dubinsko pakovanje  kose.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 28, 2011, 09:54:58 PM
http://www.akciomat.rs/ponuda-58-ulepsajte-novogodisnje-praznike-2290-din-umesto-3900-din-za-ukrasavanje-vase-novogodisnje-jelke-ne-cekajte-i-obezbedite-vas-kupon-sa-popustom-od-41.html (http://www.akciomat.rs/ponuda-58-ulepsajte-novogodisnje-praznike-2290-din-umesto-3900-din-za-ukrasavanje-vase-novogodisnje-jelke-ne-cekajte-i-obezbedite-vas-kupon-sa-popustom-od-41.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on November 29, 2011, 09:11:46 AM
naleteh na nekoj drugoj temi i na ovaj link sto je lani ostavila, pa da ga prekopiram i ovde
http://www.squidoo.com/paper-christmas-craft?utm_source=google&utm_medium=imgres&utm_campaign=framebuster (http://www.squidoo.com/paper-christmas-craft?utm_source=google&utm_medium=imgres&utm_campaign=framebuster)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 29, 2011, 09:19:52 AM
Jao hvala, ja i zaboravila na ovaj link.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on November 29, 2011, 05:28:04 PM
Da kao stvoreno za Cici.... Tnx.

Ja bih da ukrasavam svoju kuci, a mm farba stolariju, poceo je u maju :wall:  Da nije zauzet na poslu , ali maximalno, do sad bih ga zgromila
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 01, 2011, 04:52:23 PM
http://www.skrabalica.com/2011/12/01/ukrasi-od-trake/ (http://www.skrabalica.com/2011/12/01/ukrasi-od-trake/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.skrabalica.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F12%2Fukras-zvezda-200x250.jpg&hash=3a3dd44381a5e1e8a47d4c92cc5dfc167af6d3e4)

uputstvo ovde (http://www.marthastewart.com/how-to/ribbon-star-ornaments#slide_0)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 01, 2011, 06:55:14 PM
Kakve jelke  :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.trendytree.com%2Fimages%2Fcms%2Fgumdrops-jellybeans-tree-window_550x550.jpg&hash=7d1e1271c7a071b7a95c9be3b51bda4a7e4229cd)

ovde:
http://www.trendytree.com/image-gallery/christmas-trees (http://www.trendytree.com/image-gallery/christmas-trees)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 01, 2011, 07:00:19 PM
Jao sto je slatko.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: aleks on December 01, 2011, 08:02:15 PM
Kako su lepe jelke. Sve mi se svidjaju  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 01, 2011, 08:45:02 PM
kakve predivne jelke , ja i Dule smo uzivali gledajuci  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 01, 2011, 09:18:08 PM
http://frenchbydesign.blogspot.com/2011/12/make-your-own-christmas-tree.html (http://frenchbydesign.blogspot.com/2011/12/make-your-own-christmas-tree.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 01, 2011, 09:31:38 PM
Sto je dobra ona sa korpicama za mafine, a onaj sajt jao sta sve ima :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Vila on December 02, 2011, 03:06:08 PM
Jano, hvala, hvala, hvala za ovaj link, kakve sam ideje sve dobila sa French by design bloga :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 06, 2011, 03:11:14 AM
Ovo mi je super, i slatko i jednostavno, i pogodno i za pravljenje sa decom  :girl_in_love: Vimi, ofkors  :love32:

http://www.skrabalica.com/2011/12/05/ukrasi-od-puzzli/ (http://www.skrabalica.com/2011/12/05/ukrasi-od-puzzli/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on December 07, 2011, 10:15:44 AM
 :girl_in_love: :girl_in_love: :nesvest:

http://glorioustreats.blogspot.com/2010/12/vintage-pastel-christmas.html (http://glorioustreats.blogspot.com/2010/12/vintage-pastel-christmas.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 07, 2011, 11:06:45 AM
Ovo je carobno, kao iz bajke.Ali ja nemam ni slicne sekace za kolace :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 07, 2011, 11:18:16 AM
OMG kakva divota  :girl_in_love: :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 07, 2011, 11:26:37 AM
dodje  mi da odstampam ove fotke i okacim ih po stanu kao ng dekoraciju :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 07, 2011, 01:19:43 PM
ima AnaK ove pahulje, može da iznamjljuje :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 07, 2011, 01:56:29 PM
Mogu :) Jedini uslov je da dobijem nekoliko komada keksa napravljenih istima  :turpija: Bez zezanja, ko hoće, prosleđujem. Ja nešto nisam pri živcima ove godine  :-X
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on December 07, 2011, 02:30:36 PM
Quote from: Margarita on December 07, 2011, 11:26:37 AM
dodje  mi da odstampam ove fotke i okacim ih po stanu kao ng dekoraciju :rofl:

:rofl: :rofl:

Imam i ja pahulje, ali cenim da mi za ove lepote sam sekac nece mnogo pomoci.  :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 07, 2011, 02:44:03 PM
Moras da veDZbas :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 07, 2011, 02:44:22 PM
Hvala na ponudi :flower:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on December 07, 2011, 02:58:08 PM
Quote from: cici on December 07, 2011, 02:44:03 PM
Moras da veDZbas :lol:

Sto da vezbam kad znam kako ce da se zavrsi.  :lol:

Ne volim unapred izgubljene bitke.  :turpija:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 07, 2011, 03:08:06 PM
To je zato sto nisi vezbala :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on December 20, 2011, 01:06:42 AM
toliko ste me inspirisale  :flower:
da organizujem jednu kreativnu radionicu kod mene kuci
zovem drugare sa vestim prstima :girl_haha:
i to jednog profesora klavira tek pristiglog iz pariza
jednog dugoprstog stomatologa
jednog hakera fotografa
jednog plasticnog hirurga
jednog prof majstora za spinovanje teniskih reketa

ocekujte fotke :pioneer:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 20, 2011, 01:15:02 AM
Jaoooo, divno  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on December 20, 2011, 01:20:00 AM
... feeenomenalno ovo izgleda !

cici, ti mi delujes navedZbano, mogla bi da secneš koju pahulju :lol:

jel, racunamo na tebe :D ... kakav muski ansabl okupljaš :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 25, 2011, 12:24:01 AM
Videla sam u nekoliko izloga jelku sa treće slike, i mnogo mi se dopada  :girl_in_love:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.origami-resource-center.com%2Fimages%2FchristmasTreeComposite.jpg&hash=d9e724abd980bf169716e6359eadcfc57210e44d)


Ovde ima nekih ideja:

http://www.origami-resource-center.com/christmas-tree.html (http://www.origami-resource-center.com/christmas-tree.html)

Ovo je divno:

http://pixietoo.blogspot.com/2008/11/origami-tree-tutorial.html (http://pixietoo.blogspot.com/2008/11/origami-tree-tutorial.html)

Još nisam našla tutorijal za ovu jelkicu koju želim :girl_sigh:

Edit: Upravo jesam  :love32:

How to Make an Origami Christmas Tree (Modular) (http://www.youtube.com/watch?v=mBA3WBV1Pg0#ws)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on December 25, 2011, 10:47:38 AM
probacu, anaKa tnx  :flower:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on December 26, 2011, 09:00:29 AM
super je, uzivali smo klinci i ja praveci je
onaj vrh je malo pipav
kad nemam dugacke gel nokte  :girl_haha: al izborili smo se

hvala  :bighug:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 26, 2011, 10:02:52 AM
ja pravila sinoć, al nam nije dugo trajala :lol:
i ne dopada mi se odnos veličina, probaću sa drugačijim

e da, i ova sa prve AnaKine slike bolje izgleda, čini mi se zatojer nisu do kraja uvlačeni ovi delovi
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 26, 2011, 12:23:54 PM
Origami jelka (http://www.ivanino-blago.com/2011/12/26/origami-jelka/) ( i german star, sa neke prethodne strane)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi6.photobucket.com%2Falbums%2Fy221%2Fjanavi%2FBlog%2Fth_Jelka2.jpg&hash=d7165c4625b693696e93736885f5ac97144dea55) (http://i6.photobucket.com/albums/y221/janavi/Blog/Jelka2.jpg)

AnaK tnx :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 26, 2011, 12:25:38 PM
Divno je bas.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 26, 2011, 12:28:53 PM
Jao, Jano  :'( :girl_in_love: :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 26, 2011, 12:31:00 PM
što li plačeš :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 26, 2011, 12:38:14 PM
Od ganutosti,  :'( Nisam sva svoja već danima, zanemari(te) :cigar:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 26, 2011, 12:38:55 PM
Quote from: AnaK on December 26, 2011, 12:38:14 PM
Od ganutosti,  :'( Nisam sva svoja već danima, zanemari(te) :cigar:
:bighug: :bighug: :bighug: :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 26, 2011, 12:40:29 PM
Jano, predivna je.
I ja sam pomislila kako mu je razmjera loša za zadnji komadić :girl_haha: i planirala da uradim isto što i ti :bighug:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 26, 2011, 03:12:59 PM
Jao sto je lepo  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 26, 2011, 03:15:25 PM
Baš je dobra  :good: i skroz mi je super što je roza a ne zelena.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 26, 2011, 03:15:34 PM
jano, sto je lepa :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 26, 2011, 03:34:11 PM
Meni je lila :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 26, 2011, 05:47:55 PM
tenkju grlz

jest malo između roze i lila :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 26, 2011, 07:54:58 PM
mnogo je dobra   :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 26, 2011, 10:32:07 PM
Napravih i ja, ali štrebersku zelenu, sa žutim stablom :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 27, 2011, 09:09:27 AM
U Cupriji ogromna jelka od plasticnih flasa, bas cu da vam slikam
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 27, 2011, 09:13:02 AM
ja juce pravila petru pahulje za skolu
(sacekao me sa vrata: mama, moras da mi napravis one tvoje super-duper pahulje :girl_haha: )
a sinoc smo isli u tehnomaniju na zrenjanincu,  i ona je ukrasena 'nasim' pahuljama :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on December 27, 2011, 09:38:21 AM
i ja pravila prvu zeleno narandzastu, preslatka je, uklapa mi se uz ambijent

a onda smo juce na vezbicama napravile Z&ja belo rozne sa rozle tufnicama i zelenom krep trakicom je zakitili  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on December 28, 2011, 05:28:22 PM
toliko mi je retro kad vidim one naše pahulje u izlozima :girl_haha:

jedna danas viđena u apoteci kod Madlenijanuma :innocent:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 28, 2011, 06:21:13 PM
Ima ih baš baš mnogo  :girl_in_love:

Al' mi idemo dalje  :turpija:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 28, 2011, 06:27:56 PM
Ja ih pravim i ove godine, baš sam danas kupovala raznobojne papire.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on January 09, 2012, 05:38:20 PM
Za sledeću godinu, pre nego što mi zaključate temu :burko:  :rofl:

http://vremeigre.com/category/kreativne-ideje/materijali/oblikovanje-papira/page/5 (http://vremeigre.com/category/kreativne-ideje/materijali/oblikovanje-papira/page/5)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on January 09, 2012, 07:44:39 PM
Evo ti Neda pa pravite zajedno  :lol:. Ona videla na nekom prozoru mnostvo pahuljica i rekla mi "Tu zivi neka kreativna majka, a ne ko ti sto samo peglas "  :girl_cray:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on January 09, 2012, 07:53:03 PM
Quote from: AnaK on January 09, 2012, 05:38:20 PM
Za sledeću godinu, pre nego što mi zaključate temu :burko:  :rofl:

http://vremeigre.com/category/kreativne-ideje/materijali/oblikovanje-papira/page/5 (http://vremeigre.com/category/kreativne-ideje/materijali/oblikovanje-papira/page/5)

Ko bre da zaključa temu.  :sissyfight:
Kako je super ona čestitka sa belom radom, taman da pravimo vaspitačicama i babama za 8. mart. ;D

Dedo, baš je neka Neda.  :ljut:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on January 09, 2012, 08:39:36 PM
Genijalna je :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on January 09, 2012, 09:37:12 PM
stvarno je extra bela rada :good:
neda :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on February 10, 2012, 05:11:49 PM
Za kraj godine, by Vimi (a ko bi drugi  :girl_in_love:)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.zhidiy.com%2Fuploadfile%2F201201%2F11%2F1024144265.jpg&hash=616a5f08f28a7e6e97e345473363d1d18f371c9c)

http://www.zhidiy.com/gongyizhiyi/4617/ (http://www.zhidiy.com/gongyizhiyi/4617/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: janavi on February 10, 2012, 05:35:22 PM
biće za dogodine :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on September 27, 2012, 01:13:21 AM
Ne obraćajte pažnju, samo da ne zagubim  :-[

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsphotos-a.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-ash4%2F300954_366770380069283_752706977_n.jpg&hash=3089ed74a41477d96baab344101a5df970f1e7be)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on September 27, 2012, 01:47:03 AM
:nesvest:
mislim da je vreme da odem u krevet, prividjaju mi se NG jelke  :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Ira on September 27, 2012, 05:02:24 AM
ijaoooo  :clap:
a meni valjda nedostaje jedna propustena zima ,pa sam se obradovala temi  :girl_haha:
a i radujem se SS  :clap:  i htjela sam da pomenem na tricama da jedva cekam da se igram sa vama ,ali neusudih se jer ce da lete  :cigla: od nekih  :D
a ovako je AnaK kriva
:kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Ira on September 27, 2012, 05:03:19 AM
....i zaboravih  :-[
divne su ove jelcice  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on September 27, 2012, 08:17:49 AM
 :girl_haha: :-[ :-X :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on September 27, 2012, 08:58:12 AM
Jaoo što su dobre!  :clap: I baš proste za napraviti, pravićemo ovo sto posto.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on September 27, 2012, 09:31:27 AM
Nasla sam gomilu pahulja od papira one sto se seku ali nisam htela da kacim :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on September 27, 2012, 11:13:19 AM
Ivine stoje na prozoru još od prošle godine.  :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on September 27, 2012, 11:24:02 AM
kači kači cici
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on September 27, 2012, 11:33:01 AM
Ma ne pada mi na pamet :rofl: kad malo zazimi, na sigurnom su :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on September 27, 2012, 11:37:56 AM
Quote from: cici on September 27, 2012, 11:33:01 AM
Ma ne pada mi na pamet :rofl: kad malo zazimi, na sigurnom su :lol:

Tako je, leto jos uvek traje  :turpija: :rofl: :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on September 27, 2012, 11:38:38 AM
Tacno, danas je bas divan suncan letnji dan :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on September 27, 2012, 11:43:42 AM
ma sta pisete vise na ovoj temi :baba:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on September 27, 2012, 11:44:52 AM
uzasnuta podignutom temom, a odusevljena jelkicama  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Vila on September 28, 2012, 01:37:40 PM
iz godine u godinu ste sve luđe :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: stacka on September 28, 2012, 01:49:10 PM
Ma sta zezate, prosle godine u ovo doba Fina je uveliko otvorila temu za prijavljivanje SS, mene uopste ne cudi  :girl_haha:

Divne su jelkice :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on September 28, 2012, 02:29:37 PM
sad je omelo ovo lepo vreme :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: stacka on September 28, 2012, 02:31:15 PM
Izgleda :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on September 28, 2012, 04:58:17 PM
Quote from: Vila on September 28, 2012, 01:37:40 PM
iz godine u godinu ste sve luđe :rofl:

Udario nam ovaj silni gliter u glave.  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Ira on September 28, 2012, 05:20:32 PM
 :rofl: :rofl: blesave ste

Quote from: Margarita on September 28, 2012, 02:29:37 PM
sad je omelo ovo lepo vreme :lol:
...ja sam onda olvejs ometena  :lol: :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: martina on September 28, 2012, 05:38:38 PM
Quote from: Ira on September 28, 2012, 05:20:32 PM
:rofl: :rofl: blesave ste
...ja sam onda olvejs ometena  :lol: :rofl:
blago si ga tebi. zavidim ti na klimi jako
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on October 25, 2012, 02:34:28 PM
Uozbiljite se  :baba:
Da se ne zagubi, ovo mi se mnogo svidja http://howaboutorange.blogspot.com/2011/11/how-to-make-3d-paper-ball-ornaments.html (http://howaboutorange.blogspot.com/2011/11/how-to-make-3d-paper-ball-ornaments.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on October 25, 2012, 02:47:29 PM
http://www.100layercake.com/blog/2011/12/06/how-to-make-a-gift-bow/ (http://www.100layercake.com/blog/2011/12/06/how-to-make-a-gift-bow/) od sjajnih i sarenih stranica casopisa.
http://houserevivals.blogspot.com/2010/11/make-woven-star-from-vintage-book-pages.html (http://houserevivals.blogspot.com/2010/11/make-woven-star-from-vintage-book-pages.html) i ovo je super  :girl_in_love:
http://rhymeswithmagicart.blogspot.com/2011/11/paper-ball-ornaments-tutorial.html (http://rhymeswithmagicart.blogspot.com/2011/11/paper-ball-ornaments-tutorial.html)
http://www.scoutiegirl.com/2009/12/tutorial-crafting-a-holiday-card-keepsake-ornament-by-nicole-of-lillyella.html (http://www.scoutiegirl.com/2009/12/tutorial-crafting-a-holiday-card-keepsake-ornament-by-nicole-of-lillyella.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: limun on October 25, 2012, 04:55:08 PM
Zumbulice, divni predlozi!  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on October 25, 2012, 04:57:05 PM
Zumbulice imaj milosti :crycry: sto nisi lepo okacil na Pinterest manje bi bolelo :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 18, 2012, 02:09:20 PM
Zadnje je vreme doslo, sinoc sam seckala pahulje od papira. :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on November 18, 2012, 02:14:11 PM
Majko mila, ja zivim na forumu koji je okupio znacajnu kolicinu ludaka  :lol: :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 18, 2012, 02:17:21 PM
Zato nam je lepo :rofl: vi jos niste shvatile koliko je moje ludilo :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 18, 2012, 03:08:32 PM
U Merktor stigao NG program, a i jelke na kružni tok kod opštine. Dakle, nije rano :sreca:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 18, 2012, 03:17:26 PM
Ameri jos ni curku nisu pojeli a stigao im DM tako da ocigledno nije rano :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on November 18, 2012, 04:22:20 PM
ma meni je skroz ok da se vec pocne uvod u ng  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 18, 2012, 04:44:23 PM
Meni nije :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: vrana on November 18, 2012, 05:13:17 PM
 :clap:  :clap: :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 18, 2012, 06:31:59 PM
Meni bogami jeste, sad sam shvatila da treba za dve nedelje da kitim jelku.  :rofl:
Nešto mi se NG prišunjala ove godine.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 18, 2012, 06:35:41 PM
Kako za dve nedelje :o
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 18, 2012, 06:43:39 PM
Pa lepo, ja jelku kitim početkom decembra, to ti je taman za dve nedelje.  :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 18, 2012, 06:57:10 PM
:blink: :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 18, 2012, 07:07:52 PM
 :jelketina:  :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 18, 2012, 07:12:22 PM
A počele su i petarde  :crycry:

Ovo divno vreme nas je zve zavelo  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on November 18, 2012, 08:02:32 PM
vec nova godina  :o
juhuuuu  :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 18, 2012, 08:37:19 PM
Zelim i dalje da budem zavedena :ljut:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on November 18, 2012, 10:07:07 PM
pomenuh vec, ja sam sa petrom pocela pregovore oko jelke
posto pocetkom meseca dolaze baba i deda, ja predlozila da okitimo kad odu, ali on hoce dok su tu da zajedno okite :love32:
tako da racunam - lani pa ja :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Ira on November 19, 2012, 03:23:30 AM
Quote from: cici on November 18, 2012, 02:09:20 PM
Zadnje je vreme doslo, sinoc sam seckala pahulje od papira. :rofl:
auu  :o :nesvest:
ima kod mene snijeg da padne,
nemoj cici prizivat  :baba:
:lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Summer on November 19, 2012, 10:50:19 AM
Mene David nagovara danima da kitimo jelku, postigosmo sporazum da bude posle Sarinog rodjendanda - 8. decembra  ;)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on November 20, 2012, 02:03:05 AM
jelka za dve nedelje :nesvest: , ali ako malo bolje razmislim  :think:  pametna je ova lani :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 03, 2012, 04:21:12 PM
Ovo morate da probate, mnogo je lako, a prelepo  :girl_in_love: Ne mora da se lepi lepljivom trakom, moze i lepkom. Ema i ja smo pravile od starih casopisa, moze od bilo cega za reciklazu, a pravicemo i od crvenog cvrsceg papira.
Ne mogu da prebacim sa pb  :(
Jel se vidi ovako?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=421381491261140&set=a.382009935198296.85126.100001678784844&type=3&src=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F704820_421381491261140_2062474295_o.jpg&smallsrc=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F179354_421381491261140_2062474295_n.jpg&size=2048%2C1536 (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=421381491261140&set=a.382009935198296.85126.100001678784844&type=3&src=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F704820_421381491261140_2062474295_o.jpg&smallsrc=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F179354_421381491261140_2062474295_n.jpg&size=2048%2C1536)


Evo i uputstva
how to make a origami kusudama flower (http://www.youtube.com/watch?v=S1dzW30XrZ4#)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on December 03, 2012, 04:31:25 PM
Ijao  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 03, 2012, 05:10:30 PM
E videla sam ovaj tutorijal davno davno, ali nisam nikad probala da pravim, hvala na podsećanju.  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 04, 2012, 10:31:48 AM
Pregršt divnih ideja  :girl_in_love:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.366659086758198.89973.157959167628192&type=1 (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.366659086758198.89973.157959167628192&type=1)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 04, 2012, 10:38:40 AM
:girl_in_love: divno
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 04, 2012, 10:39:57 AM
Laajk  :clap: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 04, 2012, 08:52:02 PM
 :girl_in_love:

http://sillyoldsuitcase.blogspot.co.uk/2012/10/christmas-wreaths-in-candy-colours.html (http://sillyoldsuitcase.blogspot.co.uk/2012/10/christmas-wreaths-in-candy-colours.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 04, 2012, 10:20:04 PM
lani sto je ovo lepo  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 04, 2012, 10:27:33 PM
Ima divnih stvari na blogu. Totalno me oduševljava ovaj prolećni venčić od krpica, prelepo.  :love32:
http://sillyoldsuitcase.blogspot.nl/2012/04/diy-tutorial-voorjaars-krans-van.html (http://sillyoldsuitcase.blogspot.nl/2012/04/diy-tutorial-voorjaars-krans-van.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 04, 2012, 11:51:18 PM
http://www.purlbee.com/twisted-felt-garland-necklace/ (http://www.purlbee.com/twisted-felt-garland-necklace/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 05, 2012, 12:21:02 AM
Ukrasi...

http://randomramblingsofanartsycrafter.blogspot.com/2010/12/quilted-ornament-tutorial.html (http://randomramblingsofanartsycrafter.blogspot.com/2010/12/quilted-ornament-tutorial.html)
http://www.projectwedding.com/wedding-ideas/quilted-fabric-ornaments (http://www.projectwedding.com/wedding-ideas/quilted-fabric-ornaments)
Quilted Christmas Ornament_0001.wmv (http://www.youtube.com/watch?v=OB9S-rxIe6w#)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 09, 2012, 02:15:38 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsphotos-a.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-prn1%2F12568_417374461664959_2052233694_n.jpg&hash=1cf57528959dd5260c51118020679048e10876f9)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 09, 2012, 05:41:52 PM
uhhhh :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 12, 2012, 06:58:38 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F-JJyXtpPT3K4%2FTvduGfON3lI%2FAAAAAAAABAk%2Fi98ieKc1kjk%2Fs400%2Fjelka%2Bod%2Bknjiga.jpg&hash=5da86c38e56bedea1e1e1e046e3eebbeb3cac10a)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F-7_JCVDpTCBw%2FTvdudh678lI%2FAAAAAAAABA4%2FLUsQBZOa0CI%2Fs640%2Fjelka%2Bknj.jpg&hash=d2c3ca10fcea6f1167992bea9452e782600c0506)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F-WoNa-u4ehq0%2FTvdvCQ3R1AI%2FAAAAAAAABBE%2FWVy0agNLcWA%2Fs1600%2F27514247692965447_ocNOccbO_c.jpg&hash=5a20fa73d229db5497eae9843386b76c6bad1a72)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F-nCx4qUHTvXI%2FTvdvdlnqquI%2FAAAAAAAABBQ%2FLqmyJ1cfswA%2Fs640%2Fjelka%2Bi%2Bcestitke.jpg&hash=903088c47d1db4e0f1482b38b7ee44326e7ce047)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F2.bp.blogspot.com%2F-BDo5vNBn2I0%2FTvdveXqvvXI%2FAAAAAAAABBY%2FyYaUs8AmlTo%2Fs640%2F220113500507211392_PZUBIqYJ_c.jpg&hash=afceb1e4bd3dd51c0f486fc4253d7da0f15302fa)
(//)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 15, 2012, 10:26:58 AM
Ovo bas lepo izgleda, a nije tesko   :)

http://theenchantedtree.blogspot.com/2011/01/paper-star-craft-tutorial.html (http://theenchantedtree.blogspot.com/2011/01/paper-star-craft-tutorial.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Mirka on December 16, 2012, 04:07:24 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsphotos-c.ak.fbcdn.net%2Fhphotos-ak-snc6%2F182391_242386409225619_1077201386_n.jpg&hash=65dcedb5e10af3d17519795ea02aea433f9c5830)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Vila on December 17, 2012, 02:27:39 PM
Lepo, ali totalno beskorisno :lol:
jabuke u šlafroku :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: prevodilica on December 17, 2012, 03:39:40 PM
nijesam verovala, ali upravo sam i ja napravila jednu the pahulju :lol: nemo ko da mi se smejo, dve leve ruke imam za ove stvari, al obećala sam deci da ćemo praviti neke ukrase i pahulje zajedno, tj. starijem sinu :love32:

pa reko samo da prijavim :rofl: :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 17, 2012, 03:57:14 PM
Ovde ne verujemo ni za porodjaj bez slike :baba:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: prevodilica on December 17, 2012, 04:07:01 PM
slikaće koleginica u petak kad okitimo kancelariju :P
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 17, 2012, 05:03:03 PM
 :clap: :clap: :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 21, 2012, 06:00:17 PM
Ja sam oduševljena. :girl_in_love:
http://attic24.typepad.com/weblog/2012/12/christmas-wreath-ta-dah.html (http://attic24.typepad.com/weblog/2012/12/christmas-wreath-ta-dah.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 21, 2012, 06:04:06 PM
Preslatko je.
Nego je l neko video ovaj krug od stiropora?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 21, 2012, 06:05:05 PM
Bilo je ranije u onoj hobi radnji u Pinkiju.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 21, 2012, 06:21:58 PM
Hvala, tamo nisam isla.
Sad cu da pitam kumu, onu sa Tosinog.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 21, 2012, 08:33:56 PM
divno je  :girl_in_love:
videla sam pre neki dan na fb, ali samo sliku

Title: Re: Novogodištarije
Post by: Beatrix Kiddo on December 22, 2012, 12:21:52 PM
http://madebyjoel.com/2011/11/dressy-cats-winter-holiday-sets-for-hanukkah-and-christmas.html (http://madebyjoel.com/2011/11/dressy-cats-winter-holiday-sets-for-hanukkah-and-christmas.html)

Ovo trenutno drzim otvoreno u prozorcetu, da dam klincima ideju za cestitke.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 22, 2012, 08:26:47 PM
Divan je venac  :girl_in_love: :girl_in_love:
Moraću bar sličan da napravim jednom  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 26, 2012, 05:35:50 PM
http://www.celebrations.com/content/creative-diy-christmas-garlands?g=0 (http://www.celebrations.com/content/creative-diy-christmas-garlands?g=0)

Jao vidite ovo kako je slatko a prosto za napraviti.  :girl_in_love: Taman imam neku satensku traku od par metara a sutra ću kod Kineza, oni imaju te male kuglice, videla danas.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 26, 2012, 05:52:12 PM
E imaju, videla sam danas.Slatko je.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 26, 2012, 06:42:40 PM
Mnogo je slatko  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 06, 2013, 02:14:20 PM
Nemo da me gađate  :-[
http://diply.com/creativeideas/22-diy-creative-christmas-tree-ideas/4917 (http://diply.com/creativeideas/22-diy-creative-christmas-tree-ideas/4917)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 06, 2013, 02:17:49 PM
Vec je novembar, oprosteno ti je :lol:

Super je.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on November 06, 2013, 02:32:01 PM
sto da gadjamo, ss u punom jeku :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 06, 2013, 03:49:15 PM
Pepi, ja za jedno mesec dana planiram da kitim jelku.  ;D
U Merkuru su već stidljivo izbacili deo NG asortimana, još krajem oktobra.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 23, 2013, 02:47:36 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2Fe5%2Ffd%2Ff5%2Fe5fdf51eeafdfb64f48fc9f3d075cda1.jpg&hash=51777a40a1f8eae1abe49bf459f8089a1a577bf9)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 28, 2013, 12:44:49 PM
(https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/548052_10152365545475582_1582763298_n.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 28, 2013, 12:46:23 PM
Jao sto je slatko.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 28, 2013, 12:57:39 PM
Super ideja.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 28, 2013, 12:58:50 PM
Mnogo  :girl_in_love: Našla kod Vimi, šišarka ofarbana, ukrasi i postolje od plastelina. Moraću jednu za kanc da napravim  :turpija:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on November 28, 2013, 10:57:19 PM
http://www.pismodedamraza.rs/deda-mraz (http://www.pismodedamraza.rs/deda-mraz)
evo ima opet
za starije, moji mu ne veruju vise
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 29, 2013, 08:54:34 AM
Moraćemo obavezno, čuvamo ona pisma od prethodnih godina.  :girl_in_love:
Iva i dalje tvrdoglavo veruje u DM.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 29, 2013, 04:44:37 PM
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/988343_509046069190746_571015609_n.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 29, 2013, 04:50:42 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-uHAYwwUSIqU%2FULoJ4xcE-bI%2FAAAAAAAAHho%2F-HAcAFvpcMY%2Fs1600%2FAshbee-Design-Snowman-PVC11.jpg&hash=30768991c9b0ce3862044276d504473786d34439)
ovo može od rolni toalet paira, papira za pečenje...
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Dacko on November 29, 2013, 07:12:46 PM
Mnogo je lepo ono sa pismom od Deda Mraza, hvala za link!
Ubedila sam danas sina da on napiše pismo sa željama (da bi mu dobijanje pisma od Deda Mraza uopšte imalo smisla a da znam kako da popunim prevarno pismo), i bio je vrlo skroman, tražio je neki manji Lego set. Pitam otkud to pošto znam da odavno merači poveći svemirski bord, a on će: 'Pa ne očekujem od Deda Mraza da mi nabavi brod Malevolence, to je preskupo i ispao bih alav.' Predložim mu da doda bar  još neku sitnicu, a on se misli, misli, pa dopisa kesicu žele-bombona. :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 29, 2013, 07:19:26 PM
 :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on November 29, 2013, 09:50:28 PM
:love32:


mi nasli, slucajno, pavlovo pismo nama
napisao nam da mu kupimo tastaturu za rodjendan, ova mu ne radi
ako moze bezicna, ako ne onda obicna :'( :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 29, 2013, 10:00:38 PM
 :'( :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 29, 2013, 10:24:31 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.zenasamja.me%2Fgalerija%2Ffull%2F0537.jpg&hash=b66293e3a110ee50a33b2713bdd3a9564436864d)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: disco2000 on November 29, 2013, 11:01:43 PM
 :girl_haha: :girl_in_love: :good:


... al' sam recita :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 30, 2013, 11:59:26 AM
Pavle srce  :love32:
AnaK, što je ovo medeno.  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on November 30, 2013, 12:10:45 PM
Jao, Mardž  :'(  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on November 30, 2013, 01:35:54 PM
kakav snesko :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 30, 2013, 03:41:08 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi42.tinypic.com%2F118lyzr.jpg&hash=b958cdcf2baae9d8d8de98dc19f74823d293e90f)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F20ra6bs.jpg&hash=775f95d1e50abddeb8e932a77def69fefc1f3843)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi44.tinypic.com%2F286u4h1.jpg&hash=f2aa015dbb677bdbb94f96b849623726501fdf5f)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi42.tinypic.com%2F312uvfc.jpg&hash=04f661a1fc3280b58da6d8644663c3cb45a4b712)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi43.tinypic.com%2F2q8wot2.jpg&hash=78dc0863711bd85c2dc9882447df9f15a51a4d93)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi43.tinypic.com%2Fvov2ic.jpg&hash=f666f7c6b2342e9be42aae2183ae17d51b3bb2d3)

Sviđa mi se fora sa trakama, mogla bih da isprobam, već godinama mi jelka isto izgleda.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Dacko on November 30, 2013, 04:29:25 PM
Baš su fine ideje.
Prošle godine sam okitila jelku sve u jednoj boji i bila je mnogo lepa tih sat-dva dok se B. nije posvetio ukrašavanju i stavio na nju ama baš svaki ukras koji je pronašao od prethodnih godina, uključujući i ineke samostalno napravljene. I onda smo uživali u najkičerastijoj jelki svih vremena, on ponosan na svoje delo, a mi na svoju tolerantnost. :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on November 30, 2013, 05:00:28 PM
Ceo dan slusam

Christmas Songs 2013 (1hr Mix Playlist) (http://www.youtube.com/watch?v=mVp0brA3Hpk#ws)

Divne su jelke Lani  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 30, 2013, 06:14:55 PM
Quote from: Dacko on November 30, 2013, 04:29:25 PM
Baš su fine ideje.
Prošle godine sam okitila jelku sve u jednoj boji i bila je mnogo lepa tih sat-dva dok se B. nije posvetio ukrašavanju i stavio na nju ama baš svaki ukras koji je pronašao od prethodnih godina, uključujući i ineke samostalno napravljene. I onda smo uživali u najkičerastijoj jelki svih vremena, on ponosan na svoje delo, a mi na svoju tolerantnost. :D

Toga kod mene nema. :lol: Imaju jelku u svojoj sobi pa nek kače na nju šta žele, glavna jelka, u dnevnoj sobi, je off limits. ;D

Rafo  :love32: mene kad uhvati ludilo negde sredinom decembra pa sve do NG po ceo dan mi bude uključen Jango (online radio) baš sa tom muzikom.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 30, 2013, 06:48:42 PM
Quote from: Lani on November 30, 2013, 06:14:55 PM
glavna jelka, u dnevnoj sobi, je off limits. ;D
:turpija:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on November 30, 2013, 08:59:24 PM
uopste ne volim roza nijanse, ali mi se ova poslednja jelka bas, bas svidja...bas takva kakva jeste :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 30, 2013, 09:29:04 PM
Jedne godine sam stavljala trake izgleda bozanstveno.Samo sto treba uzasno mnogo metara.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 30, 2013, 09:51:28 PM
Verujem... još je naša jelka baš velika.
Mono, ni ja mada jedna od najlepših jelki koje sam uživo videla je bila jedna sa kombinacijom roze/srebrno. To je tako dobro izgledalo, sve lepo sa ukusom uklopljeno a da mi je neko pre toga rekao roza ukrasi, rekla bih no way. U principu mi nijedna boja ukrasa na jelkama ne izgleda loše, treba samo znati uklopiti.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on November 30, 2013, 09:54:45 PM
 jelke  :girl_in_love:
vec me hvataju leptirici u stomaku
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on November 30, 2013, 09:57:36 PM
Quote from: Lani on November 30, 2013, 09:51:28 PM
Verujem... još je naša jelka baš velika.
Mono, ni ja mada jedna od najlepših jelki koje sam uživo videla je bila jedna sa kombinacijom roze/srebrno. To je tako dobro izgledalo, sve lepo sa ukusom uklopljeno a da mi je neko pre toga rekao roza ukrasi, rekla bih no way. U principu mi nijedna boja ukrasa na jelkama ne izgleda loše, treba samo znati uklopiti.

verujem, a znas...roza se bas super slaze sa zelenom too :girl_in_love:
tacno mi dodje da bas taj kombo probam ove godine...odlucili da sve okitimo...stelke radi :jelketina:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 01, 2013, 10:43:53 AM
Mi imamo dosta roze ukrasa, uvek kupim kad nadjem lepe. Super se uklapaju i smiruju mnoge kombinacije.....
Ove godine uopste nisam u novogidisnjem raspolozenju, makar ne svetlucavom  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on December 01, 2013, 11:53:26 AM
Ove godine cemo kititi ovde, I kako su deca izjavila da su babini I dedini ukrasi praistorijski  :lol: donela sam nove I svi su roze, fuxia, gliter beli I srebrni.  :girl_in_love:

Samo da jos nadjem odgovarajuce trake, to mi je bas bilo mnogo da nosim.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 01, 2013, 11:59:34 AM
Savršeno zvuči :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 01, 2013, 12:09:12 PM
Rafo, to zvuči wow.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: nelly on December 01, 2013, 06:51:51 PM
Quote from: AnaK on November 29, 2013, 10:24:31 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.zenasamja.me%2Fgalerija%2Ffull%2F0537.jpg&hash=b66293e3a110ee50a33b2713bdd3a9564436864d)
ovo je super  :girl_smile:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 01, 2013, 06:54:50 PM
stvarno je super, tek sada vidim koliko je jednostavno a efektno  :girl_smile:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on December 01, 2013, 07:24:07 PM
Divno  :girl_in_love:

Ja sam danas merkala jelke  :love32: , biće dobro ako izdržim do sledećeg vikenda da ne kupim.

Pre par godina sam se opredelila za ukrase u zlatno-narandžasto-crvenim tonovima i samo dokupljujem kad mi se neki svide. Prvih dana je malo šarenija zbog čokoladnih figurica koje dete po njoj rasporedi, pa dok ih ne obere sve  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on December 02, 2013, 01:28:18 AM
Quote from: gasha on November 30, 2013, 09:54:45 PM
jelke  :girl_in_love:
vec me hvataju leptirici u stomaku
potpis :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on December 02, 2013, 04:18:54 AM
Quote from: cici on November 30, 2013, 06:48:42 PM
:turpija:

:turpija: takodje
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on December 02, 2013, 04:21:05 AM
Ja bih rado promjenila svoje u neke totalno druge boje, ali ako se samo nasalim da to kazem pojesce me svi . Toliko ukrasa imamo da nema sanse da se pravi od  moje ludosti  nova investicija razlicitih boja.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 02, 2013, 07:27:37 AM
Jao i ja bih kao ti ali bi i moji isto reagovali kao tvoji.  :lol:
Zato sam mislila da ubacim te neke trake. Da vas pitam, šta mislite da li da traka bude neki kontrast ili da se držim tri nijanse koje su na jelci? Na jelki imam ukrase samo u zlatnoj, braon i onoj boji što nije ni srebrna ni zlatna (boja šampanjca)?
Jel bi bilo too much kad bih recimo ubacila crvenu ili narandžastu traku?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 04, 2013, 05:29:41 PM
(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1476329_441256869330304_2030385245_n.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 04, 2013, 06:35:17 PM
 :girl_in_love:

(https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1472765_555974977820571_491971363_n.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on December 04, 2013, 07:59:51 PM
Lani, mislim da ne bi  :girl_in_love:

Pepi, kako dobro izgleda ovaj kolač  :balavi:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 05, 2013, 09:44:12 AM
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1470258_771030372913100_1529485099_n.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on December 05, 2013, 12:08:14 PM
ovaj kolac je odlicna ideja, svidjaju mi se i harmonika jelkice
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 15, 2013, 12:44:12 AM
Saznala sam od Maše danas da divnih traka od organdina ima kod kineza, negde u starom TC na spratu - 50m za 400 dinara.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 15, 2013, 12:45:31 AM
Mene samo neko za ruku da povede drugacije necu nikad naci.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 15, 2013, 12:49:45 AM
Evo mogu ja :)
A i idem sutra, zapamtiću broj i tačnu lokaciju radnje  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 15, 2013, 12:54:17 AM
Moze i tako :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 15, 2013, 11:12:19 AM
Jao super  :kiss1:, javi kakvih sve ima (boje, debljina i tako to...) pa i ja da se prošetam neki dan.
Kitimo jelku danas ali ubaciću naknadno trake, nema veze.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 15, 2013, 02:32:51 PM
Evo:

Stari TC, hala bliža novom, na spratu.
Hodnik ka zgradama (ne ka tramvajima), pred kraj, skoro do novog, lokal 344

Znači, u glavi mi se zavrtelo :girl_wacko: Traka nema kakvih nema, prodaju se i na kotur i na metar )i satenskih, i organdinskih, i plišanih, i svetlucavih, i dezeniranih, i, i , i. Širine od 0.5 do 7-8 cm, po slobodnoj proceni Te od organdina su divne, ali je jedina novogodišnja boja crvena. Širine su 5 cm.

Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 15, 2013, 02:48:21 PM
 :clap:
Hvala.  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 15, 2013, 02:57:02 PM
Kakav detaljan izvestaj :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 15, 2013, 05:29:17 PM
cene?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 15, 2013, 09:54:08 PM
Šarolike, ali ono što sam pitala - 50m trake od organdina je 400 dinara. Neke zlatne trake: 25m širine 1cm je 300 dinara, širine 2-3 cm 400 dinara, a 5 cm - 500 dinara.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 15, 2013, 10:04:15 PM
prihvatljive bas  :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 15, 2013, 10:05:24 PM
I ja mislim   :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 16, 2013, 12:18:30 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.dodaj.rs%2Ff%2F1q%2FJx%2FU70uKFJ%2F996974409764012460609592.jpg&hash=427ab078b1550771c5f7bd250e87a45fe1bc22f1)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 16, 2013, 09:49:02 AM
Pravile smo ove jelkice, kod Eme ce imati prodajnu izlozbu ali iskljucivo napravljenih ukrasa, svasta cemo jos da pravimo  :girl_in_love:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-HLRxXZxaVQc%2FUoNxr0aVmOI%2FAAAAAAAAC2M%2FiaZnJyJC59M%2Fs1600%2F10.jpg&hash=5632df5790aa006ef99b1c80a4c6b720b0844a54)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-xHulliDmnZI%2FUoNxwB5tv1I%2FAAAAAAAAC3g%2FeUlboaS2d9U%2Fs1600%2Fkuusenohjeet.jpg&hash=9870767a898d43d32e7f8c6209582d5618c079da)


Ali nista bez

How to make an easy and pretty Origami Christmas Tree (http://www.youtube.com/watch?v=gxEtoQ63usU#)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 16, 2013, 10:14:04 AM
Bravo  :clap: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 16, 2013, 10:41:41 AM
Super Zumbi, ja sam u potrazi za idejama, na kraju mi se uvek sve svede na par vrsta pahuljica i to je to.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 16, 2013, 10:13:34 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi217.photobucket.com%2Falbums%2Fcc126%2Fjan-mama%2Fth_DSCN2251_zpsfea7c011.jpg&hash=e44e2384d4b94c70ac9d7ffd581f97deb926575f) (http://s217.photobucket.com/user/jan-mama/media/DSCN2251_zpsfea7c011.jpg.html)

:girl_smile:

dobila sam dozvolu od petra da ovo okacim uz komentar:
- napisi: evo da vidite sta sin i muz mogu... ne, napisi: sta mladji sin i prvi muz mogu
:girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 16, 2013, 10:15:35 PM
Sto je lepo :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 16, 2013, 10:19:03 PM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 16, 2013, 10:20:32 PM
Sjajni sumlađi sin i prvi muž  :love32: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 17, 2013, 12:05:55 AM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 17, 2013, 08:38:29 AM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: bubi on December 17, 2013, 09:58:37 AM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: disco2000 on December 17, 2013, 10:47:53 AM
 :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Dacko on December 17, 2013, 02:36:17 PM
Bravo za rukotvorinu i dvaput bravo za duhovitog dečaka!  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: aleks on December 17, 2013, 04:31:28 PM
Divno je  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: nelly on December 17, 2013, 05:18:40 PM
sjajno je  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 19, 2013, 03:21:58 PM
Zumbi, bila sam faca na NG radionici u vrtiću zahvaljujući tebi :girl_haha:

Hvala :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 20, 2013, 07:55:00 AM
 Emge :clap: Super  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: NikkiL on December 21, 2013, 12:44:27 AM
Sta ste sve lepo napravili  :girl_in_love: i koliko ideja...

Decii sam uzela male jelkice za njihove sobe koje su oni okitili, kupili smo ukrase samo za njih pa imamo jednu malu plavu i jednu malu roze jelkicu sada.

Inace sam ove godine resila da kupujem zivu jelku sa busenom, tako sam se sa decom dogovorila. Ako iko ima dragocenih saveta kako da se do Bozica ne olinja u stanu u kome je temperatura 25+ stepeni stalno dobrodosli su...  :nokti2:


Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 21, 2013, 12:51:38 AM
Ne znam odgovor ali rado bih se preselila u tih 25+.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on December 21, 2013, 02:25:05 AM
kada kupis zivu jelku drzi je malo u hodniku da se akomodira, nemoj odmah da je kitis, a posle je samo malkice zalivaj
Title: Re: Novogodištarije
Post by: maxic on December 21, 2013, 02:54:32 AM
zalivaj je stalno, moja je jos ziva i potrajace.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 21, 2013, 08:51:30 AM
Dale ste mi ideju, moram da vidim sa MM i decom da li da trazimo zivu jelku .... u dvoristu ima mesta  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: NikkiL on December 21, 2013, 11:28:02 PM
Kupiliii jelku (odnosno Pancicevu omoriku ako cemo pravo  :innocent:), lepa, razgranata i sa - dva vrha  :rofl:

Eno je na terasi do ponedeljka pa cemo onda da je unosimo unutra... :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: nelly on December 23, 2013, 09:50:54 PM
nasa prva novogodisnja jelka je u dvorišti I uživa  :love32:
bila je medju ružnijim kada smo je kupili
a sada posle jedanaest godina je divna  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Beatrix Kiddo on December 23, 2013, 10:04:50 PM
Trebalo bi da je okitite za njen rodjendan ;)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Vila on December 24, 2013, 08:58:54 AM
Mi živu kupujemo tek pred NG, držimo je malo napolju na tremu, i zalivao. Posle srpske NG ide napolje, pa je onda moja mama zasadi :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Saska on December 24, 2013, 02:06:45 PM
Quote from: Margarita on November 29, 2013, 09:50:28 PM
:love32:


mi nasli, slucajno, pavlovo pismo nama
napisao nam da mu kupimo tastaturu za rodjendan, ova mu ne radi
ako moze bezicna, ako ne onda obicna :'( :girl_haha:
I Jova je tražio tastaturu za NG (prošle godine slušalice i USB) :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 24, 2013, 02:07:57 PM
e, ali nista od tastature, crklo mu napajanje pre neki dan kad je nestajala struja
sad mu je to prva stavka na listi :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 24, 2013, 02:09:24 PM
 :girl_haha: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 26, 2013, 12:06:38 PM
Mi okitili davno....trazila sam prirodnu, pa sam svakoj nasla manu, svakoj je vrh siromasan.... imala sam Pancicevu u dvoristu par godina i letos je presadimo sa jednog na druge mesto, prvo bila bas lepo zivnulai onda negde u septembru pocela da vene. Kupila sam jednu manju lepu pravilnu u saksiji, pa cu je presaditi u toku godine kad naletim na veliku lepu saksiju i negovati, ali veliku mi bas tesko naci.
Panciceve su zista najlepse i najpravilnije.

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 26, 2013, 12:08:33 PM
Quote from: Zumbulica on December 16, 2013, 09:49:02 AM
Pravile smo ove jelkice, kod Eme ce imati prodajnu izlozbu ali iskljucivo napravljenih ukrasa, svasta cemo jos da pravimo  :girl_in_love:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-HLRxXZxaVQc%2FUoNxr0aVmOI%2FAAAAAAAAC2M%2FiaZnJyJC59M%2Fs1600%2F10.jpg&hash=5632df5790aa006ef99b1c80a4c6b720b0844a54)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-xHulliDmnZI%2FUoNxwB5tv1I%2FAAAAAAAAC3g%2FeUlboaS2d9U%2Fs1600%2Fkuusenohjeet.jpg&hash=9870767a898d43d32e7f8c6209582d5618c079da)


Ali nista bez

How to make an easy and pretty Origami Christmas Tree (http://www.youtube.com/watch?v=gxEtoQ63usU#)

Ovo je bas super, moram Moniki da prosledim onaje trenutno u fazonu origama
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 26, 2013, 12:11:17 PM
urbana, divna jelka :girl_in_love: I noktici :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 26, 2013, 12:19:19 PM
Quote from: Margarita on December 26, 2013, 12:11:17 PM
urbana, divna jelka :girl_in_love: I noktici :love32:

Hvala :flower:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on December 27, 2013, 08:11:59 AM
Rukavice  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 27, 2013, 08:52:25 AM
Urbana, bas vam je lepa jelka  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on December 27, 2013, 12:13:32 PM
sinoc smo uneli jelku u kucu, bas je velika, mislim da smo joj nasli dobro mesto jer ove godine je sve malo drugacije u rasporedu, a opet i jako slicno ...

videcu veceras kako cu da ukrasimo i okitimo...

naravno, teheranski stil ce svakako biti zasptupljen kada je jelka u pitanju, imamo i neke nove ukrase, sve cemo da okacimo :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 27, 2013, 02:49:30 PM
bas je lepa jelka  :girl_in_love:
i nasa je ove godine ista a drugacija  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 08, 2014, 10:38:53 PM
Paaaaa, nisam kriva, časna reč, izašlo mi na fejsu. :cigar: A mnogo mi se sviđa, i baš je jednostavno, posebno imajući u obzir da i žice i kugli i trake ima kod Kineza  :girl_haha: To pod uslovom da nemate ovakav ofinger sa hemijskog čišćenja  :girl_haha:

(https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1901372_630953803683824_4615146264377769583_n.jpg?oh=7ba186247daaeade4564a4f6c13c9bf4&oe=54DF48E9)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on November 08, 2014, 10:44:21 PM
Super je, bas jednostavno
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 08, 2014, 11:54:25 PM
Pročitala prvih 30 strana teme, pa da izdvojim šta bih baš volela za ovu godinu.

Prvo, napokon ovo:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.craftstylish.com%2Fassets%2Fuploads%2Fposts%2F28838%2Fwindows2_lg.jpg&hash=5758abedf08ac9bf3208777a1bd0c90c495bdabf)

http://www.craftstylish.com/item/28838/how-to-make-a-snowstorm (http://www.craftstylish.com/item/28838/how-to-make-a-snowstorm)

Zatim, ovo:

Quote from: Gizmolina on November 27, 2009, 10:20:59 PM
A sto mi je ovo divnoo  :girl_in_love:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fnamiotle.widmo.biz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2Fzawieszki-z-lukru5.jpg&hash=20f2affa27b618923de219e69c3bd4c121a2b636)

Ali pravila je Glitt, i mnogo su nežni. Pada mi na pamet da bi možda mogli od nekog majstorskog belog lepka, silikona za fuge ili već tako nešto. Da bude belo i čvrsto, i u tubi  :girl_haha: Lani da pita žmua  :flower:

I ovo mi je mnogo slatko, nabasah tražeći tutorijal za one ukrase od ajsinga:

http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/ (http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/)

Možda će biti ovih kupa od stiropora u hobi radnjama ili kod kineza. Da li postoje ove kratke špendale? :think:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 08, 2014, 11:55:55 PM
jao ovi ukrasi od ajsinga su mi bili divni jedne godine, preziveli su i do sledece  upakovani izmedju salveta poredjani u kutiji na suvom mestu
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 08, 2014, 11:57:29 PM
Pisala si da si odustala od slanja SS paru, jer ne bi preživeli transport. Ako ne bi preživeli transport, za moje živce nisu :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 08, 2014, 11:59:11 PM
rekla bih da ih ima...ako nema uposli manfreda da ih prepolovi  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on November 09, 2014, 12:15:52 AM
Mogli bi da se prave i od tečne polimerne mase, ali ona nije baš jeftina.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 09, 2014, 12:41:34 AM
Ne bih ja to dizala na nivo, baš neki niskobudžetni projekat. Našla sam beli lepak, za keramiku, nezgodacija je što se prodaje u džakovima od 15-25 kila :lol: Mora da postoji nešto, mora. Ne znam one 'bubreće' boje za kestil kako bi se ponašale  :think:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on November 09, 2014, 10:11:44 AM
One se zalepe za podlogu, fiksiraju se toplotom. Treba nesto sti po scvrscavanju moze da se skine.  I da mu ne trebaju neki ekstra uslovi. Ili da se nalije u kalup i kasnije lako izvadi.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 09, 2014, 10:44:30 AM
Quote from: AnaK on November 09, 2014, 12:41:34 AM
Ne bih ja to dizala na nivo, baš neki niskobudžetni projekat. Našla sam beli lepak, za keramiku, nezgodacija je što se prodaje u džakovima od 15-25 kila :lol: Mora da postoji nešto, mora. Ne znam one 'bubreće' boje za kestil kako bi se ponašale  :think:
Pa eto da se obezbedis dozivotno :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 09, 2014, 11:57:57 AM
Nela, fala, ja bih par komada, da probam :lol:
Baklavice, možda i to nije loše, na papiru za pečenje  :think:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 09, 2014, 12:00:27 PM
AnaK pitaću.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on November 09, 2014, 01:14:37 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi101.twenga.com%2Fwonen%2Fkerstboom%2F-kerstboom-hout-grijs-tp_1507880357604670495f.jpg&hash=16fe03e56c60d30bb676f52afaf3cd340119ac9a)

cena +/- 40 eu ovako komplet
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on November 09, 2014, 01:18:55 PM
Quote from: AnaK on November 08, 2014, 11:54:25 PM
Prvo, napokon ovo:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.craftstylish.com%2Fassets%2Fuploads%2Fposts%2F28838%2Fwindows2_lg.jpg&hash=5758abedf08ac9bf3208777a1bd0c90c495bdabf)


Ovo sam radila sa crvenim i belo-srebrnim papirom super je i vrlo jednostavno....kasnije sam kupivala pa pravila na isti fazonu sa kuglicama od vate i super je

Ja svake godine dokupim koju novu kuglu (4-5 komada ) cisto da mogu da promenim temu   
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 09, 2014, 08:13:06 PM
Nadjoh ovo
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on November 09, 2014, 09:28:57 PM
onaj venac sa vesalicom je bas divan  :love32:
juce sam vec videla ng jelku u delti, a vidim i ovde ng raspolozenje  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 09, 2014, 09:31:18 PM
Ja nikako nisam u ng raspolozenju.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 09, 2014, 09:34:22 PM
Pa rano je za raspoloženje, ali ja jesam u razmišljanjima i sitnim planiranjima  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on November 09, 2014, 09:35:32 PM
ja stalno nesto razmisljam o necemu slicnom ovome
(https://img1.etsystatic.com/001/0/5751408/il_570xN.396485053_kcld.jpg)

cici   :bighug: bices
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on November 09, 2014, 09:37:03 PM
mi cemo move godine samo da se izgubimo :diva:
stelka ce kod tate...mi hocemo da nas sluze i da se ni sa cim ne bakcemo...
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 09, 2014, 09:47:08 PM
Quote from: cici on November 09, 2014, 09:31:18 PM
Ja nikako nisam u ng raspolozenju.
nisam ni ja pogotovo sto znam da cu jos uvek biti ovde
Mada S je u fazonu da dodje oko polovine decembra i ostane nesec dana
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on November 09, 2014, 09:54:44 PM
mi cekamo da se brvo brojcano uvecamo pa cemo onda da ganjamo NG raspolozenje :lol: Bata inace insistira da se jelka kiti vec 1.12 :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 09, 2014, 09:56:01 PM
Ja cekam da pocnu poslkoni da stizu i sante da se pogadjaju  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on November 09, 2014, 11:10:54 PM
Quote from: kalimero on November 09, 2014, 09:54:44 PM
Bata inace insistira da se jelka kiti vec 1.12 :clap:

Ja je vec zadnjih 5 godina kitim oko 1.12. bilo je pre dve godine da sam je okitila krajem novembra....tako mi se zalomilo, bilo mi kasno da je kitim sledeci vikend 6.12. :lol:
Uzivam u kicenju, sa decom naravno, a mm posmatra i sugerira gde koja kugla treba da se stavi, odnosno prati da li gresimo....taj dan mi je poseban praznik.
I ipak smo odustali od Belgije i uplatili 4 dana Berlin ..... nema boljeg bozica od bozica u Nemackoj.
Inace meni je jelka okicena do srpske ng...znaci oko mesec ipo :girl_in_love:

Zaboravila sam reci da me ovegodine muz lozi da kupimo prirodnu jelku, a ja sam navela dva razloga protiv....prirodne jelke imaju siromasne vrhove, i u tom slucaju ne moze jelka da mi izdrzi mesec ipo dana, vec jedva desetak.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 09, 2014, 11:12:22 PM
pre dve godine dok sam jos bila u Ks, okitila sam jelku sa detetom pocetkom decembra a onda upala u masinu otvaranja fabrike pa depresiju jer je s otisao u uk pa sam je raskitila u aprilu :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on November 09, 2014, 11:25:37 PM
mi isto tako raskitimo ko zna kad..... Kad Bata dozvoli :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 10, 2014, 08:38:02 AM
Meni još uvek stoji par zalepljenih pahulja od papira od poslednje NG.  :lol: A zlatni venčić nam stoji iznad ulaznih vrata u stan već par godina, ne skidamo ga.  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on November 10, 2014, 08:51:29 AM
Quote from: Lani on November 10, 2014, 08:38:02 AM
Meni još uvek stoji par zalepljenih pahulja od papira od poslednje NG.  :lol: A zlatni venčić nam stoji iznad ulaznih vrata u stan već par godina, ne skidamo ga.  :girl_haha:

:girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 10, 2014, 08:55:16 AM
Komšiluk ionako odavno misli da sam krejzi.  :lol:

Što se pahulje tiče, Aca kaže da silikon ne može jer on uvek ostane mekan i gumast, čak i kad se osuši. Eventualno bi mogao da se koristi montaž kit, šta god to bilo  ;D, on izgleda isto kao silikon ali se stegne. E sada, on je izuzetno jak i plašim se da ne bi mogao da se odvoji od podloge na kojoj se pravi zvezdica.
Na kraju me je pitao, a što se zezate sa time, što ne pravite npr. od šećera? :girl_haha:

Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 10, 2014, 10:59:58 AM
Tja, kako to objasniti,  :girl_haha: Hvala  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 10, 2014, 11:05:25 AM
ja bas htedo reci a sta fali originalno receptu od ajsinga :lol:

ne moras da ih pravis tanke i krhke, pusti ih duze da se suse i bice ok, vodi samo racuna o onom gliter lepku ako ukrasavas on hoce da malo topi povrsinu
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 10, 2014, 11:06:11 AM
A Glitt, ti si ih pravila na papiru za pečenje? Ne zalepe se?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 10, 2014, 11:10:25 AM
na obicnom za pecenje, olovkom sam iscrtala oblike (moze i da se stampa na pausu). Kada iscrtas okrenes naopacke da se grafit ne preslikava na ajsing i onda u kesice za zamrzivac (one jace malo) stavis ajsing i probusis malu rupu (meni lakse da predjem vise puta preko jednog nego da bude debelo odjednom)
Suse se preko noci na ravnoj povrsini

Moze i da se pola sata od pocetk asusenja pospe nekim glitter prahom pa da se sve zajedno susi preko noci
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 10, 2014, 11:11:10 AM
i tanke satenske tracice i divnoca  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 10, 2014, 12:09:28 PM
Može da se odštampa i na običnom papiru, pa stavi ispod ovog za pečenje, jer je on providan. A da bude lakše, može i u špricu za slag, pa onaj tanak nastavk za pisanje  :think:
Može i belim silikonom, samo će linija biti malo deblja, jer je otvor na silikonu širi.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on November 10, 2014, 12:24:41 PM
Na mom Pinterestu
http://www.pinterest.com/somesugar/nova-godina/ (http://www.pinterest.com/somesugar/nova-godina/)

Na brzinu sam ovo izdvojila

http://www.flickr.com/photos/kupenska/5280016236/#in/faves-sweetapolita/ (http://www.flickr.com/photos/kupenska/5280016236/#in/faves-sweetapolita/)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-w1Gx-9ORAdY%2FTsg25B56-TI%2FAAAAAAAAA6s%2Fa4yyR4KhiXg%2Fs400%2Fterra%2Bcotta%2Bsnowmen.jpg&hash=c119442f7469f6c6b90bc96ab9ebcc0d3ca3c577)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F_XR2x_U83kxQ%2FSZPVanFozwI%2FAAAAAAAAAOo%2F_2YcNUUAJs8%2Fs400%2FSarah_W_snow.jpg&hash=9bc516831208bc49482801e226237ebaab014f5c)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs3.amazonaws.com%2Fgmi-digital-library%2Fb79eb82e-645f-47c2-86f2-6773e49c1251.jpg&hash=4cbd70a6fbd73139160f3f335b51446a47f82a7d)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.viladoartesao.com.br%2Fblog%2Fwp-content%2Fuploads%2F2009%2F11%2Fenfeitearvorenatal4.jpg&hash=7b9d887c12b02bc847b95d8f9259e60843422cc4)

http://www.bhg.com/christmas/indoor-decorating/festive-napkin-folding/?page=1 (http://www.bhg.com/christmas/indoor-decorating/festive-napkin-folding/?page=1)

http://heartlandpaper.typepad.com/heartland_paper/2009/12/ornaments-on-studio-5.html (http://heartlandpaper.typepad.com/heartland_paper/2009/12/ornaments-on-studio-5.html)

http://www.marthastewart.com/273635/paper-wreath#Holiday%20Wreaths|/274364/holiday-wreaths/@center/307034/christmas-workshop|273635 (http://www.marthastewart.com/273635/paper-wreath#Holiday%20Wreaths%7C/274364/holiday-wreaths/@center/307034/christmas-workshop%7C273635)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 10, 2014, 08:59:47 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ec0.pinimg.com%2F736x%2F81%2F09%2F40%2F810940c66eb7e4982cc8a4aaa02e1015.jpg&hash=ca432a7211d15405ee6241e4607fc1b4fdf11e17)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 18, 2014, 12:33:23 PM
(https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/16818_1018242481549666_4176066224228964108_n.jpg?oh=f56296a5262c341fc37b084b88ada822&oe=54D71D77)

Probala sam da pravim onaj venčić od ofingera, kugle odbijaju da stoje onako maštovito i da prkose gravitaciji :burko:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 18, 2014, 12:39:34 PM
Mozda ih nisi dovoljno stavila pa su popadali?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 18, 2014, 12:50:38 PM
Ma teško se guraju, moraju bukvalno jedan do drugog i da se sa strane fiksira. Ali uopšte nije jednostavno kao što je delovalo :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 18, 2014, 12:57:50 PM
Ja sam pravila prosle godine ali ne na ofingeru, lepila sam ali su se odlepljivale.Oho lepak ne radi.Kad otpakujem videcu kako sam ih kacila..
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on November 18, 2014, 12:58:30 PM
A mozda da se zakace alkicama na tanji lanac, pa se samo lancem obmota ofinger? :think:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on November 18, 2014, 01:00:43 PM
Mislim znam da je poenta bila jednostavno :lol: ali...
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 18, 2014, 01:01:35 PM
E previse se zanosis u projekat :lol: treba da bude jednostavno :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 18, 2014, 01:03:01 PM
Moglo bi da se uradi jednostavno sa žicom koja je debljine taman da se jedva navuče kugla, i onda je navučeš pod tim uglom i gotovo.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on November 18, 2014, 01:03:11 PM
Ali je lepo, mozda bi neko ulozio i vise truda

Mozda :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 18, 2014, 07:36:29 PM
(https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10388558_872806722769451_1655180828197043856_n.jpg?oh=4effa8e2c106c8b7935f9aca46fd8fcb&oe=5517F5B7)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: vojka on November 18, 2014, 09:03:46 PM
Quote from: Lani on November 10, 2014, 08:55:16 AM
Komšiluk ionako odavno misli da sam krejzi.  :lol:

Što se pahulje tiče, Aca kaže da silikon ne može jer on uvek ostane mekan i gumast, čak i kad se osuši. Eventualno bi mogao da se koristi montaž kit, šta god to bilo  ;D, on izgleda isto kao silikon ali se stegne. E sada, on je izuzetno jak i plašim se da ne bi mogao da se odvoji od podloge na kojoj se pravi zvezdica.
Na kraju me je pitao, a što se zezate sa time, što ne pravite npr. od šećera? :girl_haha:
montaz git se jako dobro lepi
Ali da bi drzao podloga Mora da se pre toga opere od masnoce
Mislim da imam jos malo gita, pa da probam na papiruvza pecenje, jer je on masnjikav
Ako stignem
Pa javljam da se bacite u projekat  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 18, 2014, 09:11:01 PM
Probaj  :clap: Nema šta da drži, sam je sebi svrha :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: vojka on November 18, 2014, 09:57:20 PM
Zato mi I pade na pamet da bi se mozda dao  :think: odlepiti sa papira za pecenje, jer je on mastan
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on November 20, 2014, 02:17:04 PM
Trebaju mi ove led svece, kazu da ih ima i kod Kineza, ako neko vidi nek javi.

https://www.google.rs/search?q=led+svece&biw=1920&bih=979&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZudtVMLlL5bmatC1guAJ&ved=0CAYQ_AUoAQ (https://www.google.rs/search?q=led+svece&biw=1920&bih=979&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZudtVMLlL5bmatC1guAJ&ved=0CAYQ_AUoAQ)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 20, 2014, 02:32:54 PM
Mislim da ih je prošle godine bilo u Ikei, tj na buvljaku i u prodavničici u Takovskoj. A deluje kao nešto što bi u Kini postojalo  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on November 20, 2014, 02:35:41 PM
Pogledacu ovih dana. Ima raznih slatkih ideja za dekoraciju sa njima, selo od kucica itd.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on November 20, 2014, 05:53:32 PM
negde sam to videla  :think:
merkur  :think: ne znam
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on November 25, 2014, 10:47:54 AM
(https://img1.etsystatic.com/000/0/5700847/il_570xN.196066039.jpg)

Ovo sam pribelezila kao skolski projekat, za ukrasavanje ucionice .....
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on November 25, 2014, 02:04:45 PM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 27, 2014, 08:10:18 AM
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10805748_739831416101592_7794326227904061306_n.jpg?oh=d90033055269366ea67b64f77907220d&oe=54D26A98&__gda__=1427900689_2b5c370988d4e416ccde26db617ec3fa)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 27, 2014, 08:12:26 AM
Mnogo je slatko. I piiiiipaaaavoooo  :nokti2: :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 27, 2014, 08:17:35 AM
(https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10394635_563519963778095_190090631218061791_n.jpg?oh=1ecf0adf844698476b3720de3d66d8fc&oe=551D65E4&__gda__=1427979956_cb429475f8034627fcb14b9fef643af3)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 28, 2014, 09:43:42 AM
(https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/1526766_740336902717710_1883273036262411830_n.jpg?oh=24abf46fbff81b5408ee8cd7ab6f0fe9&oe=5508ECC4&__gda__=1423530637_3cff8a1b25990a3d12b857751b7247eb)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 28, 2014, 10:16:55 AM
(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/1456700_740323926052341_7170974622147759363_n.jpg?oh=dd36dbfcf444a08c337c988a680bc7c1&oe=54DA3CC5&__gda__=1427054084_7aa3188859d11ec28b2f959d22e8eedd)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on November 28, 2014, 10:19:03 AM
Sto su slatke jabuke :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on November 28, 2014, 01:06:34 PM
jao sneskici su super  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on November 28, 2014, 01:15:36 PM
kakve divne ideje  :love32:

ja cu opet biti u guzvi pred NG i opet necu stici da se pobavim ukrasavanjem kako zelim  :girl_sad:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 28, 2014, 04:03:51 PM
.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 28, 2014, 06:37:33 PM
 :girl_smile:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 03, 2014, 09:51:29 AM
Ombre jelka, ovo mi je prelepo.  :girl_in_love:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi59.tinypic.com%2F155pi1d.jpg&hash=05248ed8c3774a853efbf26f66cffaa7e3f017dd)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2F3r24p.jpg&hash=b858fd4c0c474339ee4b8b10a2aeea22e8b19df4)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2F6s9i1f.jpg&hash=eb5160a265bbfc96f566886bc52ec52b3e6831c9)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi62.tinypic.com%2Feb4xhj.jpg&hash=e24c62d303c42b42d849f25e4326ec717ff5a2c9)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi62.tinypic.com%2F2h7dhte.jpg&hash=7e7f1c6cc01059f275c2abe850b437d30705fa61)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2Fhvb6n7.jpg&hash=3a31635ca2392094b9c4b00555573a91150b132a)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi57.tinypic.com%2F2zivjae.jpg&hash=03c7458ca054040eec5bd7de6598b3062c16513b)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi62.tinypic.com%2F200dz5u.jpg&hash=c8457a810540773404426d90edbdd0b9dc80567c)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2Fjkf4mp.jpg&hash=4cb5028a7c1e4cbef9b0400ff07d059d681f163e)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2F1zb50j.jpg&hash=5a1e974fc017a71a6f174f520b4438cf14cfda34)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2Fj7u52p.jpg&hash=5095904e54acb8bf52606dde87a5d03589464e78)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi57.tinypic.com%2Fzno1uc.jpg&hash=1a435dea85e7916fc1af42f3ccf96066952ddc71)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 03, 2014, 09:59:22 AM
ova pretposlednja je divna, tirkiz braon :girl_in_love:
I ona ombre je bas neobicna :)
ja vec imam dosta materijala za ljubicasto-srebrnu kombinaciju, samo da je necim osvezim
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 03, 2014, 10:07:05 AM
Definitivno mi je tirkiz favorit, u bilo kojoj kombinaciji  :girl_in_love: Divan ti je izbor  :girl_in_love: :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 03, 2014, 10:12:05 AM
jao, Lani , ti kad odaberes  :love32:  :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 03, 2014, 10:21:41 AM
nekad kad budem i ako budem  imala vremena,
mozda uradim nesto ovako:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2Fa0a5ebe8dc9e5f0eaa27e108e39e48e8_zps36033f98.jpg&hash=9ed5fd4e2aa59b906b838e21abb615d93cdedf37) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/a0a5ebe8dc9e5f0eaa27e108e39e48e8_zps36033f98.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F41925b2d1ad794f9479c801f6065e410_zpsbefb6912.jpg&hash=793417416fedeaa75890b70c0f0d9a45905ab819) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/41925b2d1ad794f9479c801f6065e410_zpsbefb6912.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 03, 2014, 10:26:50 AM
Auuuu  :girl_in_love: :nesvest:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 03, 2014, 10:45:50 AM
Kao sto je sesta na slici na taj fazon kitim vec godinama i dosadilo mi je samo menjam redosled boja.Svidja mi se i ova u dve boje pa pomesano.A ovo sa cipkom sam negde videla, moguce radnja na drugom spratu u Uscu. I bila je jedna u CC skroz prekrivena biserima, samo sam je videla iz izloga nisam imala vremena da ulazim. Verovatno ih vise nema.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 03, 2014, 11:41:04 AM
jao, Una, ono je divno  :girl_in_love:

Lani,  :girl_in_love: :girl_in_love: :good:
ja i dalje najvolem crvene ukrase  :-[ konzerva
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on December 03, 2014, 11:23:49 PM
Kakve su  :girl_in_love: . Ombre i braon-tirkiz  :love32:

Una, a koliko takvih?  :nokti2:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 04, 2014, 12:39:04 PM
Quote from: Plava Baklava on December 03, 2014, 11:23:49 PM
Kakve su  :girl_in_love: . Ombre i braon-tirkiz  :love32:

Prelepe :girl_in_love:
Mnogo sarene ne volim.

Ja i dalje najvise volim lampice :girl_haha: :girl_in_love:

una divne su :girl_in_love:

I ima tako lepih staklenih kugli, ali na jelkama uopste nekako ne dolaze do izrazaja
Mozda cu ih na plafon :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: vojka on December 04, 2014, 02:12:00 PM
Divne su  :girl_in_love:
Nasa je prava kicerica  :lol:
Anak, ne mogu da probam ono sa montazgitom, potrosila sam ga :girl_sigh:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 04, 2014, 02:40:04 PM
Ma nema veze, svake godine mi neki projekat ostane za sledeću  :girl_haha: :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on December 04, 2014, 05:18:36 PM
Jos danas 50% na snizenje novogodisnjih ukrasa u Home centru (uz vip karticu), ima prelepih.  :girl_in_love:

Kome treba nek pozuri  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 04, 2014, 06:05:37 PM
E shit, nema šanse danas da odem.  :(
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 04, 2014, 08:40:07 PM
Quote from: Plava Baklava on December 03, 2014, 11:23:49 PM
Kakve su  :girl_in_love: . Ombre i braon-tirkiz  :love32:

Una, a koliko takvih?  :nokti2:

Ove godine sam resila da uradim 6 takvih....pa svake godine po toliko, za 5 godina ce biti taman  :lol:

Sad cu ja u Becu da vidim kakvih ukrasa ima (a da ne moram da prodajem bubreg da okitim jelku  :girl_haha: )
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 01:12:19 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.blogcdn.com%2Fwww.parentdish.co.uk%2Fmedia%2F2012%2F11%2Fchristmas-tree-pizza-1.jpg&hash=4bf46c7f164bacac66983ab367a76ef066837de3)
(https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/a3/c4/56/a3c4563454217d2d7965a12eb18757db.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 01:14:35 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fgoodtoknow.media.ipcdigital.co.uk%2F111%2F00000e5e0%2F44b8_orh100000w614%2Fchristmas-pudding-chocolate.jpg&hash=721a5daa49f70c0c73fb16ce9eb8832432badc02)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 01:18:47 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fd33y93cfm0wb4z.cloudfront.net%2FJen_Cheung_2011%2FCheerio_christmas_trees%2Ftrees.476.jpg&hash=aa72379051b3017982ecd586e08a4db540d1e885)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ivstatic.com%2Ffiles%2Fet%2Fimagecache%2F400x300%2Ffiles%2Fblog_articles%2Fchristmas-tree-brownies-636.jpg&hash=a14b235f555e84717f6b3493ba8012d29ecd3fab)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.ilovefoodsomuch.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2010%2F12%2Fchristmas-recipe-set-2.jpg&hash=6fe41365699009722ab42f4462c8dd0ed7cc242e)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.livinglocurto.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F11%2FChristmas-Appetizer-Wreath.jpg&hash=7cae4a6e780813e2a4c0a90f9e083e8b6fe0bdf5)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ft0.gstatic.com%2Fimages%3Fq%3Dtbn%3AANd9GcSWXb8BNhEkHYge3Fca9nVmGqrZZS0YgxdnI2c4lzQ42bUdRyuRYw&hash=2f5e64ed3f3f45769d6780fb7f81077e9471ebef)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 01:20:07 AM
(https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/a8/e6/08/a8e608acb4eb38ecc138f353a2729682.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 05, 2014, 07:10:08 AM
Super su. Dodaj kodove za slike, da ne mora da se klikće na svaku  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 10:09:53 AM
 :-[ :good: :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 05, 2014, 10:23:48 AM
super su :)

evo dodah ka kodove :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 10:25:47 AM
danke :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 05, 2014, 10:28:00 AM
hvala emge i mono :girl_haha: bas ima simpaticnih ideja
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 10:28:52 AM
ev' jos :)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ak0.pinimg.com%2F236x%2F85%2F12%2F11%2F8512110dbe189bafe252ad131a55ce3e.jpg&hash=ea4110bd7107e1d5ced206a7ef329bb034632321)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.familyholiday.net%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F11%2FBest-Easy-Simple-Christmas-Nail-Art-designs-Ideas_08.jpg&hash=f032dc28265884ff4055dacd43187f8a77521e65) :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 10:29:48 AM
majne apstrct mozak radi ovako...anak mi sugerira nekaj za sledeci put :-[ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 10:32:21 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmcgore.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F11%2Fdecorations-fancy-wreath-decorating-ideas-from-kids-candy-arragement-for-kitchen-christmas-decoration-christmas-wreaths-ideas.jpg&hash=292d573aec567a257f0913eaafd37705fded2d86)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 10:34:45 AM
a sad...tananana...xmas sushi :rofl: :rofl: :rofl:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fvisualioner.files.wordpress.com%2F2013%2F12%2F1480703_520834691349269_1611734629_n.jpg&hash=4ee4148fb6aad4e68ed8332cd7156423a912270d)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ak0.pinimg.com%2F236x%2F6e%2F13%2F8f%2F6e138f8cb86bfa650d55f46dcd97258c.jpg&hash=5237b6fa963a6d8df103849936378e9bc719adfc)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffishlipssushi.co.uk%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F12%2Fsushi-xmas.jpg&hash=3ce5b6e9ac86b3faff2b651149e700cb1501c98b)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 05, 2014, 10:35:07 AM
Quote from: monochrome on December 05, 2014, 10:29:48 AM
majne apstrct mozak radi ovako...anak mi sugerira nekaj za sledeci put :-[ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ništa ne razumem :lol:

A ima baš super jednostavnih ideja za serviranje  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 05, 2014, 10:39:26 AM
prevod: mono je razumela da joj sugerises da stavi te kodove za sledeci put, a ne da ispravi postojece linkove

jesam pogodila? :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 10:39:33 AM
(https://msstilettomissadventures.files.wordpress.com/2013/12/xmas4.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 10:40:28 AM
Quote from: Margarita on December 05, 2014, 10:39:26 AM
prevod: mono je razumela da joj sugerises da stavi te kodove za sledeci put, a ne da ispravi postojece linkove

jesam pogodila? :rofl:

daaaaaaaaa...to mislim :lol: :lol: :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 10:41:51 AM
jao, sto je ovo super, a prosto kI pasulj...
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Flilazilla.crozilla.com%2Fimages%2Fideje_small%2F407_2.jpg&hash=ad46c5bc1e4eef393481d893e201aceb4cef04ff)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 10:43:07 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Flifepressmagazin.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F11%2Ftrpeza-NG-2.jpg&hash=b49f7728992347c9675bd2b17d294eb23a880593)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 10:44:28 AM
a da postignete prave bozicne mirise, bez tone iglica i totalnog haosa, moze ovako nesto :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.namestaj24.com%2Fmedia%2Fimage%2F670%2Fauto%2F977753832.jpg&hash=2ab24dae362f4b036c607964937988952081dc9b)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 10:49:28 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.zondra.hr%2Fwp-content%2Fuploads%2F2010%2F11%2FUntitled-1x1.jpg&hash=9d69089327c752b84685d659f452fb9db12d7aad)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 05, 2014, 10:52:09 AM

odlicnih ima  :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 05, 2014, 10:58:57 AM
Quote from: monochrome on December 05, 2014, 10:39:33 AM
(https://msstilettomissadventures.files.wordpress.com/2013/12/xmas4.jpg)

Najs :zlocka:
Samo da se ne ispeče grdan, velike bre ove lampe.  :nokti2: :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 05, 2014, 11:11:20 AM
 :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 05, 2014, 11:40:47 AM
Quote from: Lani on December 05, 2014, 10:58:57 AM
Najs :zlocka:
Samo da se ne ispeče grdan, velike bre ove lampe.  :nokti2: :lol:

vidis da je i ruku podmetnuo pod onu plavu, garant bas greje posteno, pa da sacuva drugare  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 05, 2014, 11:46:09 AM
:rofl: pa to su mu najbolji drugari ne ide da se ispeku :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 05, 2014, 01:09:56 PM
 :lol: :lol: :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 05, 2014, 01:45:11 PM
 :lol: :lol:
Mono, super ideja ima,.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 05, 2014, 01:59:55 PM
meni stizu neke Christmas stvarcice od Ann Summers ;D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 05, 2014, 02:09:21 PM
Gde ces da ih okacis :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 05, 2014, 02:14:01 PM
bolje pitanje je gde cu ja njima da budem okacena :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 05, 2014, 02:21:08 PM
Postavi pitanje i kicenje kako ti odgovara, posle slika :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 06, 2014, 04:37:51 PM
Obećala sam Jel  :girl_haha:

(https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/1532161_704022476298301_1284580443_n.jpg?oh=486f90d19bd84865ed10dce60077b458&oe=550B8BC6)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 06, 2014, 04:51:01 PM
Ovo ti je bilo preslatko :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: vojka on December 06, 2014, 04:56:17 PM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on December 06, 2014, 05:12:07 PM
 :girl_in_love:

ja sam totalno u ng raspoloženju, a godinama nisam bila
sad jedva čekam da okitimo jelku...
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Dacko on December 06, 2014, 05:47:58 PM
Naša je okićena, potomak je na nju posložio sve ukrase koje imamo, ja ih malko prerasporedila koliko da se jelka ne nakrivi na stranu i to je to, plus što ćemo naredna dva meseca gledati zavese od srme po policama. I jeste neko lepo raspoloženje ušlo u kući sa tim šarenilom. :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 06, 2014, 05:51:41 PM
ja jos usporeno shvatam da je NG tu  :girl_haha:

nesto se premisljam da li da kiti jelku ili da pravim razne novogodisnje dekoracije

recimo imam jedan onaj kitnjasti barokni ram, pa mogu da provucem ukrase kroz satenske trake , pa preko njega da stavi, a njega okacim na garnisnu

razne neke ideje imam, razne  :girl_in_love:

Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on December 06, 2014, 05:53:08 PM
što da ne...što mora klasika
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 06, 2014, 06:03:02 PM
nekako mi je jekla cista tracidija
a ja volim tradiciju  :girl_haha:

a opet, ovo mi drugo nekako ove godine primamljivo mnogo

takvih mogucnosti  osttavlja, nevidjenih  :love32:

i ne traba ti novac, samo dobre ideje i dobro kombinovanje  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 06, 2014, 06:14:24 PM
AnaK, bas je lepo  :girl_in_love:
Una  :clap: za kreativnost.
Videla sam danas dosta ukrasa na braon u radnji Pilot toys u Nusicevoj.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 06, 2014, 06:17:04 PM
AnaK thanks.  :kiss1:
Glitt, videla sam danas patuljaste jelke u Formi ideale tj. Conformi.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on December 06, 2014, 06:24:27 PM
Quote from: Unabebili on December 06, 2014, 06:03:02 PM
nekako mi je jekla cista tracidija
a ja volim tradiciju  :girl_haha:

a opet, ovo mi drugo nekako ove godine primamljivo mnogo

takvih mogucnosti  osttavlja, nevidjenih  :love32:

i ne traba ti novac, samo dobre ideje i dobro kombinovanje  :love32:

:wacko:
ovan/bik aloooo
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 06, 2014, 06:30:19 PM
Quote from: Lani on December 06, 2014, 06:17:04 PM
AnaK thanks.  :kiss1:
Glitt, videla sam danas patuljaste jelke u Formi ideale tj. Conformi.
hvala :kiss1: videh i ja u Merkuru, moram samo da vidim da li ce ko ici u Merkur ili Conformu skoro pa da mi pokupi ako je ikako moguce :think:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 06, 2014, 06:35:36 PM
Ja sam mislila sutra prepodne do Merkura, da vidim ukrase.
Mogu da te nazovem iz prodavnice da mi kažeš koju hoćeš.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 06, 2014, 06:38:42 PM
Quote from: senka on December 06, 2014, 06:24:27 PM
:wacko:
ovan/bik aloooo

:lol: :lol: :lol:
toliko je razlicitih  licnosti u meni , cak i tezim za dve  :rofl: :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 06, 2014, 06:41:07 PM
Quote from: Lani on December 06, 2014, 06:35:36 PM
Ja sam mislila sutra prepodne do Merkura, da vidim ukrase.
Mogu da te nazovem iz prodavnice da mi kažeš koju hoćeš.
minijaturna visina 45 cm, kosta 399 dinara npr

sjajna si :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 06, 2014, 06:42:16 PM
OK, ako ima, uzeću.  ;)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 06, 2014, 06:43:38 PM
hvala  :bighug:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 06, 2014, 07:29:44 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.digsdigs.com%2Fphotos%2F56-original-diy-christmas-felt-ornaments-for-indoors-and-outdoors-3.jpg&hash=350ca891fb231235e364737737d579699059ca00)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.digsdigs.com%2Fphotos%2Fscandinavian-chrsitmas-inspiring-ideas-34.jpg&hash=9cc07e6396c43111ba690157924e5cc736c6a74d)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.digsdigs.com%2Fphotos%2Fcharm-of-vintage-christmas-15.jpg&hash=a4034b78f77d7040557561d4c420ce78e66466eb)

Ovde ima svasta za uzivanje :girl_in_love:
slike se otvaraju ispod linkova na stranici
http://www.digsdigs.com/76-inspiring-scandinavian-christmas-decorating-ideas/ (http://www.digsdigs.com/76-inspiring-scandinavian-christmas-decorating-ideas/)

Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 06, 2014, 07:42:50 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2F200f0n.jpg&hash=e5bed927095c460f2466c9c0ffa48322677dce53)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 06, 2014, 07:53:18 PM
ja cu ove godine i jelku, i svasta nesto po kuci, mislim da ce mm da se iseli od tolikog sarenila :girl_haha:
upravo sam raspremila dnevnu sobu, prepakovala police, pa cu od sutra da pocnem
prvo jelka, da vidim sta ce da pretekne od ukrasa
sa klincima sam sklopila deal da ne diraju moju, dobice svoju :D
a petar hoce da opet prave i onu visecu kao prosle godine
sanjacemo jelke do uskrsa :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 06, 2014, 08:06:10 PM
:lol:
dobar dil :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 06, 2014, 08:09:08 PM
Mardž i ja kažem da je to dobar plan, kad imaš dve jelke, em duplo više ukrasa i šarenila  :girl_in_love: em srećni i ti i deca.
Mi ćemo sutra u Merkur da dokupimo ukrase pa se bacam sutra i u ponedeljak na kićenje, prvo jelke pa ćemo da vidimo dalje šta još.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 06, 2014, 09:21:16 PM
AnaK, mnogo je lepo, mnogo lepse nego sto sam zamislila  :girl_in_love:

Ja cu jelku sledeci vikend, valjda stignemo
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 06, 2014, 09:29:26 PM
Bata je okitio novu jelku koja je dobila pocasno mesto na singerici u dnevnoj sobi, a onda smo pronasli i malu, mini jelku bez postolja medju maminim ukrasima, pa cemo nju da "posadimo" u saksiju i da je stavi kod sebe u sobu...... Nasla sam i male drvene ukrase i male plisane ukrase, moze da bira koje ce da pokaci na tu jelkicu..... A onda cu ja, nekako, da sredim malo  ovu koju je ko nogama okitio na brzinu :lol:

una, moji su vecito kitili granu ili slicno...... Jelku nismo imali do Batinog rodjenja :lol: cak su i stub (videces, imam stub, lazni, u dnevnoj) kitili nekom kao granom pa to ukrasavali.... I izgledalo je uvek extra :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 06, 2014, 10:01:56 PM
Za dve jelke  :girl_in_love:

Izvadila sam kugle i cipku  i bisere...gledamo se  :zlocka:

MissL, kao  i uvek - zena od stila sa izborom  :love32: ona srca su mi favorit  :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on December 06, 2014, 10:52:37 PM
da ovu moju stavim i ovde, mnogo mi je lepa
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/1016880_844338628943348_4589189697154571061_n.jpg?oh=8b19fb466fe281a322b88661fd780340&oe=55047A0D&__gda__=1426347635_ea4b1941021a8b3126b269e65faa4314)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 07, 2014, 01:39:10 AM
videla sam je na pinterestu  :love32:

ja veceras uradila 5 kugli  sa cipkom, okacicu kad se osuse slikicu
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 07, 2014, 10:48:13 AM
Bravo Una, slike obavezno.  :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on December 07, 2014, 11:25:37 AM
AnaK  :kiss1: divno je  :bighug:
Hmm mozda bih mogla i ja, jel stavis na one kackice za zavese?
I gde kupujes traku?

Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 07, 2014, 11:26:14 AM
Jel, trake imaš u pozamanterijama, knjižarama...
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on December 07, 2014, 11:27:17 AM
A spoiler lol

Samo da ne moram da idem kod kineza  :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 07, 2014, 11:32:33 AM
Da, stavim trake za zavese, pa preko njih prebacujem.  :girl_in_love:
Ima traka i u Kiki, Merkatoru... Moje su od kineza  :girl_haha: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 07, 2014, 11:41:28 AM
Da da, ima i kod Kineza kakvih hoćeš, posebno u onom tržnom centru na NBG, koga ne mrzi da se tiska kroz gužvu.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 07, 2014, 12:41:08 PM
evo, do pola gotove
sutra finese  :girl_haha:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2FDSCN4698_zpsb291aa45.jpg&hash=2501ed7fad9701d5220e6babcd9808fd8050d638) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/DSCN4698_zpsb291aa45.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 07, 2014, 12:45:07 PM
Kako su lepe, savrseno.Za ovo treba kupiti jeftine kugle jer ih cipka ukrasava.
Mene opet mrzi da se pokrenem a imam gomilu ideja.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 07, 2014, 12:47:11 PM
divne su stvarno  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 07, 2014, 12:49:47 PM
meni treba onih najvecih, najjeftinijih , ali belih - jedno pakovanje
mozda ima negde na kalenicu neka dzabana

sad sam se zalaufala  :girl_haha:

ove treba da doradim, ali mi treba lepak za bisere i perje
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 07, 2014, 12:50:15 PM
Ja se opet vratila da ih gledam, samo sto ja ne umem da iskoristim ovo sto vec imam ja bih u soping pa onda :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: bubi on December 07, 2014, 12:51:44 PM
Una prelepe su.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 07, 2014, 12:53:08 PM
una :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 07, 2014, 01:31:24 PM
Divne baš.  :girl_in_love:
Mi stigosmo iz Merkura, kupljene svetlo zelene i plave kugle i ukrasi. Deca su kupila još jednu jelku  :lol: :crazy:, neku patuljastu belu, isto za njihovu sobu.

Glit kupila sam i tebi malu jelku u Merkuru.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 07, 2014, 01:32:17 PM
divno divno divno :sreca:
dogovaramo se ovih dana da se vidimo da je uzmem i donesem ti parice :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 07, 2014, 01:36:49 PM
Una, divne su kugle  :girl_in_love:

Lani,  :clap: :clap: za nove ukrase
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 07, 2014, 03:23:33 PM
 :clap:
I mi planirali danas u Merkur, ko zna da li cemo stici.
Lani, kakve su im jelke? Planiramo neku od 212 cm, ne mora da bude ni nesto ekstra samo da nije bas krs od plastike, jer bi trebalo da nam posluzi koju godinu.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 07, 2014, 03:33:18 PM
Imaju baš lepih Zumbi, ova sa linka je naša, ima 2 m tačno, mi smo je kupili pre 4-5 godina, mrdnula nije... Ima onako debele grane i neka je lepa i svetlija zelena boja, ne vrišti plastikaner iz aviona.  ;D

http://www.merkur.si/aktualno/bozic-in-novo-leto/jelke/pvc-jelka-tree-classics-bor-200-cm-highland-fir (http://www.merkur.si/aktualno/bozic-in-novo-leto/jelke/pvc-jelka-tree-classics-bor-200-cm-highland-fir)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 07, 2014, 03:37:35 PM
Lani, hvala  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on December 07, 2014, 03:43:01 PM
Una  :blink: vauuuu
Lani, divna si stvarno
Puno ti hvala za knjige  :bighug:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 07, 2014, 03:45:00 PM
 :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 07, 2014, 07:28:32 PM
Una divne su :girl_in_love:

Lani super ti je jelka!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 07, 2014, 08:27:27 PM
una , savrsene su  :girl_in_love:
ruke su ti zlatne
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 07, 2014, 08:32:21 PM
wow una...kakav talenat :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Beatrix Kiddo on December 07, 2014, 10:36:02 PM
Una, divne su  :girl_in_love: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on December 08, 2014, 09:00:33 AM
AnaKa  :kiss1: eto odlucih da pravim NG zavese
Kupila sam kacaljkice ono za zavese i jednu traku u kolutu
Te trake su bas skupe, hel si ti uzimala satenske? One su oko 30 din/m, a treba mi sigurno 2x10m  :think:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 08, 2014, 09:06:22 AM
Ja sam kupila od lamea, svetlucavu. I moja je oko 200 ili 250 dinara kolut, kod kineza, 50m. I satenske su mnogo jeftinije u Kini. Taman posla po toj ceni, pa praktično treba 2m za jednu :nesvest:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 08, 2014, 01:56:46 PM
jos sam nasla par jednostavnih ideja koje bi bar delimicno da sprovedem u delo  :girl_haha:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2Fc8e2a73182a7b7c0412c53f69507acc6_zps0282f574.jpg&hash=803fc836e732101a680f04df47bda6d88091c92f) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/c8e2a73182a7b7c0412c53f69507acc6_zps0282f574.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F734a9f19c56eef6b92fad17934b02ba7_zps01ed4fa0.jpg&hash=156bdac501e306878a81ea2eb0d61b7527a4f129) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/734a9f19c56eef6b92fad17934b02ba7_zps01ed4fa0.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F86ec7b124ee851211b029d5c8758ceee_zps4b6e5ac0.jpg&hash=68e13ca77e31d79bdd9df57f79da1596572390b9) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/86ec7b124ee851211b029d5c8758ceee_zps4b6e5ac0.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F5253489e36bbb6fb2359af6248630edd_zps2a992112.jpg&hash=56cd649fa0d1d31d4ec12e4d0d485703554bc06d) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/5253489e36bbb6fb2359af6248630edd_zps2a992112.jpg.html)

ovo ne mogu da sprovedem u delo, ali mi je favorit  :love32:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F8c7c62108d1ddfda284efcd4cf2ce866_zpsc7fc284b.jpg&hash=a5afab6203de7e35f60ed0cab90f40f03ec70d0d) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/8c7c62108d1ddfda284efcd4cf2ce866_zpsc7fc284b.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 08, 2014, 02:01:05 PM
jao, soviceeeeeeee  :love32: :love32: :love32: :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 08, 2014, 02:06:42 PM
super ideje, imam praznih tegli koll'ko hoces :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 08, 2014, 02:17:16 PM
cini mi se da je na trecoj slici tegla uvaljanja u mrvljeni striopor
a bas dobro izgleda
premazes belancetom i uvaljas, nista jednostavnije  :-[
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 08, 2014, 02:54:31 PM
meni lici na krupnu so  :think: :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 08, 2014, 02:56:44 PM
Ina ako sa teglom hoces trajnijo efekat providni lepak unesto belanceta je resenje
Volim sve kombinacije sa kanapom
Mislim na na kuglama i na teglama :D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 08, 2014, 03:24:14 PM
Una, divne su ti kugle  :girl_in_love:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Flifex.hr%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F12%2Fkr1.jpg&hash=67e84d8bce238054af2323e5c74e3225b63cc904)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 08, 2014, 03:25:27 PM
me ni bh okolo, to se mrvi po kuci :girl_haha:
ono sa secerom i svecom mi je super, samo jos kanapce da kupim :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 08, 2014, 03:32:44 PM
 :baba: i treba da se mrvi, izgleda kao sneg...nisi na Havajima  :lol: :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on December 08, 2014, 04:12:06 PM
Jao sto su ti divne kugle Una  :girl_in_love:

A I neke od ideja su fenomenalne  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: aleks on December 08, 2014, 09:50:45 PM
Wow, Una, predivni su ukrasi  :girl_in_love: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 08, 2014, 11:20:45 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2Fb0%2F6e%2F1f%2Fb06e1f5956aa63e4b8e0f77c4a3b032f.jpg&hash=01a42acb8446bd666ac1fd5bba460849bd2f4f5f)
Ovo mi se bas svidja.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 08, 2014, 11:23:23 PM
Lepo je, videla sam ovu sliku na netu  :good:, mada ja u principu ne volim kad trake, girlande i sl. dominiraju u odnosu na ukrase, volim kad su ukrasi prvo što zapazim a ne trake.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 08, 2014, 11:25:57 PM
Meni se dopala ideja a trake mogu malo da se uvuku unutra.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 09, 2014, 08:32:20 AM
(https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10411179_746202098797857_1336982606550313441_n.jpg?oh=f61c1759a90a557db091338ca45cbb46&oe=550AF8FD)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 09, 2014, 08:32:57 AM
(https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10385286_746197375464996_4217144327075313283_n.jpg?oh=00a3b7200dd7e435e1b2bc782d6df1ae&oe=550B1138)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 09, 2014, 08:58:54 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcdn.diycozyhome.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F12%2Fdiy-flower-christmas-ornament.jpg&hash=2cf962358bb1f73d86883b01fece33396295132d)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.fivefivefabulous.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2013%2F12%2FDIY-Christmas-Cards-How-To-09.jpg&hash=5e4f6d3b85bf5873236eca1792b683ae5436a485)
http://www.fivefivefabulous.com/2013/12/13/diy-pop-up-christmas-card/ (http://www.fivefivefabulous.com/2013/12/13/diy-pop-up-christmas-card/)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2F9b%2F75%2F10%2F9b7510947a21bfa169f2e45e12e07c88.jpg&hash=72810cda6b404d2c5e44a09c801bcea9ff7b30b6)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ec0.pinimg.com%2F736x%2F85%2Ff3%2F22%2F85f322d99a5cfba963968bdfbeb7f86c.jpg&hash=c3e86c481415f41062042ec1716eb4b57bf2ce81)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ec0.pinimg.com%2F736x%2F80%2Fb8%2F2b%2F80b82b4916626db9e989faa9967f8b0c.jpg&hash=05bbb6de0da810f511c313dbd9566f26e1d5174f)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.gleamitup.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F11%2FWinter-Centerpiece-with-Wood-and-Candles.jpg&hash=00a3dea568a6dfdee7ea4f27a894b104e89ed095)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.gleamitup.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F11%2FDIY-Oversized-Snowflakes-from-popsicle-sticks.jpg&hash=361b26d8e35a6bf80ee3abff8e497e2c32b6aa5e)
http://www.gleamitup.com/15-diy-winter-decoration-tutorials/ (http://www.gleamitup.com/15-diy-winter-decoration-tutorials/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 09, 2014, 09:16:02 AM
Sve je divno, ali sove, ah, sove  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 09, 2014, 09:22:03 AM
sovice su prepreprelepe  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on December 09, 2014, 10:48:42 AM
Meni su oni tragovi Deda Mraza  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 09, 2014, 11:05:49 AM
Quote from: senka on December 09, 2014, 10:48:42 AM
Meni su oni tragovi Deda Mraza  :girl_in_love:

jesu, skroz su  :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 09, 2014, 12:08:47 PM
mogu zavese i ovako
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2F93%2F1d%2Fb0%2F931db00d1690aa2f585ca2ddc20e8352.jpg&hash=818d1c29a53fda6bc869844592915b14c6db529d)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 09, 2014, 12:19:02 PM
Super su  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 09, 2014, 01:48:07 PM
Sovice su divne.  :girl_in_love:

Još neke ideje...

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2Frhtvsx.jpg&hash=a91565278f876e767d6c84f9e2a98ea2cec31aee)

+ tutorijal za ovo
http://starterhometodreamhome.blogspot.com/2009/11/possibilities-of-ornament-balls.html#.VIbubtLF8tF (http://starterhometodreamhome.blogspot.com/2009/11/possibilities-of-ornament-balls.html#.VIbubtLF8tF)

Ovo sam pravila prošle godine, sa onim najsitnijim kuglama od Kineza.
http://www.celebrations.com/c/photo/creative-diy-christmas-garlands (http://www.celebrations.com/c/photo/creative-diy-christmas-garlands)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi62.tinypic.com%2F20azz9l.jpg&hash=6c2e327c90cfe9427496a4ed50e9527c48affdee)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2F2d9ab8i.jpg&hash=72d712daa870262a7102a74652bd2c04fe5c11d0)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi57.tinypic.com%2F3bktv.jpg&hash=eb259c1195595889f6039ea791ad54bc6abfd736)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi61.tinypic.com%2F2cq17kl.jpg&hash=2f8debbf330262c7e30240dc024dfcaf74e5f7d1)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi62.tinypic.com%2Foh0007.jpg&hash=daa4cb015fea039756967acbada92db539d2a548)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on December 09, 2014, 02:24:15 PM
napravih jucekao na gashinoj slicici
slikam pa kacim ;)

Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 09, 2014, 02:30:41 PM
ja sad kad gledam ove razne ideje, dodje mi da ne komlikujem sa jelkom uopste :girl_haha:
prepustim je deci, a ja u dnevnoj da se zezam sa zavesama i ostalim drangulijama :girl_in_love:
mislim da bi dobro delovalo i na moj nervni sistem :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 09, 2014, 06:03:51 PM
Ako neko nije za kreativne kucne projekte, a dopada mu se ono sto sam pre neki dan postavljala..  u Jysk-u ima svasta u tom fazonu. Scandinavian Christmas :girl_in_love:
Jeste dobar deo jednostavan za napraviti, ali je trenutno svasta na snizenju...
U to ime pozdravlja vas moje drveno srce :lol: :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fcdn2.jysk.com%2Fgetimage%2Fweb.large%2F40041.jpg&hash=7c17d18e2f76ee8eaff571f386b37d87cd0fe27d)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 09, 2014, 06:55:58 PM
moje takvo belo mu uzvraca  :girl_haha:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=689455861135951&set=pb.100002146292357.-2207520000.1418147721.&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xaf1%2Ft31.0-8%2F10572153_689455861135951_193626039819311867_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xap1%2Fv%2Ft1.0-9%2F10439350_689455861135951_193626039819311867_n.jpg%3Foh%3D9ccf545097880f8fe9ef7127a8247df7%26oe%3D5510BDC0%26__gda__%3D1427737993_2b881b932af2033fc0bf3f70eade0e61&size=2048%2C1536 (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=689455861135951&set=pb.100002146292357.-2207520000.1418147721.&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xaf1%2Ft31.0-8%2F10572153_689455861135951_193626039819311867_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xap1%2Fv%2Ft1.0-9%2F10439350_689455861135951_193626039819311867_n.jpg%3Foh%3D9ccf545097880f8fe9ef7127a8247df7%26oe%3D5510BDC0%26__gda__%3D1427737993_2b881b932af2033fc0bf3f70eade0e61&size=2048%2C1536)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 09, 2014, 06:59:37 PM
:rofl: :bighug: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 09, 2014, 07:00:57 PM
prosto, isti ukus  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 09, 2014, 07:11:41 PM
dobro, jel deda mraz postoji ili ne :think:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 09, 2014, 07:12:57 PM
ne znam za deda mraza ali se svaki dan smejem na tvoj potpis...sneg na ostrvu :rofl: oko 15 minuta
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 09, 2014, 07:18:44 PM
Ne daju mi mira ove sove, a ni ne deluju strašno teško. Moram filc da kupim  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 09, 2014, 07:42:26 PM
Filca je bilo tamo u onoj hobi radnji u Tošinom bunaru, ne znam rade li oni još uvek.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 09, 2014, 07:44:17 PM
Za ljubiteljke sovica, iako nema veze sa NG :lol: Imam ovakav notes (i ovo notes mi je hit, kao kaladont :rofl: jbt 'ladno notes :rofl:)
Ima sa plavom i roze podlogom :love32:
Mozda ste ih i videle vec, odavno ih ima u Delfi knjizarama
Ja sam platila oko 300, sad su nesto vise od 400 dinara, valjda je poskupeo papir :lol: :crazy:

http://www.gostationery.net/collections/luxury-notebooks/products/owls-teal-a6-chunky-notebook (http://www.gostationery.net/collections/luxury-notebooks/products/owls-teal-a6-chunky-notebook)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 09, 2014, 07:46:16 PM
Ako mislis na Destefiko, rade jos.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 09, 2014, 07:47:23 PM
Imam jednu relativno novu hobby radnju u Takovskoj, koliko sutra ću pogledati, ona mi je zgodna  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 09, 2014, 07:49:46 PM
Quote from: MissL on December 09, 2014, 07:44:17 PM
Za ljubiteljke sovica, iako nema veze sa NG :lol: Imam ovakav notes (i ovo notes mi je hit, kao kaladont :rofl: jbt 'ladno notes :rofl:)

:lol: :lol: :lol:
zapravo je kao Jamezdin  :rofl: :rofl: :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 09, 2014, 09:37:13 PM
Kreativni hobi je sada u Zemunu/ NBGD, kod industrije obuće, pored Metroa. Filc A4 je bio 58 din, ali su neke boje jako tanke.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on December 09, 2014, 09:42:49 PM
Kupila neke ukrase i sveće u jysku
imaju i heklane ukrase

Trke kod Kineza 50-150 din ne znam koliko m su
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 10, 2014, 09:05:47 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ec0.pinimg.com%2F736x%2F9f%2Fa7%2F2a%2F9fa72a952a4bab3c65bd1bc49defcfd4.jpg&hash=9e02c1edfe3b3295061e9784f776135683e65de0)

:girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 10, 2014, 09:14:32 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fmedia-cache-ec0.pinimg.com%2F736x%2F84%2Fd7%2F0b%2F84d70b9c87ecd88df54cc32d7911398e.jpg&hash=9808012d21bd6c2d271c528543a6ba47acb94975)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 10, 2014, 02:11:26 PM
Jao, Pepi, sto je lepo ovo sa paunovim perjem....  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 10, 2014, 03:48:21 PM
a ovo je navodno ovogodisnji HIT  :girl_haha:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi.dailymail.co.uk%2Fi%2Fpix%2F2014%2F12%2F10%2F23EF9F2800000578-2868265-image-m-2_1418208135845.jpg&hash=4b5af1d8e8fe2d49588605ba9817b189b4b64aee)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi.dailymail.co.uk%2Fi%2Fpix%2F2014%2F12%2F10%2F23EF9EF900000578-2868265-image-m-14_1418208441956.jpg&hash=ea3ef436c7d3147e678b4c9b07c3e6f69fcef53c)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 10, 2014, 04:08:50 PM
 :blink: :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: stacka on December 10, 2014, 04:10:39 PM
Una, divne su ti kugle, zlatne ruke imas :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 10, 2014, 04:15:55 PM
hvala  :flower:

ukrasi u bradi  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 10, 2014, 04:23:22 PM
mogla sam malo urediti neke druge delove tela, pa okaciti koju bradicu kuglicu :turpija:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 10, 2014, 05:33:51 PM
imas jos malo vremena  :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: monochrome on December 10, 2014, 05:34:50 PM
 :diva: :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 10, 2014, 05:54:32 PM
Quote from: kalimero on December 10, 2014, 04:08:50 PM
:blink: :rofl:
Ti imas materijala da ovo napravis :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 11, 2014, 01:43:57 AM
kakva lepa ideja i jednostavna za napraviti za one koji drze butik

http://www.pinterest.com/pin/237213105348637805/ (http://www.pinterest.com/pin/237213105348637805/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 11, 2014, 11:07:11 AM
Quote from: AnaK on November 08, 2014, 11:54:25 PM
I ovo mi je mnogo slatko, nabasah tražeći tutorijal za one ukrase od ajsinga:

http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/ (http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/)

Možda će biti ovih kupa od stiropora u hobi radnjama ili kod kineza. Da li postoje ove kratke špendale? :think:

Samo da izvestim, našla ove kupe, i kratke špenadle, u hobi radnji u Takovskoj 35. I filc  :girl_in_love: I samo još šišarke da nađem, i kupim satenske trake u Kini, i kreativni vikend može da počne  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 11, 2014, 11:13:43 AM
 :clap:

Ja ću definitivno da pravim one kugle na trakama za dečiju sobu, samo da kupim potreban materijal. Hvala na ideji.  :kiss1:
Šta smo rekli za trake, najbolje kod Kineza?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 11, 2014, 11:58:47 AM
Ja mislim da da. I ogroman izbor i mnogo niža cena nego na bilo kom drugom mestu koje sam obišla.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 12, 2014, 03:30:34 PM
ovo me podsetilo na lani  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 12, 2014, 03:31:27 PM
 :rofl: :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 12, 2014, 05:13:51 PM
da da to je Lanina :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 12, 2014, 05:24:36 PM
 :rofl: :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on December 12, 2014, 06:11:53 PM
 :girl_haha: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 12, 2014, 06:29:11 PM
 :girl_haha: :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on December 12, 2014, 08:21:14 PM
 :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 13, 2014, 08:47:41 AM
Sinoc smo bili u Merkuru pa u Home Centru. U Merkuru nista posebno, jelke se neke vec rasprodale, nismo nasli koju smo hteli. Ukrasi nista posebno i dosta je sve skupo. U Home centtru je do kraja meseca ona akcija 50% na novogodisnju dekoraciju (sa VIP karticom), imaju bas lepe ukrase i dosta je povoljno. Nasli smo jelku ali nismo kupili, deca navalila da uzmemo neku visoku 240 cm i pitaj boga koliko siroku, mislim da nam ipak treba manja.
Evo i njihovog kataloga
http://www.akcijeikatalozi.rs/akcija-katalog/home-centar-akcija-novogodisnje-ponude-5815/ (http://www.akcijeikatalozi.rs/akcija-katalog/home-centar-akcija-novogodisnje-ponude-5815/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 15, 2014, 01:27:49 AM
Zumbi, meni Merkur nije uopšte skup a kamoli dosta skup. Mislim da su iznosi od 600-800 din. za 20, 30 pa i 40 ukrasa u pojedinim pakovanjima sasvim OK. U Home centru ove zime nisam bila, pa ne mogu da poredim ni cene ni izbor.

Inače, večeras sam na TLC-u nalatela na emisiju o ženi koja ima 168 jelki, što u kući, što oko kuće (sve su veštačke i naravno ima i one minijaturne i one od po 2 m), 50.000 ukrasa, 100.000 lampica.  :lol: Zimi, dok su im okićene jelke, isključuju grejanje jer se kuvaju unutra od grejanja tih silnih lampica.  :rofl:
Tako da sve mi ovde smo male bebe, bez brige. :turpija:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 15, 2014, 01:37:26 AM
:nesvest: :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 15, 2014, 08:22:46 AM
Mnogo volim takve likove, instant se normalnije osecam :lol:
I meni je Merkur delovao bas povoljno, za 1.350 din sam kupila preko 50 ukrasa. :girl_think:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 15, 2014, 11:51:48 AM
Joj, ta veca pakovanja nisam ni gledala, a neki pojedinacni su mi se ucinili skupi. U Home centru smo kupili neke mnogo slatke keramicke andjelcice po 99, i razna neka pakovanja po dva za 99 ....
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 15, 2014, 06:11:10 PM
kupila sam paket belihkugli od stiropora  :-[

neslucene mogucnosti pruzaju, ukljucujuci i to da mogu ciodom da pricvrstim materijal na njih  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 15, 2014, 08:36:23 PM
(https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10806377_749973578420709_7139018585377002361_n.jpg?oh=104dc55c3a1c78fbc10a700fdbf1ef3c&oe=553E901C)

(https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/1555269_749973181754082_4997283941838992003_n.jpg?oh=83ccab82160fe0dddae603c5f8f3cf96&oe=55127093&__gda__=1425808046_815c2f60edec2ee6e0140106ec4e509a)

Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 15, 2014, 08:38:29 PM
idvno je, pepi

ove kupice sam pre neki dan pronasla na pinterestu i izbalavila ekran  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 15, 2014, 09:28:30 PM
jao, jes vala, kupice su  :balavi:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 15, 2014, 11:43:52 PM
Quote from: Lani on December 15, 2014, 01:27:49 AM
Zumbi, meni Merkur nije uopšte skup a kamoli dosta skup. Mislim da su iznosi od 600-800 din. za 20, 30 pa i 40 ukrasa u pojedinim pakovanjima sasvim OK. U Home centru ove zime nisam bila, pa ne mogu da poredim ni cene ni izbor.

Inače, večeras sam na TLC-u nalatela na emisiju o ženi koja ima 168 jelki, što u kući, što oko kuće (sve su veštačke i naravno ima i one minijaturne i one od po 2 m), 50.000 ukrasa, 100.000 lampica.  :lol: Zimi, dok su im okićene jelke, isključuju grejanje jer se kuvaju unutra od grejanja tih silnih lampica.  :rofl:
Tako da sve mi ovde smo male bebe, bez brige. :turpija:
Meni sad predaleko merkur da idem da vidim sta ima, nisam mislila ovog trentuka :lol: ince to nije skupo za toliko kugli.Napravila sam one sto vise na gomili  :rofl: ali samo onda na kraj dodala i manje pa izgleda kao groz i bas mi se svidja sad bih jos  :rofl:

A gde ona drzi sve te jelke  :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 15, 2014, 11:46:51 PM
Quote from: Unabebili on December 15, 2014, 06:11:10 PM
kupila sam paket belihkugli od stiropora  :-[

neslucene mogucnosti pruzaju, ukljucujuci i to da mogu ciodom da pricvrstim materijal na njih  :girl_haha:

Good luck :kiss1: Pretpostavljam da je sa umatanjem kugli lakse nego sa jajima od stiropora kojima se moja sestra bavila prosle godine :wacko: Kako sam ovo divno srocila :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 16, 2014, 01:03:37 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fqumore.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F10%2Finterior-design-simple-christmas-ornaments-to-make-felt-christmas-tree-ornaments-2.jpg&hash=69055dec2e2622bb52b949bf85613bd82f39c4f0)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Vila on December 16, 2014, 10:13:18 AM
Quote from: AnaK on December 15, 2014, 08:22:46 AM
Mnogo volim takve likove, instant se normalnije osecam :lol:
I meni je Merkur delovao bas povoljno, za 1.350 din sam kupila preko 50 ukrasa. :girl_think:
antologijska izjava, antologijska :lol: :lol: :rofl: :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 16, 2014, 10:21:45 AM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2F34o1qxf.jpg&hash=72d6ca0d102a91cf59167453b7edb514d76c33e9)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi58.tinypic.com%2F34gx83d.jpg&hash=ef4a3ec5a96737f4d68b31ea3ec854c2a67ae378)

I ne znam da li sam ovaj tutorijal već postavljala ovde...

http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/ (http://namiotle.widmo.biz/6376/choinka-ze-wstazek-lub-tasiemki/)


Jao i ovo mi se sviđa, mnogo je slatko.  :girl_in_love:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi57.tinypic.com%2Fdev6zd.jpg&hash=423be54adbac3357013b04b5c92da751f5a5337a)

A vidite ovu kombinaciju boja, što je čudna i dobra.

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi60.tinypic.com%2F2wevqx0.jpg&hash=78f3e463e358c38a75431cdf00905136bf18bfee)

Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 20, 2014, 10:53:25 PM
Zašto samo ja pišem na ovoj temi?  :baba:

Išla sam danas do Kineza na NBG po trake, ima svašta i stvarno su povoljniji od svih ostalih.
Ali 5 minuta u onoj košnici i ja se sva unezverim, ne znam ni gde sam pošla ni šta tražim.  :nokti2:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 20, 2014, 10:55:16 PM
ja jos nisam okitila jelku :-[
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 20, 2014, 10:56:23 PM
 :baba: :ljut:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 20, 2014, 10:56:42 PM
sutra cu :pioneer:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 20, 2014, 11:00:10 PM
Da slikaš i da ovde priložiš dokaz.  :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 20, 2014, 11:01:36 PM
:pioneer:

:lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Summer on December 20, 2014, 11:03:29 PM
ja odavno oktitila prozor u decijoj sobi, na anaK fazon - crvene i zlatne kugle na crvenim trakama, lepo je, pokazacu vam.
i vencic na zidu i jedan na stolu i okitili malu jelku (podigli je na zvucnik, jer je ilija naravno odmah krenuo da je brsti  :rofl:)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 20, 2014, 11:05:06 PM
Quote from: Lani on December 20, 2014, 10:53:25 PM
Zašto samo ja pišem na ovoj temi?  :baba:

Išla sam danas do Kineza na NBG po trake, ima svašta i stvarno su povoljniji od svih ostalih.
Ali 5 minuta u onoj košnici i ja se sva unezverim, ne znam ni gde sam pošla ni šta tražim.  :nokti2:

ne ulazim kod kineza iz bas tog razloga............  :sissyfight:


a jelku smo zapoceli a sad nas je ovo sa batom i osipom resetovalo, pa i baka umrla.........  :girl_sad: od sutra cemo opet.....
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 21, 2014, 02:07:21 AM
igram se, igram  :girl_haha:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2FDSCN4706_zps04e596da.jpg&hash=fe95ae9d430ab29ebe12bd48907ac3f2b211488c) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/DSCN4706_zps04e596da.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2FDSCN4707_zps8df744f3.jpg&hash=37c760973e26b4152bdc2aa909bb8baab97e2cf1) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/DSCN4707_zps8df744f3.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 21, 2014, 02:17:22 AM
Nisam ni ja, samo prozore i jedna vrata sa girlandom i jedna sa vencicem.Jelku sutra.
Una divni su  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 21, 2014, 10:19:06 AM
una sjajno  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 21, 2014, 10:20:06 AM
Una, molim te posle da slikaš celu jelku (ili grane) koje kitiš svim tim divoticama.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 21, 2014, 11:06:23 AM
Una , prelepo
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 21, 2014, 11:32:30 AM
una  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 21, 2014, 01:54:47 PM
Slikacu ja jelku, stavicu i ove kugle za slikanje  :girl_haha:


ove bele kugle radim za poklon prjateljici

Imam jos tri da uradim, jedva nadjoh cisto mlecno bele (ove su od stirpora)

s obizrom da imam sad inspiraciju, mozda uspem da napravim komplet kugli da okitim samo sa ovakvima jelku  :-[
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 21, 2014, 02:00:33 PM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 21, 2014, 02:20:00 PM
Una  :girl_in_love:
Mi jos nismo kupili jelku, deca šize  :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 21, 2014, 04:06:56 PM
jao una kako su lepe , ti si carobnica   :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on December 21, 2014, 04:12:15 PM
Una fenomenalno je  :girl_in_love:
a kako bi izgledalo da su kugle druge boje, možda ni tako nije loše
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 21, 2014, 04:24:02 PM
vrati se par strana nazad, senkic...kacila sam slicno sa plavim kuglama  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on December 21, 2014, 07:35:10 PM
videla sam sad na fb  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 24, 2014, 12:12:31 AM
https://www.facebook.com/video.php?v=956905071004617&set=vb.116898505005282&type=2&theater (https://www.facebook.com/video.php?v=956905071004617&set=vb.116898505005282&type=2&theater)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 24, 2014, 07:53:01 AM
Baš je slatko.  :girl_in_love:
Prvo sam se ponadala da je tutorijal za neku novu pahuljicu, već su mi dosadile one stare.  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 24, 2014, 08:09:45 AM
Ima na prvim stranama ove teme, među prvih 10 npr, nekoliko lepih ideja, janavi i cici.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 24, 2014, 08:12:49 AM
Una preeeelepe su :girl_in_love:

Title: Re: Novogodištarije
Post by: stacka on December 24, 2014, 08:53:49 AM
Mi jos nismo okitili jelku, pokusaj za vikend je propao jer u rasadniku gde je I. otisao da kupi nije bilo vecih od pola metra :lol:
Jutros na Bajlonijevoj vidim lepu, na fazon kao sto smo uzimali prethodnih godina, pitam koliko je kaze 4000 :crazy: i jos dodaje, ima i ovakvih manjih za 3000... a ona joj otprilike do "ramena". :crazy: :wall:
Smorila sam se skroz, padam u iskusenje da kupimo plasticnu :girl_sigh:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 24, 2014, 10:11:46 AM
AnaK, divna je ova jelkica, sto je nisi nasla u ponedeljak  :girl_haha: , N. je 2 puta praviila isto na likovnom , pa joj uciteljica bila razocarana i to joj naravno rekla  :crazy:, druga deca lepila kolaž papir , neka ni to, ali Neda mora da napravi nesto da ova stavi u hol da se kaže 'njeno od.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 24, 2014, 10:58:44 AM
Mi jedva nadjosmo plasticnu, svuda su rasprodate ... neka od 210, sad mi izgleda niska, bolje da smo ipak onu od 240. Kupili u Uradi sam.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 24, 2014, 11:22:37 AM
mi smo nasu okitili, vrlo je jednostavna i lepa  :girl_in_love: malac tvrdi da fale lampice, ja nesto nisam u fazonu lampica ove godine
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_783E5127-BE94-44C7-B1EA-E7441E1B1F38_zps1z6y17il.jpg&hash=a40e63175c2e47ea7e6293d1dccd95d1aaa39aab) (http://s185.photobucket.com/user/todorada/media/783E5127-BE94-44C7-B1EA-E7441E1B1F38_zps1z6y17il.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 24, 2014, 11:23:42 AM
kako su vam lepa slova  :girl_in_love:

i fale lampice  :baba:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 24, 2014, 11:26:18 AM
Quote from: gasha on December 24, 2014, 11:23:42 AM
kako su vam lepa slova  :girl_in_love:

i fale lampice  :baba:

Reci joj, reci :baba:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 24, 2014, 11:26:54 AM
dobro de odoh na pijacu :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 24, 2014, 11:27:29 AM
E taaaakoC  :love32: :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 24, 2014, 11:27:32 AM
malac je kacio slova, ovako smo poredjani u njegovoj glavi  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 24, 2014, 11:27:50 AM
Preslatka je.  :girl_in_love:
Moram i ja našu da uslikam da vam pokažem, posebno što je sad sva u novom ruhu.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 24, 2014, 11:28:38 AM
Slova su divna :girl_in_love:
Trk po lampice :crazy_pilot: :baba:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 24, 2014, 11:32:17 AM
:girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 24, 2014, 11:35:03 AM
jos jedan glas za lampice....  :dog:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 24, 2014, 11:36:00 AM
mi nemamo vrh za jelku.... tacnije imamo, mamin neki, naravno, andjeo....  :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Dawn on December 24, 2014, 11:51:21 AM
Mi smo juče otišli da dokupimo neke sitnice za staru jelku, završili smo sa dve nove, punom korpom ukrasa, novim lampicama :crazy:
Na kraju smo staru spustili na prizemlje, a dve nove smo postavili u dnevnu i Aninu sobu. Slikaću tokom dana da vidite, nisu ništa posebno ali su simpa :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 24, 2014, 02:06:51 PM
kupili smo lampice  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 25, 2014, 03:48:09 PM
Deo koji sam završila, jelka i girlanda kod dece u sobi.  :)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7785_zpsdb5691df.jpg&hash=6b13dad09367eb8e996e5a54a57f870d82f12f92) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7785_zpsdb5691df.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7789_zpsa26677e8.jpg&hash=11cf2cdccb7af045cf2d7094a00c5c6db03009ff) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7789_zpsa26677e8.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7818_zps521869a2.jpg&hash=8647eff80ef1c15e720ae1e18b54dae81eb45850) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7818_zps521869a2.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7821_zps03e866ff.jpg&hash=000efe6a34b3bdecb8af71bb3263aee05f216a63) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7821_zps03e866ff.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7820_zps691f3a35.jpg&hash=884d703742fa845fb6e75b86ad0124c6079a471a) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7820_zps691f3a35.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 25, 2014, 03:51:52 PM
ayme lani :girl_in_love: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 25, 2014, 03:58:41 PM
lani, sto je lepo :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: stacka on December 25, 2014, 04:00:31 PM
Predivno :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Dacko on December 25, 2014, 04:09:31 PM
Baš je lepo! :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 25, 2014, 04:15:07 PM
Divno   :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 25, 2014, 04:29:35 PM
Mi kao i obicno uz dodatak i prirodne jelke .... birala sam sa najbogatijim vrhom, ali nije bilo lako....nisam preveliku uzela jer sam imala na umu da je moram u saksiju smestiti pa ce biti teska za unosenje i iznosenje u kucu....ali zadovolja sam.
Znaci ove godine pridodali zelene kulgle na vestackoj jelki, prirodnu okitili starim ukrasima...znaci cista klasika.
Dodali smo i muzicku pratnju ;)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs11.postimg.org%2Fyl3ud0xer%2Fkerstboom_1.jpg&hash=69d31231af63c1c36f82c4dd61feb9c67a707a38)


https://www.youtube.com/watch?v=rGHw2YEIUX4&feature=youtu.be (https://www.youtube.com/watch?v=rGHw2YEIUX4&feature=youtu.be)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 25, 2014, 04:32:02 PM
 :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: bubi on December 25, 2014, 04:32:14 PM
Prelepe su jelke  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: moma on December 25, 2014, 06:27:01 PM
Jao koliko kitite
Lanina jelka :nesvest:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Vockica on December 25, 2014, 06:29:56 PM
Prelepo!!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 25, 2014, 06:31:40 PM
Predivno, Lani & Urbana  :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 25, 2014, 07:31:07 PM
Hvala devojke  :bighug: Meni je ovo samo deo, tek sam se zalaufala.  :girl_haha:
Urbana  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 25, 2014, 07:35:52 PM
Hvala :girl_in_love:
Lani divno :love32:, sigurno si morala i merdevine da koristis ili mi se cini....vidim vrh nije stao u objektiv, ajde pridodaj.
Tematski savrseno bez greske :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 25, 2014, 07:44:45 PM
Urbana hvala.  :kiss1:

Nisam vrhom zadovoljna, suviše je mali za ovoliku jelku, imala sam jedan zlatni dosta veći ali ga je Iva polomila ove godine. Tako da ću njega da zamenim ovih dana, ovaj je privremeno rešenje, samo da nađem neki adekvatan i u toj kombinaciji boja. Volela bih plavi ili zeleni, kao ovaj što je, ali veće su šanse opet zlatni da nađem.

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7823_zpsde4383cb.jpg&hash=1fbf6140e8064c39fb52f35a2cd2cb3c5de075e1) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7823_zpsde4383cb.jpg.html)

Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 25, 2014, 07:54:15 PM
Pa jeste ali ovako kadriran kad ne vidis sve ni ne znas, da nisi rekla mozda ne bi konstatovala, ali veci bi svakako bolje pristajao.
Ok su i plavi i zeleni, mada bi blago zlatni odnosno ko ova pticica to je vise nesto izmedju mozda bio najefektniji.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: linga on December 25, 2014, 07:58:53 PM
Divne su vam jelke, ova Lanina kombinacija mi je diivna  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: aleks on December 25, 2014, 08:36:40 PM
Predivne jelke, predivne  :girl_in_love: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: gasha on December 26, 2014, 12:12:14 AM
divne su vam jelke  :girl_in_love:

ja i lani imamo jedan isti ukras  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Dawn on December 26, 2014, 10:06:46 AM
Mnogo su vam lepe jelke. Evo je naša malecka  :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi33.photobucket.com%2Falbums%2Fd51%2Fparacinci%2FIMG_20141226_095444_zpsbgosyoky.jpg&hash=6ee9fa52314a8bcf9d0f084dfef4103dc1eaec9a)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 26, 2014, 10:16:22 AM
Bas je slatka  :girl_in_love: I novi parket, i lampa, i lajsna  :girl_in_love: :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 26, 2014, 11:01:39 AM
evo naseg grdnicka  :girl_haha:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_IMG_4392_zps7ef0ed4c.jpg&hash=04c74782eb83c4ad20a8f317864461730cbdba89) (http://s185.photobucket.com/user/todorada/media/IMG_4392_zps7ef0ed4c.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_IMG_4397_zpsc945344a.jpg&hash=9b996e6f920ba47a9ad34f708386a57df0d27b11) (http://s185.photobucket.com/user/todorada/media/IMG_4397_zpsc945344a.jpg.html)
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums%2Fx86%2Ftodorada%2Fth_IMG_4395_zps43c523bb.jpg&hash=e4d81afed3d2de284784faf7b03eff988f5223c0) (http://s185.photobucket.com/user/todorada/media/IMG_4395_zps43c523bb.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 26, 2014, 11:02:45 AM
Divno je, moram i ja moju da probam da slikam sa lampicama, to mi uvek nešto mutno bude.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 26, 2014, 11:03:04 AM
divne su vam jelke :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 26, 2014, 11:51:54 AM
Lani :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 26, 2014, 12:49:44 PM
 :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
jelke su vam prelepe..... ja cu valjda ovog vikenda da konacno ove nase zavrsim   :think:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 26, 2014, 02:24:44 PM
Lani, imam zlatni vrh u obliku svezde, mogu da ti donesem u nedelju :)

Divne su vam jelke i moja je divna :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 26, 2014, 02:30:55 PM
Evo moja i Martina

(https://lh4.googleusercontent.com/-SvjCC8fOHoE/VJ1lPPyKIKI/AAAAAAAAPZQ/Eb_DvJXZiY4/s576/IMG-1419368188523-V.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: stacka on December 26, 2014, 02:33:49 PM
Predivne su sve redom :girl_in_love:
Mi smo nasu kicericu sinoc konacno ukrasili :girl_haha: zapravo ja sam nadgledala a oni su je ukrasavali sami. :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 26, 2014, 02:36:57 PM
emge, ja ne vidim sliku
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on December 26, 2014, 02:38:48 PM
Slicna je nasa kao Emge.  :girl_in_love:

Uopste ne mogu lepo da je uhvatim, ali nocu mi je magicna.  :love32:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi171.photobucket.com%2Falbums%2Fu282%2Frafaelica%2Fimage2-2.jpeg&hash=8b719d897883652ea49715028762d90cec310053) (http://s171.photobucket.com/user/rafaelica/media/image2-2.jpeg.html)


Sve su divne.  :love32: :love32:

Una, prelepo, prelepo  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 26, 2014, 02:41:21 PM
Mardž, a sad?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 26, 2014, 02:43:04 PM
sad se vidi :)
divne jelke :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 26, 2014, 02:43:24 PM
Jao emge što je lepa.  :girl_in_love:
Rafo  :girl_in_love:

Meni je mnogo žao što ne mogu lepo da uslikam naše bele lampice, kad krenu da trepere, prelepo zgleda.  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: rafa on December 26, 2014, 02:46:32 PM
Da, I nase su bele ove godine, I stvarno su pun pogodak.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on December 26, 2014, 02:54:48 PM
Divne su vam jelke  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 26, 2014, 03:12:20 PM
Quote from: emge on December 26, 2014, 02:24:44 PM
Lani, imam zlatni vrh u obliku svezde, mogu da ti donesem u nedelju :)

Divne su vam jelke i moja je divna :girl_in_love:

Donesi srce ako te ne mrzi.  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 27, 2014, 09:15:52 AM
Donosim :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 27, 2014, 09:19:03 AM
kakve su vam jelke  :love32: :love32:

ja cu nasu "sajgon miracle" da okitim veceras  :girl_haha:

uradila sam jos ukrasa sa cipkom, pa cu gledati da kitim samo sa njima
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Vila on December 27, 2014, 12:42:35 PM
Jao, kakve lepotice :girl_in_love:

Mi ćemo danas valjda da kitimo, ode mm sa Dušanom po jelku, valjda će naći neku :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 27, 2014, 05:00:36 PM
Ja bila danas u Bašti, pa oči su mi ispale.  :rofl: :love32:
http://www.basta.co.rs/sr/asortiman/sezonski-program/novogodisnji-program.html (http://www.basta.co.rs/sr/asortiman/sezonski-program/novogodisnji-program.html)

Imaju ubedljivo najbolji izbor lampica koji sam videla, cene lampica od par stotina dinara pa do 10.000. :girl_wacko: Ne znam šta rade te od deset hiljada, možda pevaju Christmas carols.  :lol: Joj i imaju neke koje izgledaju kao da gori vatrica, što su te slatke, ali nisam videla cenu.
I sa jelkama super stoje, dopala mi se neka što izgleda kao da je sneg popadao po njoj ali duplo manja od moje jelke a cena 15.000.  :crazy: Sa ukrasima onako, imaju ali nije neki izbor da padneš u nesvest.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 27, 2014, 05:37:47 PM
kupih vrh, al zaboravih lampice :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on December 27, 2014, 09:34:13 PM
ako prolazite, svratite da pogledate (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.tanjug.rs%2Fitems%2Fmale%2F175531.jpg&hash=d6ab85ee04fb297f07896484043fa85009bcf52f)http://www.tanjug.rs/novosti/159508/ponovo-svetli-najlepse-okicena-kuca-u-beogradu.htm (http://www.tanjug.rs/novosti/159508/ponovo-svetli-najlepse-okicena-kuca-u-beogradu.htm)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 28, 2014, 10:00:18 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng2_zps8764efdd.jpg&hash=8469b8b197d9113eae6aea5b872b5d11ea747a6a) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng2_zps8764efdd.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng8_zps31f8c287.jpg&hash=802b1698657900588b2c3b7b0e7f39d390c268c5) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng8_zps31f8c287.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng5_zps28f29886.jpg&hash=b0d618f423a1833fa28e7bdbf54b16dbcf4d5a42) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng5_zps28f29886.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng4_zpsd2ab4f4d.jpg&hash=11bfd358ca1fddaf505ca516bf2cd5bc1ecb0554) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng4_zpsd2ab4f4d.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng3_zps28079f71.jpg&hash=492ebad5637cfc7416b1bc8dd0d0a6b306c61a4e) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng3_zps28079f71.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng10_zpsc61efdfb.jpg&hash=da4087ff9e83a4310eef6d3bbb8cc9cfe73236f5) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng10_zpsc61efdfb.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng11_zps57c20688.jpg&hash=23d7a73cd1ae282b7d21ba6fa422e1384aa8c56d) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng11_zps57c20688.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng13_zps46291657.jpg&hash=4b916b788e30f738918ff72125a9eb969731e30c) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng13_zps46291657.jpg.html) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi125.photobucket.com%2Falbums%2Fp78%2Fcici2001%2Fng1_zpse4419ea4.jpg&hash=f2d63b48369d8658fdc7291c767a5d8667a2cbe5) (http://s125.photobucket.com/user/cici2001/media/ng1_zpse4419ea4.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 28, 2014, 10:01:02 PM
Cici, divno je sve, posebno jelka.  :girl_in_love: :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: disco2000 on December 28, 2014, 10:01:45 PM
 :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 28, 2014, 10:04:38 PM
Predivno  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 28, 2014, 10:06:07 PM
sjajno  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 28, 2014, 10:06:30 PM
 :kiss1: hvala
Title: Re: Novogodištarije
Post by: bubi on December 28, 2014, 11:00:27 PM
  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Vockica on December 28, 2014, 11:02:07 PM
Jelka...i crtez od ostatka kolaz papira by Daca i on zalepio na zid:)) (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi119.photobucket.com%2Falbums%2Fo142%2Fdunjis%2FIMG_20141228_184833_zpsaace1197.jpg&hash=66ff49291a4fe9633e5f4f591c51bca23e797c61) (http://s119.photobucket.com/user/dunjis/media/IMG_20141228_184833_zpsaace1197.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi119.photobucket.com%2Falbums%2Fo142%2Fdunjis%2FIMG_20141228_185636_zps38f1023f.jpg&hash=89b2df3832b9a66d9485b26cb6a141a3256bf59b) (http://s119.photobucket.com/user/dunjis/media/IMG_20141228_185636_zps38f1023f.jpg.html)

Zvezdice...
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi119.photobucket.com%2Falbums%2Fo142%2Fdunjis%2FIMG_20141228_185043_zps7084fa71.jpg&hash=e72e04b5f6f049104e95a3cac48d62c97563f0bb) (http://s119.photobucket.com/user/dunjis/media/IMG_20141228_185043_zps7084fa71.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi119.photobucket.com%2Falbums%2Fo142%2Fdunjis%2FIMG_20141228_185615_zpsf25a6edd.jpg&hash=715775428128774ae6844890136738fd3165de17) (http://s119.photobucket.com/user/dunjis/media/IMG_20141228_185615_zpsf25a6edd.jpg.html)

Zvezdice..
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi119.photobucket.com%2Falbums%2Fo142%2Fdunjis%2FIMG_20141228_191413_zpscfd73b02.jpg&hash=3bfb8a5791df92ca6dc37b2c77329282d3e0a09f) (http://s119.photobucket.com/user/dunjis/media/IMG_20141228_191413_zpscfd73b02.jpg.html)

i klasika svake godine...ove sarena...
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi119.photobucket.com%2Falbums%2Fo142%2Fdunjis%2FIMG_20141228_185053_zpsbe30bea8.jpg&hash=09989049d2a383f96456c260eef2b0e7e2b8ed86) (http://s119.photobucket.com/user/dunjis/media/IMG_20141228_185053_zpsbe30bea8.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: linga on December 28, 2014, 11:39:22 PM
Divno je sve :) super su mi ove šarene zvezdice :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 29, 2014, 12:36:33 AM
i cickina i vockicina odlicne  :good:

mi kitimo svaki dan po malo  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 29, 2014, 10:10:58 AM
divne jelke I dekoracije :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: bubi on December 29, 2014, 11:51:15 AM
medenjak medeni  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 30, 2014, 09:22:11 AM
Super su vam jelke  :clap:
Naša je kičerica totalna  :girl_haha: :girl_in_love:
A evo još novih ideja
http://infocentrala.rs/kul-jelke/ (http://infocentrala.rs/kul-jelke/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 30, 2014, 01:01:45 PM
Zaboravila sam da vas izvestim za one led svece na baterije - nasla sam kod Kineza na Terazijama, pored raznih blinkajucih imali su i obicne. I u Vicku sam danas videla, bas su lepe, manje su dvesta i nesto ....
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 30, 2014, 10:39:29 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F2_zps16e4d1d6.jpg&hash=2594e7b2c1c46914a9a08c9fefd9bd3c77737f20) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/2_zps16e4d1d6.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F3_zpse81f29ef.jpg&hash=b7f6abe8517b1c99981201727d6cb68b5c2295b5) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/3_zpse81f29ef.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F1_zps52a3c697.jpg&hash=fb9fe8c5f93ec3e6864404c01c78cc865dd1e9b0) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/1_zps52a3c697.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 30, 2014, 10:40:55 PM
sutra jos da dodam girlande i neke svecice  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 30, 2014, 11:08:36 PM
Una prelepo je ispalo.  :girl_in_love: :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 31, 2014, 12:04:25 AM
Divno je.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on December 31, 2014, 09:12:54 AM
prelepo!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 31, 2014, 09:46:40 AM
Ja sam sinoć malo okitila girlandu u kuhinji, sad kuhinja više nije jedina prostorija bez ikakvog ukrasa.

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7887_zps76ab51ba.jpg&hash=9c6a3dce2fed453044eda0a6763a71725f665dd3) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7887_zps76ab51ba.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7882_zpsba0d3f9f.jpg&hash=a0bd6daf7a927e7b17ac4c2edbf469d6bae89979) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7882_zpsba0d3f9f.jpg.html)

I dodala sam na jelku, vidi se na slici, neke kao plave niti, koje sam našla u Bašti. Verovatno ću ih psovati za mesec dana kad ih budem skidala i čupala sa jelke ali mnogo lepo deluje. Kad se upale lampice, izdaleka izgleda kao da jelka ima plavi oreol.  :girl_haha: :girl_in_love:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_IMG_7885_zps4ebb253b.jpg&hash=081c16e5b7ac72aa7a3a15676c4d03c441963e76) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/IMG_7885_zps4ebb253b.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 31, 2014, 12:50:15 PM
Lani, divno :love32:

Jel pasuje vrh?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 31, 2014, 12:50:52 PM
Da da, odličan je. Hvala draga.  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 31, 2014, 01:01:40 PM
sve ti je divno, a za sve treba strpljenja i vremena...
ja sam u djecijoj sobi napravila onu zavjesu od kuglica :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on December 31, 2014, 03:14:23 PM
Lani prelepo je a za ove niti, da psovaces jer samo mozes da ih iskidas. Dete sam bila u C marketu je bilo zlatnih i srebrnih i secam se 31. sam ceo dan isla od kuce do prodavnice i dokupljivala dok nisam shvatila da sam preterala :lol:  naravno mama me psovala kad su se skidali ukrasi jer sam ja insistriala da ih sacuvamo i za sledceu godinu :lol::
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 31, 2014, 03:44:45 PM
Una prelepo, bas po mom ukusu, ako se ne varam ti si sa heklerajem ( tojih ruku delo ) kitila prvo kugle, pa onda jelku?
I divne su same slike.

Ma izuzetno, lepo, neobicno i otmeno :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 31, 2014, 03:52:55 PM
taj redosled, samo sto hekleraj nije mojih ruku delo
ja za to zivaca nemam, ali vec gotovo umem da upotrebim na razne nacine  :girl_haha:

Lani, kako je lepooooooo  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 31, 2014, 04:44:09 PM
Sve vam je prelepo  :love32:
I nasa jelka je lepa, a napravila sam i dva aranzmana od svezih grancica, jos samo da im dodam koju kuglu i masnu  :-[
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on January 02, 2015, 12:02:28 AM
najzad i jelka  :girl_haha:

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2F20150101_233248_zpsdfc46a42.jpg&hash=4ac5f4cf5809ba91e575a7daeb22ae8f31bbac0f) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/20150101_233248_zpsdfc46a42.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2FIMG_20150101_233338_zps1c2fa057.jpg&hash=bfc8cbe5032c4e47d2c49be2260efed89aed0537) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/IMG_20150101_233338_zps1c2fa057.jpg.html)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi701.photobucket.com%2Falbums%2Fww13%2FSpalata%2FIMG_20150101_233358_zpsa7fc7d6a.jpg&hash=d9117cc663c42b6ba16520d3f4870cfb005e890e) (http://s701.photobucket.com/user/Spalata/media/IMG_20150101_233358_zpsa7fc7d6a.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on January 02, 2015, 12:45:07 AM
sajgon jelka :lol: sjajna  :girl_in_love:


divne su jelke, ja mahom gleduckala pa ne komentarisah ali Lani :nesvest: cela kuca ukrasena, sjajno divno  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Vila on January 02, 2015, 09:04:59 AM
Una, kakva lepotica :girl_in_love:
Lani,svaka čast :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on January 02, 2015, 09:06:07 AM
Divna divna pa još sa ovim čipkanim trakama.  :girl_in_love: Skroz je romantična.  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on January 02, 2015, 09:35:23 AM
Quote from: Lani on January 02, 2015, 09:06:07 AM
Divna divna pa još sa ovim čipkanim trakama.  :girl_in_love: Skroz je romantična.  :girl_in_love:
:girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Vockica on January 02, 2015, 10:05:08 AM
Sve je preloepo  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: bubi on January 02, 2015, 04:25:10 PM
Prelepa je :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lukina mama on January 09, 2015, 07:54:57 PM
nadjoh ovo, bas mi simpaticno...jeste da su praznici prosli, ali je tema zimska :)

http://youtu.be/pB4jFqkn8MY (http://youtu.be/pB4jFqkn8MY)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on June 23, 2015, 05:28:33 PM
(https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/1607077_10206947817516626_6544708000592353459_n.jpg?oh=d56ad3d106aa35fe2b729251c4a7c795&oe=561E7EBE)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on June 23, 2015, 05:36:38 PM
:nesvest:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on June 23, 2015, 05:53:32 PM
ne dizati ovu temu dok je temp iznad 20 stepeni   :sissyfight: :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on June 23, 2015, 08:04:54 PM
Pa samo da vas informišem da sam saglasna sa transparentom  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on June 23, 2015, 09:03:21 PM
mnogo ti hladna ta voda, cim te spopala nova godina  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on June 23, 2015, 10:39:00 PM
Je l' vidis :crycry: :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on June 23, 2015, 11:02:54 PM
ovu temu si podigla treceg dana leta i to sa mora  :lol:

Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on June 23, 2015, 11:04:14 PM
Pa samo da pokažem da postoji pokret protiv  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on June 23, 2015, 11:04:38 PM
Osećam se neshvaćeno :burko:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on June 23, 2015, 11:10:42 PM
ih....nisi jedina  :lol: :lol: :lol:

juni je, majka mu stara , J-U-N-I  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on June 23, 2015, 11:35:24 PM
:lol: :lol: :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: NenaS on June 24, 2015, 10:27:20 AM
Jes' ladno napolju, al' ne baš toliko... :crycry:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on November 06, 2015, 06:12:46 PM
www.countryliving.com/diy-crafts/tips/g2132/mason-jar-christmas-crafts/?slide=21 (http://www.countryliving.com/diy-crafts/tips/g2132/mason-jar-christmas-crafts/?slide=21)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fclv.h-cdn.co%2Fassets%2Fcm%2F15%2F09%2F480x552%2F54ebb3168f519_-_mason-jars2-xln.jpg&hash=22ca897c2e28245326241e6eb8ba30895c55d591)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on November 06, 2015, 06:40:57 PM
mnogo je lepo  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 06, 2015, 07:05:18 PM
Divno, baš  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on November 06, 2015, 07:11:28 PM
 :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on November 07, 2015, 12:11:48 AM
predivno, al kud vec potegoste temu  :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Finalina on November 07, 2015, 12:20:05 AM
meni se cini da cu uskoro da okitim jelku :lol:  jer ako to ne uradim velike su sanse da je i ne vidim cak i da je je deca sama okite :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 17, 2015, 01:13:27 PM
http://mojrucnirad.com/novogodisnje-zvezde-od-papira/ (http://mojrucnirad.com/novogodisnje-zvezde-od-papira/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on November 17, 2015, 11:02:05 PM
Divne su.  :girl_in_love:
Ja ću definitivno da kitim jelku ovih dana, čekam samo da napravimo neke pretumbacije sa nameštajem u dnevnoj sobi, pre toga ne mogu, a to će biti nadam se do kraja ove nedelje.  :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Dawn on November 17, 2015, 11:17:29 PM
Ja uzeh ovaj pleh, dete oduševljeno! (https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg0040.psstatic.com%2F151930493_amazoncom-dr-oetker-2471-christmas-tree-cake-pan-kitchen.jpg&hash=bb5b91657c68aa0c065a57c143b15b150bf28fae)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 23, 2015, 08:14:35 AM
https://www.facebook.com/765318123490478/videos/890686994286923/ (https://www.facebook.com/765318123490478/videos/890686994286923/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Margarita on November 23, 2015, 08:20:55 AM
Ja se juce setila da smo bacili staru jelku, najzad cu doci do neke normalne
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 25, 2015, 08:04:19 PM
https://www.facebook.com/coisasthais/videos/1675034999403886/ (https://www.facebook.com/coisasthais/videos/1675034999403886/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: cici on November 25, 2015, 08:08:51 PM
Slatko je al ja se unervozih od gledanja samo.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: senka on November 25, 2015, 08:20:59 PM
odlično  :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on November 27, 2015, 08:25:52 AM
Da vam kazem da sam one led svecice sto sam trazila prosle godine kupila ovih dana u Jysku, super su i kostaju samo 450 din 6 komada.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on November 27, 2015, 08:58:13 AM
ovu jelkicu je neko kačio već ovdje, pravila sam je prije par godina, baš se lako pravi :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 07, 2015, 11:09:16 AM
Ovo mi treba :lol:
(https://media.giphy.com/media/XwRP4JkXOsPII/giphy.gif)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 07, 2015, 11:20:34 AM
 :lol:

Još nisam okitila jelku.  :wall:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: disco2000 on December 07, 2015, 11:39:42 AM
:rofl: tek je sedmi, gde žuriš :lol:

Ovde će biti posle 20-i-nekog :turpija:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 07, 2015, 12:15:35 PM
:lol:

Ima u novom Oriflame katalogu silikonskih jelka-modli
i sablona za ukrasavanje, za kafu i kolace, nisu skupi

Nece da stavi link direktno na proizvode, evo za katalog, 16. i 17. strana. To je stari, ima i u novom

http://rs.oriflame.com/products/digital-catalogue-current?p=201516 (http://rs.oriflame.com/products/digital-catalogue-current?p=201516)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 07, 2015, 12:36:20 PM
Sto su lepe modle i sabloni...... kako kupujete oriflame, je l imamo nekoga da ih radi?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 07, 2015, 01:19:08 PM
Ako ne nadjes nekog "blizeg",
imam koleginicu neku koja radi, ja posle sto godina uzela da pogledam katalog proslog meseca...

Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 07, 2015, 01:20:42 PM
Ima kod Opštine prodavničica koja radi Avon i Oriflame, i imaju ponešto na stanju, i može da se naruči.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 16, 2015, 09:02:42 AM
Mi se zabavljali ovih dana  :girl_in_love:
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi67.photobucket.com%2Falbums%2Fh303%2FJacquellineno%2Fth_WP_20151215_001_zpsgfsyyg5o.jpg&hash=d98833eb00202a055e23c4c196b3ece91eadec51) (http://s67.photobucket.com/user/Jacquellineno/media/WP_20151215_001_zpsgfsyyg5o.jpg.html)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi67.photobucket.com%2Falbums%2Fh303%2FJacquellineno%2Fth_WP_20151212_008_zpsdu37s1q1.jpg&hash=354af799f59fe7b0de6fa1cbecd2d3abf80de570) (http://s67.photobucket.com/user/Jacquellineno/media/WP_20151212_008_zpsdu37s1q1.jpg.html)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi67.photobucket.com%2Falbums%2Fh303%2FJacquellineno%2Fth_WP_20151212_007_zpszhfjowhu.jpg&hash=b6585cfea68415730ad704add95a558d2274a6d7) (http://s67.photobucket.com/user/Jacquellineno/media/WP_20151212_007_zpszhfjowhu.jpg.html)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi67.photobucket.com%2Falbums%2Fh303%2FJacquellineno%2Fth_WP_20151212_006_zpslqhni9hg.jpg&hash=96e19c6ab342c8032737241ca055257b6ebb5dc5) (http://s67.photobucket.com/user/Jacquellineno/media/WP_20151212_006_zpslqhni9hg.jpg.html)(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi67.photobucket.com%2Falbums%2Fh303%2FJacquellineno%2Fth_WP_20151212_003_zpsfr3cbjxk.jpg&hash=5c1ef3b685d243d7d1618ef205edc908f4262a43) (http://s67.photobucket.com/user/Jacquellineno/media/WP_20151212_003_zpsfr3cbjxk.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 16, 2015, 09:09:13 AM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Dacko on December 16, 2015, 10:19:29 AM
Super! :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 16, 2015, 04:07:58 PM
 :good: :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 16, 2015, 05:07:11 PM
 :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: linga on December 17, 2015, 10:36:07 AM
 :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 17, 2015, 10:38:34 AM
jao, Pepi, kako je slatkoooooo  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 19, 2015, 01:07:25 AM
Sve je slatko Pepi.  :girl_in_love:

Evo naše jelke.  :)

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi569.photobucket.com%2Falbums%2Fss134%2FBranaJ%2Fth_20151218_235533_zpsibjsn8eo.jpg&hash=75d3ff713b315e1fca6e372c0616dd5f44873893) (http://s569.photobucket.com/user/BranaJ/media/20151218_235533_zpsibjsn8eo.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 19, 2015, 09:27:20 AM
bas je dobra :clap:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: stacka on December 19, 2015, 09:43:57 AM
Jao, divna je, Lani :girl_in_love:

Mi cemo kicenje ostaviti verovatno tek za sledeci vikend, prvo da prodje predstava pa Aleksin rodj, tek onda mogu da se ubacim u NG mood :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: jel on December 19, 2015, 05:57:49 PM
Lani divna je  :love32: sta si rekla koliko je visoka?

Pepi  :clap:

Mi nemamo jelku, gde ima da se uzmenesto optimalno? Merkur? Homecentar? Ili kinezi na Nbg?
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 19, 2015, 06:18:11 PM
Naša je iz Merkura, 170cm, meni idealna... visočija nam ne bi stala, jer je i šira.

evo je, ista ko prošle godine vjerovatno :girl_haha:

(https://lh3.googleusercontent.com/-8cRB-CbplYE/VnW1S1IUwTI/AAAAAAAAVlA/yoGUs4UxF1w/s720-Ic42/DSC_0062.JPG)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 19, 2015, 09:57:35 PM
Naša je isto iz Merkura, kao emgina, samo što je 1.80 m visoka. Kad se namesti na stalak, bude oko 2 m.
I dosta je široka, uživo deluje mnogo impozantnije i veće nego na slici.
Jel, ako imaš bilo kakvu jelku, iskoristi je još ove godine pa sačekaj da krenu sniženja posle NG. Ovi iz Merkura obično u januaru snize cene, tako smo i mi našu kupili.

Inače Home centar ima baš lepe ukrase, onako ima dosta neobičnih, staklenih, u pastelnim bojama, obično svi furaju neke drečave i šljašteće ukrase. I 50% ko ima njihovu VIP karticu.  :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 19, 2015, 10:06:27 PM
Divne su vam jelke  :love32:
Nasa je 90 cm   :crazy: , i upravo ju je beba Neda oborila treci put
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 20, 2015, 06:41:23 PM
Divne jelke  :girl_in_love:

http://brightside.me/article/15-inspirational-decorations-that-will-bring-christmas-and-new-year-closer-61405/ (http://brightside.me/article/15-inspirational-decorations-that-will-bring-christmas-and-new-year-closer-61405/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 20, 2015, 08:07:52 PM
Ima lepih ideja ... mozda jednog dana sa unucicinma

pre neki dan u novinama....

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fstatic2.ad.nl%2Fstatic%2Fphoto%2F2015%2F10%2F15%2F7%2F20151217191633%2Fmedia_xll_3472792.jpg&hash=0cc9f21a24f84e73d06984fa3e7908de8aa2989f)

A moja je manje vise ista .... dokupim 10-15 novih ukrasa svake godine

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs21.postimg.org%2Ffmtl8932v%2FSAM_2226.jpg&hash=ada6ed6d538e96c862e8819068e94d193c898176)

malo blize ...

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs30.postimg.org%2Ftumwkj2m9%2FSAM_2232.jpg&hash=1363a17de8d76ae43b2e6ffff9653ba392c57abd)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 20, 2015, 10:03:44 PM
Urbana, lepa je....pingvin posebno  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 20, 2015, 10:11:54 PM
Quote from: AnaK on December 20, 2015, 06:41:23 PM
Divne jelke  :girl_in_love:

http://brightside.me/article/15-inspirational-decorations-that-will-bring-christmas-and-new-year-closer-61405/ (http://brightside.me/article/15-inspirational-decorations-that-will-bring-christmas-and-new-year-closer-61405/)

jao, kako ima divnih divnih divnih ideja  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 21, 2015, 08:56:13 PM
Urbana divna jelka.  :girl_in_love: Baš mi je super ta kombinacija boja, belo/zeleno.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 22, 2015, 02:25:39 PM
AnaK, divne su ideje  :girl_in_love:
Jelke su vam bas lepe  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 22, 2015, 03:12:06 PM
(https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12373284_1082578405095551_6458710179312606561_n.jpg?oh=830e24c24c83c289d2046231569bcca9&oe=571FA8B7)

(https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1917099_548677678615841_6714466718379636290_n.jpg?oh=5124c332b59598a119094ae51b07ee72&oe=570D40A3)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 22, 2015, 03:13:07 PM
Divno je, Pepice, bas si kreativac  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: prevodilica on December 22, 2015, 03:21:42 PM
Pepi, blago Dasi :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 22, 2015, 03:23:57 PM
Ja mislim da ovo nije Pepino.  ;D
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 22, 2015, 03:26:47 PM
Nije moje, samo ideja  ;)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 22, 2015, 03:27:31 PM
a bas je lagano da se napravi i odlicna ideja  :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 22, 2015, 03:29:14 PM
To jedino ko nema malu decu, inače je disaster waiting to happen.  :nokti2:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 22, 2015, 03:30:31 PM
Da, da

ili da ga dignes negde na nku visoku policu koja je stabilna  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 22, 2015, 04:06:12 PM
Quote from: Unabebili on December 22, 2015, 03:30:31 PM
Da, da

ili da ga dignes negde na nku visoku policu koja je stabilna  :rofl:

sa kojih se snesko ni ne vidi  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Unabebili on December 22, 2015, 04:07:23 PM
ono, ostava, spavaca soba i taj rad  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: kalimero on December 22, 2015, 04:08:18 PM
pih, ne vredi, obarač može u obe prostorije....eventualno na terasu da ga stavim  :rofl:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: moma on December 22, 2015, 10:14:51 PM
Ovaj drugi Snjesko mi je super za neki kafic ili butik. Bas ekstra!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 22, 2015, 11:10:40 PM
Divna ideja za sneska....lenja sam i sad mi kasno.... a mozda se jos predomislim .... nesto poput ovog drugog sneska
Title: Re: Novogodištarije
Post by: moma on December 23, 2015, 12:16:30 AM
A moze i u prozirne vaze da se natrpa ukrasa koji ostanu viska. Super izgleda.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 23, 2015, 12:27:29 PM
Jaoj kako su joj slatki i uredni kolacici :girl_in_love:

https://www.etsy.com/shop/4theloveofcookies?section_id=14391103&ref=shopsection_leftnav_4 (https://www.etsy.com/shop/4theloveofcookies?section_id=14391103&ref=shopsection_leftnav_4)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 23, 2015, 12:59:24 PM
Preslatki  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 23, 2015, 01:02:01 PM
Divni  :girl_in_love:
Probala da pravim, sve se to meni razliva, nije lako ko mi što mi se činilo  :crazy:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 23, 2015, 01:07:31 PM
https://www.facebook.com/Misya.info/videos/901133886601820/ (https://www.facebook.com/Misya.info/videos/901133886601820/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: aleks on December 23, 2015, 04:16:53 PM
Jao, sto je dobro ovo.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on December 24, 2015, 10:23:38 AM
Fenomenalno  :good:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 24, 2015, 10:36:54 AM
E ima da pravim sad za NG.  :clap: Hvala Pepi na linku.  :kiss1:
Meni je ovo super fora i za rođendan, kao grickalica.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: MissL on December 24, 2015, 10:41:32 AM
Super je bas
Title: Re: Novogodištarije
Post by: anelore on December 24, 2015, 10:50:26 AM
Sto je slatko  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 29, 2015, 08:30:22 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fth_jelka2015_zpsqcszuyll.jpg&hash=6c1a95c0be3ba96abae34388d747f9c6416108b5) (http://s93.photobucket.com/user/AnaK73/media/jelka2015_zpsqcszuyll.jpg.html)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 29, 2015, 08:42:56 PM
Lepa  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 29, 2015, 08:44:58 PM
Baš uživam, uživo je lepša, loše se slikaju broan ukrasi  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 30, 2015, 12:38:13 PM
Ana svidja mi se forma tvoje jelke ... uska/"mrsava" ja bi menjala sledece godine, ganjam sad na snizenju ako bude tako neka ali visa....a cini mi se da su joj i grane nekako leprsave i "prirodnije" mozes jedan detalj izbliza. Tacno da braon kugle slabo dolaze do izrazaja na slikama.

Moja je jelka bas stara i staromodna, ali je nakindjurim je pa se ne vidi.

Ja sam mojoj dodala jos neke detaljcice i poslala sam na blic kao bice galerija 1.1. nadam se da ce biti i moja izlozena

nisam mogla da se odlucim pa sam poslala ovako obadve, jer drugi je dozivljaj.....

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs1.postimg.org%2Fnhszlurjz%2Fjelka.jpg&hash=65c6897412c3f101783292f91ac06a80202f7f1a)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 30, 2015, 01:51:48 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fth_jelka2015a_zpsajycf5hm.jpg&hash=061055c1a7b20a9f6e73b5eeb3d1236b643203c3) (http://s93.photobucket.com/user/AnaK73/media/jelka2015a_zpsajycf5hm.jpg.html)

Jeste divna  :girl_in_love: Tačno 2m je visoka, ja je nekad montiram bez poslednjeg reda grana da stanu pokloni.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 30, 2015, 03:38:35 PM
Baš su vam lepe jelke  :girl_in_love:
Moje je kitilo dete, a i nije lepog oblika, ali je vesela  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 30, 2015, 03:40:34 PM
Super su vam jelke devojke.  :girl_in_love: :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 30, 2015, 03:45:22 PM
Pepi, meni su te najdraže  :girl_in_love: Meni je ovo prva koju sam kitila po svojoj želji, a vid' mi ticker.

Lani, tvoj poklon je doprineo 50%  :love32: :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 30, 2015, 03:48:53 PM
 :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Urbana on December 30, 2015, 03:54:34 PM
Quote from: AnaK on December 30, 2015, 01:51:48 PM
(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi93.photobucket.com%2Falbums%2Fl80%2FAnaK73%2Fth_jelka2015a_zpsajycf5hm.jpg&hash=061055c1a7b20a9f6e73b5eeb3d1236b643203c3) (http://s93.photobucket.com/user/AnaK73/media/jelka2015a_zpsajycf5hm.jpg.html)

Jeste divna  :girl_in_love: Tačno 2m je visoka, ja je nekad montiram bez poslednjeg reda grana da stanu pokloni.

Bozanstvena :love32: takvu bas zelim
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on January 13, 2016, 09:23:54 AM
Disco, jesi i pravila lisnate jelkice?

evo ih moje :)
(https://lh3.googleusercontent.com/-A6CfMSGy5Ng/VpLqTulvZRI/AAAAAAAAVrI/uA8AjfIPyjo/s912-Ic42/DSC_0494.JPG)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on January 13, 2016, 09:29:16 AM
Ja sam pravila ali nisam slikala.  :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on November 23, 2016, 04:06:06 PM
El ste spremni?  :lol:

Ove pahulje su bas lepe  :girl_in_love: Ima i video.

(https://www.mojamansarda.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.apieceofrainbow.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2016%2F11%2Fpaper-bag-snowflake-pendants-apieceofrainbowblog-2.jpg&hash=e269626286aae54941e47cf8c44dadd145da28da)

http://www.apieceofrainbow.com/paper-bag-snowflake-pendants (http://www.apieceofrainbow.com/paper-bag-snowflake-pendants)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 23, 2016, 07:26:18 PM
Baš su lepe  :girl_in_love:
Ja sam poslednjih godina u decembru toliko zatrpana poslom, a i Janko više u tome ne učestvuje pa nemam dodatni motiv, da ništa ne pravim, ništa ne radim. Samo se nakanim jelku da okitim i lampice  :love32:
Meni kreativni deo mozga definitivno ne radi kad sam u gužvi i umorna :girl_sigh:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 02, 2016, 07:53:55 PM
http://zelenaucionica.com/ukrasi-od-papira/ (http://zelenaucionica.com/ukrasi-od-papira/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 02, 2016, 09:16:34 PM
Meni se ovo mnogo dopada, moram neku granu kod kuće tako da okitim, pobodenu u saksiju npr  :girl_haha:

(https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p320x320/15220123_1392738677432962_8563866539286855109_n.jpg?oh=e963d0159fcf17c4c924d5a70a936d81&oe=58C0732F)

Bila sam u DeltaC, pa me ponela malo atmosfera, mogla bi jelka da padne ubrzo  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Glitter on December 02, 2016, 09:38:24 PM
Jelka sutra jedva cekam
Pokloni kupljeni i upakovani
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 02, 2016, 11:51:14 PM
Ja sam danas bila u Jumbu, ima baš puno stvari za Ng :)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 12, 2016, 08:23:51 PM
Za mame malih balerina, male balerine i Vraninu sestru  :girl_haha:

https://www.facebook.com/5min.crafts/videos/vb.673283106147611/859460250863228/?type=2&theater (https://www.facebook.com/5min.crafts/videos/vb.673283106147611/859460250863228/?type=2&theater)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: disco2000 on December 12, 2016, 08:39:27 PM
 :good: :good: :good: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 16, 2016, 02:34:22 AM
Napokon sam našla vrh koji može na moju debelu jelku  :girl_in_love:

(https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/9c/99/95/9c99959c430f06cfffdb545bf35e6512.jpg)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 16, 2016, 06:52:51 AM
Divna ti je  :love32:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 16, 2016, 07:15:02 AM
Jelka je divna, i pozadina sa lampinjonima na prozoru je divna :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Dacko on December 16, 2016, 07:39:20 AM
Što je lepa... i velika! :girl_haha: :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on December 16, 2016, 08:11:10 AM
Baš je lepa!  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 16, 2016, 08:15:19 AM
Jeste velika, mislim da je 1,80, to sam pre neku doginu ispunila sebi san iz detinjstva  :lol: Baš uživam, mislim da će ove godine, kako stvari sa živcima stoje, to biti jedina dekoracija :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: stacka on December 16, 2016, 09:00:53 AM
Predivna je jelka :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Elanor on December 16, 2016, 09:57:44 AM
:girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Mirka on December 16, 2016, 10:17:52 AM
Divna, u tri nivoa  :girl_in_love:
I veeeelika
Title: Re: Novogodištarije
Post by: moma on December 16, 2016, 10:26:13 AM
jao divna ti je jelka!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: disco2000 on December 16, 2016, 10:28:06 AM
Divno si sklopila boje! :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 16, 2016, 10:35:40 AM
Ova moja jelka je primer kako male promene dovedu do velikih razlika :lol: Prvenstveno u slikanju. Ovo je prošlogodišnja:

http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=1187.msg954540#msg954540 (http://www.mojamansarda.com/index.php?topic=1187.msg954540#msg954540)

Ista jelka, isti ukrasi. A ne liči, ni meni  :rofl:

:kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 16, 2016, 01:23:05 PM
Za umetnice i male umetnice, crtanje:

https://www.instagram.com/p/BN5GRqzDHSV/ (https://www.instagram.com/p/BN5GRqzDHSV/)



Title: Re: Novogodištarije
Post by: NenaS on December 16, 2016, 03:44:33 PM
Quote from: AnaK on December 16, 2016, 02:34:22 AM
(https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/9c/99/95/9c99959c430f06cfffdb545bf35e6512.jpg)

Divna je jelka :girl_in_love: Slika kao iz nekog časopisa.

Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 17, 2016, 08:19:06 AM
Bas je lepa  :)
I stvarno se razlikuje od proslogodisnje ... citala sam skoro negde neke trikove, izmedju ostalog, krupnije ukrase pri dnu, a pri vrhu sve sitnije; bez obzira na sarenilo treba grupisati itd. Cini mi se da si ispostovala to pravilo o krupnijima pri dnu  :think:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 17, 2016, 11:35:09 AM
velika je razlika izmedju jelki, ali je i ugao slikanja bolji :)
svakako odličan posao!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 17, 2016, 01:32:26 PM
Ma uživo razlika nije velika, ali je na slici draaaaastična  :girl_haha: Baš sam zadovoljna, tenkju  :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Dacko on December 17, 2016, 02:25:02 PM
Razlika među tvojim jelkama inspirisala moje dete da ove godine jelku okiti samo u dve boje, odlučio se za kombinaciju srebrne i zlatnosmeđe umesto da nakači sve ukrase koje imamo i jelka je ispala prelepa, sve mi milo kad je pogledam. Eto koliko znači dobar primer. :girl_in_love: (Da napomenem samo, jasno mi je da si ti iste ukrase koristila na obe, nego na slikama prosto ne izgleda tako, već ovogodišnja deluje svedenije a lepše.)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: linga on December 17, 2016, 04:53:46 PM
AnaK, divna je jelka i stvarno daleko lepša ove godine. Divotica!
Ja sam ove godine uspela da ubedim decu da kitime u dve boje, srebrna i crvena, konačno  :girl_haha:
Title: Re
Post by: disco2000 on December 17, 2016, 05:39:18 PM
Ja ću moje da pustim da rade šta god im duša ište, eventualno ću da pojasnim šta znači da je manje - više, bez velikih očekivanja. :rofl: Kontam da će mi za koju godinu jelka biti u potpunosti na raspolaganju. :girl_sigh:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 17, 2016, 05:56:36 PM
E pa Dacko, divno  :girl_in_love: :love32:

Disco, apsolutno. I onda nećeš moći da se odlučiš da li ti je drago ili žao što je tako. Moj slučaj :girl_sigh:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Lani on December 18, 2016, 07:16:14 PM
Divna je jelka!  :clap: :girl_in_love: Mnogo mi se sviđa ovaj fazon sa prelazima.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 24, 2016, 01:19:23 AM
https://www.facebook.com/buzzfeedtasty/videos/1691520661100576/ (https://www.facebook.com/buzzfeedtasty/videos/1691520661100576/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Plava Baklava on December 24, 2016, 09:03:05 AM
AnaK, prelepa jelka i fotka  :love32: :love32: :love32: . Inspirativna  :girl_in_love:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 03, 2018, 02:39:15 PM
Ako neko nađe gde se ovo kupuje, želim. Taman mi je to mera  :-[

https://www.facebook.com/itsgoneviralofficial/videos/2092125671101538/ (https://www.facebook.com/itsgoneviralofficial/videos/2092125671101538/)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Zumbulica on December 03, 2018, 03:01:02 PM
Quote from: AnaK on December 03, 2018, 02:39:15 PM
Ako neko nađe gde se ovo kupuje, želim. Taman mi je to mera  :-[

https://www.facebook.com/itsgoneviralofficial/videos/2092125671101538/ (https://www.facebook.com/itsgoneviralofficial/videos/2092125671101538/)
Ne znam za ovo ali sam se opet oduševila tvojom prošlogodišnjom jelkom  :good:

Meni to manje je više ne ide  :girl_sigh:

Gledala sam kao je Melanija okitila Belu kuću, sve mi je nešto usitnjeno i ne ostavlja mi baš neki wow utisak  :think:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Praslin on December 03, 2018, 04:31:25 PM
sjajna fora!
Title: Re: Novogodištarije
Post by: disco2000 on December 03, 2018, 10:54:59 PM
Sviđa mi se.


Fora, ne Melanijina kuća :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 11, 2018, 05:48:37 PM
Videla sam sad u frizerskom salonu, pa mi se mnogo dopala ideja. Mreža/sijalice za izlog su zakačene ovakvim kukicama:

https://www.volimsvojdom.rs/kukice-set-3-1-spirella-10-10979 (https://www.volimsvojdom.rs/kukice-set-3-1-spirella-10-10979)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 31, 2018, 10:27:15 AM
Slatko i izvodljivo.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 31, 2018, 11:27:10 AM
Jao  :girl_in_love:
Ukrašću ti
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 31, 2018, 12:12:41 PM
I ja ukrala sa tw, nego mi linkovanje s tw generalno ne radi, a arhiviram sebi kao podsetnik  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 31, 2018, 12:37:27 PM
I ja nista ne mogu da skinem sa twitera
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 31, 2018, 12:40:23 PM
Meni je otkrovenje aplikacija Snipping Tool, dolazi uz novije windowse (od 7 nadalje), a verovatno može i da se skine dodatno, za snimanje ekrana u 2 klika, bez ikakve dodatne potrebe za drugim programčićima.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on December 31, 2018, 05:46:41 PM
kod samsunga dugme za minus zvuka i dugle za gašenje ekrata i dobijaš screenshot.
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Deda on December 31, 2018, 05:55:14 PM
I na huaveju , ja sam razumela da je ovo za komp  :girl_haha:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on December 31, 2018, 08:34:37 PM
Jeste za komp  :girl_haha: :kiss1:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on July 19, 2019, 12:59:27 AM
Nedužno pregledam mejlove, sada, kad :girl_wacko:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: emge on July 19, 2019, 04:21:59 PM
:lol:
na vrijeme :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: disco2000 on July 19, 2019, 08:41:54 PM
Takoe, sad kad je duza obdanica pa se ima vremena :lol:
Title: Re: Novogodištarije
Post by: AnaK on November 14, 2019, 10:56:13 PM
https://www.jutarnji.hr/domidizajn/savjeti/sada-i-zvanicno-rano-kicenje-doma-za-bozic-nas-cini-sretnijima/9614014/?fbclid=IwAR22es9ZjuZ9MTyOE10H8p2SBOH-OTsKCi-xyzZ7FKCOBCEGK2qSI6orevI (https://www.jutarnji.hr/domidizajn/savjeti/sada-i-zvanicno-rano-kicenje-doma-za-bozic-nas-cini-sretnijima/9614014/?fbclid=IwAR22es9ZjuZ9MTyOE10H8p2SBOH-OTsKCi-xyzZ7FKCOBCEGK2qSI6orevI)
Title: Re: Novogodištarije
Post by: Pepi on November 15, 2019, 07:23:56 AM
https://www.facebook.com/138895720005757/posts/551021908793134/ (https://www.facebook.com/138895720005757/posts/551021908793134/)